Oficiální Výsledková listina Říčkovský GOLEM 2016
16. 7. 2016

muži

Teplota vzduchu: 15 °C
Teplota vody: 20 °C

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Soukup PetrYOGI RACING TEAM Ostrava#55#muži1.01:28:54.7300:07:06.4401:00:33.1100:21:15.17Detail
2. Petr PavelOMT Pardubice#80#veteráni1.01:32:59.29+00:04:04.5500:07:34.8101:00:48.2500:24:36.22Detail
3. Splítek MartinHradec Králové#94#muži2.01:33:03.42+00:04:08.6800:09:07.1900:59:14.4100:24:41.82Detail
4. Doleček JosefFORT SMC#44#muži3.01:35:43.42+00:06:48.68Detail
5. Münster PavelVysoké Mýto#86#muži4.01:36:23.43+00:07:28.6900:07:36.2001:03:49.0600:24:58.15Detail
6. Vodehnal JanOMT Pardubice#35#veteráni2.01:37:12.19+00:08:17.45Detail
7. Hartman KarelSK OMT Pardubice#85#muži5.01:38:51.71+00:09:56.9700:08:40.6801:04:24.2800:25:46.74Detail
8. Řehák TomášLukostřelba Jablonné#88#muži6.01:40:14.53+00:11:19.7900:09:06.0901:07:35.7200:23:32.71Detail
9. Penc OndřejCyklo Tony#47#muži7.01:40:20.04+00:11:25.30Detail
10. Rohlík VáclavTremosnice#28#muži8.01:40:44.49+00:11:49.75Detail
11. Adamec JosefVencl tým Ústí nad Orlicí#87#muži9.01:41:05.73+00:12:10.9900:09:46.4201:07:06.8100:24:12.50Detail
12. Holubec MiroslavOstrov#49#muži10.01:41:28.59+00:12:33.85Detail
13. Šebek MichalFORT SMC#83#muži11.01:41:41.67+00:12:46.9300:07:37.9701:07:41.6000:26:22.08Detail
14. Růžička MartinCTB Brandýs#95#muži12.01:42:57.19+00:14:02.4500:09:07.9701:08:21.4400:25:27.77Detail
15. Fajfr František#9#veteráni3.01:43:39.27+00:14:44.5300:12:49.0301:07:45.2400:23:04.99Detail
16. Roháček JanXCSPORT.CZ /RUNSPORTTEAM#68#muži13.01:44:33.81+00:15:39.07Detail
17. Mařík Jiří3D fitness race team#51#veteráni4.01:44:50.51+00:15:55.7700:10:57.5601:06:51.6200:27:01.32Detail
18. Beran Petr#90#veteráni5.01:45:36.86+00:16:42.1200:10:15.3301:07:02.5500:28:18.98Detail
19. Dolejška LubošSK HZS KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE#48#muži14.01:45:45.03+00:16:50.2900:11:04.4001:10:00.9800:24:39.64Detail
20. Veselka ZdeněkHSK cycling team#41#veteráni6.01:45:57.70+00:17:02.9600:10:32.2801:06:59.4600:28:25.96Detail
21. Štumpf Eduard3D fitness race race team#69#muži15.01:46:19.51+00:17:24.77Detail
22. Dvořák JiříStalak#40#muži16.01:46:23.01+00:17:28.27Detail
23. Rozlívka RadekSvitavy#45#veteráni7.01:46:25.88+00:17:31.1400:10:41.7101:06:20.7400:29:23.42Detail
24. Bača JanCzech Tri K.Team#1#muži17.01:46:27.27+00:17:32.53Detail
25. Pešek PavelSBR - tri team Litomyšl#23#muži18.01:46:33.15+00:17:38.41Detail
26. Wydmuch MarekSGR SREBRNA GORA#50#veteráni8.01:47:05.26+00:18:10.52Detail
27. Švec JakubSBR - TRI TEAM LITOMYŠL#33#muži19.01:47:20.75+00:18:26.01Detail
28. Pittner RomanSBR-TRI TEAM LITOMYŠL#26#veteráni9.01:47:20.76+00:18:26.02Detail
29. Hanuš PetrChládek a Tintěra PARDUBICE#59#veteráni10.01:47:44.01+00:18:49.2700:10:05.3801:11:48.8200:25:49.81Detail
30. Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí#98#muži20.01:47:51.99+00:18:57.2500:10:42.6601:11:12.6100:25:56.72Detail
31. Sedláček RomanLanškroun#29#veteráni11.01:48:06.32+00:19:11.58Detail
32. Scheuer JanActivity Lanškroun#30#veteráni12.01:48:20.46+00:19:25.72Detail
33. Suchodol JiříPIJATLON#96#muži21.01:49:22.94+00:20:28.2000:11:18.6101:10:15.2000:27:49.12Detail
34. Novotný Luděk3D Fitness RT#31#veteráni13.01:51:36.74+00:22:42.00Detail
35. Prix RudolfSkomt Pradubice#92#veteráni14.01:52:29.02+00:23:34.2800:11:22.6301:11:02.8600:30:03.52Detail
36. Růžička TomášCTB Brandýs#99#muži22.01:54:32.48+00:25:37.7400:11:23.9301:13:07.9100:30:00.64Detail
37. Šlégr JiříSK AUTOREST#32#veteráni15.01:54:36.11+00:25:41.37Detail
38. Šroler DanielSOKOL Klášterec nad Orlicí#79#muži23.01:54:42.33+00:25:47.5900:12:57.9401:12:46.5700:28:57.80Detail
39. Beran František#89#veteráni16.01:54:55.04+00:26:00.3000:11:16.6901:10:15.0500:33:23.29Detail
40. Mikyska MichalSKITRI Jablonné#78#veteráni17.01:54:59.39+00:26:04.6500:09:43.3701:16:01.6700:29:14.34Detail
41. Vencl JiříVENCL-SERVIS Žamberk#73#veteráni18.01:56:13.43+00:27:18.6900:12:04.0401:17:36.3900:26:32.99Detail
42. Škorpil Jaromír#82#muži24.01:56:18.77+00:27:24.0300:11:29.1601:16:13.4300:28:36.17Detail
43. Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun#21#veteráni19.01:56:20.78+00:27:26.0400:11:39.2301:16:19.4600:28:22.07Detail
44. Dlabka Ludvík3D fitness race team#64#veteráni20.01:56:41.60+00:27:46.8600:12:06.3701:15:20.5700:29:14.65Detail
45. Šilar TomášSK Staročernsko#101#veteráni21.01:57:49.60+00:28:54.8600:12:50.2201:15:17.5700:29:41.79Detail
46. Poslušný RomanSki klub UO#70#veteráni22.01:58:10.28+00:29:15.54Detail
47. Svoboda FilipFord Ústí nad Orlicí#102#veteráni23.01:58:11.58+00:29:16.8400:10:41.3401:15:40.5700:31:49.66Detail
48. Jašík MiroslavLabe tri klub#63#muži25.01:58:16.63+00:29:21.89Detail
49. Samek PavelFORT SMC#39#veteráni24.01:59:09.06+00:30:14.32Detail
50. Fáber Viliam3D fitness race team#58#veteráni25.02:00:09.54+00:31:14.80Detail
51. Černý AlešTRICLUB Dobruška#53#veteráni26.02:00:33.89+00:31:39.15Detail
52. Venzara DavidPardubice#34#muži26.02:02:17.42+00:33:22.68Detail
53. Blaho Martin#37#junioři1.02:02:24.19+00:33:29.45Detail
54. David VáclavSmiřice#5#veteráni27.02:02:57.92+00:34:03.18Detail
55. Holubář MatoušSportbart#61#muži27.02:03:42.05+00:34:47.31Detail
56. Fajt JanFORT SMC#103#veteráni28.02:04:28.06+00:35:33.3200:14:30.9801:17:43.6600:32:13.42Detail
57. Krejčík LubošSezemice#18#veteráni29.02:05:39.91+00:36:45.17Detail
58. Šebek JindřichFORT SMC#60#veteráni30.02:05:46.82+00:36:52.0800:10:23.0301:21:53.5500:33:30.22Detail
59. Švorc OndřejHC Bílý Újezd#56#muži28.02:05:58.56+00:37:03.8200:10:31.5801:28:01.7500:27:25.22Detail
60. Kulhavý JosefOB Spartak Rychnov nad Kněžnou#20#veteráni31.02:06:35.37+00:37:40.6300:11:41.7501:23:31.3700:31:22.23Detail
61. Čermák MiroslavCYKLO KLUB BENDL#62#muži29.02:07:23.51+00:38:28.7700:10:23.8701:23:15.0300:33:44.60Detail
62. Jirasko LubomírSK SRCH#14#veteráni32.02:08:01.07+00:39:06.33Detail
63. Morávek Ivan#104#veteráni33.02:08:48.01+00:39:53.2700:13:45.2101:20:47.9900:34:14.81Detail
64. Josefy Daniel#15#veteráni34.02:09:28.90+00:40:34.1600:11:00.1701:19:34.4900:38:54.23Detail
65. Bříza VáclavVencl servis#77#muži30.02:10:00.15+00:41:05.4100:13:53.0701:26:02.0800:30:04.99Detail
66. Novotný PetrCTB Brandýs#71#muži31.02:11:00.46+00:42:05.72Detail
67. Vencl DavidVencl servis#75#muži32.02:11:34.84+00:42:40.1000:13:41.8501:23:46.9600:34:06.02Detail
68. Novák Jiří#76#muži33.02:12:34.45+00:43:39.7100:13:38.0901:31:16.9100:27:39.43Detail
69. Středa Petr#38#veteráni35.02:12:45.87+00:43:51.1300:13:27.5501:23:32.5300:35:45.78Detail
70. Divíšek DanielModrá ústřice#65#muži34.02:13:42.10+00:44:47.3600:11:48.5201:29:20.1700:32:33.41Detail
71. Leuchter VáclavModrá ústřice#67#muži35.02:13:42.29+00:44:47.55Detail
72. Hofman OldaTRICLUB Dobruška#43#veteráni36.02:14:06.22+00:45:11.48Detail
73. Jindra JiříDolní Kunvald#66#veteráni37.02:15:37.36+00:46:42.62Detail
74. Brožek JiříHYLVÁTY#2#veteráni38.02:16:38.40+00:47:43.66Detail
75. Kolovratník MartinVeselé volno Sezemice#16#veteráni39.02:16:38.70+00:47:43.96Detail
76. Vágner Adam#54#junioři2.02:17:45.64+00:48:50.9000:07:32.8901:33:59.0900:36:13.64Detail
77. Fryauf Petr#84#veteráni40.02:18:51.57+00:49:56.8300:12:02.9601:30:39.4100:36:09.19Detail
78. Vebr JaroslavSKI KLUB#42#veteráni41.02:20:56.71+00:52:01.97Detail
79. Hovad Jiří#100#veteráni42.02:21:48.44+00:52:53.7000:14:50.3801:31:26.5500:35:31.49Detail
80. Černý VladimírCAPART#3#veteráni43.02:23:12.92+00:54:18.18Detail
81. Jasanský JanTEAM INKA#13#muži36.02:29:40.80+01:00:46.0600:12:18.6501:38:50.0200:38:32.12Detail
82. Kaška PavelHS Říčky#46#veteráni44.02:32:48.81+01:03:54.0700:16:32.9201:37:12.9400:39:02.94Detail
83. Vágner Michal#52#veteráni45.02:37:28.83+01:08:34.0900:13:52.1201:44:06.1400:39:30.55Detail
84. Koníř MiloslavTEAM INKA#17#veteráni46.02:38:19.06+01:09:24.32Detail
85. Novotný Přemysl3D fitness race race team Žamberk#91#veteráni47.02:39:59.69+01:11:04.9500:13:59.2001:44:24.9200:41:35.57Detail
86. Krušina Luboš3D fitness race team#93#veteráni48.02:46:31.42+01:17:36.6800:14:15.4001:44:32.5100:47:43.50Detail
DNS Fikr ZdeněkZedko Žervé#10#mužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz