Oficiální Výsledková listina Valdštejnova desítka 2021
22. 8. 2021

Valdštejnova desítka (10 km)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Kožák TomášSC Start Karlovy Vary#244#M29 (16-29)1.00:36:0800:17:28.2900:18:39.60Detail
2. Šinka LadislavChebští fofři#174#M29 (16-29)2.00:36:21+00:00:13.0900:17:36.5100:18:43.71Detail
3. Sládek OndřejTJ Plamen Chodov#118#M29 (16-29)3.00:38:15+00:02:07.0900:18:39.1400:19:35.00Detail
4. Kožák MilanSC Start Karlovy Vary#243#M59 (50-59)1.00:38:30+00:02:22.0900:18:54.6000:19:34.79Detail
5. Novotný LubomírUSK Akademik Cheb#288#M49 (40-49)1.00:38:39+00:02:31.0900:19:02.0800:19:36.32Detail
6. Preibisch JanAC Mariánské Lázně + MLOK Mariánské Lázně...#48#M39 (30-39)1.00:39:00+00:02:52.0900:19:16.5300:19:43.11Detail
7. Hurdich PetrKynšperk nad Ohří#175#M39 (30-39)2.00:39:16+00:03:08.0900:18:51.6500:20:23.70Detail
8. Novák MarekPROFI SPORT Cheb#76#M29 (16-29)4.00:39:25+00:03:17.0900:18:52.9200:20:32.04Detail
9. Michalič RóbertRozběhnito.cz#21#M39 (30-39)3.00:39:50+00:03:42.0900:19:27.8600:20:21.43Detail
10. Toman RobertBohumilice#15#M29 (16-29)5.00:40:14+00:04:06.0900:19:38.9300:20:34.77Detail
11. Soukup TomášLK Jasan Aš#278#M39 (30-39)4.00:41:11+00:05:03.0900:20:04.6500:21:05.87Detail
12. Vaňková KláraLK Jasan Aš#122#Z29 (16-29)1.00:41:17+00:05:09.0900:20:07.3700:21:09.25Detail
13. Richter JanaPlauen - DE#239#Z49 (40-49)1.00:41:46+00:05:38.0900:20:25.4600:21:19.99Detail
14. Mikulenčák PavelVojkovive#134#M49 (40-49)2.00:42:23+00:06:15.0900:20:38.6300:21:43.50Detail
15. Kunc MatějNejdek#294#M29 (16-29)6.00:42:56+00:06:48.0900:21:23.6700:21:32.17Detail
16. Vávrů IvanaTJ VTŽ Chomutov#73#Z39 (30-39)1.00:43:08+00:07:00.0900:20:57.8500:22:09.54Detail
17. Svoboda JiříTým bike Březová#287#M29 (16-29)7.00:43:16+00:07:08.0900:20:52.2800:22:22.76Detail
18. Hoffman StanislavPila#16#M59 (50-59)2.00:43:25+00:07:17.0900:21:22.5000:22:02.29Detail
19. Maršík PavelSalming Running Česko#77#M59 (50-59)3.00:43:46+00:07:38.0900:21:23.4900:22:22.13Detail
20. Palubjak RobertPetula a Robino#95#M49 (40-49)3.00:43:53+00:07:45.0900:21:22.8200:22:29.78Detail
21. Norek JaroslavDACHDECKER spol. s r.o.#154#M39 (30-39)5.00:44:05+00:07:57.0900:21:41.9300:22:22.23Detail
22. Brož MilanKilpi Kome klub Aš#286#M39 (30-39)6.00:44:20+00:08:12.0900:21:43.1500:22:36.49Detail
23. Vaško OttoMariánské Lázně#284#M29 (16-29)8.00:44:21+00:08:13.0900:21:37.4000:22:43.09Detail
24. Jirkal TomášBěžecký klub Záchranné služby Karlovarského k...#107#M39 (30-39)7.00:45:09+00:09:01.0900:22:14.6800:22:54.00Detail
25. Trpáková Daniela ARDF Cheb#117#Z29 (16-29)2.00:45:10+00:09:02.0900:22:15.6500:22:54.17Detail
26. Kadeřábková PetraSweep OCR Team#207#Z39 (30-39)2.00:45:22+00:09:14.0900:22:26.4500:22:54.70Detail
27. Kubík DanielHC Stadion Cheb#193#M29 (16-29)9.00:45:22+00:09:14.0900:22:10.8300:23:10.97Detail
28. Kováč FrantišekMLOK Mariánské Lázně#180#M29 (16-29)10.00:45:30+00:09:22.0900:21:37.4900:23:52.40Detail
29. Böhm PetrRunnaři Sokolov#28#M59 (50-59)4.00:45:33+00:09:25.0900:22:05.3400:23:27.51Detail
30. Vrábel IvanBike a běh Ostrov n. Ohří#242#M59 (50-59)5.00:45:36+00:09:28.0900:22:26.5100:23:08.86Detail
31. Bršťák OndřejCheb#209#M39 (30-39)8.00:45:59+00:09:51.0900:22:37.9500:23:20.84Detail
32. Preti VeronikaVelká Dobrá#205#Z49 (40-49)2.00:46:02+00:09:54.0900:22:39.1700:23:22.62Detail
33. Mitáš PetrTři Sekery#149#M49 (40-49)4.00:46:08+00:10:00.0900:22:37.5900:23:29.42Detail
34. Amrich MiroslavHranice#162#M59 (50-59)6.00:46:29+00:10:21.0900:22:24.2700:24:04.08Detail
35. Gabriel PavelBřezová u Karlových Varů#54#M49 (40-49)5.00:46:29+00:10:21.0900:23:10.9000:23:17.79Detail
36. Fikar VáclavCheb#104#M49 (40-49)6.00:46:44+00:10:36.0900:22:29.8700:24:13.14Detail
37. Kuzma PavelLK Jasan Aš#121#M49 (40-49)7.00:47:07+00:10:59.0900:22:15.8700:24:50.75Detail
38. Jalovec AntonínCheb#34#M49 (40-49)8.00:47:17+00:11:09.0900:22:28.4400:24:48.50Detail
39. Brožová ZlataPUMA#160#Z39 (30-39)3.00:47:21+00:11:13.0900:22:37.6400:24:42.96Detail
40. Vodvárka RomanVejprty#61#M29 (16-29)11.00:47:45+00:11:37.0900:23:20.8600:24:23.78Detail
41. Novotný JiříRozběhnito.cz#158#M39 (30-39)9.00:47:49+00:11:41.0900:23:58.9800:23:49.08Detail
42. Štěpán KamilPrachatice#39#M49 (40-49)9.00:47:52+00:11:44.0900:23:38.4200:24:12.97Detail
43. Kroupar JaroslavRozběháme Česko - Klatovy#236#M39 (30-39)10.00:48:04+00:11:56.0900:23:20.0900:24:43.71Detail
44. Vaňek PavelHazlov#292#M49 (40-49)10.00:48:11+00:12:03.0900:23:43.7800:24:26.30Detail
45. Cingroš MatějNejdek#74#M29 (16-29)12.00:48:47+00:12:39.0900:23:27.5100:25:18.49Detail
46. Hrabcová SoňaRunning2.cz#199#Z49 (40-49)3.00:49:25+00:13:17.0900:24:16.3300:25:07.85Detail
47. Tuháčková JanaVodáci Mariánské Lázně#276#Z5 (60plus)1.00:49:40+00:13:32.0900:31:32.6300:18:07.04Detail
48. Bubanec MatějHC Stadion Cheb#192#M29 (16-29)13.00:49:48+00:13:40.0900:24:01.6800:25:46.10Detail
49. Soukupová MiladaLK Jasan Aš#279#Z49 (40-49)4.00:49:49+00:13:41.0900:24:17.9200:25:30.76Detail
50. Flynn Irena#273#Z39 (30-39)4.00:49:49+00:13:41.0900:24:18.6800:25:30.22Detail
51. Behina OndřejRozběhnito#208#M29 (16-29)14.00:49:55+00:13:47.0900:23:41.3200:26:12.87Detail
52. Werner PetrLuby#151#M49 (40-49)11.00:50:04+00:13:56.0900:24:02.1700:26:01.60Detail
53. Žlůva RadekRapet Karlovy Vary#20#M49 (40-49)12.00:50:09+00:14:01.0900:24:37.5600:25:31.11Detail
54. Královec JiříAK Sokolov#43#M60+ (60plus)1.00:50:26+00:14:18.0900:24:40.1900:25:45.49Detail
55. Kunc MiroslavNejdek#293#M49 (40-49)13.00:50:42+00:14:34.0900:24:49.7100:25:51.47Detail
56. Pechová Eva#260#Z39 (30-39)5.00:50:42+00:14:34.0900:24:19.8700:26:21.73Detail
57. Hrabec MichalRunning2.cz#198#M49 (40-49)14.00:50:58+00:14:50.0900:25:16.1500:25:41.56Detail
58. Martínek PavelBonbon - Praha#152#M59 (50-59)7.00:51:05+00:14:57.0900:24:32.0100:26:32.83Detail
59. Chlad MiroslavRozběhnito.cz - Cheb#80#M49 (40-49)15.00:51:09+00:15:01.0900:24:32.5700:26:35.59Detail
60. Fischerová Nikola#271#Z39 (30-39)6.00:51:09+00:15:01.0900:24:53.2800:26:15.63Detail
61. Matoušek VáclavDrmoul#133#M59 (50-59)8.00:51:27+00:15:19.0900:25:24.7200:26:01.91Detail
62. Makulová Radka Cheb#137#Z49 (40-49)5.00:51:52+00:15:44.0900:25:09.5200:26:42.12Detail
63. Vokroj AlexandrUSK Akademik Cheb#281#M49 (40-49)16.00:52:12+00:16:04.0900:25:51.1100:26:20.30Detail
64. Fišer Šabatová LenkaCheb#217#Z49 (40-49)6.00:52:12+00:16:04.0900:25:52.1700:26:19.33Detail
65. Sika MartinCheb#213#M39 (30-39)11.00:52:14+00:16:06.0900:25:27.5500:26:45.78Detail
66. Mokráňová VeronikaPraha#272#Z39 (30-39)7.00:52:27+00:16:19.0900:25:15.2000:27:11.10Detail
67. Klimt SebastianCheb#46#M29 (16-29)15.00:52:39+00:16:31.0900:25:19.1100:27:19.77Detail
68. Klimtová Klára Cheb#45#Z29 (16-29)3.00:52:40+00:16:32.0900:25:37.7200:27:01.98Detail
69. Biedermannová JanaLK Jasan Aš#280#Z49 (40-49)7.00:52:44+00:16:36.0900:25:25.4300:27:17.82Detail
70. Pavlasová SimonaLuby u Chebu#216#Z29 (16-29)4.00:52:53+00:16:45.0900:26:00.4100:26:52.51Detail
71. Tuháček PavelVodáci Mariánské Lázně#275#M60+ (60plus)2.00:52:54+00:16:46.0900:25:56.0400:26:57.78Detail
72. Büdinger MariaPlauen - DE#238#Z39 (30-39)8.00:53:11+00:17:03.0900:25:46.3300:27:24.22Detail
73. Flynn Joe#274#M39 (30-39)12.00:53:18+00:17:10.0900:25:49.2800:27:28.13Detail
74. Parýzek JanFrantiškovy Lázně #119#M59 (50-59)9.00:53:19+00:17:11.0900:25:57.3300:27:21.20Detail
75. Nový PavelCheb#94#M39 (30-39)13.00:53:48+00:17:40.0900:26:27.6200:27:19.50Detail
76. Černík MartinSK TRINITY#153#M49 (40-49)17.00:53:51+00:17:43.0900:25:51.1900:27:59.67Detail
77. Tarant JosefMariánské Lázně#277#M59 (50-59)10.00:53:54+00:17:46.0900:25:48.7800:28:04.65Detail
78. Preti MarcoVelka Dobra#206#M49 (40-49)18.00:53:57+00:17:49.0900:25:59.9400:27:56.42Detail
79. Kišš JosefRozběhnito.cz#37#M49 (40-49)19.00:54:03+00:17:55.0900:26:25.3900:27:37.60Detail
80. Pöplová Romana Nové Sedlo #109#Z59 (50-59)1.00:54:34+00:18:26.0900:27:04.6600:27:28.89Detail
81. Řepová JanaRozběhnito#255#Z49 (40-49)8.00:54:55+00:18:47.0900:26:45.9600:28:08.41Detail
82. Hess PetrPraha#291#M39 (30-39)14.00:54:55+00:18:47.0900:27:09.5300:27:45.01Detail
83. Fischer MartinAští bajkeři#285#M59 (50-59)11.00:55:08+00:19:00.0900:25:57.7600:29:09.79Detail
84. Mandzáková JiřinaSokolov#135#Z39 (30-39)9.00:55:12+00:19:04.0900:27:03.1500:28:08.37Detail
85. Mávr JanKynšperk nad Ohří#99#M29 (16-29)16.00:55:14+00:19:06.0900:27:17.7200:27:55.72Detail
86. Futera AntonínCheb#11#M39 (30-39)15.00:55:20+00:19:12.0900:26:09.1900:29:10.14Detail
87. Kubík MarekHC Stadion Cheb žáci#211#M29 (16-29)17.00:55:32+00:19:24.0900:28:50.6300:26:40.40Detail
88. Ivanová MarkétaPrachatice#38#Z39 (30-39)10.00:55:37+00:19:29.0900:27:56.2200:27:40.20Detail
89. Synkule VáclavUSK Akademik#229#M59 (50-59)12.00:55:37+00:19:29.0900:27:04.5900:28:31.86Detail
90. Kašpar JakubHC Stadion Cheb#183#M29 (16-29)18.00:55:50+00:19:42.0900:28:16.8700:27:32.91Detail
91. Vecka DanielHC Stadion Cheb#182#M29 (16-29)19.00:55:54+00:19:46.0900:28:15.8000:27:37.58Detail
92. Krutina ŠimonHC Stadion Cheb#186#M29 (16-29)20.00:55:54+00:19:46.0900:28:16.2500:27:37.20Detail
93. Rozhon PetrHC Stadion Cheb#184#M29 (16-29)21.00:55:54+00:19:46.0900:28:16.6900:27:37.26Detail
94. Rejcha MilanVelká Hleďsebe#90#M60+ (60plus)3.00:56:06+00:19:58.0900:27:09.6200:28:56.35Detail
95. Dančo Zdeněk#261#M59 (50-59)13.00:56:20+00:20:12.0900:27:02.7500:29:16.54Detail
96. Netušilová EvaMariánské Lázně#290#Z49 (40-49)9.00:56:58+00:20:50.0900:28:14.7600:28:43.10Detail
97. Endlerová HanaChlum Svaté Maří#67#Z49 (40-49)10.00:57:16+00:21:08.0900:27:42.5200:29:33.31Detail
98. Endler JanChlum Svaté Maří#68#M49 (40-49)20.00:57:17+00:21:09.0900:27:41.2600:29:35.09Detail
99. Löfflerová MartaVelká Hleďsebe#156#Z49 (40-49)11.00:57:24+00:21:16.0900:28:23.2700:29:00.49Detail
100. Kučerová EliškaRozběháme Tachovsko#289#Z49 (40-49)12.00:57:37+00:21:29.0900:28:14.8800:29:21.37Detail
101. Peták TomášCheb#147#M29 (16-29)22.00:57:43+00:21:35.0900:27:06.1700:30:36.50Detail
102. Filip KarelNové Strašecí#155#M60+ (60plus)4.00:58:02+00:21:54.0900:28:21.6300:29:39.45Detail
103. Vondráček MartinCheb#172#M49 (40-49)21.00:58:07+00:21:59.0900:28:51.8400:29:14.93Detail
104. Nováček StanislavHranice u Aše#181#M39 (30-39)16.00:58:14+00:22:06.0900:28:25.0700:29:48.78Detail
105. Kamarytová MartinaMLOK#82#Z59 (50-59)2.00:58:19+00:22:11.0900:27:56.3300:30:22.23Detail
106. Šrámková Renata Rozbehnito.cz#197#Z49 (40-49)13.00:58:24+00:22:16.0900:28:22.9900:30:00.54Detail
107. Motičák JiříCheb#29#M49 (40-49)22.00:58:34+00:22:26.0900:26:56.6900:31:37.03Detail
108. Hynková OlgaCheb#4#Z49 (40-49)14.00:58:51+00:22:43.0900:28:24.9500:30:25.88Detail
109. Bukovina ŠtefanHC Stadion Cheb#189#M29 (16-29)23.00:59:33+00:23:25.0900:29:08.0900:30:24.84Detail
110. Krejsa JakubHC Stadion Cheb#188#M29 (16-29)24.00:59:36+00:23:28.0900:29:07.8700:30:27.44Detail
111. Trapl MartinHC Stadion Cheb#185#M29 (16-29)25.00:59:36+00:23:28.0900:28:16.5700:31:18.77Detail
112. Stejskal VáclavHC Stadion Cheb#196#M29 (16-29)26.00:59:38+00:23:30.0900:29:07.9300:30:29.42Detail
113. Fečo MichalHC Stadion Cheb#187#M29 (16-29)27.00:59:39+00:23:31.0900:29:06.8100:30:31.23Detail
114. Patrochová AdélaKarlovy Vary#201#Z29 (16-29)5.00:59:39+00:23:31.0900:28:39.6600:30:59.00Detail
115. Hanek JanSokolov#108#M49 (40-49)23.00:59:44+00:23:36.0900:30:18.1600:29:24.89Detail
116. Pelouch Janpraha 5#49#M49 (40-49)24.00:59:53+00:23:45.0900:30:04.4600:29:48.35Detail
117. Řepa VilémRozbehni to#191#M59 (50-59)14.00:59:59+00:23:51.0900:29:58.8700:30:00.01Detail
118. Sedláčková Veronika#89#Z49 (40-49)15.01:00:01+00:23:53.0900:29:46.0800:30:14.45Detail
119. Navrátil Lukáš Sokolov#86#M29 (16-29)28.01:00:35+00:24:27.0900:29:23.3300:31:11.65Detail
120. Fischerová MartinaPlesná#65#Z39 (30-39)11.01:00:39+00:24:31.0900:29:20.1000:31:18.25Detail
121. Fischer Jaroslav Plesná#66#M59 (50-59)15.01:00:40+00:24:32.0900:29:20.3900:31:18.90Detail
122. Malý LubomírRozběháme Karlovy Vary#51#M59 (50-59)16.01:00:42+00:24:34.0900:30:10.7400:30:30.47Detail
123. Holá RenataCheb#103#Z49 (40-49)16.01:01:03+00:24:55.0900:29:21.3100:31:41.32Detail
124. Kubík MiroslavCheb#212#M49 (40-49)25.01:01:09+00:25:01.0900:29:00.7200:32:07.72Detail
125. Marks IrenaRozběhnito CZ#295#Z49 (40-49)17.01:01:15+00:25:07.0900:30:21.7300:30:52.33Detail
126. Tkadlecová Zdenka#70#Z39 (30-39)12.01:01:20+00:25:12.0900:29:27.8600:31:51.60Detail
127. Dědičová DanielaRozběhnito.cz#166#Z39 (30-39)13.01:01:55+00:25:47.0900:30:09.3600:31:45.21Detail
128. Šístek DanielCheb#215#M49 (40-49)26.01:03:03+00:26:55.0900:30:14.6700:32:48.29Detail
129. Junek Jiří #14#M39 (30-39)17.01:03:08+00:27:00.0900:30:22.5300:32:45.20Detail
130. Mandzáková StanislavaKynšperk nad Ohří#176#Z39 (30-39)14.01:03:50+00:27:42.0900:30:14.0400:33:35.16Detail
131. Pleskotová GabrielaCheb#3#Z49 (40-49)18.01:04:35+00:28:27.0900:30:20.5500:34:13.95Detail
132. Benkár ZbyněkCheb #64#M49 (40-49)27.01:05:44+00:29:36.0900:30:28.9000:35:14.44Detail
133. Weingartlová Daniela SDH Rotava #17#Z29 (16-29)6.01:06:11+00:30:03.0900:32:21.1900:33:49.68Detail
134. Petríková KristýnaRozběhnito.cz#283#Z29 (16-29)7.01:06:17+00:30:09.0900:31:54.0400:34:22.19Detail
135. Havlíčková MichaelaHvězda severu#282#Z49 (40-49)19.01:07:30+00:31:22.0900:32:27.8500:35:01.38Detail
136. Suchanková Jana#148#Z49 (40-49)20.01:11:43+00:35:35.0900:34:36.2500:37:06.29Detail
137. Smakal LubomirPraha#36#M60+ (60plus)5.01:19:41+00:43:33.0900:38:43.7000:40:56.30Detail
DNS Hynek PetrCheb#5#M49 (40-49)DNS 01:13:20.4300:00:08.42Detail
DNS Drtinová VíťaŠneci v běhu #2#Z5 (60plus)DNS Detail
DNS Čada Jiří#7#M39 (30-39)DNS Detail
DNS Veselá EvaŽivé Sokolovsko#8#Z39 (30-39)DNS Detail
DNS Ordoš LadislavPraha 8#12#M49 (40-49)DNS Detail
DNS Mrázková LenkaCheb 2#18#Z29 (16-29)DNS Detail
DNS Mrázek DavidCheb#19#M49 (40-49)DNS Detail
DNS Petrák NikolSokolov#31#Z39 (30-39)DNS Detail
DNS Motlová EliškaCheb#40#Z29 (16-29)DNS Detail
DNS Štoidlova AnežkaCheb#42#Z29 (16-29)DNS Detail
DNS Kňažko TominoTJ Slavoj Roztoky#50#M39 (30-39)DNS Detail
DNS Karabová KristýnaCheb#52#Z39 (30-39)DNS Detail
DNS Cejnar TomášRozbehnito.cz#53#M39 (30-39)DNS Detail
DNS Hrdinová TerezaCheb#57#Z39 (30-39)DNS Detail
DNS Hrdina TomášCheb#58#M49 (40-49)DNS Detail
DNS Marada MatejPraha 5#69#M39 (30-39)DNS Detail
DNS Rechtoríková MarieRunLadies Chodov#79#Z49 (40-49)DNS Detail
DNS Fojtík PavelChodov#102#M39 (30-39)DNS Detail
DNS Ondrejčík JaroslavLomnice#136#M49 (40-49)DNS Detail
DNS Petrášek VáclavZKO 408 Chodov#179#M49 (40-49)DNS Detail
DNS Votoupal JakubHC Stadion Cheb#190#M29 (16-29)DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz