Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Brno
19. 9. 2020

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Hollan MatějBrno#64#M1.M391.00:36:2500:17:48.9000:18:35.21Detail
2. Smatryčenka SjarhejBrno#62#M2.M40plus1.00:39:05+00:02:40.8800:19:15.5200:19:48.96Detail
3. Vaverka JanOční kliniku NeoVize#37#M3.M392.00:40:12+00:03:47.8800:20:32.6000:19:39.00Detail
4. Bazala Oldřich#13#M4.M40plus2.00:41:21+00:04:56.8800:20:20.4800:20:59.77Detail
5. Procházka Vojtěch#55#M5.M393.00:41:26+00:05:01.8800:20:00.1200:21:25.81Detail
6. Bednář ZbyněkAK Tišnov#49#M6.M40plus3.00:41:47+00:05:22.8800:20:39.2100:21:07.74Detail
7. Kadlec VladimírSeznam.cz#35#M7.M40plus4.00:42:50+00:06:25.8800:21:23.2900:21:25.73Detail
8. Špaček Adam#23#M8.M394.00:43:03+00:06:38.8800:21:37.6400:21:25.24Detail
9. Pisařík JosefO2#46#M9.M395.00:43:18+00:06:53.8800:21:50.7300:21:27.07Detail
10. Machát OndřejBrno#61#M10.M396.00:44:14+00:07:49.8800:22:25.2100:21:48.15Detail
11. Pavlica Marek#56#M11.M397.00:44:23+00:07:58.8800:21:43.8000:22:38.42Detail
12. Matěj Prokop#34#M12.M398.00:44:47+00:08:22.8800:22:22.3100:22:23.77Detail
13. Gabriel Václav#8#M13.M399.00:44:49+00:08:24.8800:22:01.6900:22:46.52Detail
14. Scharda David#41#M14.M3910.00:45:02+00:08:37.8800:22:26.4500:22:34.92Detail
15. Pitrunová PatricieSK Speed#22#F1.Z341.00:45:42+00:09:17.8800:22:25.7400:23:15.64Detail
16. Blažek Martin#52#M15.M40plus5.00:46:28+00:10:03.8800:23:15.0400:23:11.95Detail
17. Kotouč TomášTethys#31#M16.M40plus6.00:46:36+00:10:11.8800:23:12.1800:23:23.53Detail
18. Matěj Kryštof#39#M17.M3911.00:46:49+00:10:24.8800:23:15.7500:23:33.20Detail
19. Putna Pavel#4#M18.M3912.00:46:52+00:10:27.8800:23:31.4600:23:19.71Detail
20. Szkuta David#9#M19.M3913.00:46:59+00:10:34.8800:23:13.4600:23:45.25Detail
21. Sýkora MichalKVH Břeclav#16#M20.M3914.00:47:19+00:10:54.8800:23:15.7300:24:02.92Detail
22. Varichaj Jozef#54#M21.M3915.00:47:42+00:11:17.8800:23:15.3300:24:25.94Detail
23. Uhříková Gabriela#48#F2.Z35plus1.00:47:57+00:11:32.8800:23:18.6200:24:38.19Detail
24. Gabriel Jiří#6#M22.M3916.00:48:19+00:11:54.8800:23:45.5300:24:33.28Detail
25. Malý PetrBrno#59#M23.M40plus7.00:48:27+00:12:02.8800:24:03.2500:24:23.36Detail
26. Munz FilipBrno#58#M24.M40plus8.00:48:33+00:12:08.8800:23:29.5400:25:03.18Detail
27. Šmerek Jakub#42#M25.M3917.00:49:44+00:13:19.8800:25:01.4000:24:42.32Detail
28. Trejo Marco#7#M26.M3918.00:50:09+00:13:44.8800:23:55.7100:26:13.25Detail
29. Pecka LukášBrno#60#M27.M40plus9.00:51:35+00:15:10.8800:25:43.0300:25:51.04Detail
30. Čunderlová AnetaOční kliniku NeoVize#38#F3.Z342.00:51:39+00:15:14.8800:25:43.3100:25:54.76Detail
31. Greger Vladimír#29#M28.M40plus10.00:53:09+00:16:44.8800:26:41.6300:26:27.13Detail
32. Ochvat Petr#18#M29.M3919.00:54:01+00:17:36.8800:26:41.2800:27:19.41Detail
33. Konečná Monika#40#F4.Z35plus2.00:54:27+00:18:02.8800:27:13.0700:27:13.07Detail
34. Zezulka Petr#50#M30.M3920.00:54:35+00:18:10.8800:26:35.7500:27:58.33Detail
35. Malá KateřinaO2#44#F5.Z35plus3.00:54:49+00:18:24.8800:26:31.0400:28:17.39Detail
36. Kristek OndřejO2#47#M31.M3921.00:54:49+00:18:24.8800:26:31.1300:28:17.60Detail
37. Tomáštíková Zuzana#43#F6.Z343.00:54:55+00:18:30.8800:27:47.7500:27:06.48Detail
38. Ptáček MichalBrno#63#M32.M3922.00:55:39+00:19:14.8800:25:39.8000:29:58.72Detail
39. Ochvat Martin#27#M33.M3923.00:57:05+00:20:40.8800:27:21.0300:29:43.42Detail
40. Holášek Petr#32#M34.M3924.00:57:07+00:20:42.8800:29:01.0300:28:05.42Detail
41. Šimková Jana#57#F7.Z35plus4.00:57:21+00:20:56.8800:28:47.6000:28:32.45Detail
42. Hůrková Irena#30#F8.Z35plus5.00:57:53+00:21:28.8800:28:42.5600:29:09.85Detail
43. Kabelka David#25#M35.M40plus11.00:58:22+00:21:57.8800:29:48.3100:28:33.68Detail
44. Mašková Magda#26#F9.Z35plus6.00:58:42+00:22:17.8800:29:24.2900:29:17.33Detail
45. Pavlíková Petra#19#F10.Z35plus7.01:02:18+00:25:53.8800:30:01.9200:32:16.05Detail
46. Čermák JanBrno#67#M36.M40plus12.01:05:12+00:28:47.8800:31:05.3800:34:05.79Detail
47. Čermáková JanaBrno#65#F11.Z344.01:05:12+00:28:47.8800:31:06.2700:34:05.32Detail
48. Čermáková VeronikaBrno#66#F12.Z345.01:05:12+00:28:47.8800:31:06.1400:34:05.83Detail
DNS Fabrik Miroslav#1#MM40plusDNS Detail
DNS Fabriková Blanka#2#FZ35plusDNS Detail
DNS Bolčáková TamaraGymnázium Brno-Bystrc#3#FZ34DNS Detail
DNS Plachý Lukáš#10#MM39DNS Detail
DNS Chludil Tomáš#11#MM39DNS Detail
DNS Kaláb Dalibor#12#MM40plusDNS Detail
DNS Bazala Vít#14#MM39DNS Detail
DNS Kychler Jakub#15#MM39DNS Detail
DNS Pánek Jakub#17#MM39DNS Detail
DNS Krahula Jakub#20#MM39DNS Detail
DNS Kratochvílová Nikola#21#FZ34DNS Detail
DNS Hrdina Jaroslav#24#MM40plusDNS Detail
DNS Modra Cyril#28#MM40plusDNS Detail
DNS Axmanová Vrtišková Danaskupina SVVAT a POVV ČsOL#33#FZ35plusDNS Detail
DNS Kvasnica MiroslavSeznam.cz#36#MM39DNS Detail
DNS Hroch FrantišekO2#45#MM40plusDNS Detail
DNS Šerák MartinSokol Bílovice nad Svitavou, IoniLyte#53#MM40plusDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz