Oficiální Výsledková listina Koudelníkův závod 2021
5. 9. 2021

1.700 m 7-9 let

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Makovec MartinOCR Kids Poděbrady#137#M1.00:10:5830 sec.Detail
2. Kramule TadeášFunkční trénink Milovice#124#M2.00:11:33+00:01:05.86Detail
3. Šafrová KláraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#169#F1.00:12:49+00:02:21.86Detail
4. Přibyl MatyášFK Uhlířské Janovice#153#M3.00:12:50+00:02:22.86Detail
5. Horáček Adam#102#M4.00:12:54+00:02:26.86Detail
6. Klouček ŠimonSG Kolín#119#M5.00:13:17+00:02:49.86Detail
7. Čermák Michal#89#M6.00:13:43+00:03:15.86Detail
8. Říha Samuel#156#M7.00:13:51+00:03:23.86Detail
9. Semerád Lukáš Kutná Hora #158#M8.00:13:53+00:03:25.86Detail
10. LACMAN MikulášSKP Olympia Kutná Hora#130#M9.00:14:03+00:03:35.86Detail
11. Brázdová DominikaOCR KIDS PODĚBRADY#84#F2.00:14:12+00:03:44.86Detail
12. Kršňák Petr#126#M10.00:14:18+00:03:50.86Detail
13. Lodl JakubSpartan Kids Kolín #135#M11.00:14:27+00:03:59.86Detail
14. Kubín Tomáš#127#M12.00:14:29+00:04:01.86Detail
15. Klimparová Viktorie #118#F3.00:14:30+00:04:02.86Detail
16. Vincent Oldřich#181#M13.00:14:37+00:04:09.86Detail
17. Staňková Valerie#164#F4.00:14:43+00:04:15.86Detail
18. Vondrová Michalka Spartan Kids Kolín #185#F5.00:14:49+00:04:21.86Detail
19. Husák Matěj#107#M14.00:14:52+00:04:24.86Detail
20. Šturmová SofieTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#173#F6.00:14:56+00:04:28.86Detail
21. Menclová ŠárkaT.J.Sokol Hradec Králové#143#F7.00:15:03+00:04:35.86Detail
22. Hladká MagdalénaTJ Spartak Vrchlabí#100#F8.00:15:06+00:04:38.86Detail
23. Čapková JustýnaAtom Kids Praha#87#F9.00:15:07+00:04:39.86Detail
24. Vinduška LadislavOlympia Spartan Training Kutná Hora, z. s.#182#M15.00:15:12+00:04:44.86Detail
25. Adamová MichaelaSTG Kolín#78#F10.00:15:14+00:04:46.86Detail
26. Vitoušová JulieKavi Family#183#F11.00:15:17+00:04:49.86Detail
27. Švejdová Anetka#174#F12.00:15:18+00:04:50.86Detail
28. Čeňková EmaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#88#F13.00:15:22+00:04:54.86Detail
29. Váchová LucieSKP Olympia Kutná Hora#177#F14.00:15:24+00:04:56.86Detail
30. Převrátil Jan Prokop#152#M16.00:15:26+00:04:58.86Detail
31. Shorný Petr#160#M17.00:15:28+00:05:00.86Detail
32. Poulová ViktorieOlympia Spartan Training Kutná Hora#49#F15.00:15:29+00:05:01.86Detail
33. Teplý David#176#M18.00:15:33+00:05:05.86Detail
34. Řehořová AlexandraTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#282#F16.00:15:33+00:05:05.86Detail
35. Macková ŠárkaHolubice#136#F17.00:15:35+00:05:07.86Detail
36. Hažvová EmaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#96#F18.00:15:37+00:05:09.86Detail
37. Talacko TomášSC Kolín#175#M19.00:15:41+00:05:13.86Detail
38. Kadlecová KlaudieKaVi Family#113#F19.00:15:41+00:05:13.86Detail
39. Žižlavská ZuzanaCorridoor#190#F20.00:15:42+00:05:14.86Detail
40. Měchurová DorotaPUNK tým#142#F21.00:15:43+00:05:15.86Detail
41. Dastych Martin#92#M20.00:15:46+00:05:18.86Detail
42. Zahradník Luky#187#M21.00:15:57+00:05:29.86Detail
43. Coubal Bruno#85#M22.00:16:00+00:05:32.86Detail
44. Flekačova AmalieFK Pardubice#93#F22.00:16:03+00:05:35.86Detail
45. Kulhavá Nikol#128#F23.00:16:03+00:05:35.86Detail
46. Valihrachová Natálie#179#F24.00:16:06+00:05:38.86Detail
47. Vlasáková Gabriela#184#F25.00:16:08+00:05:40.86Detail
48. Benada JakubSKP Olympia Kutná Hora #79#M23.00:16:09+00:05:41.86Detail
49. Pokorná AdrianaSpartan Kids Kolín#53#F26.00:16:11+00:05:43.86Detail
50. Rejhon Štěpán#154#M24.00:16:23+00:05:55.86Detail
51. Horynová JolanaSKP Olympia Kutná Hora#104#F27.00:16:30+00:06:02.86Detail
52. Kašparová Šárka#115#F28.00:16:33+00:06:05.86Detail
53. Kloudová Zoe#120#F29.00:16:34+00:06:06.86Detail
54. Prokešová Nela#151#F30.00:16:36+00:06:08.86Detail
55. Šmejkalová Tereza#171#F31.00:16:36+00:06:08.86Detail
56. Soukupová SabinaSKP Kutná Hora#163#F32.00:16:36+00:06:08.86Detail
57. Vopěnková AnetaSKP Olympia Kutná Hora#186#F33.00:16:36+00:06:08.86Detail
58. Studenovský Matěj#165#M25.00:16:40+00:06:12.86Detail
59. Marková MarieTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#138#F34.00:16:40+00:06:12.86Detail
60. Lebeda TomášKoudelníkův Spartan Training#131#M26.00:16:44+00:06:16.86Detail
61. Jirsa David#112#M27.00:16:44+00:06:16.86Detail
62. Svobodová MartaOCR Kids Poděbrady#166#F35.00:16:46+00:06:18.86Detail
63. Nováček Filip#144#M28.00:16:48+00:06:20.86Detail
64. Pipková Kristýna #146#F36.00:16:52+00:06:24.86Detail
65. Kolejová Sabina#123#F37.00:16:52+00:06:24.86Detail
66. Hosa Filip Ondřej#106#M29.00:16:55+00:06:27.86Detail
67. Škarytková ŠárkaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#217#F38.00:16:55+00:06:27.86Detail
68. Pospíšil MatějSKP Olympia Kutná Hora#148#M30.00:16:55+00:06:27.86Detail
69. Ježová BarboraTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#111#F39.00:16:58+00:06:30.86Detail
70. Bohaboj Tadeáš #82#M31.00:17:05+00:06:37.86Detail
71. Kolej Matyáš#122#M32.00:17:10+00:06:42.86Detail
72. Linková AndreaFK Litol#134#F40.00:17:14+00:06:46.86Detail
73. Hudek JosefOlympia Spartan Training Kutná Hora#90#M33.00:17:20+00:06:52.86Detail
74. Chlubnova Elen#109#F41.00:17:21+00:06:53.86Detail
75. Sedláčková KláraKutná Hora#216#F42.00:17:22+00:06:54.86Detail
76. Bohaboj Matyáš #81#M34.00:17:22+00:06:54.86Detail
77. Zlatová Vanessa#188#F43.00:17:26+00:06:58.86Detail
78. Shorný Pavel#159#M35.00:17:32+00:07:04.86Detail
79. Syrůček Matěj #168#M36.00:17:47+00:07:19.86Detail
80. Poloprudská AnnaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#58#F44.00:17:52+00:07:24.86Detail
81. Rozumný Václav #155#M37.00:17:57+00:07:29.86Detail
82. Charousová LucieSRTG Kolín#108#F45.00:18:01+00:07:33.86Detail
83. Ledvina FrantišekSpartan Kids Kolín#132#M38.00:18:30+00:08:02.86Detail
84. Kastelli Laila#114#F46.00:18:34+00:08:06.86Detail
85. Kilian Daniel#117#M39.00:18:49+00:08:21.86Detail
86. Hobžová VictoriaOlympia Spartan Training Kutná Hora, z. s.#101#F47.00:18:52+00:08:24.86Detail
87. Hejná Nella#97#F48.00:18:53+00:08:25.86Detail
88. Sekera Tomáš#157#M40.00:18:59+00:08:31.86Detail
89. Zvoníček Lukáš Spartan Kids Kolín#189#M41.00:19:00+00:08:32.86Detail
90. Česal Josef#91#M42.00:19:20+00:08:52.86Detail
91. Lešinger FilipSTG Česká Třebová#133#M43.00:19:23+00:08:55.86Detail
92. Mařica VítSpartan Kids Kolín#139#M44.00:19:47+00:09:19.86Detail
93. Schullerova Štěpánka #161#F49.00:20:10+00:09:42.86Detail
94. Herman Jenda#98#M45.00:20:15+00:09:47.86Detail
95. Pivná Ruby#147#F50.00:20:15+00:09:47.86Detail
96. Bobek Jakub#80#M46.00:20:22+00:09:54.86Detail
97. Kejvalová Alena#116#F51.00:20:23+00:09:55.86Detail
98. Novotná Rozárka#145#F52.00:20:23+00:09:55.86Detail
99. Sýkora Filip#167#M47.00:20:44+00:10:16.86Detail
100. Prchalová Eliška#150#F53.00:20:48+00:10:20.86Detail
101. Janoušková Kateřina KAPAP CZECH#110#F54.00:20:52+00:10:24.86Detail
102. Cuhorková Beata#86#F55.00:20:55+00:10:27.86Detail
103. Krejčí Lucie#125#F56.00:21:04+00:10:36.86Detail
104. Valihrachová Veronika#180#F57.00:21:08+00:10:40.86Detail
105. Matzová TerezaSKP Olympia Kutná Hora #141#F58.00:21:29+00:11:01.86Detail
106. Valdmanová Denisa#178#F59.00:21:45+00:11:17.86Detail
107. Horynová LeonaOlympia Spartan Training Kutná Hora#105#F60.00:22:25+00:11:57.86Detail
108. Branda André #83#M48.00:22:31+00:12:03.86Detail
109. Hajduk Isabellka#94#F61.00:23:03+00:12:35.86Detail
110. Knolová Adéla #121#F62.00:24:10+00:13:42.86Detail
111. Horel Lukáš#103#M49.00:48:10+00:37:42.86Detail
DNS Kulhavý Vojtěch#129#MDetail
DNS Šichová Karolína-#170#FDetail
DNS Špírová Adéla#172#FDetail
DNS Pospíšilová Tereza#149#FDetail
DNS Havlíčková EliškaGladiator Race Kids Hradec Králové#95#FDetail
DNS Matoulková Tína#140#FDetail
DNS Skopal Jr. VladimírOlympia Spartan Training Kutná Hora#162#MDetail
DNS Hillbrick Karin AbigailOlympia Spartan Kutná Hora#99#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz