Oficiální Výsledková listina Koudelníkův závod 2021
5. 9. 2021

2.100 m 10-12 let

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Horčička VojtěchOlympia Spartan Training Kutná Hora#218#M1.00:11:56Detail
2. Zelenka PetrATOM KIDS Praha#298#M2.00:12:08+00:00:12.44Detail
3. Makovec TadeášOCR Kids Poděbrady#252#M3.00:12:37+00:00:41.44Detail
4. Heydušková Petra#210#F1.00:13:07+00:01:11.44Detail
5. Kramule MatyášFunkční trénink Milovice#238#M4.00:13:15+00:01:19.44Detail
6. Hladká AnnaTJ Spartak Vrchlabí#212#F2.00:13:21+00:01:25.44Detail
7. Trešlová JohankaOlympia Spartan Training Kutná Hora#284#F3.00:13:23+00:01:27.44Detail
8. Melvaldová BarboraSKP Olympia Kutná Hora#257#F4.00:13:34+00:01:38.44Detail
9. Vondra JanSpartan Kids Kolín #295#M5.00:14:09+00:02:13.44Detail
10. Dastych Šimon #200#M6.00:14:15+00:02:19.44Detail
11. Tvrdík Matěj SamuelOlympia Spartan Training Kutná Hora#287#M7.00:14:23+00:02:27.44Detail
12. Heydušková LucieOlympia Spartan Training Kutná Hora, z.s.#209#F5.00:14:28+00:02:32.44Detail
13. Kunášková Barbora Atletika Olympia #246#F6.00:14:43+00:02:47.44Detail
14. Málek PavelAtletika Kutná Hora#253#M8.00:15:16+00:03:20.44Detail
15. Šafránek Tomáš#280#M9.00:15:18+00:03:22.44Detail
16. Pospíšil Matěj#264#M10.00:15:23+00:03:27.44Detail
17. Borovský AdamSKP Olympia Kutná Hora#193#M11.00:15:24+00:03:28.44Detail
18. Málková Barbora#254#F7.00:15:34+00:03:38.44Detail
19. Petřík Daniel #261#M12.00:15:34+00:03:38.44Detail
20. Kaprálek LukášSKP Olympia Kutná Hora#232#M13.00:15:38+00:03:42.44Detail
21. Lenz Adam#248#M14.00:15:39+00:03:43.44Detail
22. Hladký JanAtom Kids Praha#213#M15.00:15:43+00:03:47.44Detail
23. Hubal AntonínSparta Kutná Hora#221#M16.00:15:47+00:03:51.44Detail
24. Procházka StanislavSKP Olympia Kutná Hora#265#M17.00:15:52+00:03:56.44Detail
25. Prokopová TerezaSVVAT#266#F8.00:16:04+00:04:08.44Detail
26. Svoboda OndřejOCR Kids Poděbrady#277#M18.00:16:13+00:04:17.44Detail
27. Melvald Jakub#256#M19.00:16:33+00:04:37.44Detail
28. Charouz Tobiáš#226#M20.00:16:51+00:04:55.44Detail
29. Liberský Karel Petr FBC KUTNÁ HORA #249#M21.00:16:58+00:05:02.44Detail
30. Bureš JanSKP Olympia Kutná Hora#194#M22.00:17:01+00:05:05.44Detail
31. Rejhon Matyáš#268#M23.00:17:08+00:05:12.44Detail
32. Erbanová EmaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#314#F9.00:17:11+00:05:15.44Detail
33. Tuhý Vít#286#M24.00:17:12+00:05:16.44Detail
34. Syrový VáclavOlympia Spartan Training Kutná Hora#279#M25.00:17:19+00:05:23.44Detail
35. Kulhavá Ema#244#F10.00:17:20+00:05:24.44Detail
36. Hyksa Lukáš#224#M26.00:17:24+00:05:28.44Detail
37. Hillbrick Roger JamesOlympia Spartan Kutná Hora#211#M27.00:17:25+00:05:29.44Detail
38. Zlata Šimon#299#M28.00:17:29+00:05:33.44Detail
39. Filip MichalSrtg Pardubice#205#M29.00:17:30+00:05:34.44Detail
40. Knapová Karolina#235#F11.00:17:35+00:05:39.44Detail
41. Kotlaba AdamSTG Kids Kolín#237#M30.00:17:36+00:05:40.44Detail
42. Soukupová KamilaSKP Kutná Hora#273#F12.00:17:37+00:05:41.44Detail
43. Vítková StelaSvídnický Extrém Team Kids#292#F13.00:17:38+00:05:42.44Detail
44. Zápotocký Stanislav SKP Olympia Kutná Hora #297#M31.00:17:40+00:05:44.44Detail
45. Vokounová LucieFK Uhlířské Janovice#294#F14.00:17:55+00:05:59.44Detail
46. Kučová Kateřina#242#F15.00:17:58+00:06:02.44Detail
47. Vaněk FilipOlympia Spartan Training Kutná Hora#274#M32.00:18:10+00:06:14.44Detail
48. Karbanová Kateřina TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#233#F16.00:18:10+00:06:14.44Detail
49. Čapková JosefínaAtom Kids Praha#197#F17.00:18:36+00:06:40.44Detail
50. Ledvina RichardSpartan Kids Kolín#247#M33.00:18:42+00:06:46.44Detail
51. Kulhavá Klára#245#F18.00:18:43+00:06:47.44Detail
52. Chocholová SofieSRTG Kutná Hora#228#F19.00:18:43+00:06:47.44Detail
53. Farkačová EliškaOlympia Spartan Training Kutná Hora#204#F20.00:18:59+00:07:03.44Detail
54. Váchová DanielaSKP Olympia Kutná Hora#289#F21.00:19:02+00:07:06.44Detail
55. Černík MatějOlympia Spartan Training Kutná Hora#199#M34.00:19:10+00:07:14.44Detail
56. Urban František#288#M35.00:19:12+00:07:16.44Detail
57. Jílek EliášFK UJ#230#M36.00:19:14+00:07:18.44Detail
58. Šimonek Lukáš #281#M37.00:19:18+00:07:22.44Detail
59. Trávníčková MiaAtom Kids Praha#283#F22.00:19:20+00:07:24.44Detail
60. Chlubna STANISLAV#227#M38.00:19:21+00:07:25.44Detail
61. Dudek Dominik#201#M39.00:19:32+00:07:36.44Detail
62. Vlasák Ondřej#293#M40.00:19:34+00:07:38.44Detail
63. Čermáková Kateřina#198#F23.00:19:53+00:07:57.44Detail
64. Justová AlžbětaSKP Olympia Kutná Hora#231#F24.00:19:54+00:07:58.44Detail
65. Josková VeronikaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#250#F25.00:20:00+00:08:04.44Detail
66. Hyksa Tomáš #225#M41.00:20:13+00:08:17.44Detail
67. Trešlová ŽanetaSKP Olympia Kutná Hora#285#F26.00:20:17+00:08:21.44Detail
68. Hůlová AnnaSK Sršni Kutná Hora#223#F27.00:20:29+00:08:33.44Detail
69. Nečas PatrikOlympia Spartan Training Kutná Hora#259#M42.00:20:32+00:08:36.44Detail
70. Veverková LucieSKP Olympia Kutná Hora#291#F28.00:20:33+00:08:37.44Detail
71. Kubák David#241#M43.00:20:49+00:08:53.44Detail
72. Stoupa RomanFK Uhlířské Janovice#276#M44.00:20:59+00:09:03.44Detail
73. Valdman Petr#290#M45.00:21:08+00:09:12.44Detail
74. Hanuš Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora#208#M46.00:21:32+00:09:36.44Detail
75. Ešner MarekUhlířské Janovice#258#M47.00:21:33+00:09:37.44Detail
76. Horváthová Sofie#219#F29.00:22:04+00:10:08.44Detail
77. Kernerová Eliška#234#F30.00:22:07+00:10:11.44Detail
78. Jelínková Adéla#229#F31.00:22:07+00:10:11.44Detail
79. Horynová JolanaOlympia Spartan Training Kutná Hora#220#F32.00:22:33+00:10:37.44Detail
80. Vopěnková Natálie #296#F33.00:22:33+00:10:37.44Detail
81. Hobža Tomáš#215#M48.00:22:39+00:10:43.44Detail
82. Staňková Barbora#275#F34.00:23:03+00:11:07.44Detail
83. Poloprudská NelaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#270#F35.00:23:05+00:11:09.44Detail
84. Čáp Honza#196#M49.00:23:34+00:11:38.44Detail
85. Přibyl DominikFK Uhlířské Janovice#267#M50.00:23:53+00:11:57.44Detail
86. Hulínská Adéla #222#F36.00:23:54+00:11:58.44Detail
87. Markup Šimon#255#M51.00:24:24+00:12:28.44Detail
88. Šimek DominikKolín#318#M52.00:24:41+00:12:45.44Detail
89. Odvárka Adam#260#M53.00:24:47+00:12:51.44Detail
90. Slavík Adam#272#M54.00:24:53+00:12:57.44Detail
91. Gabková AdélkaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#206#F37.00:24:57+00:13:01.44Detail
92. Kučová Magdaléna#243#F38.00:25:04+00:13:08.44Detail
93. Zopková PavlaSTG Kutna Hora#300#F39.00:27:37+00:15:41.44Detail
94. Pipek Kryštof#262#M55.00:27:42+00:15:46.44Detail
95. Cuhorková Ella#195#F40.00:28:14+00:16:18.44Detail
96. Schullerova Anna#271#F41.00:31:35+00:19:39.44Detail
97. Sekera Vojtěch#269#M56.00:31:40+00:19:44.44Detail
98. Knol Kryštof #236#M57.00:31:56+00:20:00.44Detail
99. Pospíšil Jakub#263#M58.00:31:57+00:20:01.44Detail
100. Antoš Radek#191#M59.00:36:43+00:24:47.44Detail
101. Dvořáková Anna Olympia Spartan Training Kutná Hora#202#F42.00:41:31+00:29:35.44Detail
DNS Krejčí Jakub#239#MDetail
DNS Erben Štěpán#203#MDetail
DNS Křídová AlžbětaSKP Olympia Kutná Hora#240#FDetail
DNS Macková MichaelaHolubice#251#FDetail
DNS Syrový ŠtěpánAtom Kids Praha#278#MDetail
DNS Bajkaiová Adéla#192#FDetail
DNS Hlinova Karolina Anna#214#FDetail
DNS Beran ZdeněkKutná Hora#18#MDetail
DNS Gerle AlenaOCR Life team#207#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz