Oficiální Výsledková listina Zručský adventní běh
12. 12. 2020

Hlavní závod 5,6 km

Smíšené dvojice

Nejmenší počet členů týmu: 2

Nejvyšší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: běžný součet časů

Limit započítávaných výsledků: 2

1. Zajíčci - 00:39:27

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZajícMartin#114M00:17:35.28
2.ValováSilvie#113F00:21:52.29

2. Monkey 47 - 00:42:27

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TvrdíkPavel#105M00:18:37.96
2.TumováSimona#104F00:23:50.19

3. Běžíme za Vlašim - 00:44:54

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Jánošík Rudolf #35M00:20:29.95
2.AdamcováAndrea#1F00:24:25.32

4. Jiskra Siblings - 00:45:58

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DubjákOndřej#18M00:22:57.15
2.DubjákováKateřina#21F00:23:01.43

5. Obchodní akademie Vlašim - 00:48:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PetráskováNikol#65F00:24:03.25
2.TůmaJiří#101M00:24:33.95

6. NoDi Runners - 00:48:44

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovákMartin#58M00:22:50.37
2.NovákováLucie#59F00:25:54.60

7. Šperkerovi - 00:49:01

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠperkerRoman#93M00:23:58.49
2.ŠperkerováVendula#94F00:25:03.14

8. Pojmonovi - 00:51:21

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SucháJana#83F00:24:42.16
2.PojmonOndřej#69M00:26:39.00

9. Hrošíci - 00:52:52

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HájekLukáš#29M00:23:10.41
2.ZávorkováVendula#110F00:29:42.62

10. Chabeřická naděje - 00:54:35

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠibravaStanislav#91M00:23:16.98
2.MaštalířováVěra#48F00:31:19.80

11. Vlašimský střely - 00:54:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KříženeckáMichaela#43F00:27:04.07
2.FilipPetr#22M00:27:52.71

12. Boček + Pacalová - 00:58:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BočekJakub#7M00:27:53.29
2.PacalováEva#61F00:31:02.94

13. Ju & Lu - 01:00:38

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PěknáJulie#64F00:30:19.64
2.DrbalLuboš#17M00:30:19.96

14. Slavíci z Madridu - 01:03:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SlavíčekJindřich#78M00:28:13.95
2.SlavíčkováAlena#79F00:35:18.34

15. Švejpacky - 01:06:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠvejnohováMarkéta#99F00:32:39.35
2.ŠvejnohaPetr#98M00:33:29.84

16. Bestie - 01:06:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SvobodaMatěj #84M00:31:36.00
2.SvobodováLucie#86F00:34:48.65

17. Dubínci - 01:16:03

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DubjákPetr#19M00:23:18.00
2.DubjákováBohumila#20F00:52:45.70

18. Maxíci - 01:28:04

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Maxová Petra#52F00:35:18.04
2.MaxaAleš#49M00:52:46.14

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!