Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
30. 9. 2020
přípravka
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Bláha | Oliver | TJ Sokol Nové Strašecí | #308# | chlapci | 1. | 00:00:57 | | Detail |
2. | Král | Petr | Ruda | #328# | chlapci | 2. | 00:00:59 | +00:00:02 | Detail |
3. | Král | Filip | Ruda | #327# | chlapci | 3. | 00:01:00 | +00:00:03 | Detail |
4. | Macháček | Filip | Nové Strašeci | #310# | chlapci | 4. | 00:01:01 | +00:00:04 | Detail |
5. | Somolová | Karolína | Rynholec | #254# | děvčata | 1. | 00:01:02 | +00:00:05 | Detail |
6. | Horák | Samuel | SCNS | #223# | chlapci | 5. | 00:01:03 | +00:00:06 | Detail |
7. | Elsnicová | Ema | | #350# | děvčata | 2. | 00:01:03 | +00:00:06 | Detail |
8. | Matějovič | Zdeněk | Sportovní centrum Nové Strašec | #211# | chlapci | 6. | 00:01:04 | +00:00:07 | Detail |
9. | Vavřínek | David | Fotbalový kroužek Nové Strašec | #263# | chlapci | 7. | 00:01:04 | +00:00:07 | Detail |
10. | Stádníková | Adéla | RYNHOLEC | #361# | děvčata | 3. | 00:01:04 | +00:00:07 | Detail |
11. | Táborský | Marian | Nové Strašecí | #247# | chlapci | 8. | 00:01:04 | +00:00:07 | Detail |
12. | Frolik | Vaclav | Sportovni centrum NS | #216# | chlapci | 9. | 00:01:06 | +00:00:09 | Detail |
13. | Petřík | Jan | HBC Nové Strašecí | #242# | chlapci | 10. | 00:01:06 | +00:00:09 | Detail |
14. | Pelc | Viktor | Nové Strašecí | #232# | chlapci | 11. | 00:01:07 | +00:00:10 | Detail |
15. | Frolikova | Michaels | Sportovni centrum NS | #215# | děvčata | 4. | 00:01:08 | +00:00:11 | Detail |
16. | Vágnerová | Alena | Lodenice | #304# | děvčata | 5. | 00:01:09 | +00:00:12 | Detail |
17. | Hondlová | Sophia | Nové Strašecí | #305# | děvčata | 6. | 00:01:09 | +00:00:12 | Detail |
18. | Stádník | Filip | RYNHOLEC | #360# | chlapci | 12. | 00:01:10 | +00:00:13 | Detail |
19. | Inman | Oliver | Ruda | #318# | chlapci | 13. | 00:01:11 | +00:00:14 | Detail |
20. | Isteníková | Alice | Sportovní centrum Nové Strašec | #338# | děvčata | 7. | 00:01:12 | +00:00:15 | Detail |
21. | Ryšavá | Agáta | Nové Strašecí | #363# | děvčata | 8. | 00:01:12 | +00:00:15 | Detail |
22. | Budinský | Matěj | Nové Strašecký atletika | #204# | chlapci | 14. | 00:01:12 | +00:00:15 | Detail |
23. | Waldmann | Rafael | HK Lev Slaný | #239# | chlapci | 15. | 00:01:13 | +00:00:16 | Detail |
24. | Vaňková | Klára | Slaný kobylky | #241# | děvčata | 9. | 00:01:14 | +00:00:17 | Detail |
25. | Drabková | Terezka | | #212# | děvčata | 10. | 00:01:14 | +00:00:17 | Detail |
26. | Jahelková | Eliška | MěP Nové Strašecí | #245# | děvčata | 11. | 00:01:15 | +00:00:18 | Detail |
27. | Černá | Lucie | Ruda | #244# | děvčata | 12. | 00:01:17 | +00:00:20 | Detail |
28. | Podhorská | Dominika | Nové Strašecí | #201# | děvčata | 13. | 00:01:17 | +00:00:20 | Detail |
29. | Rublič | Matyáš | TJ Sokol Nové Strašecí | #235# | chlapci | 16. | 00:01:17 | +00:00:20 | Detail |
30. | Žlábková | Markéta | HK Ostřetice | #341# | děvčata | 14. | 00:01:18 | +00:00:21 | Detail |
31. | Heroutová | Klára | Nové Strašecí | #302# | děvčata | 15. | 00:01:24 | +00:00:27 | Detail |
32. | Vošická | Kateřina | Nové Strašecí | #228# | děvčata | 16. | 00:01:24 | +00:00:27 | Detail |
33. | Franc | Maxík | Rynholec | #248# | chlapci | 17. | 00:01:25 | +00:00:28 | Detail |
34. | Rusňák | Václav | SCNS - sportovní centrum Nové ... | #306# | chlapci | 18. | 00:01:25 | +00:00:28 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |