Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2021
28. 11. 2021

8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta12
1. Pechek PetrKerteam#301#301muži A1.00:29:5700:14:56.5500:14:59.78Detail
2. Polášek Jan FerdinandVSK MFF UK#303#303muži A2.00:30:47+00:00:50.6600:15:14.8500:15:31.74Detail
3. Kubričan LukášVSK Humanita #299#299muži A3.00:31:10+00:01:13.6600:15:38.8500:15:30.22Detail
4. Mrázek JanInov-8#302#302muži B1.00:31:24+00:01:27.6600:15:39.7700:15:44.18Detail
5. Flašar JanSK Čtyři dvory České Budějovice#322#322muži A4.00:31:49+00:01:52.6600:15:52.4400:15:55.93Detail
6. Pávek MartinRolníci/CZU Praha#289#289muži A5.00:31:55+00:01:58.6600:16:01.8300:15:52.75Detail
7. Schejbal OlinLBS Sport /KLUCIZORLICKEJCH#223#223muži A6.00:32:14+00:02:17.6600:16:12.7300:16:00.69Detail
8. Beránek ŠimonSlavoj Koloděje#290#290muži A7.00:32:58+00:03:01.6600:16:33.1700:16:24.54Detail
9. Růžička JakubTJ Sokol Senohraby#234#234dorostenci starší1.00:33:22+00:03:25.6600:16:43.7600:16:37.30Detail
10. Řehák VítRolníci ČZU#323#323muži A8.00:33:27+00:03:30.6600:16:37.7200:16:48.77Detail
11. Kaliberka JanPraha 5#293#293muži A9.00:33:30+00:03:33.6600:16:48.8100:16:40.44Detail
12. Bolehovský Michal Kerteam#276#276muži A10.00:33:47+00:03:50.6600:16:50.4200:16:55.66Detail
13. Andrle JakubKostelec n.Č.l. / Trailpoint#204#204muži A11.00:34:38+00:04:41.6600:17:48.0700:16:49.07Detail
14. Simek PetrŽižkovský Tygři#184#190184muži A12.00:34:49+00:04:52.6600:17:37.0900:17:11.81Detail
15. Burian MatějŘíčany#244#244muži A13.00:34:52+00:04:55.6600:17:31.6200:17:20.21Detail
16. Balcar AlešOK99 Hradec Králové#279#279muži A14.00:34:53+00:04:56.6600:17:21.5800:17:30.80Detail
17. Petrilák Matouš NathanielOK Dobříš#249#249dorostenci starší2.00:34:54+00:04:57.6600:17:33.5400:17:19.63Detail
18. Vaculík JiříSK Babice#273#273muži B2.00:35:09+00:05:12.6600:17:38.2400:17:29.79Detail
19. Lebeda PetrTT Astra Benešov #192#192muži B3.00:35:18+00:05:21.6600:17:45.2900:17:32.10Detail
20. Neumann JosefSKK Spartak Čtyřkoly#240#240muži B4.00:35:35+00:05:38.6600:17:30.1600:18:04.75Detail
21. Černý OndřejŽižkovský tygři#288#288muži A15.00:35:38+00:05:41.6600:17:35.2100:18:02.74Detail
22. Borovsky JindrichPraha 6#257#257muži A16.00:35:43+00:05:46.6600:17:47.1800:17:55.06Detail
23. Jabornik KarelSK Babice#272#272muži B5.00:35:47+00:05:50.6600:17:59.3100:17:46.73Detail
24. Werner LukášSK Babice#275#275muži A17.00:35:53+00:05:56.6600:18:02.1500:17:50.02Detail
25. Smrčka MilošBK Říčany#266#266muži D1.00:36:04+00:06:07.6600:18:01.3700:18:02.53Detail
26. Gazda VítězslavBenešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz...#197#197muži B6.00:36:18+00:06:21.6600:18:13.1900:18:04.51Detail
27. Mařík Antonín Vk Slavia#297#297muži A18.00:36:30+00:06:33.6600:18:11.8100:18:18.05Detail
28. Ďoubal MiroslavKolovraty#298#298muži B7.00:36:43+00:06:46.6600:18:27.2100:18:14.88Detail
29. Kotlík KamilHegesh#236#236muži B8.00:36:46+00:06:49.6600:18:12.2700:18:33.15Detail
30. Klapal MartinKluci z Orlickejch#312#312muži A19.00:36:51+00:06:54.6600:18:27.4500:18:22.66Detail
31. Kucián MartinSplašenej Lenochod#320#320muži A20.00:36:51+00:06:54.6600:18:40.6600:18:10.15Detail
32. Pračka TomášŘíčany u Prahy#296#296muži B9.00:36:57+00:07:00.6600:18:51.7800:18:05.01Detail
33. Chalupa DaniDGP#216#216muži A21.00:37:00+00:07:03.6600:18:30.1800:18:29.33Detail
34. Šťastný JanTJ Sokol Senohraby#238#238muži B10.domácí muži 8 km1.00:37:07+00:07:10.6600:18:34.9000:18:31.61Detail
35. Odvárko TomášDukla Praha Kanoistika#318#318muži A22.00:37:07+00:07:10.6600:18:59.8600:18:06.74Detail
36. Svoboda DominikTJ Sokol Senohraby#229#229dorostenci starší3.domácí muži 8 km2.00:37:10+00:07:13.6600:18:49.4800:18:20.37Detail
37. Lachout MartinSedlčany#251#251muži C1.00:37:14+00:07:17.6600:18:39.3800:18:34.19Detail
38. Němec JanKolín#196#196muži B11.00:37:24+00:07:27.6600:18:35.0700:18:48.43Detail
39. Lustig Veselý MichalRORACE TEAM#186#190186muži B12.00:37:29+00:07:32.6600:18:27.1100:19:01.44Detail
40. Mahel TadeášSK Babice#274#274muži A23.00:37:29+00:07:32.6600:18:35.3300:18:53.32Detail
41. Duchoň DavidPraha 4 Újezd#263#263muži C2.00:37:38+00:07:41.6600:18:38.6400:18:58.41Detail
42. Kučera Milan#207#207muži A24.00:37:39+00:07:42.6600:19:01.2500:18:37.09Detail
43. Seidl MiroslavOB Říčany#245#245muži B13.00:37:46+00:07:49.6600:18:42.8300:19:02.49Detail
44. Zach PetrDGP#212#212muži C3.00:37:53+00:07:56.6600:18:55.3200:18:57.58Detail
45. Stranel JiriBici#187#190187muži B14.00:38:01+00:08:04.6600:19:10.2100:18:50.11Detail
46. Weissová ZuzanaŽižkovský tygři/Kerteam#148#148ženy1.00:38:02+00:08:05.6600:19:06.2400:18:55.12Detail
47. Davidová LucieSK Babice / TJ Baník Stříbro #152#152ženy2.00:38:03+00:08:06.6600:19:34.7400:18:27.44Detail
48. Vágner AlešČerčany#265#265muži B15.domácí muži 8 km3.00:38:10+00:08:13.6600:18:58.1700:19:11.72Detail
49. Bartoň VojtěchDGP#217#217muži A25.00:38:14+00:08:17.6600:18:50.8700:19:23.11Detail
50. Kolář DavidMoravan Louňovice#295#295muži B16.00:38:19+00:08:22.6600:19:00.7200:19:18.18Detail
51. Dvořák TomášLBS sport#224#224muži A26.00:38:20+00:08:23.6600:19:09.6100:19:09.86Detail
52. Horák LaďaSKK Čtyřkoly#239#239muži B17.00:38:23+00:08:26.6600:19:04.0000:19:18.50Detail
53. Koudelka DrahomírMeixner Consulting#210#210muži C4.00:38:32+00:08:35.6600:19:21.7400:19:10.07Detail
54. Kadlčík MatyášPraha#221#221muži A27.00:38:37+00:08:40.6600:19:20.3100:19:15.84Detail
55. Častvaj DanielMnichovice#185#190185muži B18.00:38:38+00:08:41.6600:19:16.7700:19:20.88Detail
56. Minchev Ivan JUST#227#227muži D2.00:38:39+00:08:42.6600:19:14.2700:19:24.23Detail
57. Jílek MichalŘíčany#256#256muži C5.00:38:48+00:08:51.6600:19:19.7800:19:27.58Detail
58. Maleček MartinŽižkovský tygři#300#300muži B19.00:38:54+00:08:57.6600:19:16.5800:19:37.34Detail
59. Nohejl TomášSK DNF Dynafit#324#324muži C6.00:38:55+00:08:58.6600:19:32.7500:19:21.69Detail
60. Pejša Jan#326#326muži B20.00:38:59+00:09:02.6600:19:26.8200:19:31.39Detail
61. Lán Filip OK Slavia Hradec Králové #261#261muži B21.00:38:59+00:09:02.6600:19:27.6800:19:30.85Detail
62. Ňjůmen MartinDGP#215#215muži A28.00:38:59+00:09:02.6600:19:15.7400:19:43.20Detail
63. Smrčka PetrBK Říčany#269#269muži C7.00:39:10+00:09:13.6600:19:24.7000:19:45.13Detail
64. Mráz AntonínDGP#218#218muži B22.00:39:29+00:09:32.6600:19:52.5200:19:35.92Detail
65. Bína JiříSKI Senohraby#219#219muži B23.domácí muži 8 km4.00:39:34+00:09:37.6600:20:15.0400:19:18.62Detail
66. Prouza MilanSC Radotín#281#281muži A29.00:39:36+00:09:39.6600:20:08.0000:19:27.55Detail
67. Skořepa MatějSenohraby#222#222dorostenci starší4.domácí muži 8 km5.00:39:56+00:09:59.6600:19:54.6100:20:00.95Detail
68. Dub TomášHKNMPSM#259#259muži A30.00:40:22+00:10:25.6600:20:14.8600:20:06.52Detail
69. Hakl MartinSK Babice#271#271muži A31.00:40:31+00:10:34.6600:20:26.4000:20:03.73Detail
70. Pencl MiroslavDukla Praha#321#321muži C8.00:40:52+00:10:55.6600:20:05.9000:20:45.19Detail
71. Neuman JiříKamenný Přívoz#260#260muži B24.00:40:53+00:10:56.6600:20:38.5500:20:14.02Detail
72. Pražák AdamPraha 3#255#255muži B25.00:41:05+00:11:08.6600:20:55.9200:20:08.28Detail
73. Jakešová KláraSK Babice#156#156ženy3.00:41:11+00:11:14.6600:20:36.2200:20:34.50Detail
74. Sůsa JakubSedlčany#291#291muži A32.00:41:12+00:11:15.6600:20:17.0300:20:54.21Detail
75. Fabián JanČerčany#315#315muži B26.00:41:12+00:11:15.6600:20:00.9400:21:10.90Detail
76. Hochmanova PavlaSK Babice#142#142ženy4.00:41:27+00:11:30.6600:20:54.9600:20:31.78Detail
77. Stranel ml. JiriBici#188#190188muži A33.00:41:31+00:11:34.6600:20:06.1700:21:24.51Detail
78. Chládek JanVeslaři Bohemians#213#213muži A34.00:41:39+00:11:42.6600:20:40.1400:20:58.58Detail
79. Vidim TomášSenohraby #235#235muži C9.domácí muži 8 km6.00:41:40+00:11:43.6600:20:55.8700:20:43.93Detail
80. Štrosová AnetaBonbon Praha#138#138ženy5.00:41:44+00:11:47.6600:21:10.4700:20:33.32Detail
81. Veselý VladimírMělník#267#267muži C10.00:41:57+00:12:00.6600:20:50.4200:21:06.20Detail
82. Kříž DušanAtletika Benešov#317#317muži B27.00:42:05+00:12:08.6600:20:36.5300:21:28.20Detail
83. Bloudek PetrDGP#211#211muži B28.00:42:06+00:12:09.6600:20:47.9100:21:17.55Detail
84. Křížová LenkaAtletika Benešov#316#316ženy6.00:42:08+00:12:11.6600:20:56.5600:21:11.12Detail
85. Malovcová MonikaŘíčany#141#141ženy7.00:42:09+00:12:12.6600:21:00.2800:21:08.27Detail
86. Koutník JakubPivo HUSAR#220#220muži A35.00:42:26+00:12:29.6600:20:53.0000:21:32.32Detail
87. Hamouz JanSenohraby#304#304muži A36.domácí muži 8 km7.00:42:53+00:12:56.6600:21:19.9300:21:32.32Detail
88. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#182#190182muži C11.domácí muži 8 km8.00:43:37+00:13:40.6600:21:41.0600:21:55.62Detail
89. Barták RobertPražský Biatlon klub#314#314muži B29.domácí muži 8 km9.00:43:39+00:13:42.6600:21:56.5000:21:41.61Detail
90. Štrait MartinSKI Krkouni#286#286muži B30.00:43:41+00:13:44.6600:21:54.4800:21:45.69Detail
91. Smékal MiroslavBBK-NEDĚLNÍCI#287#287muži D3.00:44:07+00:14:10.6600:22:23.4100:21:42.88Detail
92. Hájek MartinSokol pražský#200#200muži C12.domácí muži 8 km10.00:44:08+00:14:11.6600:22:20.9800:21:46.66Detail
93. Lichtenberg MartinTJ Sokol Senohraby#284#284muži B31.domácí muži 8 km11.00:44:09+00:14:12.6600:22:12.2200:21:55.85Detail
94. Skopalík JaromírRunning Ďáblice#237#237muži C13.domácí muži 8 km12.00:44:13+00:14:16.6600:21:48.2900:22:24.21Detail
95. Glajch MartinChabrusíci#319#319muži B32.00:44:16+00:14:19.6600:22:36.4800:21:38.54Detail
96. Stehlíková BarboraRBZ Praha#147#147ženy8.00:44:17+00:14:20.6600:21:38.8500:22:38.09Detail
97. Svobodová LauraTj Sokol Senohraby#128#128ženy9.domácí ženy 8 km1.00:44:19+00:14:22.6600:21:49.7800:22:28.97Detail
98. Kroupa ŠtěpánCafé Racers#254#254muži B33.00:44:26+00:14:29.6600:21:51.2700:22:34.36Detail
99. Fraňková AlexandraHoroguru#134#134ženy10.00:44:27+00:14:30.6600:22:09.2800:22:16.75Detail
100. Jandl OldřichSTS Chvojkovice-Brod#208#208muži C14.00:44:28+00:14:31.6600:22:32.8400:21:54.71Detail
101. Doupovec PetrSki Senohraby#205#205muži B34.domácí muži 8 km13.00:44:29+00:14:32.6600:22:00.6700:22:27.47Detail
102. Vejvodová KristýnaSedlčany#149#149ženy11.00:44:47+00:14:50.6600:22:57.8800:21:48.68Detail
103. Skořepová AlenaSenohraby#154#154ženy12.domácí ženy 8 km2.00:45:09+00:15:12.6600:22:16.9300:22:51.34Detail
104. Haushalter MichalŘíčany#308#308muži C15.00:45:26+00:15:29.6600:22:19.8200:23:05.97Detail
105. Julínek SimonBrtnice#283#283muži B35.00:45:45+00:15:48.6600:22:23.2500:23:21.15Detail
106. Neumanová BlankaBK Pampelišky#145#145ženy13.00:46:02+00:16:05.6600:23:01.3700:23:00.26Detail
107. Švarcbach MichalKNC#228#228muži C16.00:46:13+00:16:16.6600:22:28.9700:23:43.05Detail
108. Valentová HelenaVSK MFF UK#140#140ženy14.00:46:13+00:16:16.6600:23:14.8700:22:57.18Detail
109. Dočekal FilipSKI team KRKOUNI#181#190181muži B36.00:46:15+00:16:18.6600:23:23.0200:22:51.62Detail
110. Votava ŠtěpánKNC#325#325muži A37.00:47:08+00:17:11.6600:22:56.2100:24:11.37Detail
111. Richterová NikolDGP#155#155ženy15.00:47:18+00:17:21.6600:23:55.5100:23:22.16Detail
112. Schovánek MilanKrčský les B#190#190190muži C17.00:47:44+00:17:47.6600:23:22.4000:24:21.33Detail
113. Přibík JanVNITŘNOSŤ#183#190183muži C18.domácí muži 8 km14.00:48:11+00:18:14.6600:23:28.9400:24:41.31Detail
114. Knoflíček Tomáš #230#230muži A38.00:48:17+00:18:20.6600:24:02.8600:24:13.76Detail
115. Stožický PetrBBK#306#306muži B37.00:48:27+00:18:30.6600:24:39.9800:23:46.79Detail
116. Slunečko JindřichBBK#305#305muži C19.00:48:28+00:18:31.6600:24:39.6800:23:47.37Detail
117. Fleissnerová BarboraPraha#137#137ženy16.00:49:09+00:19:12.6600:24:47.1500:24:21.78Detail
118. Vytásek JaroslavSenohraby#193#193muži B38.domácí muži 8 km15.00:49:10+00:19:13.6600:24:20.0100:24:49.23Detail
119. Tůma LadislavVranov#250#250muži C20.00:49:16+00:19:19.6600:24:18.1900:24:56.89Detail
120. Hanousek JakubBraník#282#282muži A39.00:49:16+00:19:19.6600:24:55.9500:24:19.18Detail
121. Hejnova MartinaUsk praha#131#131ženy17.00:49:24+00:19:27.6600:24:45.9100:24:37.80Detail
122. Cinka IvanAtletika Benešov#248#248muži D4.00:49:25+00:19:28.6600:24:48.3500:24:35.99Detail
123. Doupovcová MartinaSKI Senohraby #127#127ženy18.domácí ženy 8 km3.00:49:25+00:19:28.6600:24:52.1400:24:32.40Detail
124. Šíma JanBenešovský běžecký klub#313#313muži A40.00:49:28+00:19:31.6600:24:29.7800:24:57.25Detail
125. Ševčíková ZuzanaTábor#151#151ženy19.00:49:33+00:19:36.6600:24:50.1900:24:42.72Detail
126. Balcar JaroslavBeskydSki#270#270muži B39.domácí muži 8 km16.00:49:34+00:19:37.6600:24:05.9300:25:27.21Detail
127. Hamouzová TerezaSenohraby#135#135ženy20.domácí ženy 8 km4.00:49:50+00:19:53.6600:25:15.3300:24:34.49Detail
128. Stranelova EvaBici#129#129ženy21.00:49:54+00:19:57.6600:24:33.5100:25:19.73Detail
129. Pecháček LiborOB Říčany#262#262muži B40.00:50:01+00:20:04.6600:24:03.8600:25:57.08Detail
130. Jančář FrantaSenohraby#309#309muži B41.domácí muži 8 km17.00:50:20+00:20:23.6600:25:06.4200:25:13.48Detail
131. Vágnerová BlankaČerčany#153#153ženy22.domácí ženy 8 km5.00:50:24+00:20:27.6600:24:36.8700:25:46.59Detail
132. Slavíková ŠtěpánkaDGP#150#150ženy23.00:50:52+00:20:55.6600:25:00.8100:25:51.04Detail
133. Votava PetrKNC#246#246muži C21.00:51:10+00:21:13.6600:25:29.2300:25:40.67Detail
134. Semik JanUsk praha#206#206muži C22.00:51:21+00:21:24.6600:25:23.9800:25:56.83Detail
135. Gabriel TomášPivovar Gabriel#232#232muži B42.00:51:41+00:21:44.6600:26:05.0600:25:35.30Detail
136. Řezníček MatějSenohraby#310#310muži B43.domácí muži 8 km18.00:52:04+00:22:07.6600:25:05.9900:26:57.06Detail
137. Škvor PerSenohraby#191#191muži C23.domácí muži 8 km19.00:52:07+00:22:10.6600:25:24.8500:26:41.84Detail
138. Dantzinger PetrSenohraby#311#311muži A41.domácí muži 8 km20.00:52:09+00:22:12.6600:25:25.5800:26:43.11Detail
139. Urban FelixSK Slavia Praha - pozemní hokej #264#264muži A42.00:52:53+00:22:56.6600:24:34.0500:28:17.96Detail
140. Dub Kakosová EvaKopyto a Mňauk#144#144ženy24.00:53:48+00:23:51.6600:26:40.6800:27:06.49Detail
141. Štrosová AliceBonbon Praha#139#139ženy25.00:53:56+00:23:59.6600:27:08.5300:26:47.24Detail
142. Sitařová KateřinaDGP#143#143ženy26.00:55:40+00:25:43.6600:27:49.2600:27:50.61Detail
143. Emil EmilDGP#146#146ženy27.00:55:52+00:25:55.6600:27:49.5600:28:02.22Detail
144. Bartoňová VeronikaDGP#133#133ženy28.00:58:49+00:28:52.6600:28:56.1900:29:51.92Detail
145. Schling JaromírOK Jihlava#278#278muži D5.00:59:20+00:29:23.6600:29:35.1800:29:44.26Detail
146. Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub#285#285muži D6.01:00:04+00:30:07.6600:29:44.4700:30:18.98Detail
147. Lemfeld TomášLomničtí běžci#258#258muži C24.01:01:24+00:31:27.6600:29:23.1500:32:00.03Detail
148. Štros OtaBonbon Praha#242#242muži C25.01:06:34+00:36:37.6600:32:27.5500:34:05.59Detail
149. Kovařík VáclavSokol Senohraby#277#277muži D7.domácí muži 8 km21.01:07:28+00:37:31.6600:33:16.8100:34:10.51Detail
DNS Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#189#190189muži CDetail
DNS Řehák JanSenohraby#194#194muži Bdomácí muži 8 kmDetail
DNS Hlásko RichardPenicilín#195#195muži BDetail
DNS Mrázková MichaelaDivišov#130#130ženyDetail
DNS Krása DavidSokol Malá Strana#199#199muži DDetail
DNS URBAN MartinPBS Benešov#201#201muži BDetail
DNS Janoušek LiborGIANT cycling team#202#202muži BDetail
DNS Francke MichalŽižkovský tygři#203#203muži ADetail
DNS Blažek JaroslavTJ ČZU Praha- Rolníci#253#253muži ADetail
DNS Kos LadislavPraha 11#209#209muži ADetail
DNS Gregor JaroslavPraha #225#225muži DDetail
DNS Mayer JanAtletika Benešov#226#226muži DDetail
DNS Červinková JitkaOK24 Praha#136#136ženyDetail
DNS Nešpor RobertSKK Spartak Čtyřkoly#243#243muži CDetail
DNS Nešpor PatrikSKK Spartak Čtyřkoly#231#231dorostenci staršíDetail
DNS Procházka IvoPraha#247#247muži BDetail
DNS Šunka JanMoravan Louňovice#252#252muži BDetail
DNS Černohlávek VítÚSE FSI UJEP#268#268muži BDetail
DNS Kohout KryštofTJ Sokol Senohraby#233#233muži Adomácí muži 8 kmDetail
DNS Michalička DavidŘíčany#241#241muži BDetail
DNS Franěk EmilBOOT CAMP#292#292muži DDetail
DNS Franěk EmilBOOT CAMP#294#294muži ADetail
DNS Khel RichardOK Sparta Praha#280#280muži BDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz