Oficiální Výsledková listina GLADIATOR CHALLENGE: OVER THE TOP
27. 6. 2021

Sprint Open

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Zelenka Petr#128#M1.Junioři 15-181.00:20:56.09Detail
2. Havlíček OldaPoketeam#97#M2.Classics M351.00:23:06.39+00:02:10Detail
3. Bílek Jiří OCRUNITED TEAM#102#M3.Masters M361.00:26:01.00+00:05:04Detail
4. De Bolle SethÚstí nad Labem#108#M4.Masters M362.00:25:11.00+00:04:14Detail
5. Varcholová Veronika#111#F1.Classics Z351.00:27:45.38+00:06:49Detail
6. Šašková Zuzana#gladiatorraceteam##113#F2.Masters Z361.00:30:16.43+00:09:20Detail
7. Svačinová Veronika#121#F3.Masters Z362.00:31:38.45+00:10:42Detail
8. Květon TomášFenix Plzeň#112#M5.Junioři 15-182.00:34:00.91+00:13:04Detail
9. Svoboda DavidJilemnice#118#M6.Masters M363.00:39:41.41+00:18:45Detail
10. Suchan OndřejJilemnice#116#M7.Classics M352.00:49:55.45+00:28:59Detail
11. Třeštíková Michaela#122#F4.Masters Z363.00:49:28.65+00:28:32Detail
12. Dyrynková BarboraVodka group s.r.o.#106#F5.Classics Z352.00:40:48.30+00:19:52Detail
13. Jůda FilipLíně#114#M8.Junioři 15-183.00:56:28.71+00:35:32Detail
14. Aberle Jiří#GLADIATORRACETEAM#107#M9.Masters M364.00:33:27.23+00:12:31Detail
15. Štroukal Martin#132#M10.Classics M353.00:53:35.00+00:32:38Detail
16. Markvart JiříPoketeam#98#M11.Classics M354.00:36:03.82+00:15:07Detail
17. Konvalinka LukášLitoměřice#92#M12.Classics M355.00:26:40.22+00:05:44Detail
18. Aberle Petr#93#M13.Masters M365.00:41:40.82+00:20:44Detail
19. Svibová Monika #95#F6.Classics Z353.00:43:19.33+00:22:23Detail
20. Gabková Natálie Extreme Obstacle Runners#105#F7.Classics Z354.00:49:44.71+00:28:48Detail
21. Kovacik BranislavPlzeň 3-Jižní Předměstí#103#M14.Classics M356.00:53:02.39+00:32:06Detail
22. Vachalová ŠárkaSKI RUN Čakovice#89#F8.Classics Z355.00:59:03.99+00:38:07Detail
23. Kramule Matýáš#129#M15.Junioři 15-184.00:54:28.58+00:33:32Detail
24. Vaníčková Martina#96#F9.Masters Z364.00:42:50.60+00:21:54Detail
25. Šizlingová PetraBKV Holýšov#104#F10.Classics Z356.01:06:09.95+00:45:13Detail
26. Procházka VáclavVodka group s.r.o#110#M16.Classics M357.00:57:18.22+00:36:22Detail
27. Rajnoha MatějBechlin#94#M17.Classics M358.01:14:03.25+00:53:07Detail
28. Čislinská Tereza #100#F11.Classics Z357.00:59:18.42+00:38:22Detail
29. Brejníková KristýnaRozběháme Roudnici#91#F12.Classics Z358.01:15:48.91+00:54:52Detail
30. Rott Michal#115#M18.Classics M359.01:11:55.00+00:50:58Detail
DNS Springle MarekSlavce#90#MClassics M35Detail
DNS Kotlín RomanLagunino#101#MMasters M36Detail
DNS Holcman Tomáš Vodka group s.r.o.#109#MClassics M35Detail
DNS Hlaváček Zdeněk Hranice u Aše #117#MClassics M35Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo