Oficiální Výsledková listina GLADIATOR CHALLENGE: OVER THE TOP
27. 6. 2021
Sprint Open
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Zelenka | Petr | | #128# | M | 1. | Junioři 15-18 | 1. | 00:20:56.00 | | Detail |
2. | Havlíček | Olda | Poketeam | #97# | M | 2. | Classics M35 | 1. | 00:23:06.00 | +00:02:10.00 | Detail |
3. | Bílek | Jiří | OCRUNITED TEAM | #102# | M | 3. | Masters M36 | 1. | 00:26:01.00 | +00:05:05.00 | Detail |
4. | De Bolle | Seth | Ústí nad Labem | #108# | M | 4. | Masters M36 | 2. | 00:25:11.00 | +00:04:15.00 | Detail |
5. | Varcholová | Veronika | | #111# | F | 1. | Classics Z35 | 1. | 00:27:45.00 | +00:06:49.00 | Detail |
6. | Šašková | Zuzana | #gladiatorraceteam# | #113# | F | 2. | Masters Z36 | 1. | 00:30:16.00 | +00:09:20.00 | Detail |
7. | Svačinová | Veronika | | #121# | F | 3. | Masters Z36 | 2. | 00:31:38.00 | +00:10:42.00 | Detail |
8. | Květon | Tomáš | Fenix Plzeň | #112# | M | 5. | Junioři 15-18 | 2. | 00:34:00.00 | +00:13:04.00 | Detail |
9. | Svoboda | David | Jilemnice | #118# | M | 6. | Masters M36 | 3. | 00:39:41.00 | +00:18:45.00 | Detail |
10. | Suchan | Ondřej | Jilemnice | #116# | M | 7. | Classics M35 | 2. | 00:49:55.00 | +00:28:59.00 | Detail |
11. | Třeštíková | Michaela | | #122# | F | 4. | Masters Z36 | 3. | 00:49:28.00 | +00:28:32.00 | Detail |
12. | Dyrynková | Barbora | Vodka group s.r.o. | #106# | F | 5. | Classics Z35 | 2. | 00:40:48.00 | +00:19:52.00 | Detail |
13. | Jůda | Filip | Líně | #114# | M | 8. | Junioři 15-18 | 3. | 00:56:28.00 | +00:35:32.00 | Detail |
14. | Aberle | Jiří | #GLADIATORRACETEAM | #107# | M | 9. | Masters M36 | 4. | 00:33:27.00 | +00:12:31.00 | Detail |
15. | Štroukal | Martin | | #132# | M | 10. | Classics M35 | 3. | 00:53:35.00 | +00:32:39.00 | Detail |
16. | Markvart | Jiří | Poketeam | #98# | M | 11. | Classics M35 | 4. | 00:36:03.00 | +00:15:07.00 | Detail |
17. | Konvalinka | Lukáš | Litoměřice | #92# | M | 12. | Classics M35 | 5. | 00:26:40.00 | +00:05:44.00 | Detail |
18. | Aberle | Petr | | #93# | M | 13. | Masters M36 | 5. | 00:41:40.00 | +00:20:44.00 | Detail |
19. | Svibová | Monika | | #95# | F | 6. | Classics Z35 | 3. | 00:43:19.00 | +00:22:23.00 | Detail |
20. | Gabková | Natálie | Extreme Obstacle Runners | #105# | F | 7. | Classics Z35 | 4. | 00:49:44.00 | +00:28:48.00 | Detail |
21. | Kovacik | Branislav | Plzeň 3-Jižní Předměstí | #103# | M | 14. | Classics M35 | 6. | 00:53:02.00 | +00:32:06.00 | Detail |
22. | Vachalová | Šárka | SKI RUN Čakovice | #89# | F | 8. | Classics Z35 | 5. | 00:59:03.00 | +00:38:07.00 | Detail |
23. | Kramule | Matýáš | | #129# | M | 15. | Junioři 15-18 | 4. | 00:54:28.00 | +00:33:32.00 | Detail |
24. | Vaníčková | Martina | | #96# | F | 9. | Masters Z36 | 4. | 00:42:50.00 | +00:21:54.00 | Detail |
25. | Šizlingová | Petra | BKV Holýšov | #104# | F | 10. | Classics Z35 | 6. | 01:06:09.00 | +00:45:13.00 | Detail |
26. | Procházka | Václav | Vodka group s.r.o | #110# | M | 16. | Classics M35 | 7. | 00:57:18.00 | +00:36:22.00 | Detail |
27. | Rajnoha | Matěj | Bechlin | #94# | M | 17. | Classics M35 | 8. | 01:14:03.00 | +00:53:07.00 | Detail |
28. | Čislinská | Tereza | | #100# | F | 11. | Classics Z35 | 7. | 00:59:18.00 | +00:38:22.00 | Detail |
29. | Brejníková | Kristýna | Rozběháme Roudnici | #91# | F | 12. | Classics Z35 | 8. | 01:15:48.00 | +00:54:52.00 | Detail |
30. | Rott | Michal | | #115# | M | 18. | Classics M35 | 9. | 01:11:55.00 | +00:50:59.00 | Detail |
DNS | Springle | Marek | Slavce | #90# | M | | Classics M35 | | | | Detail |
DNS | Kotlín | Roman | Lagunino | #101# | M | | Masters M36 | | | | Detail |
DNS | Holcman | Tomáš | Vodka group s.r.o. | #109# | M | | Classics M35 | | | | Detail |
DNS | Hlaváček | Zdeněk | Hranice u Aše | #117# | M | | Classics M35 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |