Neoficiální Výsledková listina Mizuno Prague Park Race - Průhonický park
20. 6. 2021

14 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Janů JanMizuno team#1#M1.M201.00:46:47Detail
2. Chlupáč DominikMizuno Team#281#M2.M202.00:49:09+00:02:22.95Detail
3. Schorná PavlaMizuno team#245#F1.Z401.00:51:31+00:04:44.95Detail
4. Rada JanŠtefko running team#109#M3.M501.00:53:15+00:06:28.95Detail
5. Semenčukov MaximRunning Cheff#187#M4.M301.00:53:42+00:06:55.95Detail
6. Sandecki MarkPraha#254#M5.M302.00:54:39+00:07:52.95Detail
7. Šíp OndřejASK Slavia Praha#286#M6.M303.00:55:49+00:09:02.9500:55:47.17Detail
8. Pražák LadislavBOX klub Jičín#32#M7.M401.00:56:55+00:10:08.9500:56:53.69Detail
9. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#258#M8.M203.00:57:20+00:10:33.9500:57:17.08Detail
10. Madron MilošRozběháme Prahu#51#M9.M402.00:57:45+00:10:58.95Detail
11. Kazda JiříSC Jičín#112#M10.M403.00:58:26+00:11:39.9500:58:24.94Detail
12. Liška SamuelPraha#194#M11.M204.00:58:44+00:11:57.9500:58:39.94Detail
13. Cichá BarboraMizuno Team#282#F2.Z201.00:59:06+00:12:19.9500:59:02.54Detail
14. Chrumko AdamVšeň #95#M12.M304.00:59:42+00:12:55.9500:59:39.15Detail
15. Gantner FilipPraha 6#131#M13.M305.01:00:13+00:13:26.9501:00:12.16Detail
16. Stoklasa OndřejOpava#17#M14.M306.01:00:45+00:13:58.9501:00:43.21Detail
17. Jirásek MiroslavPraha#243#M15.M404.01:00:48+00:14:01.9501:00:41.90Detail
18. Kruzik AlesPraha 4#75#M16.M502.01:00:52+00:14:05.9501:00:46.68Detail
19. Corpe JonPraha#43#M17.M405.01:01:10+00:14:23.9501:01:08.28Detail
20. Červenka 92 MilanVelvary#232#M18.M205.01:01:22+00:14:35.95Detail
21. Kasal JiříSportisimo Hvězdy#249#M19.M406.01:01:41+00:14:54.9501:01:32.54Detail
22. Kala VojtěchBenátky nad Jizerou#275#M20.M206.01:01:56+00:15:09.95Detail
23. Baráková MilenaKamenný Přívoz#171#F3.Z402.01:01:57+00:15:10.9501:01:56.01Detail
24. Mihaescu Serban#73#M21.M407.01:01:59+00:15:12.9501:01:58.05Detail
25. Jilg PetrCAMINO#40#M22.M307.01:02:07+00:15:20.9501:02:05.10Detail
26. Lehnert AdrianPraha#119#M23.M408.01:02:13+00:15:26.9501:02:00.83Detail
27. Zanozina EkaterinaKerteam#231#F4.Z301.01:02:16+00:15:29.9501:02:15.08Detail
28. Hejrová GabrielaAmazons gym#172#F5.Z302.01:02:41+00:15:54.9501:02:39.32Detail
29. Havlíček IvoLánov#196#M24.M503.01:02:54+00:16:07.95Detail
30. Plocek LukášBetri#151#M25.M308.01:03:03+00:16:16.9501:03:02.37Detail
31. Hubená EliškaPraha#49#F6.Z303.01:03:07+00:16:20.9501:03:02.24Detail
32. Brchel JanVrané nad Vltavou#24#M26.M309.01:03:08+00:16:21.95Detail
33. Píša MartinRun For Fun#7#M27.M409.01:03:16+00:16:29.9501:03:13.05Detail
34. Paulis PeterPraha 9 - Prosek#65#M28.M3010.01:03:30+00:16:43.9501:03:24.51Detail
35. Sicard Olivier#263#M29.M3011.01:03:37+00:16:50.9501:03:30.43Detail
36. Divišová KristýnaPraha 6#225#F7.Z304.01:03:38+00:16:51.9501:03:33.99Detail
37. Rydlo MichalPraha 6#23#M30.M3012.01:03:50+00:17:03.9501:03:42.65Detail
38. Princ AlešPraha 5#45#M31.M4010.01:04:03+00:17:16.9501:04:00.51Detail
39. Čenský Jan#242#M32.M4011.01:04:09+00:17:22.9501:03:59.14Detail
40. Tomeš JiříBohém Team #117#M33.M4012.01:04:11+00:17:24.9501:03:59.05Detail
41. Šlopková EmmaŽilina#290#F8.Z202.01:04:12+00:17:25.9501:04:01.44Detail
42. Elstnerová MonikaHO Stromovka#260#F9.Z305.01:04:16+00:17:29.9501:04:14.37Detail
43. Rosenbaum MichalJesenice#148#M34.M504.01:04:24+00:17:37.95Detail
44. Kleibl MichalMilovice#83#M35.M4013.01:04:29+00:17:42.9501:04:21.54Detail
45. Grasl KarelPostoloprty#28#M36.M505.01:04:57+00:18:10.9501:04:50.81Detail
46. Pekárek JanPraha 5#34#M37.M3013.01:04:58+00:18:11.9501:04:32.88Detail
47. Tlapák Jakub Praha#227#M38.M3014.01:05:13+00:18:26.9501:04:56.77Detail
48. Benda OndřejMattoni FreeRun Branik#185#M39.M3015.01:05:16+00:18:29.9501:05:03.61Detail
49. Vybíral Tomáš#149#M40.M3016.01:05:40+00:18:53.9501:05:21.56Detail
50. Radova BarboraŠtefko running team#108#F10.Z501.01:05:52+00:19:05.9501:05:50.15Detail
51. Prchlík TomášHrádek nad Nisou#261#M41.M3017.01:06:05+00:19:18.9501:05:52.54Detail
52. Kukačka ZdeněkChýně#29#M42.M3018.01:06:33+00:19:46.9501:06:09.52Detail
53. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#264#M43.M4014.01:06:39+00:19:52.9501:06:26.09Detail
54. van den Munckhof KeesDHL Prague Runners#104#M44.M4015.01:06:40+00:19:53.9501:06:30.98Detail
55. Bittner MiroslavTTT #176#M45.M4016.01:07:00+00:20:13.9501:06:57.06Detail
56. Smyslová MiroslavaPraha 5#241#F11.Z306.01:07:02+00:20:15.9501:06:48.12Detail
57. Šajbanová SimonaKladno#36#F12.Z203.01:07:06+00:20:19.9501:06:53.31Detail
58. Jansová MartinaROB#165#F13.Z204.01:07:38+00:20:51.9501:07:29.36Detail
59. Zedníková EliškaPraha#250#F14.Z205.01:07:42+00:20:55.9501:07:30.80Detail
60. Novotný LubošPraha 9#191#M46.M4017.01:07:44+00:20:57.9501:07:33.30Detail
61. Koutová Helena#163#F15.Z403.01:07:49+00:21:02.95Detail
62. Sekerová Andrea#142#F16.Z404.01:07:51+00:21:04.95Detail
63. Burian MartinĎáblice Stars#211#M47.M4018.01:07:52+00:21:05.9501:07:48.10Detail
64. Dorňáková Nicole#205#F17.Z206.01:07:53+00:21:06.9501:07:48.86Detail
65. Fifik RobertJesenice u Prahy#252#M48.M4019.01:08:00+00:21:13.9501:07:53.01Detail
66. Pelikán TomášPraha 10#62#M49.M4020.01:08:05+00:21:18.9501:08:02.61Detail
67. Červenka PetrPraha 7#126#M50.M3019.01:08:21+00:21:34.9501:08:01.34Detail
68. Malý MartinPraha 10 - Petrovice#220#M51.M3020.01:08:57+00:22:10.9501:08:47.54Detail
69. Souček PavelSRTG Praha#166#M52.M3021.01:09:09+00:22:22.9501:09:05.29Detail
70. Klusák LukášLu&Lu&Ba Jesenice#78#M53.M3022.01:09:14+00:22:27.9501:08:55.66Detail
71. Třísková KatarínaPraha#154#F18.Z502.01:09:16+00:22:29.9501:09:12.70Detail
72. Hodaňová HelenaBrno#35#F19.Z405.01:09:31+00:22:44.9501:09:24.72Detail
73. Fiedler AdamKolovraty#85#M54.M4021.01:09:35+00:22:48.9501:09:29.20Detail
74. Švagr Lukášadidas Runners Prague#31#M55.M207.01:09:48+00:23:01.9501:09:45.44Detail
75. Moudrý MiroslavOlbramovice#102#M56.M4022.01:09:53+00:23:06.9501:09:43.13Detail
76. Černý PavelU Malého Berlína#246#M57.M4023.01:09:56+00:23:09.9501:09:48.31Detail
77. Štěpánek MirkoPrager Runde#26#M58.M4024.01:09:59+00:23:12.9501:09:45.61Detail
78. Perez ManuelPraha#230#M59.M4025.01:10:13+00:23:26.9501:10:01.21Detail
79. Fišera MarekPraha - Kolovraty#200#M60.M3023.01:10:18+00:23:31.9501:09:55.89Detail
80. Andr ŠtěpánPraha#147#M61.M208.01:10:19+00:23:32.9501:09:57.95Detail
81. Nehyba Jaromír Sparta #229#M62.M3024.01:10:20+00:23:33.9501:10:02.77Detail
82. Diňa DominikDobřejovice#44#M63.M209.01:10:21+00:23:34.9501:10:04.31Detail
83. Kašicyn DenisAK JUDr. Kašicyn Denis#209#M64.M3025.01:10:27+00:23:40.9501:10:18.70Detail
84. Sleza DavidSedlčany#181#M65.M2010.01:11:17+00:24:30.9501:11:14.17Detail
85. Čermák TomášBK VRCHLABÍ#140#M66.M506.01:11:36+00:24:49.9501:11:20.70Detail
86. Dorn MichalRozběháme Česko#237#M67.M3026.01:11:45+00:24:58.9501:11:38.05Detail
87. Kašpar PetrKamzyk Run Team#144#M68.M3027.01:11:58+00:25:11.9501:11:53.46Detail
88. Hloušek JiříKrupka#223#M69.M4026.01:12:05+00:25:18.9501:11:46.26Detail
89. Gilányi JanKřivý nohy#116#M70.M3028.01:12:18+00:25:31.9501:11:53.50Detail
90. Kubicová LydiePraha#170#F20.Z307.01:12:25+00:25:38.9501:12:15.76Detail
91. Matouš Vítězslav#284#M71.M4027.01:12:28+00:25:41.9501:12:07.65Detail
92. Kotková Ilona LeaŘíčany#111#F21.Z406.01:12:31+00:25:44.9501:12:17.24Detail
93. Eliášová TerezaWe love run.cz#16#F22.Z407.01:12:34+00:25:47.9501:12:30.94Detail
94. Pokorný TheodorKocourkov#233#M72.M3029.01:12:40+00:25:53.95Detail
95. Pragrová LucieLINDE#280#F23.Z308.01:12:48+00:26:01.9501:12:41.11Detail
96. Verba LukášKošice#19#M73.M3030.01:13:20+00:26:33.9501:13:04.07Detail
97. Zvárová BarboraOstrov#262#F24.Z309.01:13:44+00:26:57.9501:13:41.47Detail
98. Čermák PavelJilemnice#143#M74.M507.01:13:54+00:27:07.9501:13:37.23Detail
99. Masopust Tomáš Praha#86#M75.M3031.01:14:12+00:27:25.9501:14:02.29Detail
100. Machová IvanaKlatovy#48#F25.Z503.01:14:22+00:27:35.9501:14:18.32Detail
101. Kolátor AlešMTB MEL Jihlava#222#M76.M4028.01:14:36+00:27:49.9501:14:28.00Detail
102. Vránová DenisaŽatec#256#F26.Z3010.01:14:39+00:27:52.9501:14:26.63Detail
103. Michna MartinKošice#193#M77.M2011.01:14:46+00:27:59.9501:14:26.75Detail
104. Štorcová Kateřina Vlašim #210#F27.Z207.01:14:52+00:28:05.9501:14:41.75Detail
105. Velehradský PetrNučice#42#M78.M601.01:15:27+00:28:40.9501:15:13.55Detail
106. Svobodová JaroslavaMladá Boleslav#141#F28.Z408.01:15:29+00:28:42.95Detail
107. Blažej KryštofNové Jirny#125#M79.M3032.01:15:48+00:29:01.9501:15:28.34Detail
108. Haushalter MichalŘíčany #128#M80.M508.01:16:00+00:29:13.9501:15:46.41Detail
109. Wegschmiedova AdelaČeský běžecký klub #247#F29.Z208.01:16:10+00:29:23.9501:16:09.32Detail
110. Dreslerová EliškaDamníkov#178#F30.Z3011.01:16:23+00:29:36.9501:16:15.15Detail
111. Nespěšná Petra#169#F31.Z3012.01:16:24+00:29:37.9501:16:13.61Detail
112. Basel MiroslavNelahozeves#268#M81.M509.01:16:29+00:29:42.9501:16:19.56Detail
113. Pokorná KamilaÚžice#198#F32.Z209.01:16:39+00:29:52.9501:16:32.94Detail
114. Brejník TomášKladno 7#188#M82.M2012.01:16:42+00:29:55.9501:16:24.63Detail
115. Kostka PavolPraha#276#M83.M4029.01:17:10+00:30:23.9501:16:46.10Detail
116. Orchard JustinKolin#56#M84.M2013.01:17:14+00:30:27.9501:17:06.43Detail
117. Gladišová MichaelaSvetbehu.cz#240#F33.Z3013.01:17:19+00:30:32.9501:17:13.39Detail
118. Moudrá EvaOlbramovice#103#F34.Z409.01:17:19+00:30:32.9501:17:07.81Detail
119. Brenišin IvanPraha 419#159#M85.M5010.01:17:20+00:30:33.9501:16:57.97Detail
120. Martanová ŠtěpánkaRozběháme Česko#18#F35.Z4010.01:17:49+00:31:02.9501:17:45.77Detail
121. Beňadik JaroslavPružina#288#M86.M5011.01:18:02+00:31:15.9501:18:00.21Detail
122. Červenka 67 MilanTJ Dynamo Pardubice#152#M87.M5012.01:18:16+00:31:29.9501:18:04.90Detail
123. Karlová Zuzana#6#F36.Z2010.01:18:32+00:31:45.9501:18:15.84Detail
124. Rabušic Petr#134#M88.M3033.01:18:34+00:31:47.9501:18:18.98Detail
125. Petráčková JanaKamzyk Run Team#270#F37.Z3014.01:18:46+00:31:59.9501:18:41.58Detail
126. Tichý Stanislav SKS Praha #204#M89.M602.01:18:56+00:32:09.9501:18:52.05Detail
127. Olsbro LindaStockholm#183#F38.Z4011.01:19:14+00:32:27.9501:19:08.18Detail
128. Wallesch Ondřej OCR Čelákovice#179#M90.M3034.01:19:16+00:32:29.9501:19:09.06Detail
129. Šípová Ivana#287#F39.Z3015.01:19:31+00:32:44.9501:19:24.72Detail
130. Sankot JaroslavPraha 5 Hlubočepy#99#M91.M4030.01:19:35+00:32:48.9501:19:29.63Detail
131. Hrdina Jakub#100#M92.M4031.01:19:35+00:32:48.9501:19:30.28Detail
132. Zrzavý JanSokol Kaňk#118#M93.M3035.01:19:45+00:32:58.9501:19:21.91Detail
133. Erben OndřejBohemka#127#M94.M3036.01:19:51+00:33:04.9501:19:30.99Detail
134. Kašpárková TerezaPraha#160#F40.Z3016.01:20:07+00:33:20.9501:19:40.28Detail
135. Šup RadekPraha#67#M95.M4032.01:20:11+00:33:24.9501:19:53.61Detail
136. Troníček JanBlázni z Radimovky#267#M96.M3037.01:20:15+00:33:28.9501:20:03.64Detail
137. Bořek RadekDašice#195#M97.M4033.01:20:16+00:33:29.9501:20:09.95Detail
138. Lenzova BarbaraCushwake#158#F41.Z2011.01:20:16+00:33:29.9501:20:02.04Detail
139. Kučera VojtěchSokolíci Praha-Západ#30#M98.M4034.01:20:20+00:33:33.9501:20:05.02Detail
140. Wojnar AlešPraha#130#M99.M3038.01:20:20+00:33:33.9501:20:03.13Detail
141. Kaszubski KrzysztofDHL ITS Running Club#20#M100.M4035.01:20:29+00:33:42.9501:20:09.60Detail
142. Votava VojtěchLiberec#162#M101.M2014.01:20:31+00:33:44.9501:20:08.92Detail
143. Šťovíčková ZdislavaRůžOFFky#2#F42.Z504.01:20:33+00:33:46.9501:20:08.71Detail
144. Hůlová Veronika#54#F43.Z3017.01:21:23+00:34:36.9501:20:56.68Detail
145. Vojtíšek MichalPraha 4#197#M102.M4036.01:21:45+00:34:58.9501:21:31.65Detail
146. Frühaufová LucieMnichovo Hradiště#189#F44.Z3018.01:22:12+00:35:25.9501:21:56.59Detail
147. Vavřina VojtěchSezemice#58#M103.M3039.01:22:27+00:35:40.9501:22:14.47Detail
148. Seimlová AnnaPraha#234#F45.Z2012.01:22:28+00:35:41.9501:22:16.81Detail
149. Polách LukášPraha#22#M104.M2015.01:22:28+00:35:41.9501:22:05.17Detail
150. Rejcha MilanVelká Hleďsebe#66#M105.M603.01:22:29+00:35:42.9501:22:25.53Detail
151. Dresler RomanDamníkov#177#M106.M4037.01:22:37+00:35:50.9501:22:29.63Detail
152. Bartoníček Josef#244#M107.M3040.01:22:55+00:36:08.9501:22:29.46Detail
153. Bekker EcaterinaŠneci v běhu#277#F46.Z4012.01:23:05+00:36:18.9501:22:49.07Detail
154. Hubáček Lukáš#77#M108.M3041.01:23:14+00:36:27.9501:22:57.85Detail
155. Marek JiříPraha#138#M109.M4038.01:23:25+00:36:38.9501:23:16.03Detail
156. Tomsovicova Adéla České Budějovice #84#F47.Z3019.01:23:46+00:36:59.9501:23:25.38Detail
157. Kofi RadimFast and Furious gang#259#M110.M4039.01:23:48+00:37:01.9501:23:38.57Detail
158. Kuchynka PetrKladno#203#M111.M4040.01:23:48+00:37:01.9501:23:27.37Detail
159. Čermák JakubPraha 13#47#M112.M3042.01:24:03+00:37:16.9501:23:57.00Detail
160. Slavíková MartinaLiberec#64#F48.Z505.01:24:04+00:37:17.9501:23:42.03Detail
161. Hladíková IvetaRozběháme Česko#145#F49.Z4013.01:24:07+00:37:20.9501:24:02.61Detail
162. Nykodym BarboraSAP Concur#273#F50.Z3020.01:24:15+00:37:28.9501:23:52.48Detail
163. Kňapová DanaMilovice#156#F51.Z3021.01:24:20+00:37:33.9501:24:00.51Detail
164. Táborská Hana#201#F52.Z4014.01:24:46+00:37:59.9501:24:20.20Detail
165. Pokorný MartinŘíčany #9#M113.M4041.01:24:48+00:38:01.9501:24:26.66Detail
166. Andryieuskaya Valeryia#279#F53.Z2013.01:25:08+00:38:21.9501:24:44.67Detail
167. Kocanda MartinMattoni Free Run Praha-Letná#164#M114.M4042.01:25:29+00:38:42.9501:25:20.03Detail
168. Zachova DagmarPraha 10#135#F54.Z3022.01:25:34+00:38:47.9501:25:10.53Detail
169. Plášil JiříKraslice #206#M115.M4043.01:25:37+00:38:50.9501:25:15.85Detail
170. Plášilová JindřiškaKraslice#13#F55.Z4015.01:25:37+00:38:50.9501:25:16.57Detail
171. Křížek Vít Sedlčany#236#M116.M2016.01:25:40+00:38:53.9501:25:37.66Detail
172. Bauerová JanaFast & Furious Gang#235#F56.Z3023.01:25:47+00:39:00.9501:25:38.98Detail
173. Janata Tomáš Kutná Hora#219#M117.M2017.01:25:59+00:39:12.9501:25:55.59Detail
174. Kalová EmilieBenátky nad Jizerou#274#F57.Z4016.01:26:09+00:39:22.9501:25:58.06Detail
175. Riabova PolinaPraha 9#192#F58.Z2014.01:26:21+00:39:34.9501:25:59.94Detail
176. Sláma HonzaSokolíci Praha venkov#173#M118.M4044.01:26:37+00:39:50.9501:26:23.40Detail
177. Krontorád VítězslavHerinker#136#M119.M3043.01:26:52+00:40:05.9501:26:27.61Detail
178. Lukács PeterMladá boleslav#180#M120.M3044.01:26:54+00:40:07.9501:26:39.36Detail
179. Kout VáclavAMBOSELI#50#M121.M4045.01:27:26+00:40:39.9501:27:23.54Detail
180. Osadská JanaPraha#207#F59.Z3024.01:27:31+00:40:44.9501:27:26.85Detail
181. Hladíková MilušeRozběháme Česko#139#F60.Z3025.01:27:33+00:40:46.9501:27:28.27Detail
182. Doubková Jana#12#F61.Z4017.01:28:17+00:41:30.9501:28:04.06Detail
183. Pilch AgnieszkaDHL ITS Running Club#80#F62.Z3026.01:28:21+00:41:34.9501:28:01.85Detail
184. Přibáňová Vladislava#8#F63.Z506.01:28:34+00:41:47.9501:28:20.29Detail
185. Topolová AdélaPraha 4#269#F64.Z2015.01:28:43+00:41:56.9501:28:19.68Detail
186. Brok EvženFast & Furious Gang#253#M122.M4046.01:29:04+00:42:17.9501:28:54.97Detail
187. Pokorná PetraVelké Popovice#248#F65.Z4018.01:29:50+00:43:03.9501:29:40.81Detail
188. Lokaj MiroslavJinočany#110#M123.M4047.01:29:57+00:43:10.9501:29:43.30Detail
189. Papp JozefDobřejovice#97#M124.M5013.01:30:10+00:43:23.9501:29:51.89Detail
190. Urbášek DanielMohelnice#212#M125.M4048.01:31:26+00:44:39.9501:31:01.09Detail
191. Jindřich TomášPraha#68#M126.M4049.01:32:01+00:45:14.9501:31:51.41Detail
192. Graslová Kateřina#41#F66.Z2016.01:32:03+00:45:16.9501:31:49.01Detail
193. Hameršmíd VladimírPardubice#157#M127.M604.01:32:06+00:45:19.9501:31:47.64Detail
194. Jirsova LuciePrůhonice#202#F67.Z3027.01:32:09+00:45:22.9501:31:59.01Detail
195. Rusev PetarPraha#167#M128.M3045.01:32:15+00:45:28.9501:32:02.54Detail
196. Kůst Tomáš#285#M129.M3046.01:32:34+00:45:47.9501:32:11.25Detail
197. Votava DavidLiberec#175#M130.M5014.01:32:50+00:46:03.9501:32:27.75Detail
198. Nedelcheva PolinaPraha#168#F68.Z3028.01:32:56+00:46:09.9501:32:44.88Detail
199. Orchard BarboraKolin#57#F69.Z3029.01:33:18+00:46:31.9501:33:11.53Detail
200. Handl IvoBílinské Vosy#107#M131.M5015.01:33:29+00:46:42.9501:33:14.18Detail
201. Hladíková VěraRozběháme Česko#146#F70.Z4019.01:33:49+00:47:02.9501:33:44.47Detail
202. Hloušková KvětoslavaKrupka#224#F71.Z4020.01:34:21+00:47:34.9501:33:56.84Detail
203. Kočí PetraSvětice#81#F72.Z4021.01:34:30+00:47:43.9501:34:20.01Detail
204. Hlaváčová LuciePraha#82#F73.Z4022.01:34:30+00:47:43.9501:34:19.44Detail
205. Šulc JakubKolín#265#M132.M3047.01:34:52+00:48:05.9501:34:26.05Detail
206. Kožušníková AdélaPrůhonice#87#F74.Z4023.01:35:08+00:48:21.9501:34:57.02Detail
207. Morovicsová Alena Šneci v běhu#226#F75.Z4024.01:35:31+00:48:44.9501:35:14.58Detail
208. Nedainova Ievgeniia#218#F76.Z3030.01:35:37+00:48:50.9501:35:14.40Detail
209. Rendla MichalSAP Concur#271#M133.M3048.01:36:23+00:49:36.9501:36:09.58Detail
210. Vedralová SilviePraha#10#F77.Z2017.01:36:33+00:49:46.9501:36:12.42Detail
211. Štochlová Marcela#93#F78.Z3031.01:36:44+00:49:57.9501:36:20.08Detail
212. Schuller Martin#92#M134.M2018.01:36:45+00:49:58.9501:36:21.03Detail
213. Graslová HanaPostoloprty#27#F79.Z507.01:37:08+00:50:21.9501:36:53.20Detail
214. Eisner Benpruhonice#289#M135.M605.01:37:48+00:51:01.9501:37:42.32Detail
215. Pokorná BarboraŘíčanx#37#F80.Z2018.01:38:07+00:51:20.9501:37:59.40Detail
216. Bednář MartinPraha 6#25#M136.M4050.01:38:34+00:51:47.9501:38:07.66Detail
217. Schucková JanaÚhonice#283#F81.Z4025.01:38:49+00:52:02.9501:38:23.23Detail
218. Thornton Monika Praha #124#F82.Z3032.01:39:38+00:52:51.9501:39:11.39Detail
219. Duboš Vladimír#291#M137.M3049.01:41:11+00:54:24.9501:40:43.44Detail
220. Píšová Ivana České Budějovice #76#F83.Z508.01:41:19+00:54:32.9501:40:59.01Detail
221. Adamovský Karel #213#M138.M2019.01:42:11+00:55:24.9501:41:41.88Detail
222. Niedoba Adam#214#M138.M2019.01:42:11+00:55:24.9501:41:43.27Detail
223. Niedobová Klára #215#F84.Z3033.01:42:11+00:55:24.9501:41:43.86Detail
224. Prosecký LubomírVrané nad Vltavou#272#M140.M4051.01:43:31+00:56:44.9501:43:15.51Detail
225. Jančíková Markéta #129#F85.Z509.01:43:31+00:56:44.9501:43:17.99Detail
226. Martinová JitkaRozběháme Litoměřicko#46#F86.Z4026.01:44:14+00:57:27.9501:43:55.04Detail
227. Minaříková KateřinaLitoměřice#115#F87.Z5010.01:44:18+00:57:31.9501:43:56.64Detail
228. Černý FrantišekPraha#38#M141.M3050.01:46:09+00:59:22.9501:46:01.00Detail
229. Pěkná JitkaBes#182#F88.Z4027.01:46:35+00:59:48.9501:46:33.82Detail
230. Seifertová Lucie Blázni z Radimovky#266#F89.Z3034.01:46:37+00:59:50.9501:46:24.75Detail
231. Paur MichalDěčín#216#M142.M4052.01:50:19+01:03:32.9501:50:02.69Detail
232. Paurová JanaDěčín#217#F90.Z4028.01:50:20+01:03:33.9501:50:03.59Detail
233. Vacková MichalaBratronice#199#F91.Z3035.01:50:21+01:03:34.9501:50:11.31Detail
234. Novák Lukáš#72#M143.M3051.01:51:41+01:04:54.9501:51:22.55Detail
235. Kolátorová PavlínaMTB MEL Jihlava#221#F92.Z4029.01:54:50+01:08:03.9501:54:39.24Detail
236. Lněničková HelenaLuka pod Medníkem#101#F93.Z5011.02:15:40+01:28:53.9502:15:23.55Detail
Luňáková Lenka#59#FZ5000:00:00Detail
Hrdá Klára#60#FZ3000:00:00Detail
Eichler IvoUSK Praha#61#MM6000:00:00Detail
Chibovská AnnaPraha#63#FZ2000:00:00Detail
Kadlec MartinHavlíčkův Brod #69#MM4000:00:00Detail
Vlčková Diana #70#FZ2000:00:00Detail
Růžička JakubVinohradští štramáci#71#MM3000:00:00Detail
Klusáková LucieLu&Lu&Ba Jesenice#79#FZ4000:00:00Detail
Svobodová NelaPraha#88#FZ2000:00:00Detail
Slancová TerezaPraha#89#FZ4000:00:00Detail
Šťavík JaroslavDon't panic! #90#MM3000:00:00Detail
Svoboda RobertPraha 5#91#MM4000:00:00Detail
Brychtová VeronikaKCK#94#FZ2000:00:00Detail
Machajová SimonaPraha#96#FZ3000:00:00Detail
Kymla PetrGreen Avengers#98#MM4000:00:00Detail
Lisko Tomáš Praha#105#MM3000:00:00Detail
Beneš MartinZbuzany#106#MM3000:00:00Detail
Zemanová MirkaBrno#113#FZ3000:00:00Detail
Vondruskova LucieVlasim#114#FZ4000:00:00Detail
Velíková MartinaPraha#120#FZ3000:00:00Detail
Svačina Ondřej#121#MM3000:00:00Detail
Fiser JosefŘíčany #122#MM3000:00:00Detail
Vrána Zdeněk ZZSHMP#123#MM4000:00:00Detail
Mrajca Michal#132#MM3000:00:00Detail
Ostrolucký AdamPraha#133#MM3000:00:00Detail
Čečák Ondřej#137#MM3000:00:00Detail
Crkva FrantišekPsáry#150#MM5000:00:00Detail
Votruba DavidHolyně#153#MM4000:00:00Detail
Ďoubal MiroslavPraha 10 - Kolovraty#155#MM4000:00:00Detail
Janoušek Pavel#161#MM4000:00:00Detail
Dohnal PetrKladno#174#MM4000:00:00Detail
Imrichová Marcela#184#FZ3000:00:00Detail
Drexler OttoPraha 6#186#MM3000:00:00Detail
Mlčkovský JiříSK Slavia Jesenice#190#MM4000:00:00Detail
Blazek PremyslVlasim šneci v běhu #208#MM4000:00:00Detail
Hrkalová MichaelaKladno#228#FZ2000:00:00Detail
Votrubová LenkaHolyně#238#FZ3000:00:00Detail
Rostar Matuspraha#239#MM3000:00:00Detail
Míková Dana#3#FZ5000:00:00Detail
Straus Jiří#4#MM6000:00:00Detail
Balážová Sabinaadidas Runners Prague#5#FZ2000:00:00Detail
Slabihoudová AdélaPraha#11#FZ2000:00:00Detail
Kudela JanBeroun#14#MM3000:00:00Detail
Kosová ZuzanaPraha#15#FZ3000:00:00Detail
Hanyš PavelVýprachtice#21#MM3000:00:00Detail
Dal Ben Matteo#33#MM3000:00:00Detail
Marton RolandPraha#39#MM2000:00:00Detail
Kobylkina NataliaPrague#52#FZ3000:00:00Detail
Madry MartinPrague#53#MM3000:00:00Detail
Košťál DanielPraha#55#MM3000:00:00Detail
Hrček TomášPraha 9#255#MM5000:00:00Detail
Mazoch BřetislavFrenštát pod Radhoštěm#251#MM3000:00:00Detail
Doubravová Monika#257#FZ2000:00:00Detail
Kašparová KateřinaMizuno team#278#FZ3000:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz