Oficiální Výsledková listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton
15. 5. 2021

21 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Soukup PetrMizuno Racing Team#1#M1.M301.01:19:27DetailDiplom
2. Čivrný JiříSemily#366#M2.M401.01:20:05+00:00:38.96DetailDiplom
3. Jor MartinRunsport Team#350#M3.M302.01:21:16+00:01:49.96DetailDiplom
4. Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM#354#M4.M303.01:23:32+00:04:05.96DetailDiplom
5. Losman PetrKerteam#285#M5.M402.01:23:36+00:04:09.96DetailDiplom
6. Charbuský Jiří#385#M6.M201.01:26:39+00:07:12.96DetailDiplom
7. Řegucký JakubTJ Sokol Hrabenov#282#M7.M202.01:27:29+00:08:02.96DetailDiplom
8. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#95#M8.M304.01:28:19+00:08:52.96DetailDiplom
9. Skalka Jakub#270#M9.M305.01:28:29+00:09:02.96DetailDiplom
10. Kazda OndřejSC Jičín#291#M10.M306.01:29:00+00:09:33.96DetailDiplom
11. Mazůrek RomanAC Česká Lípa#346#M11.M403.01:29:25+00:09:58.96DetailDiplom
12. Matejovič DanielOstrava#106#M12.M203.01:29:29+00:10:02.96DetailDiplom
13. Šlampa MartinPraha#339#M13.M307.01:30:01+00:10:34.96DetailDiplom
14. Staněk MartinTréninkový orgáč#123#M14.M308.01:30:15+00:10:48.96DetailDiplom
15. Wolf TomášRunBoTeam#260#M15.M404.01:30:22+00:10:55.96DetailDiplom
16. Kratochvíl MartinRun4fun#109#M16.M309.01:30:39+00:11:12.96DetailDiplom
17. Hradečný ViktorNeratovice#398#M17.M405.01:31:13+00:11:46.96DetailDiplom
18. Matocha DanielP(e)ace Makers#153#M18.M204.01:32:01+00:12:34.96DetailDiplom
19. Pekrt TomášPraha 3#279#M19.M205.01:32:18+00:12:51.96DetailDiplom
20. Požár BorekMizuno Team#72#M20.M206.01:32:37+00:13:10.96DetailDiplom
21. Kekrt LukášJeštěd SkyRace Team#94#M21.M207.01:33:57+00:14:30.96DetailDiplom
22. Káš FrantišekSalming running#299#M22.M3010.01:34:28+00:15:01.96DetailDiplom
23. Sandecki Mark #370#M23.M3011.01:34:29+00:15:02.96DetailDiplom
24. Gebhart MichalNorth Czech Runners#337#M24.M406.01:34:58+00:15:31.96DetailDiplom
25. Martinez Daniel Praha#341#M25.M3012.01:35:37+00:16:10.96DetailDiplom
26. Kendík Šimon#269#M26.M208.01:35:38+00:16:11.96DetailDiplom
27. Vavříková PetraPraha#277#F1.Z301.01:35:40+00:16:13.96DetailDiplom
28. Brchel JanVrané nad Vltavou#348#M27.M3013.01:36:33+00:17:06.96DetailDiplom
29. Kosek Petr NALEHKO.com#186#M28.M407.01:37:15+00:17:48.96DetailDiplom
30. Matějů MartinaSild team#12#F2.Z302.01:37:52+00:18:25.96DetailDiplom
31. Fara Jan#249#M29.M3014.01:37:56+00:18:29.96DetailDiplom
32. Vaněk DavidBezděkov nad Metují#278#M30.M408.01:38:01+00:18:34.96DetailDiplom
33. Pils Tomáš#Hlavně nebreč#327#M31.M209.01:38:03+00:18:36.96DetailDiplom
34. Šístková IvetaFox Klub Praha#11#F3.Z303.01:38:45+00:19:18.96DetailDiplom
35. Vorel DavidNorth Czech Runners#336#M32.M3015.01:38:51+00:19:24.96DetailDiplom
36. Lukeš MarekPernštejn tým#24#M33.M409.01:38:59+00:19:32.96DetailDiplom
37. Pleško MartinOlomouc#144#M34.M3016.01:39:24+00:19:57.96DetailDiplom
38. Čejka BořivojTriatlon Team Chrudim#241#M35.M4010.01:39:45+00:20:18.96DetailDiplom
39. Beníček PetrSTG Zlín#179#M36.M501.01:39:48+00:20:21.96DetailDiplom
40. Hulík VojtěchHTW Dvůr Králové nad Labem#338#M37.M3017.01:39:57+00:20:30.96DetailDiplom
41. Dubravčík JakubPraha#21#M38.M3018.01:40:00+00:20:33.96DetailDiplom
42. Zámiš JaroslavČeské Budějovice#362#M39.M2010.01:40:13+00:20:46.96DetailDiplom
43. Pospíšil VojtěchTJ Sokol Stará Paka#334#M40.M3019.01:40:25+00:20:58.96DetailDiplom
44. Němec LukášJeřice #48#M41.M3020.01:40:28+00:21:01.96DetailDiplom
45. Čížek MartinPraha Řepy#25#M42.M4011.01:40:32+00:21:05.96DetailDiplom
46. Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov#286#M43.M3021.01:40:39+00:21:12.96DetailDiplom
47. Valenta MiroslavLibáň#308#M44.M4012.01:40:45+00:21:18.96DetailDiplom
48. Loaiza ArnoldoKILIMA TRAILRUNNING COSTA RICA#105#M45.M3022.01:40:45+00:21:18.96DetailDiplom
49. Matrasova KateřinaSk Chrast#168#F4.Z304.01:40:51+00:21:24.96DetailDiplom
50. Mezník VláďaLBE#289#M46.M502.01:41:06+00:21:39.96DetailDiplom
51. Špidla Šimon Halouny#358#M47.M4013.01:41:27+00:22:00.96DetailDiplom
52. Čermáková JitkaStaněk sport Turnov#201#F5.Z401.01:41:49+00:22:22.96DetailDiplom
53. Pešta LukášRadvánovice#119#M48.M4014.01:42:24+00:22:57.96DetailDiplom
54. Zelenka PetrRoprachtice#353#M49.M503.01:42:36+00:23:09.96DetailDiplom
55. Rafaj NikolaTryskomyši#206#M50.M4015.01:42:58+00:23:31.96DetailDiplom
56. Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov#281#M51.M2011.01:43:05+00:23:38.96DetailDiplom
57. Cihlo JanPernštejn tým Pardubice#23#M52.M4016.01:43:26+00:23:59.96DetailDiplom
58. Liolias TomášSTG JABLONEC n. Nisou#108#M53.M2012.01:43:31+00:24:04.96DetailDiplom
59. Vrba MartinJablonec nad Nisou#68#M54.M4017.01:43:36+00:24:09.96DetailDiplom
60. Kůs DanielPraha 5#160#M55.M4018.01:44:03+00:24:36.96DetailDiplom
61. Kindl JaromírBílá Třemešná#322#M56.M4019.01:44:04+00:24:37.96DetailDiplom
62. Macoun JaromírFCU-LKP #20#M57.M2013.01:44:07+00:24:40.96DetailDiplom
63. Šafránek RadekT. J. Sokol Jilemnice#76#M58.M4020.01:44:25+00:24:58.96DetailDiplom
64. Vedral JanKrymlov#351#M59.M3023.01:44:29+00:25:02.96DetailDiplom
65. Dlab LadislavRoztoky#377#M60.M504.01:44:54+00:25:27.96DetailDiplom
66. Čermák JiříStaněk sport Turnov#202#M61.M4021.01:45:10+00:25:43.96DetailDiplom
67. Rychtera PetrKvasiny#329#M62.M3024.01:45:41+00:26:14.96DetailDiplom
68. Linhart Václav#368#M63.M3025.01:46:08+00:26:41.96DetailDiplom
69. Dubský RomanPřibyslav#275#M64.M4022.01:46:16+00:26:49.96DetailDiplom
70. Kuttich MartinLanškroun#330#M65.M505.01:46:19+00:26:52.96DetailDiplom
71. Šritr MartinTurnov#213#M66.M506.01:47:06+00:27:39.96DetailDiplom
72. Prchal TomášPletený Újezd#158#M67.M3026.01:47:06+00:27:39.96DetailDiplom
73. Kolář JakubJablonec Nad Nisou#360#M68.M3027.01:47:07+00:27:40.96DetailDiplom
74. Dlouhá MartinaLSK Lomnice n. Pop.#303#F6.Z402.01:47:35+00:28:08.96DetailDiplom
75. Knop JakubCivetta Gang#226#M69.M3028.01:47:47+00:28:20.96DetailDiplom
76. Pekařová JanaTurnov#399#F7.Z305.01:48:02+00:28:35.96DetailDiplom
77. Pelikan TomasRozbehame Prahu#314#M70.M4023.01:48:50+00:29:23.96DetailDiplom
78. Urban JanLanškroun#284#M71.M4024.01:49:04+00:29:37.96DetailDiplom
79. Kříž Libor#66#M72.M4025.01:49:09+00:29:42.96DetailDiplom
80. Novák RadekRozběhej Litvínov#280#M73.M3029.01:49:28+00:30:01.96DetailDiplom
81. Šimák JiříKladno#102#M74.M3030.01:49:40+00:30:13.96DetailDiplom
82. Švejcar OndřejDružec#170#M75.M3031.01:49:45+00:30:18.96DetailDiplom
83. Popelák Kamil MMA BrothersGym Poděbrady #188#M76.M4026.01:49:47+00:30:20.96DetailDiplom
84. Louda JanLoudové#343#M77.M4027.01:50:02+00:30:35.96DetailDiplom
85. Štilip JanKISORO Kladno#88#M78.M3032.01:50:12+00:30:45.96DetailDiplom
86. Šolta MichalSTG Hradiště#6#M79.M2014.01:50:19+00:30:52.96DetailDiplom
87. Řehoř JiříHO Sherpa climb#211#M80.M3033.01:50:47+00:31:20.96DetailDiplom
88. Žáčková EvaRunsporTeam / Inov8#192#F8.Z201.01:50:48+00:31:21.96DetailDiplom
89. Kapras JiříKapr z Bohnic#246#M81.M3034.01:50:59+00:31:32.96DetailDiplom
90. Dvořák Tomáš Rejšice #245#M82.M3035.01:51:00+00:31:33.96DetailDiplom
91. Fulín JanKarlín VR#30#M83.M4028.01:51:00+00:31:33.96DetailDiplom
92. Frič PavelCHECOMACOCO#376#M84.M601.01:51:10+00:31:43.96DetailDiplom
93. Šolta MarcelSTG Hradiště#5#M85.M507.01:51:23+00:31:56.96DetailDiplom
94. Matouš DanielSynergy Club#159#M86.M3036.01:51:23+00:31:56.96DetailDiplom
95. Krtil JosefTřebechovice pod Orebem#363#M87.M4029.01:51:28+00:32:01.96DetailDiplom
96. Bala Martin#255#M88.M4030.01:52:11+00:32:44.96DetailDiplom
97. Špernoga PetrPeKu Team#251#M89.M4031.01:52:21+00:32:54.96DetailDiplom
98. Zanozina EkaterinaKerteam#232#F9.Z306.01:52:21+00:32:54.96DetailDiplom
99. Kovář JanVyskeř#208#M90.M3037.01:52:53+00:33:26.96DetailDiplom
100. Karásek Zbyněk Jablonec nad Nisou#198#M91.M4032.01:53:02+00:33:35.96DetailDiplom
101. Toman PeterHatatitla Bradlec#238#M92.M4033.01:53:50+00:34:23.96DetailDiplom
102. Stulir PavelBohemians Praha#313#M93.M3038.01:54:03+00:34:36.96DetailDiplom
103. Strnadová BarboraKSM Hrádek nad Nisou#380#F10.Z307.01:54:03+00:34:36.96DetailDiplom
104. Bím MarekRT Falkenštejn#120#M94.M508.01:54:06+00:34:39.96DetailDiplom
105. Balihar JiříBalini FSC#294#M95.M4034.01:54:18+00:34:51.96DetailDiplom
106. Dědek KryštofHrubá skála#69#M96.M2015.01:54:40+00:35:13.96DetailDiplom
107. Pospíšil Martin#233#M97.M3039.01:54:44+00:35:17.96DetailDiplom
108. Karabinoš MichalPraha - Háje#221#M98.M3040.01:55:07+00:35:40.96DetailDiplom
109. Sedláček VladimirBakov nad Jizerou#8#M99.M4035.01:55:30+00:36:03.96DetailDiplom
110. Korandová PetraDobřichovice#110#F11.Z202.01:55:39+00:36:12.96DetailDiplom
111. Koutová HelenaMladá Boleslav#287#F12.Z403.01:55:47+00:36:20.96DetailDiplom
112. Ratz Jan#55#M100.M3041.01:55:56+00:36:29.96DetailDiplom
113. Prchlík TomášHradek Nad Nisou#356#M101.M3042.01:56:01+00:36:34.96DetailDiplom
114. Schejbal Martin#373#M102.M3043.01:56:02+00:36:35.96DetailDiplom
115. Fiedler AdamKolovraty#54#M103.M4036.01:56:03+00:36:36.96DetailDiplom
116. Štembera PetrVrchlabí#382#M104.M3044.01:56:23+00:36:56.96DetailDiplom
117. Vaněček Jakub#222#M105.M3045.01:56:24+00:36:57.96DetailDiplom
118. Šlampová TerezaPraha#340#F13.Z308.01:56:30+00:37:03.96DetailDiplom
119. Jelen PetrJilemnice#63#M106.M509.01:56:42+00:37:15.96DetailDiplom
120. Hrabica PavelMetro#56#M107.M602.01:56:44+00:37:17.96DetailDiplom
121. Kazdová LenkaSC Jičín#290#F14.Z309.01:57:04+00:37:37.96DetailDiplom
122. Čermák TomášBK VRCHLABÍ#156#M108.M5010.01:57:16+00:37:49.96DetailDiplom
123. Jaroš AdamHO Sherpa#210#M109.M3046.01:57:58+00:38:31.96DetailDiplom
124. Fabíková Klára#367#F15.Z203.01:58:02+00:38:35.96DetailDiplom
125. Flašarová LenkaSvaz Českých Bohémů#361#F16.Z404.01:58:47+00:39:20.96DetailDiplom
126. Kotek PetrTurnov#220#M110.M3047.01:58:50+00:39:23.96DetailDiplom
127. Kučera TomášPraha#203#M111.M4037.01:59:15+00:39:48.96DetailDiplom
128. Zapletal JanPraha#143#M112.M4038.01:59:32+00:40:05.96DetailDiplom
129. Sekerová AndreaMladá Boleslav#139#F17.Z405.01:59:55+00:40:28.96DetailDiplom
130. Jůzek PavelMníšek pod Brdy#276#M113.M4039.02:00:00+00:40:33.96DetailDiplom
131. Vokurka PetrVokolopole TRI#242#M114.M5011.02:00:12+00:40:45.96DetailDiplom
132. Bímová AndreaRovensko pod Troskami#187#F18.Z406.02:00:25+00:40:58.96DetailDiplom
133. Hodaňová HelenaBrno-Komín#306#F19.Z407.02:00:40+00:41:13.96DetailDiplom
134. Mejdrechová MegiDrei im Brötchen#184#F20.Z204.02:00:44+00:41:17.96DetailDiplom
135. Stezka RadimTradeshow#148#M115.M3048.02:00:56+00:41:29.96DetailDiplom
136. Čermák PavelJilemnice#162#M116.M5012.02:00:59+00:41:32.96DetailDiplom
137. Mátl RadekŘíčany #196#M117.M4040.02:01:01+00:41:34.96DetailDiplom
138. Skalický PetrPODLESI-NEMCI#247#M118.M4041.02:01:06+00:41:39.96DetailDiplom
139. Wagner AdamRebuild#248#M119.M2016.02:01:32+00:42:05.96DetailDiplom
140. Dvořák LeošKARLÍN VR#41#M120.M4042.02:01:36+00:42:09.96DetailDiplom
141. Pěčková ZdeňkaReady2win#137#F21.Z408.02:01:42+00:42:15.96DetailDiplom
142. Špidla Kryštof#390#M121.M4043.02:01:43+00:42:16.96DetailDiplom
143. Křemen JaroslavPraha 1#212#M122.M3049.02:02:06+00:42:39.96DetailDiplom
144. Patková LenkaSemily#92#F22.Z3010.02:02:34+00:43:07.96DetailDiplom
145. Rosenbaum MichalJesenice#181#M123.M5013.02:02:34+00:43:07.96DetailDiplom
146. Zelenková KateřinaPraha#39#F23.Z3011.02:02:43+00:43:16.96DetailDiplom
147. Vacula LukášOstrava#254#M124.M4044.02:03:03+00:43:36.96DetailDiplom
148. Hora JanPřátelé dobrého jídla a pití#195#M125.M3050.02:03:06+00:43:39.96DetailDiplom
149. Matoušková EvaLiberec 1#194#F24.Z409.02:03:12+00:43:45.96DetailDiplom
150. Ramos Perez VeronicaFast & Furious Gang#235#F25.Z4010.02:04:10+00:44:43.96DetailDiplom
151. Kinčík OndrejZoborská tlupa#261#M126.M4045.02:04:15+00:44:48.96DetailDiplom
152. Mrňák AlešTurnov#50#M127.M4046.02:04:23+00:44:56.96DetailDiplom
153. Hloušek Jiří#295#M128.M4047.02:04:38+00:45:11.96DetailDiplom
154. Špínová MonikaRadvánovice#304#F26.Z4011.02:04:50+00:45:23.96DetailDiplom
155. Kašička MartinLiberec#219#M129.M3051.02:05:00+00:45:33.96DetailDiplom
156. Bubrle JiriBlatná#389#M130.M3052.02:05:11+00:45:44.96DetailDiplom
157. Faltys JakubPardubice#27#M131.M2017.02:05:20+00:45:53.96DetailDiplom
158. Mikšík RobertPraha#378#M132.M3053.02:05:22+00:45:55.96DetailDiplom
159. Fellner MartinFenix Ski Team Jeseník#146#M133.M5014.02:05:57+00:46:30.96DetailDiplom
160. Záleský FrantišekTurnov#240#M134.M2018.02:06:04+00:46:37.96DetailDiplom
161. Janda Radomír Ubrecene princezny#16#M135.M4048.02:06:25+00:46:58.96DetailDiplom
162. Zrzavý JanSokol Kaňk#85#M136.M3054.02:06:43+00:47:16.96DetailDiplom
163. Machač ŠimonPraha#223#M137.M2019.02:06:48+00:47:21.96DetailDiplom
164. Svoboda Ondřej#35#M138.M3055.02:07:28+00:48:01.96DetailDiplom
165. Urbanová MarcelaRun is Fun#47#F27.Z3012.02:07:48+00:48:21.96DetailDiplom
166. Tezcan IvanaMaratonstav Úpice#93#F28.Z4012.02:08:12+00:48:45.96DetailDiplom
167. Grossová PetraKOK#355#F29.Z205.02:08:25+00:48:58.96DetailDiplom
168. Müllerová KateřinaBýchory#400#F30.Z206.02:08:25+00:48:58.96DetailDiplom
169. Nevrkla JaroslavJEŠTĚD SKYRACE TÝM#52#M139.M4049.02:08:44+00:49:17.96DetailDiplom
170. Rosenbaum MartinJindřichovice pod Smrkem#182#M140.M4050.02:08:46+00:49:19.96DetailDiplom
171. Svobodová JaroslavaMladá Boleslav#140#F31.Z4013.02:08:47+00:49:20.96DetailDiplom
172. Tauš DavidROCKY#46#M141.M3056.02:08:49+00:49:22.96DetailDiplom
173. Pekař MartinMladá Boleslav#26#M142.M4051.02:08:51+00:49:24.96DetailDiplom
174. Saska TomášPříšovice#18#M143.M3057.02:09:00+00:49:33.96DetailDiplom
175. Jirman Martin#394#M144.M3058.02:09:01+00:49:34.96DetailDiplom
176. Kotek AlešLiberec 20#164#M145.M4052.02:09:10+00:49:43.96DetailDiplom
177. Halatka DavidPraha 4#96#M146.M4053.02:09:16+00:49:49.96DetailDiplom
178. Zeman JanČeský Dub#359#M147.M4054.02:09:34+00:50:07.96DetailDiplom
179. Rajča TomášMníšek pod Brdy#345#M148.M3059.02:09:38+00:50:11.96DetailDiplom
180. Štemberová Věra#114#F32.Z3013.02:09:42+00:50:15.96DetailDiplom
181. Holanová MartinaTTC Postřelná#387#F33.Z3014.02:10:12+00:50:45.96DetailDiplom
182. Hrdlička JanPlaňany#264#M149.M4055.02:10:14+00:50:47.96DetailDiplom
183. Vaněk HonzaTTC Postřelná#388#M150.M3060.02:10:14+00:50:47.96DetailDiplom
184. Šíma JiříBenešov#135#M151.M4056.02:11:03+00:51:36.96DetailDiplom
185. Koudelka MilanLomnice nad Popelkou#67#M152.M3061.02:11:16+00:51:49.96DetailDiplom
186. Lederová Markéta Loučná #151#F34.Z4014.02:11:17+00:51:50.96DetailDiplom
187. Tomek PetrDvůr Králové nad Labem#64#M153.M4057.02:11:46+00:52:19.96DetailDiplom
188. Lank PavelTurnov#19#M154.M3062.02:12:11+00:52:44.96DetailDiplom
189. Šeflová MartaHoroguru, Lokalblok#244#F35.Z3015.02:12:24+00:52:57.96DetailDiplom
190. Tlustá JitkaFufíci#267#F36.Z3016.02:13:11+00:53:44.96DetailDiplom
191. Beneš PetrPraha#268#M155.M3063.02:13:12+00:53:45.96DetailDiplom
192. Hořáková Zuzana North Czech Runners#335#F37.Z3017.02:13:19+00:53:52.96DetailDiplom
193. Punčochářová DitaJoskatel#548#F38.Z4015.02:13:24+00:53:57.96DetailDiplom
194. Krofta JiříŠtefko Running Team#29#M156.M603.02:13:50+00:54:23.96DetailDiplom
195. Svatuška ZdeněkLiberec#302#M157.M4058.02:13:50+00:54:23.96DetailDiplom
196. Holub TomášTJ Sokol Praha Podolí#391#M158.M4059.02:14:34+00:55:07.96DetailDiplom
197. Beníčková MichaelaRebuild#178#F39.Z207.02:16:22+00:56:55.96DetailDiplom
198. Minářová KláraBŽB#344#F40.Z4016.02:16:25+00:56:58.96DetailDiplom
199. Fajglová MichaelaJablonec nad Nisou#122#F41.Z3018.02:16:37+00:57:10.96DetailDiplom
200. Olsbro LindaStockholm#37#F42.Z4017.02:16:59+00:57:32.96DetailDiplom
201. Kout Václav Mladá Boleslav#288#M159.M4060.02:18:43+00:59:16.96DetailDiplom
202. Piwowarski František STG Hradiště #7#M160.M4061.02:19:21+00:59:54.96DetailDiplom
203. Kusák MartinBrno#62#M161.M4062.02:19:41+01:00:14.96DetailDiplom
204. Bažantová IrenaLitoměřický šťávy#100#F43.Z4018.02:20:01+01:00:34.96DetailDiplom
205. Machač Josef#381#M162.M3064.02:20:10+01:00:43.96DetailDiplom
206. Jónová AlenaCheb#128#F44.Z4019.02:20:12+01:00:45.96DetailDiplom
207. Berná EvaVlčí stavby#283#F45.Z4020.02:20:45+01:01:18.96DetailDiplom
208. Jelínková DenisaHrubá Skála#157#F46.Z3019.02:20:47+01:01:20.96DetailDiplom
209. Honzajková KateřinaPraha#191#F47.Z3020.02:20:49+01:01:22.96DetailDiplom
210. Foff TomášPlaňany#257#M163.M4063.02:21:16+01:01:49.96DetailDiplom
211. Dolejší LenkaOK Doksy#224#F48.Z4021.02:21:36+01:02:09.96DetailDiplom
212. Pashkova Veronika#152#F49.Z4022.02:21:48+01:02:21.96DetailDiplom
213. Slávik DušanPraha Žižkov#325#M164.M4064.02:21:51+01:02:24.96DetailDiplom
214. Klírová JanaSATT#117#F50.Z501.02:21:53+01:02:26.96DetailDiplom
215. Hudská Ludmila Turnov#272#F51.Z208.02:21:57+01:02:30.96DetailDiplom
216. Svobodová Mirka#256#F52.Z3021.02:23:21+01:03:54.96DetailDiplom
217. Simon LukášChlumec nad Cidlinou#214#M165.M4065.02:24:09+01:04:42.96DetailDiplom
218. Tonkoi SerhiiTeplice #253#M166.M3065.02:24:48+01:05:21.96DetailDiplom
219. Horák Martinubrecene princezny#14#M167.M5015.02:25:05+01:05:38.96DetailDiplom
220. Baliharová HanaBalini FSC#292#F53.Z502.02:25:09+01:05:42.96DetailDiplom
221. Tobiška AlešSmržovka#315#M168.M4066.02:25:12+01:05:45.96DetailDiplom
222. Tobišková VeronikaSmržovka #316#F54.Z4023.02:25:12+01:05:45.96DetailDiplom
223. Karásek TomášUbrečené princezny#22#M169.M4067.02:25:29+01:06:02.96DetailDiplom
224. Gibbons MarkTurnov#45#M170.M5016.02:25:37+01:06:10.96DetailDiplom
225. Hakenová AndreaKyje#332#F55.Z3022.02:26:35+01:07:08.96DetailDiplom
226. Haken MartinKyje#331#M171.M4068.02:26:35+01:07:08.96DetailDiplom
227. Kalkus RomanRun4Fun #347#M172.M4069.02:26:40+01:07:13.96DetailDiplom
228. Hloušková Květoslava#296#F56.Z4024.02:26:48+01:07:21.96DetailDiplom
229. Procházka VáclavPraha#197#M173.M3066.02:28:19+01:08:52.96DetailDiplom
230. Moravec MichalAK Kuřim#236#M174.M4070.02:29:17+01:09:50.96DetailDiplom
231. Holdova KamilaŠneci v běhu#217#F57.Z4025.02:29:41+01:10:14.96DetailDiplom
232. Hoffer LaurentBrandys nad Labem - Stara Boleslav#333#M175.M4071.02:30:43+01:11:16.96DetailDiplom
233. Hynková Olga Cheb#127#F58.Z4026.02:31:48+01:12:21.96DetailDiplom
234. Holá Barbora#183#F59.Z3023.02:32:15+01:12:48.96DetailDiplom
235. Šmejkalová HanaACES Karlovy Vary #395#F60.Z4027.02:33:43+01:14:16.96DetailDiplom
236. Štěpánková VeronikaSRTG PRAHA#396#F61.Z4028.02:33:52+01:14:25.96DetailDiplom
237. Beránková AnnaVŠAK#209#F62.Z209.02:35:09+01:15:42.96DetailDiplom
238. Chudý Jan#392#M176.M3067.02:35:21+01:15:54.96DetailDiplom
239. Jirásek OndřejKISORO Kladno#87#M177.M2020.02:36:57+01:17:30.96DetailDiplom
240. Thornton Sean Praha #97#M178.M3068.02:37:42+01:18:15.96DetailDiplom
241. Thornton Monika Praha #98#F63.Z3024.02:37:42+01:18:15.96DetailDiplom
242. Rafajová VendulaTryskomyš#319#F64.Z4029.02:39:32+01:20:05.96DetailDiplom
243. Sovová KateřinaVelké Přílepy#111#F65.Z4030.02:41:24+01:21:57.96DetailDiplom
244. Pavlík PetrSC Horní Jelení#17#M179.M4072.02:42:19+01:22:52.96DetailDiplom
245. Šantrochová Martina Radvánovice#161#F66.Z3025.02:44:17+01:24:50.96DetailDiplom
246. Šťastná KláraPraha 8 - Bohnice#126#F67.Z4031.02:44:54+01:25:27.96DetailDiplom
247. Šťastný JiříPraha 8#125#M180.M5017.02:44:54+01:25:27.96DetailDiplom
248. Krausová Karla #71#F68.Z4032.02:46:30+01:27:03.96DetailDiplom
249. Zachova DagmarPraha 10#132#F69.Z3026.02:47:15+01:27:48.96DetailDiplom
250. Gombárová AndreaLiberec#263#F70.Z3027.02:51:07+01:31:40.96DetailDiplom
251. Poustková Pavlína Liberec#262#F71.Z3028.02:52:07+01:32:40.96DetailDiplom
252. Drobník TomášSmržovka#386#M181.M5018.03:02:37+01:43:10.96DetailDiplom
253. Pařízková LenkaMK Tlapky v tahu#379#F72.Z4033.03:05:28+01:46:01.96DetailDiplom
254. Popeláková LenkaMMA BrothersGym Poděbrady#189#F73.Z4034.03:13:33+01:54:06.96DetailDiplom
DNS Pražák LadislavBOX klub Jičín#78#MM40DNS Detail
DNS Žáková OlgaALPIN CLUB AŠ#36#FZ40DNS Detail
DNS Sobotka FilipPraha#32#MM30DNS Detail
DNS Varhaník JaromírHO Mimoň #227#MM40DNS Detail
DNS Dvořáková MonikaTeplice#90#FZ30DNS Detail
DNS Novák Lukáš Benátky nad Jizerou #324#MM20DNS Detail
DNS Hryzák VítPraha#107#MM20DNS Detail
DNS Dědek MiroslavHrubá skála#70#MM50DNS Detail
DNS Pojman JanPernštejn tým Pardubice #31#MM30DNS Detail
DNS Kabrhel RomanPraha 14#177#MM30DNS Detail
DNS Kárová TerezaPraha#13#FZ40DNS Detail
DNS David LubošSRTG Kolín#15#MM30DNS Detail
DNS Hrica Pavel#33#MM40DNS Detail
DNS Kroupa JanPraha 8#34#MM50DNS Detail
DNS Olsbro StevePraha#38#MM50DNS Detail
DNS Králík Jiří#51#MM40DNS Detail
DNS Sochor MarekLiberec#57#MM40DNS Detail
DNS Petráček Luboš Pernštejn tým Pardubice #59#MM40DNS Detail
DNS Šrámová AlenaKřivoklát#60#FZ30DNS Detail
DNS Bárta JiříPraha 6#79#MM50DNS Detail
DNS Stránský LuděkVrchlabí#89#MM50DNS Detail
DNS Macháček AlešJizerský klub OB Frýdlant#91#MM50DNS Detail
DNS Růžička JakubVinohradští štramáci#115#MM30DNS Detail
DNS Lukeš ZdeněkSATT#118#MM50DNS Detail
DNS Rádr JiříRa(n)dr#124#MM30DNS Detail
DNS Jelínek Marek#129#MM30DNS Detail
DNS Med Michal Madafaka#130#MM30DNS Detail
DNS Paseka ŠtěpánMadafaka#131#MM30DNS Detail
DNS Syrovátková DanielaMamutí gang#134#FZ20DNS Detail
DNS Gregor JanMamutí gang#133#MM30DNS Detail
DNS Daníček PetrHasiči Předhradí#136#MM50DNS Detail
DNS Šebesta JanÚstí nad Labem#138#MM40DNS Detail
DNS Třešňák JiříLiberec#155#MM40DNS Detail
DNS Šeba JanPraha#165#MM20DNS Detail
DNS Troják TomášPraha ACS#167#MM30DNS Detail
DNS Kratochvílová KarolínaKolín#174#FZ20DNS Detail
DNS Štěpánek MirkoPrager Runde#175#MM40DNS Detail
DNS Švec JiříBěhej Poděbrady#193#MM60DNS Detail
DNS Novotný MilanHradec Králové#199#MM50DNS Detail
DNS Mazáč TomášSlušovice#204#MM20DNS Detail
DNS Jaroš JosefSport Club Vrchlabí#207#MM30DNS Detail
DNS Skoupá RenataVyskeř#218#FZ40DNS Detail
DNS Roučka AloisAR-Technik Strakonice#228#MM40DNS Detail
DNS Malinský VáclavNALEHKO.com#234#MM30DNS Detail
DNS Korobko AnnaBehejBrno/ONRunning#243#FZ30DNS Detail
DNS Hudská ŠtěpánkaOOB TJ Turnov#271#FZ20DNS Detail
DNS Vokurkova MartaJablonec Nad Nisou#320#FZ40DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz