Oficiální Výsledková listina Mizuno Labský půlmaraton
11. 9. 2021

21 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Bartoš DaliborLiaz Jablonec#249#M401.01:18:36Detail
2. Rada JanŠtefko Running Team#216#M501.01:18:40+00:00:04.68Detail
3. Kupidlovský DenielStodůlky#250#M402.01:18:50+00:00:14.68Detail
4. Zoubek PetrMilovice #22#M301.01:21:32+00:02:56.68Detail
5. Veber JosefLK Chodov#112#M403.01:21:42+00:03:06.68Detail
6. Filingr ČeněkBěžecký klub F - C Kadaň#243#M601.01:25:31+00:06:55.68Detail
7. Madron MilošRozběháme Česko#218#M404.01:26:04+00:07:28.68Detail
8. Hejda MartinDobruška#195#M302.01:26:17+00:07:41.68Detail
9. Pražák LadislavBOX klub Jičín#90#M405.01:26:18+00:07:42.68Detail
10. Novotný RadomírStromasky#34#M406.01:28:12+00:09:36.68Detail
11. Homola JáchymMotor České Budějovice#200#M407.01:28:18+00:09:42.68Detail
12. Brchel JanVrané nad Vltavou#93#M303.01:28:33+00:09:57.68Detail
13. Helmich TomášLysá nad Labem#236#M304.01:28:55+00:10:19.68Detail
14. Hanák JanLiberec#101#M305.01:29:04+00:10:28.68Detail
15. Plocek LukášBeTri#198#M306.01:29:36+00:11:00.68Detail
16. Beck ZdeněkBK Jevany#184#M502.01:29:56+00:11:20.68Detail
17. Vrbová KateřinaMusher klub JCC#8#Z201.01:33:14+00:14:38.68Detail
18. Matthews DougTerronská UTD#170#M503.01:33:32+00:14:56.68Detail
19. Beneš MichalRoztoky#193#M408.01:33:48+00:15:12.68Detail
20. Lambert MilošBříství#162#M504.01:34:06+00:15:30.68Detail
21. Razumovsky AndreyRussia#187#M307.01:34:16+00:15:40.68Detail
22. Mutl Václav#241#M308.01:34:32+00:15:56.68Detail
23. Pinta DanielPraha#57#M309.01:35:51+00:17:15.68Detail
24. Smyslová MiroslavaPraha 5#92#Z301.01:37:00+00:18:24.68Detail
25. Petřík AlešPočerňáci#219#M409.01:38:11+00:19:35.68Detail
26. Vašek VojtěchMFF UK#140#M201.01:38:28+00:19:52.68Detail
27. Ryšavý JanLibochovice#157#M4010.01:39:11+00:20:35.68Detail
28. Čechová MarkétaFrýdlant#9#Z202.01:39:18+00:20:42.68Detail
29. Šináglová LenkaBenešovský běžecký klub#136#Z401.01:40:31+00:21:55.68Detail
30. Loučan JanDobříš#181#M4011.01:40:38+00:22:02.68Detail
31. Vašek RenéKrucemburk#180#M4012.01:40:40+00:22:04.68Detail
32. Verba LukášPraha 5#191#M3010.01:40:44+00:22:08.68Detail
33. Vařejková EliškaAprílové běhny#152#Z203.01:40:56+00:22:20.68Detail
34. Vydra MarekVysoký Újezd#189#M3011.01:41:13+00:22:37.68Detail
35. Hobza PetrBudíkovice#158#M4013.01:41:14+00:22:38.68Detail
36. Šebesta MarekRozběháme Česko#232#M4014.01:41:31+00:22:55.68Detail
37. Mattson TerezaFuralopers Tervuren, Belgie#88#Z302.01:41:32+00:22:56.68Detail
38. Samšiňák PřemyslLiberec#25#M4015.01:41:36+00:23:00.68Detail
39. Kříž JanPsáry#130#M202.01:41:56+00:23:20.68Detail
40. Mikudim MartinTýnec #53#M4016.01:42:46+00:24:10.68Detail
41. Fialka MilanKovanice#156#M3012.01:42:46+00:24:10.68Detail
42. Novotný MilanHradec Králové#204#M505.01:42:59+00:24:23.68Detail
43. Nykl ErikBrandýs nad Labem-Stará Boleslav#16#M4017.01:43:04+00:24:28.68Detail
44. Jiřičná DanaBonbon Praha#79#Z501.01:43:16+00:24:40.68Detail
45. Srna RobertSrnators#52#M4018.01:43:17+00:24:41.68Detail
46. Hejdová JanaDobruška#210#Z303.01:44:14+00:25:38.68Detail
47. Štěpánek MirkoPrager Runde#188#M4019.01:44:14+00:25:38.68Detail
48. Sedláček PetrPraha - Hájek#213#M3013.01:44:38+00:26:02.68Detail
49. Hruška Jan#254#M203.01:44:40+00:26:04.68Detail
50. Davídková PetraPraha 9#234#Z402.01:44:53+00:26:17.68Detail
51. Dušek PavelDušek kuchyně Brandýs#239#M602.01:45:24+00:26:48.68Detail
52. Petr Ivo#35#M3014.01:45:52+00:27:16.68Detail
53. Svobodová JaroslavaMladá Boleslav#135#Z403.01:45:53+00:27:17.68Detail
54. Sekerová AndreaMladá Boleslav#86#Z404.01:45:53+00:27:17.68Detail
55. Srb JindřichRoztoky#81#M3015.01:46:32+00:27:56.68Detail
56. Kitzler FilipČeský Krumlov - Plešivec#122#M204.01:46:40+00:28:04.68Detail
57. Havlíček Martin#148#M4020.01:47:04+00:28:28.68Detail
58. Šolta MarcelHradišťáci#201#M506.01:47:07+00:28:31.68Detail
59. Vokůrková Vladimíra4Vokurky#196#Z304.01:47:15+00:28:39.68Detail
60. Krejzar PavelKét Agárok#240#M507.01:47:22+00:28:46.68Detail
61. Faltys Jan#38#M205.01:47:22+00:28:46.68Detail
62. Matoušek JaroslavNymburk#113#M3016.01:47:42+00:29:06.68Detail
63. Duchoslav PetrKleneč#108#M206.01:47:54+00:29:18.68Detail
64. Ševeček JanOstrava#131#M207.01:48:01+00:29:25.68Detail
65. Jiroušek LadislavSlatiňany#28#M3017.01:48:01+00:29:25.68Detail
66. Pásztor ErikPraha#54#M208.01:48:26+00:29:50.68Detail
67. Dragounová Martina#91#Z305.01:48:37+00:30:01.68Detail
68. Suchan PavelJenštejn#242#M4021.01:49:09+00:30:33.68Detail
69. Tureček LukášNehvizdy#48#M3018.01:49:26+00:30:50.68Detail
70. Motejlek OndřejDycky NBK!#94#M4022.01:49:30+00:30:54.68Detail
71. Žabčík MarekPardubice #169#M4023.01:49:32+00:30:56.68Detail
72. Čermák TomášProstřední Lánov 298#141#M508.01:49:35+00:30:59.68Detail
73. Čermák PavelJilemnice#185#M509.01:49:39+00:31:03.68Detail
74. Špidla KryštofHejnice#15#M4024.01:50:07+00:31:31.68Detail
75. Šišolák MatejSABAT#253#M4025.01:50:20+00:31:44.68Detail
76. Šuda Marek#71#M209.01:50:43+00:32:07.68Detail
77. Schneider JakubVŠTJ Technika Praha#41#M3019.01:50:56+00:32:20.68Detail
78. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#192#M2010.01:51:40+00:33:04.68Detail
79. Buryán JosefOCR ČELÁKOVICE #183#M4026.01:51:41+00:33:05.68Detail
80. Antoš JanČervenobílá síla#211#M4027.01:52:08+00:33:32.68Detail
81. Kučaba RomanPoděbrady#207#M3020.01:52:21+00:33:45.68Detail
82. Jelínek HynekKlatovy#143#M2011.01:52:35+00:33:59.68Detail
83. Molinaro DenisaŘíčany#19#Z306.01:52:40+00:34:04.68Detail
84. Sedláček VladimírBakov nad Jizerou#55#M4028.01:52:53+00:34:17.68Detail
85. Belda MichalSpišská osada pod Sněžkou#5#M4029.01:53:27+00:34:51.68Detail
86. Bláha AdamLysá nad Labem#58#M2012.01:54:04+00:35:28.68Detail
87. Čiháková ZdeňkaKlučov - Jen tak#168#Z502.01:54:04+00:35:28.68Detail
88. Pýchová PetraNa jedno#80#Z405.01:54:05+00:35:29.68Detail
89. Gažko HonzaČel.Ej#214#M3021.01:54:12+00:35:36.68Detail
90. Nosková AnetaHorní Kalná#47#Z307.01:55:04+00:36:28.68Detail
91. Myslivec JanMost#206#M5010.01:55:13+00:36:37.68Detail
92. Šebek JiříČernošice#115#M5011.01:55:19+00:36:43.68Detail
93. Havelka PetrLiberec#27#M5012.01:56:12+00:37:36.68Detail
94. Segl JaroslavKL sport Most#246#M5013.01:56:17+00:37:41.68Detail
95. Pokorný MartinŘíčany #175#M4030.01:57:07+00:38:31.68Detail
96. Líbal DavidPoříčany#238#M2013.01:57:11+00:38:35.68Detail
97. Batěk LukášPoděbrady#252#M4031.01:57:19+00:38:43.68Detail
98. Ledroit DagmarPoděbrady #161#Z406.01:57:20+00:38:44.68Detail
99. Čepelková LucieFTM Milovice#116#Z407.01:57:22+00:38:46.68Detail
100. Svášek BohumilBrandýs nad Labem#123#M2014.01:57:34+00:38:58.68Detail
101. Beneš David#248#M5014.01:57:39+00:39:03.68Detail
102. Ježek MichalPoly Ester Team Liberec#165#M5015.01:58:00+00:39:24.68Detail
103. Holásková JanaVŠTJ Technika Praha#42#Z204.01:58:06+00:39:30.68Detail
104. Žaba DavidBojetice#39#M4032.01:58:07+00:39:31.68Detail
105. Neuhäuselová MartinaPacov#155#Z308.01:58:09+00:39:33.68Detail
106. Tichý StanislavSKS Praha#212#M603.01:58:16+00:39:40.68Detail
107. Tupec MartinTrutnov#21#M5016.01:58:46+00:40:10.68Detail
108. Kavánek JiříFIDOBAR#166#M4033.01:59:14+00:40:38.68Detail
109. Doubek LukášFIDOBAR#151#M4034.01:59:14+00:40:38.68Detail
110. Václavková VendulaČachovice#60#Z205.01:59:23+00:40:47.68Detail
111. Lečbychová Tereza#134#Z309.01:59:24+00:40:48.68Detail
112. Jírovec PetrMedonosy#208#M4035.01:59:33+00:40:57.68Detail
113. Jareš VáclavNymburk#164#M604.02:00:32+00:41:56.68Detail
114. Vrbický ViktorŘitka#118#M4036.02:01:26+00:42:50.68Detail
115. Trnka AntonínFunkční trénink Milovice#120#M4037.02:01:26+00:42:50.68Detail
116. Biskova LuciePoděbrady#197#Z3010.02:01:42+00:43:06.68Detail
117. Bendová IrenaRozběháme Prahu#221#Z408.02:02:10+00:43:34.68Detail
118. Kment RadekLiberec#129#M3022.02:02:19+00:43:43.68Detail
119. Orlovská MiroslavaBrodce nad Jizerou#102#Z3011.02:02:30+00:43:54.68Detail
120. Morávek Martin#149#M2015.02:02:31+00:43:55.68Detail
121. Šebestová JitkaRozběháme Česko#231#Z409.02:02:32+00:43:56.68Detail
122. Čermák JakubPraha 13#64#M3023.02:02:42+00:44:06.68Detail
123. Medalova LuciePraha#154#Z4010.02:02:43+00:44:07.68Detail
124. Olsbro LindaStockholm#107#Z4011.02:03:08+00:44:32.68Detail
125. Tichý MichalSK Herink#74#M4038.02:03:47+00:45:11.68Detail
126. Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč#237#Z503.02:03:49+00:45:13.68Detail
127. Kubricht JaroslavBrandýs nad labem#235#M4039.02:03:56+00:45:20.68Detail
128. Hanousek Jan#125#M3024.02:04:19+00:45:43.68Detail
129. Hyben MichalPraha#127#M2016.02:05:23+00:46:47.68Detail
130. Friedl LuděkTJ Dušejov 2000#133#M4040.02:05:47+00:47:11.68Detail
131. Kubrichtová Veronika#179#Z3012.02:06:29+00:47:53.68Detail
132. Prokůpek JaroslavNová Ves u Bakova#150#M4041.02:07:53+00:49:17.68Detail
133. Tillnerová JiřinaTillíci#245#Z4012.02:07:56+00:49:20.68Detail
134. Tillner JiříTillíci#244#M4042.02:07:56+00:49:20.68Detail
135. Brabcová RadmilaPraha#171#Z504.02:08:17+00:49:41.68Detail
136. Macák JiříHradec Králové#247#M3025.02:08:35+00:49:59.68Detail
137. Solarová DanušeCZexxx#173#Z3013.02:08:39+00:50:03.68Detail
138. Čuřínová Petra#37#Z206.02:08:41+00:50:05.68Detail
139. Beranová ZuzanaLysá nad Labem#176#Z4013.02:08:44+00:50:08.68Detail
140. Komárková PetraTech Data#49#Z4014.02:09:37+00:51:01.68Detail
141. Hladíková IvetaRozběháme česko#85#Z4015.02:09:50+00:51:14.68Detail
142. Tiefenbach JanPraha 9#117#M4043.02:10:18+00:51:42.68Detail
143. Stalmacherová Michaela#97#Z4016.02:10:44+00:52:08.68Detail
144. Kolská KarolínaOsecké běhny#17#Z3014.02:10:56+00:52:20.68Detail
145. Pospíšek MiroslavLysá nad Labem#146#M605.02:12:26+00:53:50.68Detail
146. Payne RáchelPraha 3#44#Z3015.02:14:12+00:55:36.68Detail
147. Čílová VeronikaLiberec#62#Z505.02:14:40+00:56:04.68Detail
148. Petříková MartinaPočerňáci#220#Z4017.02:14:44+00:56:08.68Detail
149. Marešová MiroslavaJablonná nad Vltavou#124#Z4018.02:15:00+00:56:24.68Detail
150. Mlázovská KateřinaNymburk#66#Z207.02:16:10+00:57:34.68Detail
151. Adamus Roman#121#M5017.02:17:38+00:59:02.68Detail
152. Gažko MichalElectroshop Čelákovice#12#M3026.02:17:38+00:59:02.68Detail
153. Hromada LukášPraha#31#M2017.02:17:49+00:59:13.68Detail
154. Pavlišová LucieSlatiňany#29#Z4019.02:17:54+00:59:18.68Detail
155. Košťálová JájaBurák Family#126#Z4020.02:18:00+00:59:24.68Detail
156. Horáčková ŠárkaOsek#56#Z3016.02:19:03+01:00:27.68Detail
157. Pakandl Radek#128#M2018.02:20:51+01:02:15.68Detail
158. Klečková LibušeHradišťáci#203#Z4021.02:21:35+01:02:59.68Detail
159. Prajs Tomáš#87#M4044.02:22:34+01:03:58.68Detail
160. Fecakova BeataPraha#105#Z3017.02:22:39+01:04:03.68Detail
161. Rennerová IvanaPraha#73#Z4022.02:23:06+01:04:30.68Detail
162. Ryzák LukášJesenice#89#M4045.02:23:12+01:04:36.68Detail
163. Jelínková BarboraFHS Trail#11#Z3018.02:23:48+01:05:12.68Detail
164. Andrš HonzaPraha#132#M3027.02:23:48+01:05:12.68Detail
165. Hladíková VěraRozběháme Česko#82#Z4023.02:24:11+01:05:35.68Detail
166. Jančíková Markéta#83#Z506.02:26:19+01:07:43.68Detail
167. Thornton MonikaMattoni freerun Braník #109#Z3019.02:28:09+01:09:33.68Detail
168. Pěcha TomášPoděbrady#163#M5018.02:31:42+01:13:06.68Detail
169. Hudcová ŠtěpánkaVrchlabî#75#Z208.02:33:13+01:14:37.68Detail
170. Horáková RenataBenešov nad Ploučnicí#251#Z4024.02:33:38+01:15:02.68Detail
171. Pešová KamilaBoskovice#138#Z209.02:33:48+01:15:12.68Detail
172. Pešová VeronikaBoskovice#137#Z2010.02:33:49+01:15:13.68Detail
173. Vágnerová Lucie#84#Z2011.02:36:01+01:17:25.68Detail
174. Brabec TomášKozojedy#172#M4046.02:36:02+01:17:26.68Detail
175. Ešková JanaVelké Přítočno#50#Z4025.02:39:24+01:20:48.68Detail
176. Szelongová BeátaKladno#51#Z4026.02:43:43+01:25:07.68Detail
177. Kremlíková ZuzanaPraha#72#Z4027.02:52:33+01:33:57.68Detail
DNF Slavíková MartinaLiberec#99#Z50DNF Detail
DNS Majer TomášTeplice#1#M20DNS Detail
DNS Maháková AnnaMenčice#4#Z20DNS Detail
DNS Šeredová MarieHabry#6#Z30DNS Detail
DNS Šereda MichalHabry#7#M30DNS Detail
DNS Gregorova VeronikaFHS trail#10#Z40DNS Detail
DNS Douša OndřejPraha 9#13#M40DNS Detail
DNS Špidla ŠimonPraha#14#M40DNS Detail
DNS Kos OldřichPardubice#23#M20DNS Detail
DNS Reichhardt DušanZajko uško chlpaté bruško a kamarát#30#M30DNS Detail
DNS Grivalský RenéKlecany#32#M20DNS Detail
DNS Chrástová JolanaPraha 2#33#Z20DNS Detail
DNS Pávek Petr#36#M30DNS Detail
DNS Průša OndřejKarlovy Vary#43#M20DNS Detail
DNS Brunová BlankaPlaná#45#Z20DNS Detail
DNS Dobiášová LuciePraha#46#Z20DNS Detail
DNS Orchard JustinKolin #59#M20DNS Detail
DNS Toman PeterHatatitla Bradlec#65#M40DNS Detail
DNS Donátová Kristýna#67#Z30DNS Detail
DNS Hanzl VlastimilVSK Mendelu Brno#68#M60DNS Detail
DNS Kotková Ilona LeaŘíčany#77#Z40DNS Detail
DNS Lokaj MiroslavJinočany#78#M40DNS Detail
DNS Vaňhara MartinPraha#139#M20DNS Detail
DNS Kadlec MartinČEZ distribuce, a.s.#160#M40DNS Detail
DNS Zvolánková KateřinaChotěboř#167#Z30DNS Detail
DNS Zachova DagmarPraha 10#233#Z30DNS Detail
DNS Vičan LubomírPraha#106#M50DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz