Výsledková listina 7 pohoří Jizerské hory
19. 6. 2021

10+ km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Švihovský JaromírTeam Jizerky#55#M1.M40p1.01:26:24Detail
2. Moravík JanČeská Lípa#31#M2.M40p2.01:33:43+00:07:19.83Detail
3. Moravík JanČeská Lípa#32#M3.M391.01:34:40+00:08:16.83Detail
4. Moravík JiříČeská Lípa#33#M4.M392.01:35:36+00:09:12.83Detail
5. Vejrosta PetrNedvědice#58#M5.M393.01:36:17+00:09:53.83Detail
6. Strnadová KateřinaCyklolive#194#F1.Ž391.01:37:44+00:11:20.83Detail
7. Karl Christian#23#M6.M394.01:39:25+00:13:01.83Detail
8. Břenek Ondrej Liberec - Staré Město#6#M7.M395.01:40:25+00:14:01.83Detail
9. Zvěřinová MartinaOK Lokomotiva Pardubice#68#F2.Ž392.01:41:23+00:14:59.83Detail
10. Šepotěv VjačeslavKladno#51#M8.M396.01:41:33+00:15:09.83Detail
11. Bernášek JiříKladno - Marina#3#M9.M397.01:41:33+00:15:09.83Detail
12. Hrouda ŠtěpánLíný Drzý Holky#17#M10.M398.01:42:54+00:16:30.83Detail
13. Bernášek KarelKladno#4#M11.M399.01:45:45+00:19:21.83Detail
14. Lukeš PetrSTS Chvojkovice Brod#28#M12.M3910.01:46:10+00:19:46.83Detail
15. Skácel JanŠumperk#46#M13.M3911.01:48:01+00:21:37.83Detail
16. Bartoň JanVrchlabí#172#M14.M3912.01:49:55+00:23:31.83Detail
17. Jerie MarekTJ Magla#20#M15.M3913.01:51:14+00:24:50.83Detail
18. Jůzek PavelMníšek pod Brdy#169#M16.M40p3.01:52:01+00:25:37.83Detail
19. Dubová Monika#188#F3.Ž393.01:53:38+00:27:14.83Detail
20. Kristejn ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí#26#M17.M40p4.01:53:56+00:27:32.83Detail
21. Duffek TomášÚstí nad Labem#11#M18.M3914.01:55:29+00:29:05.83Detail
22. Marková TerezaTurnov#30#F4.Ž40plus1.01:56:31+00:30:07.83Detail
23. Vojtěch PavelzJelení#61#M19.M40p5.01:57:09+00:30:45.83Detail
24. Netolická AnikaHavlíčkův Brod#37#F5.Ž394.01:57:35+00:31:11.83Detail
25. Svoboda VojtěchChýnov#50#M20.M3915.01:57:40+00:31:16.83Detail
26. Čížková Alžběta#9#F6.Ž395.01:57:40+00:31:16.83Detail
27. Schütz PetrRaidlight Team CZ#178#M21.M40p6.02:02:37+00:36:13.83Detail
28. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#8#M22.M40p7.02:04:02+00:37:38.83Detail
29. Strnadová BarboraHrádek nad Nisou#49#F7.Ž396.02:04:29+00:38:05.83Detail
30. Cabalová PetraŠneci v běhu#77#F8.Ž397.02:05:10+00:38:46.83Detail
31. Kejharová AlexandraPraha 6#24#F9.Ž40plus2.02:05:42+00:39:18.83Detail
32. Němec LadislavPlzeň#36#M23.M3916.02:05:58+00:39:34.83Detail
33. Janová ZuzanaBKČS#19#F10.Ž398.02:05:59+00:39:35.83Detail
34. Virtová ZuzanaPardubice#60#F11.Ž399.02:06:12+00:39:48.83Detail
35. Jandová LenkaTábor#189#F12.Ž3910.02:06:23+00:39:59.83Detail
36. Kožená MarcelaČeská Lípa#25#F13.Ž3911.02:06:46+00:40:22.83Detail
37. Kadlec Jakub#22#M24.M3917.02:08:53+00:42:29.83Detail
38. Jireček PetrJanov#21#M25.M3918.02:09:34+00:43:10.83Detail
39. Poskočil PavelChotěboř#43#M26.M3919.02:10:06+00:43:42.83Detail
40. Bartoš Martin#2#M27.M3920.02:10:34+00:44:10.83Detail
41. Vopatová ŠtěpánkaPodještědští Pardálové#63#F14.Ž40plus3.02:11:13+00:44:49.83Detail
42. Rubanová MagdalénaVrchoslavice#45#F15.Ž3912.02:11:28+00:45:04.83Detail
43. Vychodilová Tereza#64#F16.Ž3913.02:11:31+00:45:07.83Detail
44. Wanková DitaTj Tichá ulička#66#F17.Ž40plus4.02:11:42+00:45:18.83Detail
45. Sklenář MatějVelká Losenice#47#M28.M3921.02:16:12+00:49:48.83Detail
46. Poláčková PetraPraha#42#F18.Ž3914.02:18:13+00:51:49.83Detail
47. Pánek MichalJablonec nad Nisou#40#M29.M3922.02:20:07+00:53:43.83Detail
48. Balatka ŠtěpánMaršovice#1#M30.M3923.02:20:08+00:53:44.83Detail
49. Horký PetrPiranha#170#M31.M40p8.02:20:43+00:54:19.83Detail
50. Bořkovec Matouš Praha #5#M32.M3924.02:21:30+00:55:06.83Detail
51. Havlenová RadkaGoMango#14#F19.Ž40plus5.02:24:57+00:58:33.83Detail
52. Trojak AdamPraha#56#M33.M3925.02:27:00+01:00:36.83Detail
53. Halowová Zuzana#152#F20.Ž3915.02:28:42+01:02:18.83Detail
54. Poláček Václav#41#M34.M40p9.02:29:20+01:02:56.83Detail
55. Holická MartaDivoženky Hrádek #16#F21.Ž40plus6.02:32:32+01:06:08.83Detail
56. Vykoukal Ondřej #65#M35.M3926.02:32:32+01:06:08.83Detail
57. Žemličková Stanislava#69#F22.Ž3916.02:32:33+01:06:09.83Detail
58. Volková EliškaJosefův Důl#62#F23.Ž3917.02:32:43+01:06:19.83Detail
59. Galanská DominikaHradec Králové#12#F24.Ž3918.02:38:43+01:12:19.83Detail
60. Geistová Lenka#13#F25.Ž3919.02:38:44+01:12:20.83Detail
61. Novotná MartinaBufeťáci#38#F26.Ž40plus7.02:40:37+01:14:13.83Detail
62. vejrostová kateřinaNedvědice#59#F27.Ž40plus8.02:45:48+01:19:24.83Detail
63. Chovaňák Petr Neratovice#18#M36.M40p10.02:46:23+01:19:59.83Detail
64. Pacltova LucieJablonné v Podještědí#39#F28.Ž3920.02:46:28+01:20:04.83Detail
65. Holajová LucieCK Holajová#15#F29.Ž3921.02:48:03+01:21:39.83Detail
66. Marešová Michaela CK Holajová#29#F30.Ž3922.02:48:03+01:21:39.83Detail
67. Muselík BřetislavRožná#34#M37.M40p11.03:12:38+01:46:14.83Detail
68. Muselíková MiroslavaRožná#35#F31.Ž40plus9.03:12:39+01:46:15.83Detail
69. Procházková LenkaPraha#44#F32.Ž40plus10.03:30:49+02:04:25.83Detail
70. Šustová Marieposta Olovnice#52#F33.Ž40plus11.04:01:18+02:34:54.83Detail
DNS Šváb Fišerová MarkétaCockroaches#54#FŽ40plusDNS Detail
DNS Šváb MichalCockroaches#53#MM40pDNS Detail
DNS Kuti JiříSTS CHVOJKOVICE BROD#27#MM40pDNS Detail
DNS Valenta JakubLiberec#57#MM40pDNS Detail
DNS Zahradníková NikolaČeská Lípa#67#FŽ39DNS Detail
DNS Březina DavidVšenory#7#MM39DNS Detail
DNS Sobotka PetrPraha#48#MM39DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz