Výsledková listina 7 pohoří Jizerské hory
19. 6. 2021

20+ km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Charbuský Jiří#95#M1.M391.02:30:02Detail
2. Kristejn LukášBiatlon Letohrad#101#M2.M392.02:31:51+00:01:49.49Detail
3. Hak TomášVítězná#88#M3.M40plus1.02:37:25+00:07:23.49Detail
4. Mastník LeošOnewayticket.team#112#M4.M393.02:50:18+00:20:16.49Detail
5. Kocumová ZuzanaSilvini Madshus Team#195#F1.Ž40plus1.02:52:32+00:22:30.49Detail
6. Chaloupka Zdeněk#94#M5.M394.02:54:26+00:24:24.49Detail
7. Matocha DanielLiberec#113#M6.M395.02:56:58+00:26:56.49Detail
8. Kutmon TomášPraha Modřany#104#M7.M40plus2.02:59:59+00:29:57.49Detail
9. Kosek PetrNALEHKO.com#97#M8.M40plus3.03:00:24+00:30:22.49Detail
10. Minář JanPraha 7#114#M9.M40plus4.03:01:50+00:31:48.49Detail
11. Drbohlav JanJablonec nad Nisou#81#M10.M396.Horská služba1.03:02:12+00:32:10.49Detail
12. Beck ZdeněkJevany#72#M11.M40plus5.03:03:58+00:33:56.49Detail
13. Cabala RastislavŠneci v běhu#76#M12.M40plus6.03:04:48+00:34:46.49Detail
14. Trávníček Marekwww.manulo.cz#140#M13.M40plus7.03:09:21+00:39:19.49Detail
15. Pulda Štěpán Liberec #129#M14.M40plus8.03:10:03+00:40:01.49Detail
16. Mrázková LindaDěčín#115#F2.Ž40plus2.03:11:28+00:41:26.49Detail
17. Fiedler Tomáš #82#M15.M397.03:13:27+00:43:25.49Detail
18. Daďourková HelenaRunboteam Liberec#79#F3.Ž40plus3.03:14:05+00:44:03.49Detail
19. Soukup PetrBOOTCAMPS#134#M16.M40plus9.03:17:55+00:47:53.49Detail
20. Vaníček OndřejJilemnice#184#M17.M398.03:17:56+00:47:54.49Detail
21. Pachtová Iva Ostrava#122#F4.Ž40plus4.03:21:19+00:51:17.49Detail
22. Pešta LukášRadvánovice#127#M18.M40plus10.03:24:06+00:54:04.49Detail
23. Radouch AntonínČeské Budějovice#130#M19.M399.03:30:18+01:00:16.49Detail
24. Dolejšová Kabelová KristýnaPRAHA 6#80#F5.Ž40plus5.03:30:59+01:00:57.49Detail
25. Palán ZdeněkHS Harrachov#123#M20.M40plus11.Horská služba2.03:31:45+01:01:43.49Detail
26. Hájková LindaPraha 4 - Modřany#87#F6.Ž40plus6.03:33:59+01:03:57.49Detail
27. Fleischer MarcPraha#83#M21.M3910.03:39:14+01:09:12.49Detail
28. Kuchařová VeronikaTábor#190#F7.Ž391.03:41:29+01:11:27.49Detail
29. Nedorostová TerezaRozběháme Neratovice #117#F8.Ž392.03:42:46+01:12:44.49Detail
30. Kautský JiříOK Sparta Praha#173#M22.M3911.03:43:37+01:13:35.49Detail
31. Švihovská EvaTeam Jizerky#139#F9.Ž393.03:44:39+01:14:37.49Detail
32. Král DanielČeská Lípa#100#M23.M3912.03:47:21+01:17:19.49Detail
33. Luxemburg Jan#109#M24.M3913.03:47:52+01:17:50.49Detail
34. Malý PetrPlzeň#110#M25.M3914.03:52:52+01:22:50.49Detail
35. Wolf TomášRunBoTeam#145#M26.M40plus12.03:53:24+01:23:22.49Detail
36. Peřichová KarolínaPraha#126#F10.Ž40plus7.03:54:02+01:24:00.49Detail
37. Volková Lucie Smilkov #144#F11.Ž394.03:56:03+01:26:01.49Detail
38. Číhař TomášChvojenec#78#M27.M40plus13.03:56:10+01:26:08.49Detail
39. Žák JiříJablonec nad Nisou#147#M28.M40plus14.03:57:18+01:27:16.49Detail
40. Pánek JanBufeťáci#125#M29.M40plus15.03:59:46+01:29:44.49Detail
41. Struška DavidHulín#135#M30.M3915.03:59:48+01:29:46.49Detail
42. Schlinger MartinBrno#181#M31.M40plus16.04:00:02+01:30:00.49Detail
43. Bartoň JanZadní Třebaň#71#M32.M40plus17.04:01:34+01:31:32.49Detail
44. Blaschkeová LucieLiberec#179#F12.Ž395.04:01:54+01:31:52.49Detail
45. Šalandová JiřinaPraha#136#F13.Ž40plus8.04:02:58+01:32:56.49Detail
46. Hlaváčková HanaPardubice#91#F14.Ž40plus9.04:07:46+01:37:44.49Detail
47. Kostlán MartinSweep Factory Team/STG Most#98#M33.M3916.04:10:28+01:40:26.49Detail
48. Lemfeld RadekLiberec#107#M34.M3917.04:12:03+01:42:01.49Detail
49. Regner TomášBiatlon Liberec#131#M35.M40plus18.04:12:32+01:42:30.49Detail
50. Regnerová JanaBiatlon Liberec#132#F15.Ž40plus10.04:17:44+01:47:42.49Detail
51. Mazochová LenkaCanaries#197#F16.Ž396.04:19:27+01:49:25.49Detail
52. Hájek DavidČeské Budějovice#86#M36.M3918.04:19:28+01:49:26.49Detail
53. Marek Roman Rudná#111#M37.M40plus19.04:21:29+01:51:27.49Detail
54. Antoš JanPraha#70#M38.M40plus20.04:24:15+01:54:13.49Detail
55. Drahokoupil JakubPraha#171#M39.M3919.04:27:32+01:57:30.49Detail
56. Frič PavelCHECOMACOCO#84#M40.M40plus21.04:30:33+02:00:31.49Detail
57. Hánová JitkaČeská Lípa#89#F17.Ž40plus11.04:43:37+02:13:35.49Detail
58. Pancl OndřejHorce Roudnice nad Labem#124#M41.M40plus22.04:45:18+02:15:16.49Detail
59. Kafka JosefTeam RaidLight#187#M42.M3920.04:50:00+02:19:58.49Detail
60. Boudný HonzaZdravotník Praha#180#M43.M40plus23.04:57:26+02:27:24.49Detail
61. Havlůjová MarcelaMost#90#F18.Ž40plus12.04:57:26+02:27:24.49Detail
62. Veselý Lukáš Vrcholy Středohoří#143#M44.M3921.05:06:08+02:36:06.49Detail
63. Gehlert PetrLouny#85#M44.M3921.05:06:08+02:36:06.49Detail
64. Závadská EvaPraha 5#146#F19.Ž40plus13.05:06:55+02:36:53.49Detail
DNF Šlechtová MarieZtracenej čip Jaroměř#137#FŽ40plusDNF Detail
DNF Novák Martinnowis trailrunner#119#MM39DNF Detail
DNS Benčíková ZdenkaCzexxx#74#FŽ39DNS Detail
DNS Nemrava MichalOlomouc #118#MM39DNS Detail
DNS Žaloudek PetrSC Jičín#148#MM39DNS Detail
DNS Linksfeiler DavidSlaný#108#MM39DNS Detail
DNS Schwarz VáclavKutná Hora#133#MM39DNS Detail
DNS Kejharová AlexandraPraha#96#FŽ40plusDNS Detail
DNS Honzejková BáraČeská Lípa#92#FŽ39DNS Detail
DNS Honzejková SáraČeská Lípa#93#FŽ39DNS Detail
DNS Vacek David#141#MM40plusDNS Detail
DNS Ondráček VladimírKlecany#121#MM40plusDNS Detail
DNS Kotherová HedvikaMetylovice#99#FŽ39DNS Detail
DNS Bušek Jiří#75#MM40plusDNS Detail
DNS Štiťáková AdélaŠtítek#138#FŽ40plusDNS Detail
DNS Křivánek ZdeněkPraha 4#102#MM40plusDNS Detail
DNS Poštová JanaPraha 4#128#FŽ39DNS Detail
DNS Kříž PetrFC Barcelona#103#MM39DNS Detail
DNS Landová MirkaMlékojedy#105#FŽ39DNS Detail
DNS Novotný VáclavHS Jizerské Hory#120#MM39Horská službaDNS Detail
DNS Vachalová ŠárkaHradec Králové#142#FŽ39DNS Detail
DNS Mrázková Tereza#116#FŽ40plusDNS Detail
DNS Bednář BřetislavRýmařov#73#MM40plusDNS Detail
DNS Laštovička MartinEkonom Praha Outdoor#106#MM39DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz