Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Beskydy
17. 7. 2021

10+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Tretera MarekRožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)#164#M40p1.01:10:51Detail
2. Šangala Martin Karviná#143#M391.01:14:02+00:03:11.43Detail
3. Flaša DavidFrýdlant nad Ostravicí#33#M392.01:14:31+00:03:40.43Detail
4. Vejrosta PetrNedvědice#172#M393.01:19:59+00:09:08.43Detail
5. Wrona TomášJežek na kopci#178#M394.01:24:02+00:13:11.43Detail
6. Szotkowski Robert Run99 Havířov #141#M395.01:25:28+00:14:37.43Detail
7. Kuklová AndreaFrýdlant nad Ostravicí#88#Ž391.01:25:53+00:15:02.43Detail
8. Olajoš DušanKPNP Rybí#113#M40p2.01:27:05+00:16:14.43Detail
9. Chalupa TadeášBernartice nad Odrou#58#M396.01:28:09+00:17:18.43Detail
10. Grygarová PavlínaOPAVA#194#Ž392.01:29:05+00:18:14.43Detail
11. Smékal VáclavSK Černé plice#1003#M397.01:30:31+00:19:40.43Detail
12. Otevřelová KristýnaČeladná#116#Ž393.01:30:43+00:19:52.43Detail
13. Tomašov Martin#161#M398.01:31:43+00:20:52.43Detail
14. Hubáček JakubNH Ostrava#54#M399.01:34:34+00:23:43.43Detail
15. Jůzek PavelMníšek pod Brdy#67#M40p3.01:34:46+00:23:55.43Detail
16. Mazáčová MartinaAmmazying team#99#Ž40plus1.01:35:17+00:24:26.43Detail
17. Tomášik MartinKarviná#193#M40p4.01:39:30+00:28:39.43Detail
18. Horváth MichalSTS Chvojkovice Brod#52#M3910.01:39:52+00:29:01.43Detail
19. Dubová MonikaPraha#26#Ž394.01:39:53+00:29:02.43Detail
20. Lukeš PetrSTS Chvojkovice Brod#93#M3911.01:41:45+00:30:54.43Detail
21. Jandová LenkaTábor#62#Ž395.01:43:26+00:32:35.43Detail
22. Samiec MilanHlavně se nepo....#124#M40p5.01:43:53+00:33:02.43Detail
23. Urubek OndřejHanáci Kroměříž#169#M3912.01:44:34+00:33:43.43Detail
24. Duffek Tomáš#28#M3913.01:44:59+00:34:08.43Detail
25. Frýzek Adam#38#M3914.01:46:45+00:35:54.43Detail
26. Chalupova PatricieBernartice nad Odrou#59#Ž396.01:47:24+00:36:33.43Detail
27. Štěch JakubTábor#153#M3915.01:48:09+00:37:18.43Detail
28. Kulhánek MartinHavířov#89#M3916.01:48:31+00:37:40.43Detail
29. Zápařková LucieDoloplazy#180#Ž397.01:48:58+00:38:07.43Detail
30. Hubený Jan#55#M40p6.01:52:47+00:41:56.43Detail
31. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#197#M40p7.01:54:50+00:43:59.43Detail
32. Kasinová Barbora#71#Ž398.01:54:54+00:44:03.43Detail
33. Šváček JindřichBělotín#157#M3917.01:55:16+00:44:25.43Detail
34. Sečkář PavelThe Losers Initiative#126#M3918.01:55:35+00:44:44.43Detail
35. Bureš MichalPřerov#12#M3919.02:01:44+00:50:53.43Detail
36. Holická MartaDivoženky Hrádek#48#Ž40plus2.02:01:46+00:50:55.43Detail
37. Potužáková AnežkaPraha ÚVN#120#Ž399.02:03:14+00:52:23.43Detail
38. Smékalová EliškaSK Černé plice#1002#Ž3910.02:04:21+00:53:30.43Detail
39. Kalistová IngridZlín#70#Ž40plus3.02:05:20+00:54:29.43Detail
40. Jílková VladkaZlín#65#Ž40plus4.02:05:20+00:54:29.43Detail
41. Samseli VeronikaLovosice#125#Ž40plus5.02:05:26+00:54:35.43Detail
42. Nevrlá LucieHorní Domaslavice#109#Ž3911.02:07:40+00:56:49.43Detail
43. Sedláková PetraŘeka#127#Ž3912.02:09:13+00:58:22.43Detail
44. Hedánková PetraÚVN Praha#44#Ž3913.02:09:33+00:58:42.43Detail
45. Dohnal Aleš SDH Hrabůvka#20#M40p8.02:09:49+00:58:58.43Detail
46. Částečka RomanSDH Hrabůvka#15#M40p9.02:09:50+00:58:59.43Detail
47. Havlenová RadkaGoMango#43#Ž40plus6.02:11:47+01:00:56.43Detail
48. Sobotka PetrPraha#132#M3920.02:16:59+01:06:08.43Detail
49. Marková Nikola Petřvald #96#Ž40plus7.02:17:43+01:06:52.43Detail
50. Drábková JiřinaDoloplazy#25#Ž3914.02:20:16+01:09:25.43Detail
51. Skřebská MartinaOlomouc#131#Ž40plus8.02:21:12+01:10:21.43Detail
52. Burdová MonikaSvésedlice#11#Ž3915.02:23:57+01:13:06.43Detail
53. vejrostová kateřinaNedvědice#173#Ž40plus9.02:27:22+01:16:31.43Detail
54. Kotasová HanaHavířov#83#Ž3916.02:27:47+01:16:56.43Detail
55. Capik JaroslavOstrava-Poruba#14#M40p10.02:33:42+01:22:51.43Detail
56. Mascautanu MichaelaOstrava #98#Ž40plus10.02:33:43+01:22:52.43Detail
57. Pospíšilová Blanka Ostrava#119#Ž3917.02:35:21+01:24:30.43Detail
58. muselík břetislavRožná#104#M40p11.02:47:28+01:36:37.43Detail
59. muselíková miroslavaRožná#105#Ž40plus11.02:47:29+01:36:38.43Detail
60. Magnová ZdenaKokory#95#Ž40plus12.02:55:10+01:44:19.43Detail
DNF Schutz PetrTeam RaidLight#69#M39DNF Detail
DNF Šustová Marieposta Olovnice#156#Ž40plusDNF Detail
DNF Šimon JozefFU Kopřivnice#144#M39DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz