Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Beskydy
17. 7. 2021

20+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Otevřel VítColumbia Montrail#115#M391.02:04:53Detail
2. Zidek JanPivovar Koníček #182#M392.02:06:17+00:01:24.96Detail
3. Žajdlik FilipTřinec#200#M40plus1.02:09:22+00:04:29.96Detail
4. Landgráf TomášSK Býchory#198#M40plus2.02:16:17+00:11:24.96Detail
5. Kvapulinský MartinHavířov#91#M393.02:19:44+00:14:51.96Detail
6. Svoboda KarelSK Babice / VŠAK Punk!#138#M394.02:21:28+00:16:35.96Detail
7. Groh PetrHavířov#190#M40plus3.02:23:02+00:18:09.96Detail
8. Holoubková HanaJAPASPORT.CZ#195#Ž391.02:23:07+00:18:14.96Detail
9. Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí#123#M40plus4.02:27:01+00:22:08.96Detail
10. Martinek TomášKunčice pod Ondřejníkem#97#M395.02:28:10+00:23:17.96Detail
11. Šlampa MartinSherpa Climb#147#M396.02:28:43+00:23:50.96Detail
12. Mokroš MiroslavVratimov#188#M397.02:29:58+00:25:05.96Detail
13. Eichner DominikDNP#29#M398.02:30:40+00:25:47.96Detail
14. Kolář JiříSTG Česká#77#M40plus5.02:33:48+00:28:55.96Detail
15. Hořínek MartinOceláci Ostrava#53#M40plus6.02:34:05+00:29:12.96Detail
16. Kazda Petr Brno #73#M40plus7.02:37:31+00:32:38.96Detail
17. Holý MiroslavCappuccino run#49#M399.02:38:50+00:33:57.96Detail
18. Filip DanielCyklistický klub Frenštát p. R.#32#M3910.02:43:01+00:38:08.96Detail
19. Pavelka JiříŠtramberk#117#M3911.02:43:15+00:38:22.96Detail
20. Ambros RobinPstruží#1#M3912.02:44:30+00:39:37.96Detail
21. Kohut František Kohut#76#M3913.02:45:05+00:40:12.96Detail
22. Krouzilova IvaPodebrady#85#Ž40plus1.02:46:18+00:41:25.96Detail
23. Strnadova EvaVranov#134#Ž392.02:47:28+00:42:35.96Detail
24. Lysek AdamMosty u Jablunkova#94#M3914.02:49:56+00:45:03.96Detail
25. Stýskala JakubProstějov#136#M3915.02:50:10+00:45:17.96Detail
26. Kulnig MichalŘeka#90#M3916.02:50:29+00:45:36.96Detail
27. Melkes ViktorJesenice#100#M3917.02:51:01+00:46:08.96Detail
28. Zbranek VáclavValachbajk team#181#M40plus8.02:51:41+00:46:48.96Detail
29. Mynář MarianDex team #106#M3918.02:52:23+00:47:30.96Detail
30. Brož VlastimilBorci zdar! & BK long distance XC SKI Team#9#M40plus9.02:52:44+00:47:51.96Detail
31. Kolářová ŠárkaSTG Česká#78#Ž40plus2.02:52:56+00:48:03.96Detail
32. Nemrava MichalOlomouc#107#M3919.02:53:00+00:48:07.96Detail
33. Krzák JaromírKrnov#187#M3920.02:53:13+00:48:20.96Detail
34. Kautský JiříOK Sparta Praha#72#M3921.02:53:26+00:48:33.96Detail
35. Burešová PetraRunsport Team#13#Ž40plus3.02:54:10+00:49:17.96Detail
36. Kadlčík VítZlín#68#M3922.02:55:59+00:51:06.96Detail
37. Novák VáclavOstrava#111#M3923.02:56:22+00:51:29.96Detail
38. Skácelík AdamOstrava - Petřkovice#130#M3924.02:56:50+00:51:57.96Detail
39. Soukup PetrBOOTCAMPS#133#M40plus10.02:56:57+00:52:04.96Detail
40. Prošek LukášVyškov#199#M40plus11.02:57:15+00:52:22.96Detail
41. Kravalová PetraOstrava#84#Ž393.02:59:26+00:54:33.96Detail
42. Škarka DanielNový Jičín#145#M40plus12.03:00:34+00:55:41.96Detail
43. Turek ZdeněkDEX TEAM#167#M40plus13.03:01:11+00:56:18.96Detail
44. Šlampová TerezaPraha#148#Ž394.03:01:55+00:57:02.96Detail
45. Nesvadba JiříZlín#108#M40plus14.03:02:45+00:57:52.96Detail
46. Siročák PetrTři křižky Ostrava#129#M40plus15.03:03:15+00:58:22.96Detail
47. Halamicek MarekSalomon Beskydy Fan Club#41#M3925.03:03:33+00:58:40.96Detail
48. Ondruška PavelOlomouc#114#M3926.03:04:17+00:59:24.96Detail
49. černý JanFrýdek - Místek#16#M3927.03:05:11+01:00:18.96Detail
50. Šubová Kamila Ostrava #155#Ž395.03:06:11+01:01:18.96Detail
51. uherek tomasBorci z beskyd#168#M40plus16.03:06:54+01:02:01.96Detail
52. Ryšavý MartinOstrava#186#M3928.03:10:57+01:06:04.96Detail
53. Dudáš DanielSK Černé Plíce#27#M3929.03:12:16+01:07:23.96Detail
54. Kopková IvanaTop4Running#81#Ž396.03:12:29+01:07:36.96Detail
55. Novotná BarboraOstrava#112#Ž397.03:13:37+01:08:44.96Detail
56. Bečák Zdeněk#189#M40plus17.03:14:09+01:09:16.96Detail
57. Doležel RadomírMK Seitl Ostrava#23#M40plus18.03:16:04+01:11:11.96Detail
58. Feller JanNVB#30#M3930.03:16:55+01:12:02.96Detail
59. Svoboda TomášOstrava#196#M40plus19.03:17:38+01:12:45.96Detail
60. Schlinger MartinBrno#128#M40plus20.03:19:09+01:14:16.96Detail
61. Tomašov JanBrno#160#M40plus21.03:20:38+01:15:45.96Detail
62. Jadavan RostislavBrno#61#M3931.03:22:00+01:17:07.96Detail
63. Mrázkova VeronikaVendryně#103#Ž398.03:22:34+01:17:41.96Detail
64. Doleželová KateřinaLitomyšl#24#Ž40plus4.03:23:15+01:18:22.96Detail
65. Galiová IngeStg Karviná #39#Ž40plus5.03:23:44+01:18:51.96Detail
66. Frič PavelCHECOMACOCO#36#M40plus22.03:29:31+01:24:38.96Detail
67. Svobodová TerezaSpartak Praha 4#139#Ž399.03:30:06+01:25:13.96Detail
68. Fojtík LadislavNový Jičín#34#M3932.03:31:28+01:26:35.96Detail
69. Veselý LukášVestec#174#M40plus23.03:33:52+01:28:59.96Detail
70. Kubíček PetrJdeTo Ostrava#87#M40plus24.03:35:04+01:30:11.96Detail
71. Blaha LiborTeam Bedihošť#185#M3933.03:37:19+01:32:26.96Detail
72. Vrbová IrenaTJ Sokol Deštné v Orlických horach#177#Ž40plus6.03:38:54+01:34:01.96Detail
73. Tobiáš MartinPOJ FM#158#M40plus25.03:47:10+01:42:17.96Detail
74. Štěpánek Jan#154#M3934.03:50:43+01:45:50.96Detail
75. Dolasová HanaOstrava#21#Ž3910.03:51:55+01:47:02.96Detail
76. Moravcová TerezaPraha#101#Ž3911.03:52:11+01:47:18.96Detail
77. Sýkorová MonikaMoňulka#140#Ž3912.03:52:45+01:47:52.96Detail
78. Frňková PavlaFrenštát pod Radhoštěm#37#Ž3913.03:52:58+01:48:05.96Detail
79. Honzejková Sára#51#Ž3914.03:53:04+01:48:11.96Detail
80. Honzejková Bára#50#Ž3915.03:53:04+01:48:11.96Detail
81. Hlaváč MartinBolatice#46#M3935.03:53:06+01:48:13.96Detail
82. Šalandová JiřinaPraha#142#Ž40plus7.03:57:24+01:52:31.96Detail
83. Bařina MichalF-M#1004#M3936.04:04:34+01:59:41.96Detail
84. Hubíková NicoleOstrava#56#Ž3916.04:08:11+02:03:18.96Detail
85. Šikola JiříNaděje#183#M3937.04:09:52+02:04:59.96Detail
86. Stuchlíková KristýnaNaděje#184#Ž3917.04:09:55+02:05:02.96Detail
87. Moravec AntonínRozběháme Pardubice#102#M40plus26.04:21:34+02:16:41.96Detail
88. Kirschner DavidTřinec#74#M40plus27.04:23:17+02:18:24.96Detail
DNF Hajduková PavlínaOstrava#40#Ž39DNF Detail
DNF Zahnaš Pavel#179#M40plusDNF Detail
DNF Blažková Matějová VendulaMilovice#6#Ž40plusDNF Detail
DNF Doleček DaliborHutisko-Solanec#22#M39DNF Detail
DNF Kirschnerová LenkaTřinec#75#Ž40plusDNF Detail
DNF Škuca ZbyněkFrenstat p.R.#146#M39DNF Detail
DNF Bublíková DominikaBordovice#10#Ž39DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz