Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Krkonoše
21. 8. 2021

10+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Jerie MarekTJ Magla#61#M391.01:07:02Detail
2. Pelikán KarelTJ Sokol Podlázky Dalovice#50#M40p1.01:07:09+00:00:07.05Detail
3. Šangala MartinKarviná#1021#M392.01:07:24+00:00:22.05Detail
4. Haas JanKasper Swix Team Trutnov#45#M393.01:07:28+00:00:26.05Detail
5. Vejrosta PetrNedvědice#109#M394.01:09:25+00:02:23.05Detail
6. Ptáčník JiříBK Pražírna#123#M395.01:12:01+00:04:59.05Detail
7. Bednář BřetislavRýmařov#114#M40p2.01:12:06+00:05:04.05Detail
8. Hanzl JiříPraha#141#M396.01:12:36+00:05:34.05Detail
9. Uhlíř MartinPardubice#134#M397.01:12:41+00:05:39.05Detail
10. Ouhrabka Ladislav#157#M398.01:13:10+00:06:08.05Detail
11. Kočanová VeronikaLanová dráha Sněžka#86#Ž391.01:13:20+00:06:18.05Detail
12. Kóša PeterBrno#104#M399.01:13:47+00:06:45.05Detail
13. Váňa LuděkBěžím na pivo#159#M3910.01:13:58+00:06:56.05Detail
14. Hloušek MartinČastolovice#27#M40p3.01:14:15+00:07:13.05Detail
15. Lukeš PetrSTS Chvojkovice Brod#15#M3911.01:14:41+00:07:39.05Detail
16. Schutz Petr7 Pohoří#131#M40p4.01:14:45+00:07:43.05Detail
17. Dolečková IvaPolička#64#Ž392.01:15:51+00:08:49.05Detail
18. Vokřínek MartinJilemnice#89#M3912.01:16:08+00:09:06.05Detail
19. Marek Daniel Turnov#59#M40p5.01:16:31+00:09:29.05Detail
20. Jůzek PavelMníšek pod Brdy#5#M40p6.01:16:35+00:09:33.05Detail
21. Marková TerezaTurnov#110#Ž40plus1.01:17:25+00:10:23.05Detail
22. Brožková Martina#156#Ž393.01:17:27+00:10:25.05Detail
23. Záruba MartinMěÚ DKNL#98#M40p7.01:19:01+00:11:59.05Detail
24. Fréhar LiborKlopina#49#M40p8.01:19:09+00:12:07.05Detail
25. Tandlerová KateřinaLiberec#128#Ž40plus2.01:19:27+00:12:25.05Detail
26. Zíková KateřinaPraha#121#Ž40plus3.01:21:39+00:14:37.05Detail
27. Duffek TomášÚstí nad Labem#34#M3913.01:21:43+00:14:41.05Detail
28. Worková Eliška#30#Ž394.01:23:34+00:16:32.05Detail
29. Tandler JanFreeride Team Ještěd#126#M40p9.01:23:39+00:16:37.05Detail
30. Jandová LenkaTábor#8#Ž395.01:23:43+00:16:41.05Detail
31. Poskočil PavelChotěboř#22#M3914.01:24:26+00:17:24.05Detail
32. Poskočilová AnikaHavlíčkův Brod#33#Ž396.01:25:22+00:18:20.05Detail
33. Virtová ZuzanaPardubice#73#Ž397.01:25:27+00:18:25.05Detail
34. Slánský BohuslavLipník nad Bečvou#105#M3915.01:26:12+00:19:10.05Detail
35. Strouhalová PetraAmazos Gynm#72#Ž398.01:26:28+00:19:26.05Detail
36. Mejsnarová LenkaRoztoky#10#Ž40plus4.01:27:42+00:20:40.05Detail
37. Kóša BarboraBrno#56#Ž399.01:28:15+00:21:13.05Detail
38. Hanušová SilviaPeřimov #96#Ž40plus5.01:28:53+00:21:51.05Detail
39. Dvořáková DenisaTF Run#142#Ž40plus6.01:31:11+00:24:09.05Detail
40. Hanzlová MartinaPraha#140#Ž3910.01:32:39+00:25:37.05Detail
41. Kopecká JanaLibochovany#24#Ž40plus7.01:32:39+00:25:37.05Detail
42. Poláček Václav#101#M40p10.01:32:39+00:25:37.05Detail
43. Daníčková LenkaRunBo Team Liberec#137#Ž40plus8.01:35:07+00:28:05.05Detail
44. Kafka JosefTeam RaidLight#88#M3916.01:35:07+00:28:05.05Detail
45. Havlena DavidPraha 8 - Liben#68#M40p11.01:35:57+00:28:55.05Detail
46. Samseli VeronikaLovosice#108#Ž40plus9.01:38:04+00:31:02.05Detail
47. Koubek Jan#124#M3917.01:38:05+00:31:03.05Detail
48. Brožková Ludmila#158#Ž40plus10.01:38:37+00:31:35.05Detail
49. Fabianova PetraPrague#31#Ž3911.01:43:24+00:36:22.05Detail
50. Volek RomanChrudim#113#M3918.01:43:31+00:36:29.05Detail
51. Kyselová Romana#99#Ž3912.01:43:54+00:36:52.05Detail
52. Chwaszcz JanaCH-team#3#Ž3913.01:44:21+00:37:19.05Detail
53. Trojak AdamPraha#6#M3919.01:47:04+00:40:02.05Detail
54. Vejrostová KateřinaNedvědice#111#Ž40plus11.01:54:36+00:47:34.05Detail
55. Muselík BřetislavRožná#106#M40p12.02:05:45+00:58:43.05Detail
56. Muselíková MiroslavaRožná#112#Ž40plus12.02:05:46+00:58:44.05Detail
57. Čermák OndřejLitvínov#67#M3920.02:07:57+01:00:55.05Detail
58. Tuzarová MichaelaRozběhej Litvínov#55#Ž3914.02:07:57+01:00:55.05Detail
59. Simonová Daniela#11#Ž3915.02:25:39+01:18:37.05Detail
60. Šustová Marieposta Olovnice#103#Ž40plus13.02:46:24+01:39:22.05Detail
DNF Ekrtová jaroslavaLibochovany#42#Ž40plusDetail
DNF Havlenová RadkaGoMango#92#Ž40plusDetail
DNS Kopecký KarelLibochovany#91#M39Detail
DNS Linková Veronika#46#Ž39Detail
DNS Ptáčník MarekSK Lajdáček#77#M39Detail
DNS Synková LucieBK Pražírna#38#Ž39Detail
DNS Kuti JiříSTS CHVOJKOVICE BROD#120#M40pDetail
DNS Šourek MarekJablonec nad Nisou#102#M39Detail
DNS Sobotka PetrPraha#75#M39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz