Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Krušné hory
18. 9. 2021
20+ km
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Němec | Jan | Kolín | #114# | M40plus | 1. | | | 02:02:20 | | Detail |
2. | Vaňková | Klára | LK Jasan Aš | #55# | Ž39 | 1. | | | 02:04:41 | +00:02:21 | Detail |
3. | ŠULEJ | Marcel | Nelahozeves | #41# | M40plus | 2. | | | 02:05:16 | +00:02:56 | Detail |
4. | Šilhan | Jiří | WITTE Bike Team | #23# | M40plus | 3. | | | 02:06:03 | +00:03:43 | Detail |
5. | Jirsa | Jakub | | #22# | M39 | 1. | | | 02:09:26 | +00:07:06 | Detail |
6. | Jirkal | Tomáš | Běžecký tým ZZSKVK | #8# | M39 | 2. | | | 02:12:36 | +00:10:16 | Detail |
7. | Brož | Milan | LK Jasan Aš | #113# | M39 | 3. | | | 02:13:08 | +00:10:48 | Detail |
8. | Kropacek | Jan | Wolfnet.cz | #29# | M40plus | 4. | | | 02:13:27 | +00:11:07 | Detail |
9. | Mottlová | Klára | Horní Blatná | #18# | Ž40plus | 1. | | | 02:15:09 | +00:12:49 | Detail |
10. | Krycner | Jan | Run Magazin Team | #52# | M40plus | 5. | | | 02:16:35 | +00:14:15 | Detail |
11. | Kautský | Jiří | OK Sparta Praha | #11# | M39 | 4. | | | 02:18:25 | +00:16:05 | Detail |
12. | Kaše | Vojtěch | | #46# | M39 | 5. | | | 02:21:56 | +00:19:36 | Detail |
13. | Sachr | Jakub | Skomelno | #17# | M39 | 6. | | | 02:22:05 | +00:19:45 | Detail |
14. | Štanda | Kamil | Praha | #116# | M40plus | 6. | | | 02:22:09 | +00:19:49 | Detail |
15. | Mitáš | Petr | Kineo, místo pro pohyb | #31# | M40plus | 7. | | | 02:24:34 | +00:22:14 | Detail |
16. | Nedorostová | Tereza | Rozběháme Neratovice | #61# | Ž39 | 2. | | | 02:24:59 | +00:22:39 | Detail |
17. | Kuzma | Pavel | LK Jasan Aš | #12# | M40plus | 8. | | | 02:25:15 | +00:22:55 | Detail |
18. | Pavlinská | Jana | Damice | #32# | Ž39 | 3. | | | 02:30:10 | +00:27:50 | Detail |
19. | Dědičík | Zdeněk | Štětí | #111# | M40plus | 9. | | | 02:30:37 | +00:28:17 | Detail |
20. | Meller | Petr | Planá u M.l. | #20# | M40plus | 10. | | | 02:30:54 | +00:28:34 | Detail |
21. | Nečina | Miroslav | Ostrov | #16# | M39 | 7. | | | 02:37:11 | +00:34:51 | Detail |
22. | Vacek | Vojtěch | Teplice | #28# | M39 | 8. | | | 02:38:41 | +00:36:21 | Detail |
23. | Bujárek | Pavel | Ovesné Kladruby | #3# | M40plus | 11. | | | 02:38:43 | +00:36:23 | Detail |
24. | Hynek | Josef | | #110# | M39 | 9. | | | 02:40:23 | +00:38:03 | Detail |
25. | Hnízdilová | Lenka | Za Hezčí Zadeček | #38# | Ž39 | 4. | | | 02:40:52 | +00:38:32 | Detail |
26. | Žlutický | Lukáš | Bike&běh Ostrov | #14# | M40plus | 12. | | | 02:43:46 | +00:41:26 | Detail |
27. | Schlinger | Martin | Brno | #37# | M40plus | 13. | | | 02:45:09 | +00:42:49 | Detail |
28. | Soukupová | Kamila | Litoměřice | #51# | Ž39 | 5. | | | 02:53:07 | +00:50:47 | Detail |
29. | Matela | Jan | Karlovy Vary | #34# | M40plus | 14. | | | 02:56:27 | +00:54:07 | Detail |
30. | Buriánek | Tomáš | Dalovice | #2# | M40plus | 15. | | | 02:58:59 | +00:56:39 | Detail |
31. | Pavlinský | Vladimír | Damice | #40# | M40plus | 16. | | | 03:02:34 | +01:00:14 | Detail |
32. | Moravcova | Tereza | Praha | #50# | Ž39 | 6. | | | 03:05:37 | +01:03:17 | Detail |
33. | Hrabák | Karel | Sokolov | #44# | M39 | 10. | | | 03:06:59 | +01:04:39 | Detail |
34. | Stržínková | Monika | Teplice | #59# | Ž39 | 7. | | | 03:14:03 | +01:11:43 | Detail |
35. | Červenka | Tomáš | BK Čvacht | #26# | M40plus | 17. | | | 03:15:15 | +01:12:55 | Detail |
36. | Šindelářová | Nela | Rozběhej Litvínov | #24# | Ž39 | 8. | | | 03:19:29 | +01:17:09 | Detail |
37. | Černá | Kateřina | Ostrov | #43# | Ž39 | 9. | | | 03:19:30 | +01:17:10 | Detail |
38. | Huberova | Lenka | Horní Blatná | #115# | Ž39 | 10. | | | 03:35:35 | +01:33:15 | Detail |
39. | Rakyta | Pavel | Run the World | #5# | M40plus | 18. | | | 03:54:40 | +01:52:20 | Detail |
DNS | Veselý | Lukáš | Vestec | #56# | M40plus | | | | | | Detail |
DNS | Keka | Ladislav | Rakovník | #60# | M39 | | | | | | Detail |
DNS | Honzejková | Sára | | #58# | Ž39 | | | | | | Detail |
DNS | Jůzek | Pavel | Mníšek pod Brdy | #54# | M40plus | | | | | | Detail |
DNS | Honzejková | Barbora | | #27# | Ž39 | | | | | | Detail |
DNS | Karlík | Radomír | | #4# | M40plus | | | | | | Detail |
DNS | Fréhar | Libor | Klopina | #1# | M40plus | | | | | | Detail |
DNS | Veselá | Eva | Živé Sokolovsko | #13# | Ž39 | | | | | | Detail |
DNS | Walterová | Miluše | Ostrov | #21# | Ž39 | | | | | | Detail |
DNS | Walter | Tomáš | Ostrov | #10# | M39 | | | | | | Detail |
DNS | Poláček | Jiří | Vht-Počátky | #39# | M40plus | | | | | | Detail |
DNS | Krol | Rene | Hipporuns.cz | #25# | M39 | | | | | | Detail |
DNS | Červenková Šťastná | Lucie | BK ČVACHT | #6# | Ž40plus | | | | | | Detail |
DNS | Růžičková | Tereza | Stachy | #7# | Ž39 | | | | | | Detail |
DNS | Vaňková | Barbara | Praha 9 Dolní Počernice | #48# | Ž39 | | | | | | Detail |
DNS | Vaněk | Ondřej | Praha Dolní Počernice | #47# | M39 | | | | | | Detail |
DNS | Boudný | Honza | Zdravotník Praha | #9# | M40plus | | | | | | Detail |
DNS | Jandová | Lenka | Tábor | #53# | Ž39 | | | | | | Detail |
DNS | Dubová | Monika | Praha | #42# | Ž39 | | | | | | Detail |
DNS | Bednář | Břetislav | Rýmařov | #49# | M40plus | | | | | | Detail |
DNS | Romanenko | Oleksii | KARLOVY VARY | #30# | M39 | | | | | | Detail |
DNS | Ladislav | Dlab | Roztoky | #15# | M40plus | | | | | | Detail |
DNS | Červenková Šťastná | Lucie | BK Čvacht | #33# | Ž40plus | | | | | | Detail |
DNS | Chottová | Markéta | Ústí nad Labem | #35# | Ž40plus | | | | | | Detail |
DNS | Koutny | Roman | Merklin | #45# | M40plus | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |