Průběžná Výsledková listina ŘepoRun
12. 6. 2021

děti 200 m (0-6 let)

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Špaček MatějSK Aktis Praha#51#M1.00:00:34Detail
2. Ptáčníková EmaC.K. BICISPORT#917#F1.00:00:36+00:00:02.34Detail
3. Pukaj TomasPraha 5#31#M2.00:00:37+00:00:03.34Detail
4. Kranát DanielFK Řeporyje#22#M3.00:00:38+00:00:04.34Detail
5. Cerveny FilipKnezeves#2#M4.00:00:39+00:00:05.34Detail
6. Petráček František Komo crew#29#M5.00:00:40+00:00:06.34Detail
7. Forýtek Zikmund#7#M6.00:00:41+00:00:07.34Detail
8. Kafková Viktorie SK Aktis Praha #16#F2.00:00:41+00:00:07.34Detail
9. Svoboda VojtěchŘeporyje#38#M7.00:00:42+00:00:08.34Detail
10. Kaplanová Emma#17#F3.00:00:43+00:00:09.34Detail
11. Folejtar PetrPraha#6#M8.00:00:44+00:00:10.34Detail
12. Brousil ČestmirFK Řeporyje#1#M9.00:00:44+00:00:10.34Detail
13. Imrich Tobiáš#10#M10.00:00:45+00:00:11.34Detail
14. Školoudová AgátaSK Aktis#39#F4.00:00:47+00:00:13.34Detail
15. Černý OndřejPraha 5 - Řeporyje#5#M11.00:00:48+00:00:14.34Detail
16. Slivenecka Ester Řeporyje #34#F5.00:00:48+00:00:14.34Detail
17. Ungrová NikolZdice#43#F6.00:00:50+00:00:16.34Detail
18. Svoboda VilémŘeporyje#37#M12.00:00:50+00:00:16.34Detail
19. Zavjalov MaximPraha#50#M13.00:00:53+00:00:19.34Detail
20. Pukaj AdamPraha 5#30#M14.00:00:54+00:00:20.34Detail
21. Rombald DavidPraha - Řeporyje#32#M15.00:00:56+00:00:22.34Detail
22. Kašparová Gabča#18#F7.00:00:57+00:00:23.34Detail
23. Juláková Kateřina #13#F8.00:00:58+00:00:24.34Detail
24. Volková Julie Praha#47#F9.00:00:58+00:00:24.34Detail
25. Krejčiříková Tereza#24#F10.00:01:03+00:00:29.34Detail
26. Smetáková Ema Praha 5#35#F11.00:01:05+00:00:31.34Detail
27. Smetáková JolanaPraha 5#36#F12.00:01:06+00:00:32.34Detail
28. Koreňová EmičkaPraha 6#21#F13.00:01:06+00:00:32.34Detail
29. Žídková Karolína#919#F14.00:01:10+00:00:36.34Detail
30. Hronek ProkopSK Slavia Praha#9#M16.00:01:12+00:00:38.34Detail
31. Kecová EsterPraha#20#F15.00:01:15+00:00:41.34Detail
32. Kafková Izabela Praha #15#F16.00:01:16+00:00:42.34Detail
33. Ungr MarekZdice#42#M17.00:01:24+00:00:50.34Detail
34. Jeníková MichaelaKladno#12#F17.00:01:26+00:00:52.34Detail
35. Kříž Samuel Praha 3#25#M18.00:01:31+00:00:57.34Detail
36. Jílečková Kateřina#912#F18.00:01:32+00:00:58.34Detail
37. Václavovicová LauraPraha#44#F19.00:01:36+00:01:02.34Detail
38. Hojerová AničkaPraha#8#F20.00:01:36+00:01:02.34Detail
39. Volková Amálie Praha#46#F21.00:01:39+00:01:05.34Detail
40. Kuric Tim#26#M19.00:01:41+00:01:07.34Detail
41. Mikl Jonas#53#M20.00:01:42+00:01:08.34Detail
42. Švihálková AnetkaOřech#41#F22.00:01:43+00:01:09.34Detail
43. Rombald LukášPraha - Řeporyje#33#M21.00:01:45+00:01:11.34Detail
44. Kašparová Kiki#19#F23.00:01:48+00:01:14.34Detail
45. Javořík TomášPraha#11#M22.00:01:50+00:01:16.34Detail
46. Petr TomášPraha 5#28#M23.00:01:52+00:01:18.34Detail
47. Wagner Daniel#48#M24.00:01:53+00:01:19.34Detail
48. Žižková Zuzana Praha 4#52#F24.00:02:23+00:01:49.34Detail
49. Kafka Matyáš Řeporyje#14#M25.00:02:45+00:02:11.34Detail
Vajter Adam#45#M00:00:00Detail
Časar Jáchym HynekPraha#3#M00:00:00Detail
Časarová Anna Kateřina Praha #4#F00:00:00Detail
Šulcová ElenaSDH Řeporyje#40#F00:00:00Detail
Zaňková Dita Praha 5#49#F00:00:00Detail
Kysela FilipMikatraining#27#M00:00:00Detail
Krejčiřík Adam#23#M00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz