Průběžná Výsledková listina ŘepoRun
12. 6. 2021

dospělí 5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Tylšová AlenaSalming Praha Pankrác#486#F1.00:22:34Detail
2. Linhart JanPraha#451#M1.00:22:40+00:00:06.00Detail
3. Kysela OndřejPraha#450#M2.00:22:47+00:00:13.00Detail
4. Novák LukášBenátky nad Jizerou#458#M3.00:23:03+00:00:29.00Detail
5. Kafka Ondřej Praha #429#M4.00:25:17+00:02:43.00Detail
6. Popkoděcký Julian#914#M5.00:25:32+00:02:58.00Detail
7. Kramolišová MarkétaSK Aktis#442#F2.00:25:52+00:03:18.00Detail
8. Mikl Jan#502#M6.00:25:59+00:03:25.00Detail
9. Přítel Ondřej J-TEAM#470#M7.00:26:35+00:04:01.00Detail
10. Hronek LukášSK Slavia Praha#421#M8.00:26:38+00:04:04.00Detail
11. Vávra JanMAX COMPUTER#492#M9.00:27:14+00:04:40.00Detail
12. Rotrekl JakubŘeporyje#471#M10.00:27:29+00:04:55.00Detail
13. Petráček Jožin Komo crew#465#M11.00:27:43+00:05:09.00Detail
14. Vacek MichalKomo crew#487#M12.00:27:43+00:05:09.00Detail
15. Kuška PetrSportem k trvalé invaliditě#449#M13.00:27:45+00:05:11.00Detail
16. Pukaj MarekPraha 5#662#M14.00:27:48+00:05:14.00Detail
17. Pospíšil MichalKerberos#910#M15.00:27:54+00:05:20.00Detail
18. Řehoř MatějPraha 4 - Chodov#476#M16.00:28:08+00:05:34.00Detail
19. Hronek VladimírSK Slavia Praha#422#M17.00:28:13+00:05:39.00Detail
20. Hanley NatálieASK DIpoli#416#F3.00:28:18+00:05:44.00Detail
21. Husařík MiroslavPraha#423#M18.00:28:28+00:05:54.00Detail
22. Růžičková AlenaTeplice#474#F4.00:29:00+00:06:26.00Detail
23. Vávra JanMAX COMPUTER#491#M19.00:29:20+00:06:46.00Detail
24. Wegschmiedova AdelaČeský běžecký klub #495#F5.00:29:20+00:06:46.00Detail
25. Ax JanPraha Stodůlky#400#M20.00:30:28+00:07:54.00Detail
26. Šomek Miroslav#482#M21.00:30:33+00:07:59.00Detail
27. Koudelková ŠárkaFarma team#441#F6.00:30:35+00:08:01.00Detail
28. Šafařík JiříPraha 5#480#M22.00:30:46+00:08:12.00Detail
29. Bílá MarkétaKadeřnictví MATRIX#401#F7.00:30:52+00:08:18.00Detail
30. Křepela LadislavPraha#444#M23.00:31:15+00:08:41.00Detail
31. Cukr JiříPraha 10#407#M24.00:31:33+00:08:59.00Detail
32. Novák Jan#916#M25.00:31:35+00:09:01.00Detail
33. Tajcnerová JanaPraha 5#484#F8.00:31:50+00:09:16.00Detail
34. Pekhart Hanna#464#F9.00:31:50+00:09:16.00Detail
35. Jeník PetrKladno#425#M26.00:32:05+00:09:31.00Detail
36. Jileček RadekJ-TEAM#426#M27.00:32:33+00:09:59.00Detail
37. Carbolová JitkaMattoni FreeRun Praha-Hvězda#404#F10.00:32:37+00:10:03.00Detail
38. Slavík JakubŘeporyjští sršáni#477#M28.00:32:49+00:10:15.00Detail
39. Kažmierski TomášVestec#435#M29.00:33:21+00:10:47.00Detail
40. Solař Pavel#915#M30.00:33:42+00:11:08.00Detail
41. Čálek OndřejPřelouč#408#M31.00:33:56+00:11:22.00Detail
42. Kalousová Gabriela#430#F11.00:34:01+00:11:27.00Detail
43. Chladilová EliškaPraha 5#500#F12.00:34:13+00:11:39.00Detail
44. Hladíková Miluše#418#F13.00:34:20+00:11:46.00Detail
45. Hladíková IvetaKamenice - Ládeves#417#F14.00:34:32+00:11:58.00Detail
46. Krejčíková AnnaKadeřnictví Matrix#443#F15.00:34:33+00:11:59.00Detail
47. Divecký PetrDíva Sport ClubPraha#410#M32.00:35:06+00:12:32.00Detail
48. Wagnerová Eliška#494#F16.00:35:26+00:12:52.00Detail
49. Kessnerová Ivana#436#F17.00:35:29+00:12:55.00Detail
50. Forýtková Žaneta#611#F18.00:35:57+00:13:23.00Detail
51. Smetáková JanaPraha 5#479#F19.00:36:05+00:13:31.00Detail
52. Břízová GabrielaKadeřnictví Matrix#403#F20.00:36:27+00:13:53.00Detail
53. Hovorila ViktorZpocený šoulet#420#M33.00:36:29+00:13:55.00Detail
54. Šafaříková Kateřina Atletika 1.LF#481#F21.00:36:37+00:14:03.00Detail
55. Pancová SylvaKadeřnictví MATRIX#460#F22.00:36:51+00:14:17.00Detail
56. Turková KateřinaPraha 9#485#F23.00:37:08+00:14:34.00Detail
57. Meduna PavelMattoni FreeRun Praha-Hvězda#454#M34.00:37:11+00:14:37.00Detail
58. Zálešáková BarboraPraha 5#498#F24.00:37:19+00:14:45.00Detail
59. Panušková MartinaPraha 5#462#F25.00:37:20+00:14:46.00Detail
60. Fialová LenkaFialky crew#413#F26.00:37:22+00:14:48.00Detail
61. Koreňová VladimíraPraha 6#439#F27.00:37:25+00:14:51.00Detail
62. Fialová MichalaPraha 4#501#F28.00:37:25+00:14:51.00Detail
63. Panušková VeronikaKůzováci#463#F29.00:37:36+00:15:02.00Detail
64. Kašparová Jana#434#F30.00:37:45+00:15:11.00Detail
65. Cíglerová OlgaPraha 5 - Řeporyje#406#F31.00:38:03+00:15:29.00Detail
66. Jilečková TerezaJ-TEAM#427#F32.00:38:09+00:15:35.00Detail
67. Blažková MartaJinočany#402#F33.00:38:29+00:15:55.00Detail
68. Hladíková VěraRozběháme Česko#419#F34.00:38:37+00:16:03.00Detail
69. Kašpar Aleš#433#M35.00:38:37+00:16:03.00Detail
70. Panušková MarkétaKůzováci#461#F35.00:38:39+00:16:05.00Detail
71. Liška DanielPraha - Uhříněves#452#M36.00:39:45+00:17:11.00Detail
72. Feszaniczova Lucie#412#F36.00:39:49+00:17:15.00Detail
73. Kolbová Kamila#437#F37.00:40:19+00:17:45.00Detail
74. Jirsová Helenakadeřnictví Matrix#428#F38.00:40:59+00:18:25.00Detail
75. Kolmašová Jana#438#F39.00:41:17+00:18:43.00Detail
76. Hamouzová Kateřina#415#F40.00:41:20+00:18:46.00Detail
77. Vovsova Hana#493#F41.00:43:58+00:21:24.00Detail
78. Vanclová JanaKadeřnictví Matrix#490#F42.00:44:41+00:22:07.00Detail
79. Šomková Renata#483#F43.00:44:42+00:22:08.00Detail
80. Zámečníková ZuzanaGéniusky#499#F44.00:44:44+00:22:10.00Detail
81. Palečková Karolína Géniusky#459#F45.00:44:44+00:22:10.00Detail
82. Kubelková MarcelaPraha 4#446#F46.00:44:46+00:22:12.00Detail
83. Růžičková KláraPraha#475#F47.00:45:17+00:22:43.00Detail
84. Wiseheartova Leila#496#F48.00:45:37+00:23:03.00Detail
85. Imankulova NailyaPraha#424#F49.00:45:38+00:23:04.00Detail
86. Žídek Pavel#920#M37.00:46:31+00:23:57.00Detail
87. Marková JarmilaPraha 5, Řeporyje#453#F50.00:48:20+00:25:46.00Detail
88. Slivenecký MiroslavPraha 5, Řeporyje#478#M38.00:48:20+00:25:46.00Detail
Kaplan Daniel#431#M00:00:00Detail
Petrová RadkaPraha 6#467#F00:00:00Detail
DNS Vajter Marie#488#FDNS Detail
DNS Prendes DanielaPraha#469#FDNS Detail
DNS Dušková HelenitaVráž#411#FDNS Detail
DNS Růžičková Alena#473#FDNS Detail
DNS Petrasek JanPraha#466#MDNS Detail
DNS Cendelínová TerezaPraha - Zadní Kopanina#405#FDNS Detail
DNS Křížová IrenaPraha - Zadní Kopanina#445#FDNS Detail
DNS Zajíčková LindaPraha 5#497#FDNS Detail
DNS Körtge Julia#440#FDNS Detail
DNS Čermáková MichaelaPraha#409#FDNS Detail
DNS Mykolaychuk DarynaPraha#456#FDNS Detail
DNS Kurka DanielGymstar Praha#447#MDNS Detail
DNS Kurková Martina Gymstar Praha#448#FDNS Detail
DNS Mykolaychuk OleksiyPraha#457#MDNS Detail
DNS Poulík HonzaASK Dipoli#468#MDNS Detail
DNS Kášková LenkaPraha#432#FDNS Detail
DNS Grýgera AlanFC Slavoj Vyšehrad #414#MDNS Detail
DNS Rušinová MáriaŠtefko Running Team#472#FDNS Detail
DNS Merhaut JanŤapáč#455#MDNS Detail
DNS Válková Ilona#489#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz