Průběžná Výsledková listina ŘepoRun
12. 6. 2021

dospělí 10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta12
1. Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora#691#M1.00:42:5000:20:45.5900:22:03.96Detail
2. Skala RomanCK Bicisport#668#M2.00:48:20+00:05:30.4400:23:45.7100:24:34.25Detail
3. Kolář JakubJablonec nad Nisou#631#M3.00:48:22+00:05:32.4400:23:57.0200:24:24.47Detail
4. Marek JakubPraha#647#M4.00:48:42+00:05:52.4400:23:54.3700:24:47.01Detail
5. Gahler DavidAlza náborář v běhu#612#M5.00:49:59+00:07:09.4400:24:01.8000:25:56.58Detail
6. Svoboda RomanASK Dipoli#678#M6.00:50:32+00:07:42.4400:23:52.2900:26:39.28Detail
7. Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim#606#M7.00:50:41+00:07:51.4400:23:53.7100:26:47.17Detail
8. Rakovič JakubPraha 13#663#M8.00:50:45+00:07:55.4400:24:16.7500:26:27.32Detail
9. Rombald MartinPraha#665#M9.00:51:08+00:08:18.4400:24:45.2500:26:22.03Detail
10. Kubec VáclavPraha 11#638#M10.00:51:53+00:09:03.4400:24:58.4000:26:53.78Detail
11. Stern TomášLFC#674#M11.00:52:07+00:09:17.4400:24:46.4100:27:20.04Detail
12. Moravcová Koleta#653#F1.00:52:21+00:09:31.4400:25:03.9100:27:16.21Detail
13. Petr OndřejPraha 5#660#M12.00:53:54+00:11:04.4400:25:55.4000:27:58.42Detail
14. Švihálek PavelOřech#681#M13.00:55:07+00:12:17.4400:25:46.5500:29:19.69Detail
15. Horák Ondřej#617#M14.00:55:28+00:12:38.4400:26:55.7400:28:32.01Detail
16. Zámečník Zbyšek Rokytka#692#M15.00:55:36+00:12:46.4400:27:32.1800:28:03.66Detail
17. Smyslová MiroslavaPraha 5#671#F2.00:55:36+00:12:46.4400:27:35.1400:28:00.73Detail
18. Dušek RostislavDataLine#610#M16.00:56:24+00:13:34.4400:27:27.5500:28:56.27Detail
19. Votava Jan#688#M17.00:57:03+00:14:13.4400:27:15.7800:29:46.50Detail
20. Paleček JosefSRTG Praha#657#M18.00:57:16+00:14:26.4400:28:15.9900:28:59.54Detail
21. Mika MilanPraha 6#652#M19.00:57:31+00:14:41.4400:27:33.8200:29:56.52Detail
22. Panuška JanKůzováci#658#M20.00:57:43+00:14:53.4400:28:30.6300:29:11.86Detail
23. Berka OndřejPraha 4#601#M21.00:57:57+00:15:07.4400:26:55.8600:31:00.58Detail
24. Kubát Vašek Taneční škola Hes#637#M22.00:58:04+00:15:14.4400:28:14.9600:29:48.18Detail
25. Vika MartinTaneční škola Hes#687#M23.00:58:04+00:15:14.4400:28:16.0200:29:47.14Detail
26. Tříska Martin#682#M24.01:00:13+00:17:23.4400:28:56.5500:31:15.55Detail
27. Pohorský MartinPraha#661#M25.01:00:38+00:17:48.4400:31:00.3600:29:37.18Detail
28. Slavíková LucieŘeporyjští sršáni#669#F3.01:01:14+00:18:24.4400:29:53.5400:31:20.35Detail
29. Slavíková SilvieŘeporyjští sršáni#670#F4.01:01:15+00:18:25.4400:29:54.5500:31:19.55Detail
30. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#609#M26.01:01:28+00:18:38.4400:30:14.6500:31:13.07Detail
31. Hanley EoinCernosice#614#M27.01:01:39+00:18:49.4400:29:48.2900:31:50.35Detail
32. Wagner Tomáš#900#M28.01:02:06+00:19:16.4400:29:30.4000:32:35.50Detail
33. Sonáková MonikaPraha 5#672#F5.01:02:18+00:19:28.4400:29:59.9700:32:17.12Detail
34. Juláková Kristýna#625#F6.01:02:24+00:19:34.4400:29:49.9000:32:33.95Detail
35. Kejha JanLFC#630#M29.01:03:04+00:20:14.4400:30:15.5100:32:47.53Detail
36. Bureick OliverPraha 5, Reporyje#605#M30.01:03:11+00:20:21.4400:29:53.5200:33:17.34Detail
37. Dědický Ondřej#913#M31.01:04:20+00:21:30.4400:29:51.0900:34:28.36Detail
38. Mahel PetrPraha 5#646#M32.01:04:56+00:22:06.4400:31:42.6000:33:12.70Detail
39. Votradovec MílaPraha#690#M33.01:05:29+00:22:39.4400:31:10.8500:34:17.29Detail
40. Krejčiříková EvaTJ Sokol Řeporyje#635#F7.01:05:56+00:23:06.4400:32:05.6300:33:49.81Detail
41. Uvíra Matyáš #684#M34.01:06:00+00:23:10.4400:30:42.0200:35:17.03Detail
42. Červená VendulaKněževes #608#F8.01:06:05+00:23:15.4400:31:26.2100:34:38.67Detail
43. Vážná AnnaŽupa Budečská - Kladno#686#F9.01:06:36+00:23:46.4400:31:48.2500:34:46.79Detail
44. Surmaj DavidPraha#677#M35.01:06:49+00:23:59.4400:35:29.8100:31:18.78Detail
45. Votradovcová HanaPraha#689#F10.01:08:07+00:25:17.4400:32:53.2300:35:13.06Detail
46. Zavyalov AleksandrPraha#696#M36.01:10:21+00:27:31.4400:33:07.3500:37:13.24Detail
47. Chottova ErikaPraha#621#F11.01:10:30+00:27:40.4400:34:23.8500:36:05.51Detail
48. Hojerová ZuzanaPraha#615#F12.01:10:45+00:27:55.4400:34:32.5000:36:12.26Detail
49. Kutík LadislavKafe&Vlaky#642#M37.01:10:54+00:28:04.4400:34:47.4500:36:06.38Detail
50. Hrdlička DanielPraha#619#M38.01:14:11+00:31:21.4400:32:42.0600:41:27.95Detail
51. Košťálová JarkaBurák Family#632#F13.01:14:39+00:31:49.4400:36:11.7600:38:27.00Detail
52. Kusý MartinPraha#641#M39.01:15:16+00:32:26.4400:38:16.9200:36:58.67Detail
53. Medková Radka#651#F14.01:16:26+00:33:36.4400:35:52.4200:40:33.44Detail
54. Špot JanCHKA#680#M40.01:16:37+00:33:47.4400:36:09.1700:40:27.66Detail
55. Pultarova AdrienaPrague#626#F15.01:17:23+00:34:33.4400:35:19.1700:42:03.51Detail
56. Neubergerová Michaela #655#F16.01:17:32+00:34:42.4400:37:56.4200:39:34.87Detail
57. Jindřichová Miroslava Praha 5#624#F17.01:18:13+00:35:23.4400:35:37.2900:42:35.39Detail
58. Lopata PavelZlonín#644#M41.01:19:05+00:36:15.4400:38:22.2800:40:42.04Detail
59. Turková Markéta#683#F18.01:22:39+00:39:49.4400:39:46.7000:42:52.06Detail
60. Zatloukalová GabrielaPraha 5#695#F19.01:24:25+00:41:35.4400:38:16.3300:46:08.04Detail
61. Zatloukal RomanPraha 5#694#M42.01:24:26+00:41:36.4400:38:17.5300:46:07.75Detail
62. Bureick NikaPraha 5, Reporyje#604#F20.01:33:50+00:51:00.4400:42:10.7500:51:38.90Detail
63. Ivanovská Monika#623#F21.01:33:53+00:51:03.4400:42:14.0600:51:38.24Detail
64. Kuric Tereza#640#F22.01:34:00+00:51:10.4400:42:12.6800:51:46.53Detail
65. Kotek Stanislav Praha 5#633#M43.01:34:00+00:51:10.4400:42:15.0400:51:44.35Detail
DNF Suldesova AndreaPraha Stodůlky#676#FDNF 00:24:46.74Detail
DNS Marek Ondřej#648#MDNS 00:28:03.8600:00:52.10Detail
DNS Kajzarova LindaSpartan Gym Praha#627#FDNS Detail
DNS Straub Kateřina Ella Praha#675#FDNS Detail
DNS Kubík JaroslavPraha #639#MDNS Detail
DNS Hostaša PetrPraha #618#MDNS Detail
DNS Zaňková BarboraPraha 5#693#FDNS Detail
DNS Brož DominikŘeporyje #602#MDNS Detail
DNS Vajter JaromírPraha#685#MDNS Detail
DNS Novotný StanislavPraha#656#MDNS Detail
DNS Martinová IvaŘeporyje#649#FDNS Detail
DNS Krejčiřík Filip#634#MDNS Detail
DNS Panuška PřemyslPraha 5#659#MDNS Detail
DNS Souckova Kristynapraha#673#FDNS Detail
DNS Berit TomášBarrandov#600#MDNS Detail
DNS Gajdoš Slavomír Praha 9 #613#MDNS Detail
DNS Lemus Bird HedyPraha#643#FDNS Detail
DNS Loučka MiloslavPraha#645#MDNS Detail
DNS Scohier FrancoisPraha#666#MDNS Detail
DNS Černá VeronikaPraha#607#FDNS Detail
DNS Němcová BarboraŘeporyje#654#FDNS Detail
DNS Křížová LenkaPraha 3#636#FDNS Detail
DNS McCollumová TerezaPraha 5#650#FDNS Detail
DNS Kášek Tomáš#629#MDNS Detail
DNS Kášek Lukáš#628#MDNS Detail
DNS Burda TomášCeltic#603#MDNS Detail
DNS Chrastná petraPraha 5#622#FDNS Detail
DNS Zemanová Mirka Brno#697#FDNS Detail
DNS Holomoucký AdamLiberec#616#MDNS Detail
DNS Šípek Jan Praha 4#679#MDNS Detail
DNS Rob Daniel Praha 6#664#MDNS Detail
DNS Schmiedt Lukáš Ořech #667#MDNS Detail
DNS Stavinohová Adéla#620#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz