Oficiální Výsledková listina Dačického 12
14. 8. 2021

12 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Miler JiříLawi Stars#281#M1.Mdo551.00:45:09Detail
2. Bílek DavidPenzion pod rozhlednou Vrbice#282#M2.Mdo552.00:46:06+00:00:57.45Detail
3. Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora#259#M3.Mdo553.Kutnohorák1.00:47:07+00:01:58.45Detail
4. Dvořák TomášKola Ledeč#47#M4.Mdo554.00:48:38+00:03:29.45Detail
5. Fikar MartinBAKAKO Nová Paka#52#M5.Mdo555.00:48:53+00:03:44.45Detail
6. Váňa KarelAC Čáslav#247#M6.Mdo556.00:48:58+00:03:49.45Detail
7. Moraveček JanZeleneč#149#M7.Mdo557.00:49:00+00:03:51.45Detail
8. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#43#M8.Mdo558.00:49:46+00:04:37.45Detail
9. Obešlo MartinKutná Hora#170#M9.Mdo559.Kutnohorák2.00:49:58+00:04:49.45Detail
10. Švarc KryštofTJ Dukla Praha#231#M10.Mdo5510.00:50:01+00:04:52.45Detail
11. Pilařová JanaČáslav#182#F1.Zdo451.00:50:11+00:05:02.45Detail
12. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#117#M11.Mdo5511.Kutnohorák3.00:50:49+00:05:40.45Detail
13. Johaník JakubUherské Hradiště#101#M12.Mdo5512.00:50:59+00:05:50.45Detail
14. Klíma MartinElmtrade Racing Team#110#M13.Mdo5513.00:51:07+00:05:58.45Detail
15. Šibrava StanislavChabeřice#221#M14.Mdo5514.00:51:18+00:06:09.45Detail
16. Pavlík DavidUběhaná Opice#174#M15.Mdo5515.Kutnohorák4.00:51:31+00:06:22.45Detail
17. Tall Pavel Pivovar Moucha#237#M16.Mdo5516.00:51:49+00:06:40.45Detail
18. Krejčí PavelPečky#120#M17.Mdo5517.00:52:03+00:06:54.45Detail
19. Adamec TomasCervene Pecky#1#M18.Mdo5518.00:52:09+00:07:00.45Detail
20. Elischer IvanAC Ústí nad Labem#50#M19.Veteráni 55plus1.00:52:15+00:07:06.45Detail
21. Němec JanKolin#158#M20.Mdo5519.00:52:26+00:07:17.45Detail
22. Mrňák MirekMalešov#151#M21.Mdo5520.Kutnohorák5.00:52:38+00:07:29.45Detail
23. Vlasák MiroslavŠaratice#255#M22.Mdo5521.00:52:47+00:07:38.45Detail
24. Smolík JanČeský Brod#208#M23.Mdo5522.00:53:00+00:07:51.45Detail
25. Horák JakubŽehušice#79#M24.Mdo5523.00:53:12+00:08:03.45Detail
26. Jeřábek RadimSokol Kaňk #99#M25.Mdo5524.Kutnohorák6.00:53:31+00:08:22.45Detail
27. Zrůst PetrLudvíkovice#270#M26.Mdo5525.00:53:37+00:08:28.45Detail
28. Blažek JanPraha 4#9#M27.Mdo5526.00:53:42+00:08:33.45Detail
29. Svoboda MartinTj Sokol Paběnice#218#M28.Mdo5527.00:53:43+00:08:34.45Detail
30. Grusz FilipPodej mi pivo#57#M29.Mdo5528.00:53:48+00:08:39.45Detail
31. Štěpánek MartinPodhořany u Ronova#228#M30.Mdo5529.00:54:06+00:08:57.45Detail
32. Pícha PetrPáchováci#181#M31.Mdo5530.Kutnohorák7.00:54:17+00:09:08.45Detail
33. Molnár PeterKutná Hora#148#M32.Mdo5531.Kutnohorák8.00:54:21+00:09:12.45Detail
34. Pokorný ŠtěpánKutná Hora#186#M33.Mdo5532.Kutnohorák9.00:54:51+00:09:42.45Detail
35. Semrád Zbyněk#202#M34.Mdo5533.00:54:57+00:09:48.45Detail
36. Šmolka JiříKutnohorak#222#M35.Mdo5534.Kutnohorák10.00:55:02+00:09:53.45Detail
37. Sedlák FrantišekPivnice Bílý Beránek#200#M36.Veteráni 55plus2.00:55:05+00:09:56.45Detail
38. Kowalczyk StanislavPardubice #118#M37.Mdo5535.00:55:13+00:10:04.45Detail
39. Černovský JiříKutná Hora#24#M38.Mdo5536.Kutnohorák11.00:55:25+00:10:16.45Detail
40. Kučera MartinKolín#127#M39.Mdo5537.00:55:26+00:10:17.45Detail
41. Havránek LukášSkautman Kutná Hora#73#M40.Mdo5538.Kutnohorák12.00:55:29+00:10:20.45Detail
42. Nič MiloslavMaratón klub Kladno#160#M41.Mdo5539.00:55:33+00:10:24.45Detail
43. Jandus DanielZbraslavice#95#M42.Mdo5540.00:55:35+00:10:26.45Detail
44. Semrádová AdélkaAC Čáslav#203#F2.Zdo452.00:55:37+00:10:28.45Detail
45. Hasala OndřejLiberec#67#M43.Mdo5541.00:55:39+00:10:30.45Detail
46. Nováková Monika Vlkaneč#166#F3.Zdo453.00:56:22+00:11:13.45Detail
47. Číhař TomášChvojenec#29#M44.Mdo5542.00:56:22+00:11:13.45Detail
48. Chalupa LukášOlympia Spartan Training KH#87#M45.Mdo5543.00:56:29+00:11:20.45Detail
49. Stránský JiříKutná Hora#217#M46.Mdo5544.Kutnohorák13.00:56:33+00:11:24.45Detail
50. Kallehauge JesperPraha#302#M47.Veteráni 55plus3.00:56:37+00:11:28.45Detail
51. Vodička JosefTJ Zentiva#256#M48.Mdo5545.00:56:50+00:11:41.45Detail
52. Poskočil LukášKutná Hora#188#M49.Mdo5546.Kutnohorák14.00:56:50+00:11:41.45Detail
53. Czagan JanSDH Dědek#22#M50.Mdo5547.00:57:01+00:11:52.45Detail
54. Kysilka VratislavGP Kolin#130#M51.Mdo5548.00:57:05+00:11:56.45Detail
55. Vavruška DavidČáslav#296#M52.Mdo5549.00:57:14+00:12:05.45Detail
56. Krejčíková IlonaHatě#122#F4.Zdo454.00:57:23+00:12:14.45Detail
57. Prchal PavelGP Kolín#189#M53.Veteráni 55plus4.Kutnohorák15.00:57:42+00:12:33.45Detail
58. Mazac MartinCáslav#143#M54.Mdo5550.00:58:05+00:12:56.45Detail
59. Purkrábek JanNakit#192#M55.Mdo5551.00:58:16+00:13:07.45Detail
60. Radoměřský JanŠneci v běhu#193#M56.Mdo5552.Kutnohorák16.00:58:26+00:13:17.45Detail
61. Fikar OndřejHobby Runners Hořice#53#M57.Mdo5553.00:58:29+00:13:20.45Detail
62. Charvát JanKutná Hora#88#M58.Mdo5554.Kutnohorák17.00:58:29+00:13:20.45Detail
63. Pazdera Michal#285#M59.Mdo5555.00:58:36+00:13:27.45Detail
64. Johaníková LucieAC Moravská Slávia Brno#102#F5.Zdo455.00:58:45+00:13:36.45Detail
65. Výborný MichalGP Kolín#260#M60.Mdo5556.00:58:48+00:13:39.45Detail
66. Staněk Oldřich TomášGP Kolín#214#M61.Mdo5557.00:59:02+00:13:53.45Detail
67. Vrabčák JanKutná Hora#258#M62.Mdo5558.Kutnohorák18.00:59:09+00:14:00.45Detail
68. Gondek Petr#290#M63.Mdo5559.00:59:21+00:14:12.45Detail
69. Klouda MiroslavTřebešice#111#M64.Mdo5560.00:59:29+00:14:20.45Detail
70. Korel Marek Bačkov #114#M65.Mdo5561.00:59:32+00:14:23.45Detail
71. Bubla LadislavPraha#15#M66.Mdo5562.00:59:42+00:14:33.45Detail
72. Anděl JaroslavChabeřice#2#M67.Mdo5563.00:59:57+00:14:48.45Detail
73. Fulín JanKarlín VR#54#M68.Mdo5564.00:59:58+00:14:49.45Detail
74. Dvořák RadekPaběnice#288#M69.Mdo5565.01:00:08+00:14:59.45Detail
75. Košátko DanielOlympia Spartan Training Kutná Hora#115#M70.Mdo5566.Kutnohorák19.01:00:16+00:15:07.45Detail
76. Odnoha DavidKosmonosy#171#M71.Mdo5567.01:00:34+00:15:25.45Detail
77. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#59#M72.Mdo5568.01:00:37+00:15:28.45Detail
78. Šanda LadislavAnička&Ládík#219#M73.Mdo5569.01:00:40+00:15:31.45Detail
79. Čureja Zdeněkkřesetice#30#M74.Mdo5570.Kutnohorák20.01:00:46+00:15:37.45Detail
80. Dočekal JanMělnický šíp#36#M75.Mdo5571.01:00:55+00:15:46.45Detail
81. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#106#M76.Mdo5572.01:00:57+00:15:48.45Detail
82. Brunclíková VeronikaKutná Hora #13#F6.Zdo456.Kutnohoračka1.01:00:59+00:15:50.45Detail
83. Křížková PetraSK Děti Severu#126#F7.Zdo457.01:01:04+00:15:55.45Detail
84. Cafourek DavidKutná hora#298#M77.Mdo5573.Kutnohorák21.01:01:19+00:16:10.45Detail
85. Janůrková BarboraTj sokol Kolín - atletika#97#F8.Zdo458.01:01:28+00:16:19.45Detail
86. Lipták JanGolčův Jeníkov#137#M78.Mdo5574.01:01:35+00:16:26.45Detail
87. Černý JakubIDDQD#26#M79.Mdo5575.Kutnohorák22.01:01:42+00:16:33.45Detail
88. Bartheldi AlešRozběháme Pardubice#123#M80.Mdo5576.01:01:53+00:16:44.45Detail
89. Funda Radek25A#55#M81.Mdo5577.01:02:02+00:16:53.45Detail
90. Tobrman PetrMariánské Lázně#238#M82.Mdo5578.01:02:43+00:17:34.45Detail
91. Šulc RadekSparta Krč#229#M83.Mdo5579.01:02:46+00:17:37.45Detail
92. Dvořák LukášKutná Hora#46#M84.Mdo5580.Kutnohorák23.01:02:51+00:17:42.45Detail
93. Chalupa Josef Havlíčkův Brod #86#M85.Mdo5581.01:02:52+00:17:43.45Detail
94. Pektor PatrikKutná Hora - Házená SPARTA#177#M86.Mdo5582.Kutnohorák24.01:03:00+00:17:51.45Detail
95. Janeček ZdeněkNeškaredice, Kutná Hora#96#M87.Mdo5583.Kutnohorák25.01:03:16+00:18:07.45Detail
96. Hajek OndrejPraha 5#60#M88.Mdo5584.01:03:19+00:18:10.45Detail
97. Zajíc JirkaClub Deportivo Kutná Hora#262#M89.Mdo5585.Kutnohorák26.01:03:27+00:18:18.45Detail
98. Martinek PavelOlympia spartan training kh#141#M90.Mdo5586.Kutnohorák27.01:03:35+00:18:26.45Detail
99. Černovský RadekKutná Hora#25#M91.Mdo5587.Kutnohorák28.01:04:08+00:18:59.45Detail
100. Zrzavý JanPřítoky #272#M92.Mdo5588.Kutnohorák29.01:04:09+00:19:00.45Detail
101. Hájek Luboš#58#M93.Mdo5589.Kutnohorák30.01:04:15+00:19:06.45Detail
102. Horáková JanaCafe Bajer Pardubice#80#F9.Ženy 45plus1.01:04:17+00:19:08.45Detail
103. Helige JanKutná Hora#74#M94.Mdo5590.Kutnohorák31.01:04:23+00:19:14.45Detail
104. Veverka TomášKutná Hora#252#M95.Mdo5591.Kutnohorák32.01:04:33+00:19:24.45Detail
105. Švarc MarekTJ Slavoj Suchdol#232#M96.Mdo5592.01:04:50+00:19:41.45Detail
106. Krejčí TomášKutná Hora#121#M97.Mdo5593.Kutnohorák33.01:05:17+00:20:08.45Detail
107. Richter PavelKlub splašených želviček#198#M98.Mdo5594.01:05:24+00:20:15.45Detail
108. Švaček StanislavRun For Fun#230#M99.Mdo5595.01:05:42+00:20:33.45Detail
109. Randik JanČesky Brod#195#M100.Mdo5596.01:05:47+00:20:38.45Detail
110. Hrba AlešKutná Hora#81#M101.Mdo5597.Kutnohorák34.01:05:49+00:20:40.45Detail
111. Podolák PetrKutná Hora#185#M102.Mdo5598.Kutnohorák35.01:05:50+00:20:41.45Detail
112. Ďoubal JanKutná Hora#38#M103.Mdo5599.Kutnohorák36.01:05:56+00:20:47.45Detail
113. Geláček PavelDřevěný nohy Kolín #56#M104.Mdo55100.01:06:02+00:20:53.45Detail
114. Železný MartinKutná Hora#275#M105.Mdo55101.Kutnohorák37.01:06:07+00:20:58.45Detail
115. laube janKutná Hora #134#M106.Mdo55102.Kutnohorák38.01:06:10+00:21:01.45Detail
116. Bulíř RadoslavČeský Brod#16#M107.Mdo55103.01:06:22+00:21:13.45Detail
117. Somrová NellyTřebešice#209#F10.Zdo459.01:06:27+00:21:18.45Detail
118. Podany MartinRozběháme Česko#184#M108.Mdo55104.Kutnohorák39.01:06:28+00:21:19.45Detail
119. Vavak Jindrich Hrebec#249#M109.Mdo55105.Kutnohorák40.01:06:35+00:21:26.45Detail
120. Starý FrantišekKutná Hora#215#M110.Mdo55106.Kutnohorák41.01:06:53+00:21:44.45Detail
121. Opočenský Jaroslav#299#M111.Veteráni 55plus5.01:06:56+00:21:47.45Detail
122. Chwistek LiborGP KOLÍN#93#M112.Veteráni 55plus6.01:06:57+00:21:48.45Detail
123. Burešová Michaela#18#F11.Ženy 45plus2.Kutnohoračka2.01:07:11+00:22:02.45Detail
124. Pokorny TomasKutna Hora#187#M113.Mdo55107.Kutnohorák42.01:07:16+00:22:07.45Detail
125. Veverková ZuzanaKutná Hora#254#F12.Zdo4510.Kutnohoračka3.01:07:23+00:22:14.45Detail
126. Pilc TomášKutná Hora#183#M114.Mdo55108.Kutnohorák43.01:07:27+00:22:18.45Detail
127. Smák DavidKutná Hora#207#M115.Mdo55109.Kutnohorák44.01:07:28+00:22:19.45Detail
128. Musílek RomanKutná Hora#153#M116.Mdo55110.01:07:42+00:22:33.45Detail
129. Vavruška MichalSvatý Mikuláš#251#M117.Mdo55111.01:07:49+00:22:40.45Detail
130. Novák JosefNoDi Runners Humpolec #163#M118.Veteráni 55plus7.01:08:00+00:22:51.45Detail
131. Valeš JardaChlístovice#245#M119.Mdo55112.Kutnohorák45.01:08:02+00:22:53.45Detail
132. Cvešpr OldřichKutná Hora#21#M120.Mdo55113.Kutnohorák46.01:08:08+00:22:59.45Detail
133. Linhart VladimírKH runners#136#M121.Mdo55114.Kutnohorák47.01:08:12+00:23:03.45Detail
134. Černý MiroslavClub Deportivo Kutná Hora#27#M122.Mdo55115.Kutnohorák48.01:08:20+00:23:11.45Detail
135. Hnátová Jaroslava#283#F13.Zdo4511.01:08:24+00:23:15.45Detail
136. Androníková Helena#280#F14.Ženy 45plus3.01:08:24+00:23:15.45Detail
137. Kareš JiříKOUDELNÍCI Kutná Hora#107#M123.Mdo55116.Kutnohorák49.01:08:28+00:23:19.45Detail
138. Klein PetrČeský Brod#109#M124.Mdo55117.01:08:30+00:23:21.45Detail
139. Nováček Vladimír#161#M125.Mdo55118.01:08:49+00:23:40.45Detail
140. Vališ PatrikKutná Hora#246#M126.Mdo55119.Kutnohorák50.01:08:50+00:23:41.45Detail
141. Beitlová MarkétaBorn to run#284#F15.Zdo4512.01:08:54+00:23:45.45Detail
142. Hartmanová RomanaSRTG Kolín#278#F16.Ženy 45plus4.01:08:58+00:23:49.45Detail
143. Bernard JardaKutná Hora#8#M127.Mdo55120.01:09:03+00:23:54.45Detail
144. Hájková Marťa Club Deportivo Kutná Hora#61#F17.Zdo4513.Kutnohoračka4.01:09:16+00:24:07.45Detail
145. Staněk MilanKenast Pečky#213#M128.Veteráni 55plus8.01:09:30+00:24:21.45Detail
146. Kačerovský JanPřátelé Polánky#103#M129.Mdo55121.01:09:39+00:24:30.45Detail
147. Trpišovský MartinČáslav#286#M130.Mdo55122.01:09:45+00:24:36.45Detail
148. Keblovská MarkétaKutná Hora#108#F18.Ženy 45plus5.Kutnohoračka5.01:10:01+00:24:52.45Detail
149. Rakušan VítKolín #194#M131.Mdo55123.01:10:05+00:24:56.45Detail
150. Štaubertová VlaďkaHumpolec#227#F19.Ženy 45plus6.01:10:07+00:24:58.45Detail
151. Štaubert MilanHumpolec#226#M132.Mdo55124.01:10:07+00:24:58.45Detail
152. Zeman VladimírSokol Kolín-atletika#266#M133.Veteráni 55plus9.01:10:14+00:25:05.45Detail
153. Chmel MiroslavKutná Hora#276#M134.Mdo55125.Kutnohorák51.01:10:19+00:25:10.45Detail
154. Hulínský JiříPraha Běchovice#84#M135.Mdo55126.01:10:22+00:25:13.45Detail
155. Lacman JiříČáslav#289#M136.Veteráni 55plus10.01:10:27+00:25:18.45Detail
156. Maxová LenkaRazak#142#F20.Zdo4514.01:10:36+00:25:27.45Detail
157. Wasserbauer TomášVelim#295#M137.Mdo55127.01:10:40+00:25:31.45Detail
158. Hromčík Karel#82#M138.Mdo55128.Kutnohorák52.01:10:42+00:25:33.45Detail
159. Schmidtová ŠárkaStříbrná Skalice#204#F21.Zdo4515.01:10:43+00:25:34.45Detail
160. Choutka PetrKutná Hora -Malín#91#M139.Veteráni 55plus11.Kutnohorák53.01:11:04+00:25:55.45Detail
161. Kviz VladimirTuzemský um#303#M140.Mdo55129.01:11:06+00:25:57.45Detail
162. Blažková VeronikaPardálové#10#F22.Zdo4516.01:11:14+00:26:05.45Detail
163. Gono MichalSrtg Kolín#293#M141.Mdo55130.01:11:22+00:26:13.45Detail
164. Hamplová TerezaPoděbrady#64#F23.Zdo4517.01:11:25+00:26:16.45Detail
165. Drtina ŠtěpánKutná Hora#42#M142.Mdo55131.Kutnohorák54.01:11:25+00:26:16.45Detail
166. Pešoutová TerezaZáboří nad Labem#179#F24.Zdo4518.01:11:30+00:26:21.45Detail
167. Musílková SvetlanaKutna Hora#154#F25.Zdo4519.01:11:43+00:26:34.45Detail
168. Chocholova KaterinaOlympia Spartan Training Kutná Hora#89#F26.Zdo4520.01:11:44+00:26:35.45Detail
169. Hájková Pavla#62#F27.Zdo4521.Kutnohoračka6.01:11:44+00:26:35.45Detail
170. Dastych JiříKutná Hora#277#M143.Mdo55132.Kutnohorák55.01:11:49+00:26:40.45Detail
171. Jičínská Lucie#300#F28.Zdo4522.01:11:50+00:26:41.45Detail
172. Zrůstová IvanaLudvíkovice#271#F29.Ženy 45plus7.01:12:02+00:26:53.45Detail
173. Hasala JiříKutná Hora#66#M144.Veteráni 55plus12.Kutnohorák56.01:12:25+00:27:16.45Detail
174. Malina MiroslavPraha#304#M145.Mdo55133.01:12:27+00:27:18.45Detail
175. Drbal LubošJiskra Zruč n. S.#41#M146.Mdo55134.01:12:31+00:27:22.45Detail
176. Zapadlová Aneta Basák team#264#F30.Zdo4523.01:12:38+00:27:29.45Detail
177. Hobl Tomáš Tuzemský Um#76#M147.Mdo55135.Kutnohorák57.01:12:39+00:27:30.45Detail
178. Vaváková Helena Club Deportivo Kutná Hora#250#F31.Zdo4524.Kutnohoračka7.01:12:49+00:27:40.45Detail
179. Pavlas AntonínStříbrné Hory#173#M148.Veteráni 55plus13.01:12:59+00:27:50.45Detail
180. Štancl MartinLitomyšl#223#M149.Mdo55136.01:13:06+00:27:57.45Detail
181. Kršková Michaela Šneci v běhu #125#F32.Zdo4525.Kutnohoračka8.01:13:06+00:27:57.45Detail
182. Janata TomášKutná Hora#94#M150.Mdo55137.Kutnohorák58.01:13:06+00:27:57.45Detail
183. Dejda MiroslavVELAS#33#M151.Veteráni 55plus14.01:13:07+00:27:58.45Detail
184. Hynek LubošKutna Hora#85#M152.Mdo55138.Kutnohorák59.01:13:09+00:28:00.45Detail
185. Záleský Martin#291#M153.Mdo55139.01:13:10+00:28:01.45Detail
186. Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora #240#M154.Mdo55140.01:13:18+00:28:09.45Detail
187. Nezmeškal PetrKolín#159#M155.Mdo55141.01:13:28+00:28:19.45Detail
188. Čihák ZdeněkStarý Kolín#28#M156.Mdo55142.01:14:13+00:29:04.45Detail
189. Mareš Pavel#140#M157.Mdo55143.Kutnohorák60.01:14:54+00:29:45.45Detail
190. Zubec Mirek#273#M158.Mdo55144.Kutnohorák61.01:14:54+00:29:45.45Detail
191. Přívora JanŽehušice#191#M159.Mdo55145.01:15:06+00:29:57.45Detail
192. Slomek JaromírTýdeník Echo#206#M160.Veteráni 55plus15.01:15:07+00:29:58.45Detail
193. Miler Václav Sokol Kolín atletika #146#M161.Veteráni 55plus16.01:15:14+00:30:05.45Detail
194. Ernst MartinPraha#51#M162.Mdo55146.01:15:18+00:30:09.45Detail
195. Knotek Vladimír#292#M163.Mdo55147.01:15:20+00:30:11.45Detail
196. Bureš Roman#17#M164.Mdo55148.Kutnohorák62.01:15:23+00:30:14.45Detail
197. Hoblová ZdenaTuzemský Um#77#F33.Zdo4526.Kutnohoračka9.01:15:23+00:30:14.45Detail
198. Nováková RadomíraHradec Králové#167#F34.Ženy 45plus8.01:15:30+00:30:21.45Detail
199. Šilhán Michal#279#M165.Mdo55149.01:15:31+00:30:22.45Detail
200. Draplová-Beitlová MagdaBorn to run#40#F35.Ženy 45plus9.01:16:23+00:31:14.45Detail
201. Nasadošová IvaKutná Hora - Kaňk#156#F36.Zdo4527.Kutnohoračka10.01:16:35+00:31:26.45Detail
202. Kahánková JitkaRaketové kecky#105#F37.Ženy 45plus10.01:16:49+00:31:40.45Detail
203. Peukert JiříZruč nad Sázavou#180#M166.Mdo55150.01:17:04+00:31:55.45Detail
204. Chovanec DušanNeed For Speed#92#M167.Mdo55151.Kutnohorák63.01:17:05+00:31:56.45Detail
205. Skalnik PavelSTS Chvojkovice Brod#205#M168.Veteráni 55plus17.01:17:05+00:31:56.45Detail
206. Hasalová ZuzanaLiberec#68#F38.Zdo4528.01:17:08+00:31:59.45Detail
207. Cervanová IvaPraha#20#F39.Zdo4529.01:17:21+00:32:12.45Detail
208. Cervanová AnnaANAVI tým #19#F40.Zdo4530.01:17:22+00:32:13.45Detail
209. Bartl MatoušStarý Plzenec#6#M169.Mdo55152.01:17:31+00:32:22.45Detail
210. Brož RadekPraha 9#12#M170.Mdo55153.01:17:44+00:32:35.45Detail
211. Závorková VendulaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#265#F41.Zdo4531.01:18:08+00:32:59.45Detail
212. Vašek JakubPardálové 100+#248#M171.Mdo55154.01:18:09+00:33:00.45Detail
213. Nováková LucieTJ Zentiva#165#F42.Zdo4532.01:18:26+00:33:17.45Detail
214. Machalická LubicaSky4run#138#F43.Ženy 45plus11.01:18:26+00:33:17.45Detail
215. Randikova MagdaČesky Brod#196#F44.Zdo4533.01:18:36+00:33:27.45Detail
216. Rauvolfová NicoleBáječné ženy v běhu/GP Kolín#197#F45.Zdo4534.01:18:38+00:33:29.45Detail
217. Najmanova PetraPolicany#155#F46.Zdo4535.01:19:00+00:33:51.45Detail
218. Kňapová DanaMilovice#112#F47.Zdo4536.01:19:44+00:34:35.45Detail
219. Valentová LenkaPraha Kbely#244#F48.Zdo4537.01:19:55+00:34:46.45Detail
220. Malá Jana Zručské běhny#139#F49.Zdo4538.01:19:56+00:34:47.45Detail
221. Lacman LubomírHlízov#297#M172.Veteráni 55plus18.01:20:08+00:34:59.45Detail
222. Novotný Petr#168#M173.Mdo55155.01:20:30+00:35:21.45Detail
223. Dandová LucieOlympia Spartan Training Kutná Hora#31#F50.Zdo4539.01:20:36+00:35:27.45Detail
224. Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice#4#M174.Veteráni 55plus19.01:20:54+00:35:45.45Detail
225. Krhut LiborOB Havířov#124#M175.Veteráni 55plus20.01:21:45+00:36:36.45Detail
226. Novotný ZdeněkBěžec Vysočiny- Jihlava#169#M176.Veteráni 55plus21.01:22:06+00:36:57.45Detail
227. Auerová Veronika Kutná Hora #3#F51.Zdo4540.Kutnohoračka11.01:22:51+00:37:42.45Detail
228. Barešová SimonaKutna Hora#5#F52.Zdo4541.01:22:59+00:37:50.45Detail
229. Eibová TerezaKutna Hora#49#F53.Zdo4542.01:22:59+00:37:50.45Detail
230. Slomek Martin#301#M177.Veteráni 55plus22.01:23:11+00:38:02.45Detail
231. Mikšovská MichaelaKutná Hora#287#F54.Zdo4543.Kutnohoračka12.01:23:41+00:38:32.45Detail
232. Turkova Lucie Kutna Hora #241#F55.Zdo4544.Kutnohoračka13.01:23:45+00:38:36.45Detail
233. Kozlová Eliška#119#F56.Zdo4545.01:24:14+00:39:05.45Detail
234. Jenčová BarboraAmcykl Humpolec#98#F57.Ženy 45plus12.01:24:55+00:39:46.45Detail
235. Srb JosefKUTNÁ HORA#212#M178.Mdo55156.Kutnohorák64.01:25:28+00:40:19.45Detail
236. Dupal VladimírPraha 4#45#M179.Mdo55157.Kutnohorák65.01:26:02+00:40:53.45Detail
237. Zalužanský PetrKutná Hora#263#M180.Mdo55158.01:26:25+00:41:16.45Detail
238. Veverková KateřinaKUTNÁ HORA#253#F58.Zdo4546.Kutnohoračka14.01:26:45+00:41:36.45Detail
239. Ondrášek PetrŽleby#172#M181.Mdo55159.01:26:49+00:41:40.45Detail
240. Komárková MiroslavaMrmlenky#113#F59.Ženy 45plus13.Kutnohoračka15.01:27:23+00:42:14.45Detail
241. Haspeklová LenkaMrmlenky#69#F60.Ženy 45plus14.01:27:23+00:42:14.45Detail
242. Švejnohová Markéta Kutná Hora#235#F61.Zdo4547.Kutnohoračka16.01:27:23+00:42:14.45Detail
243. Mundilová KláraMrmlenky#152#F62.Ženy 45plus15.Kutnohoračka17.01:27:23+00:42:14.45Detail
244. Dimitrovová Radka#35#F63.Zdo4548.01:27:31+00:42:22.45Detail
245. Vokoun Aleš#257#M182.Mdo55160.01:27:32+00:42:23.45Detail
246. Košnářová NikolaUhlířské Janovice#116#F64.Zdo4549.01:27:35+00:42:26.45Detail
247. Táborský VlastimilMalešov#236#M183.Mdo55161.Kutnohorák66.01:28:26+00:43:17.45Detail
248. Brejsa DavidKluky#11#M184.Mdo55162.Kutnohorák67.01:28:41+00:43:32.45Detail
249. Mrazová Lucie TJ Sokol Bystricka#150#F65.Zdo4550.01:29:13+00:44:04.45Detail
250. Zingopis VangelisZiaka#267#M185.Mdo55163.01:29:14+00:44:05.45Detail
251. Vyskočilová MartinaKutná Hora#261#F66.Ženy 45plus16.Kutnohoračka18.01:31:14+00:46:05.45Detail
252. Zoufalá StáňaKutná Hora#269#F67.Ženy 45plus17.Kutnohoračka19.01:31:55+00:46:46.45Detail
253. Hlavinková BarboraKutná Hora#75#F68.Zdo4551.Kutnohoračka20.01:32:25+00:47:16.45Detail
254. Brzák PetrGP Kolín#14#M186.Veteráni 55plus23.01:32:43+00:47:34.45Detail
255. Dočekalová JanaMělnický šíp#37#F69.Zdo4552.01:32:54+00:47:45.45Detail
256. Mierva IvaNové Dvory#145#F70.Ženy 45plus18.01:33:33+00:48:24.45Detail
257. Stehlik KarelKutna Hora#216#M187.Mdo55164.Kutnohorák68.01:35:04+00:49:55.45Detail
258. Nováčková Michaela#162#F71.Zdo4553.01:35:26+00:50:17.45Detail
259. Chotěborská EvaPraha 17#90#F72.Zdo4554.01:37:27+00:52:18.45Detail
260. Zopkova HanaSRTG Kutna Hora#268#F73.Ženy 45plus19.01:38:01+00:52:52.45Detail
261. Novak RudolfSRTG kutna hora#164#M188.Veteráni 55plus24.01:38:02+00:52:53.45Detail
262. Havelkova VaclavaSrtg kutna hora#71#F74.Zdo4555.01:38:38+00:53:29.45Detail
263. Švejnoha Jiří FBC Kutná Hora#233#M189.Mdo55165.Kutnohorák69.01:40:29+00:55:20.45Detail
264. Holubová KristinaKutná Hora#78#F75.Zdo4556.Kutnohoračka21.01:40:45+00:55:36.45Detail
265. Bartůňková KristýnaKutná Hora#7#F76.Zdo4557.Kutnohoračka22.01:40:45+00:55:36.45Detail
266. Švejnoha PetrKutná Hora#234#M190.Mdo55166.Kutnohorák70.01:41:25+00:56:16.45Detail
267. Špalková KateřinaBěžec+#294#F77.Zdo4558.Kutnohoračka23.01:44:12+00:59:03.45Detail
268. Mičeková Ivana#144#F78.Zdo4559.01:46:52+01:01:43.45Detail
269. Drapl HynekBorn to run#39#M191.Veteráni 55plus25.01:52:01+01:06:52.45Detail
DNS Liberský MartinČervené Janovice#135#MMdo55DNS Detail
DNS Dydovič TomášPraha#48#MMdo55DNS Detail
DNS LACMAN OndřejKutná Hora#132#MMdo55KutnohorákDNS Detail
DNS LACMANOVÁ PetraKutná Hora#133#FZdo45KutnohoračkaDNS Detail
DNS Tousek MartinSparta Krč#239#MMdo55DNS Detail
DNS Hameršmíd VladimírPardubice#63#MVeteráni 55plusDNS Detail
DNS Kvasnička PetrSokol Starý Kolín#129#MMdo55DNS Detail
DNS Vágner VáclavKutná Hora#242#MMdo55KutnohorákDNS Detail
DNS Vágner VojtěchKutná Hora#243#MMdo55KutnohorákDNS Detail
DNS Kutil LukášKutná Hora#128#MMdo55KutnohorákDNS Detail
DNS Mocová BarboraKolín#147#FZdo45DNS Detail
DNS Čapková AdélaČáslav - Čáslav-Staré Město#23#FZdo45DNS Detail
DNS Havlová VeronikaTJ FOTŘI#72#FZdo45DNS Detail
DNS Havel JanTJ FOTŘI#70#MMdo55DNS Detail
DNS Jiránek Petr#100#MMdo55DNS Detail
DNS Sedlacek RadimPraha#199#MMdo55DNS Detail
DNS Dubský RomanPřibyslav#44#MMdo55DNS Detail
DNS Spurný PetrFudlifindlfandl Skrbeň#210#MMdo55DNS Detail
DNS Spurný ProkopFudlifindlfandl Skrbeň#211#MMdo55DNS Detail
DNS Danešová MartinaSázava#32#FZdo45DNS Detail
DNS Semerád Tomᚎleby#201#MMdo55DNS Detail
DNS Šťástková LenkaKolín#224#FŽeny 45plusDNS Detail
DNS Pešoutová MarkétaKonárovice#178#FZdo45DNS Detail
DNS Šťastný ZděnekPřední Lhota u Poděbrad#225#MMdo55DNS Detail
DNS Harnoš PetrKolín#65#MMdo55DNS Detail
DNS Děkanovský TomášKutná Hora#34#MMdo55KutnohorákDNS Detail
DNS Hubáčková HanaŽehušice#83#FZdo45DNS Detail
DNS Peer IvošČervené Pečky#176#MVeteráni 55plusDNS Detail
DNS Nedomová IvaBěhej Poděbrady#157#FZdo45DNS Detail
DNS Pavlík MojmírBěhej Poděbrady#175#MMdo55DNS Detail
DNS Kadlec JiriSokol radostice#104#MMdo55DNS Detail
DNS Šedá LenkaNMNM#220#FZdo45DNS Detail
DNS Prchalová PetraOlympia Spartan Training Kutná Hora#190#FZdo45DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz