Oficiální Výsledková listina Teplýšovický běh 2021
30. 5. 2021

15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Vokrouhlík Michal#1553#M1.M 16 - 391.01:00:26Detail
2. Mach TomasZtělesněné Zlo#1569#M2.M 16 - 392.01:00:27+00:00:01.42Detail
3. Jareš TomášPerňa System#1522#M3.M 16 - 393.01:00:30+00:00:04.42Detail
4. Neumann JosefSKK Spartak Ctyrkoly#1533#M4.M 40 - 491.01:03:03+00:02:37.42Detail
5. Pelikán AlešSedlčany#1538#M5.M 16 - 394.01:04:10+00:03:44.42Detail
6. JEŘÁBEK VÍTTýnec nad Sázavou#1524#M6.M 40 - 492.01:04:12+00:03:46.42Detail
7. Jánošík RudolfVlašim#1504#M7.M 50 - 591.01:04:24+00:03:58.42Detail
8. Svoboda RobertBajker.eu#808#M8.M 40 - 493.01:05:30+00:05:04.42Detail
9. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#1537#M9.M 16 - 395.01:05:52+00:05:26.42Detail
10. Šibrava StanislavJiskra Zruč n.S.#1547#M10.M 16 - 396.01:06:07+00:05:41.42Detail
11. Klvaň NorbertSokol Kolín atletika#1559#M11.M 40 - 494.01:06:23+00:05:57.42Detail
12. Tůma JiříBuštěhrad#1566#M12.M 16 - 397.01:06:44+00:06:18.42Detail
13. Bielik OndřejHluchý Místa#1509#M13.M 16 - 398.01:07:02+00:06:36.42Detail
14. Camrda PavelHluchý místa#1512#M14.M 50 - 592.01:07:02+00:06:36.42Detail
15. Soukup PetrHluchý Místa#1561#M15.M 40 - 495.01:09:40+00:09:14.42Detail
16. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#1557#M16.M 50 - 593.01:10:22+00:09:56.42Detail
17. Drahota FrantišekChoratice#1515#M17.M 16 - 399.01:11:40+00:11:14.42Detail
18. Zaremba JanPraha#1554#M18.M 40 - 496.01:11:46+00:11:20.42Detail
19. Podhora OndřejOCR Čelákovice#1564#M19.M 16 - 3910.01:13:05+00:12:39.42Detail
20. Častvaj DanielMnichovice#1514#M20.M 40 - 497.01:13:50+00:13:24.42Detail
21. Nejdr AlešBenešov#1532#M21.M 16 - 3911.01:14:06+00:13:40.42Detail
22. Bečka AdamStreet workout Benešov#1507#M22.M 16 - 3912.01:14:08+00:13:42.42Detail
23. Prchal PavelGP Kolín#1560#M23.M 60 - 691.01:14:10+00:13:44.42Detail
24. Adamcová AndreaBěžíme za Vlašim#1505#F1.Ž 45 - 541.01:14:19+00:13:53.42Detail
25. Stěhule Josef#1503#M24.M 50 - 594.01:14:26+00:14:00.42Detail
26. Jeřábková AlenaTýnec nad Sázavou#1525#F2.Ž 35 - 441.01:14:46+00:14:20.42Detail
27. Losenický VítPardubice#1530#M25.M 16 - 3913.01:15:09+00:14:43.42Detail
28. Krejza PavelPraha 4#1501#M26.M 16 - 3914.01:15:42+00:15:16.42Detail
29. Štych PřemyslSrdíčkáři#1570#M27.M 40 - 498.01:16:22+00:15:56.42Detail
30. Suchá JanaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#142#F3.Ž 35 - 442.01:16:50+00:16:24.42Detail
31. Hergesell JiříVračkovice #1520#M28.M 50 - 595.01:17:13+00:16:47.42Detail
32. Stožický PetrBenešovský běžecký klub#1546#M29.M 40 - 499.01:17:28+00:17:02.42Detail
33. Štěpánek JaroslavBenešov#1549#M30.M 16 - 3915.01:17:59+00:17:33.42Detail
34. Bach MarekSkaut Vlašim#1567#M31.M 16 - 3916.01:18:05+00:17:39.42Detail
35. Tůma LiborBenešovský běžecký klub#1562#M32.M 50 - 596.01:18:19+00:17:53.42Detail
36. SMÉKAL MirekBenešov #1563#M33.M 60 - 692.01:18:26+00:18:00.42Detail
37. Beneš Martin#1508#M34.M 16 - 3917.01:18:34+00:18:08.42Detail
38. Lebeda JaroslavBBK#1565#M35.M 50 - 597.01:18:39+00:18:13.42Detail
39. Říha KarelBBK#1541#M36.M 50 - 598.01:18:45+00:18:19.42Detail
40. Urbánek TomášPraha#1551#M37.M 16 - 3918.01:18:54+00:18:28.42Detail
41. Jelínek JiříBenešovský běžecký klub#1523#M38.M 50 - 599.01:19:14+00:18:48.42Detail
42. Tůma JiříVlašim#1568#M39.M 50 - 5910.01:20:00+00:19:34.42Detail
43. Havlik PavelMinjas5#1519#M40.M 40 - 4910.01:20:09+00:19:43.42Detail
44. Jiroušková Hana Znosim#1526#F4.Ž 45 - 542.01:20:16+00:19:50.42Detail
45. Fiala RadovanBBK#1517#M41.M 40 - 4911.01:22:25+00:21:59.42Detail
46. Šíma JiříBenešov#1548#M42.M 40 - 4912.01:22:45+00:22:19.42Detail
47. Staveník PetrPraha#1544#M43.M 16 - 3919.01:23:52+00:23:26.42Detail
48. Selnerová LucieNakládačky#1543#F5.Ž 35 - 443.01:23:58+00:23:32.42Detail
49. Prchlíková BarboraBenešovský běžecký klub#1540#F6.Ž 45 - 543.01:24:19+00:23:53.42Detail
50. Holada MilošBBK Benešov#1558#M44.M 50 - 5911.01:24:40+00:24:14.42Detail
51. Pragrová LucieLinde#1539#F7.Ž 16 - 341.01:25:34+00:25:08.42Detail
52. Kubelka Zdeněk Horní Kruty#1528#M45.M 16 - 3920.01:25:34+00:25:08.42Detail
53. Holoubková ŠárkaNeratovice#1521#F8.Ž 16 - 342.01:26:30+00:26:04.42Detail
54. Bořilová MagdalénaTýnec nad Sázavou#1510#F9.Ž 55 - a více let1.01:26:41+00:26:15.42Detail
55. Šusta MiloslavCetyně#1550#M46.M 50 - 5912.01:26:48+00:26:22.42Detail
56. Cinka IvanAtletika Benešov#1513#M47.M 60 - 693.01:27:18+00:26:52.42Detail
57. Ficova Michaela#1518#F10.Ž 16 - 343.01:28:56+00:28:30.42Detail
58. Dřínek JiříHavlíčkův Brod#1516#M48.M 40 - 4913.01:29:21+00:28:55.42Detail
59. Říhová RadkaSoběhrdy#1542#F11.Ž 45 - 544.01:29:48+00:29:22.42Detail
60. Losenický MartinPardubice#1529#M49.M 16 - 3921.01:31:20+00:30:54.42Detail
61. Bosáková LucieŠneci v běhu#1511#F12.Ž 35 - 444.01:32:45+00:32:19.42Detail
62. Bartoníček Josef#1506#M50.M 16 - 3922.01:32:55+00:32:29.42Detail
63. Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub#1552#M51.M 60 - 694.01:44:40+00:44:14.42Detail
64. ZOUVALOVÁ IVETA Praha Zufini #1556#F13.Ž 35 - 445.01:48:24+00:47:58.42Detail
65. Olšanská Lenka Opava Olsoni#1534#F14.Ž 35 - 446.01:48:24+00:47:58.42Detail
66. Olšanský Jan Opava Olsoni#1535#M52.M 40 - 4914.01:48:26+00:48:00.42Detail
67. Zouvala Marek Praha Zufini#1555#M53.M 40 - 4915.01:48:26+00:48:00.42Detail
68. Merašická DagmarContinental Automotive#1531#F15.Ž 55 - a více let2.02:19:00+01:18:34.42Detail
DNF Dřízal VladimírTJ Sokol Teplýšovice#1502#MM 50 - 59DNF Detail
DNS Stěhule JakubTJ Sokol Teplýšovice#1545#MM 16 - 39DNS Detail
DNS Parkánová VáclavaTyšunky Seletice#1536#FŽ 35 - 44DNS Detail
DNS Kocourek TomášPraha/Křížov#1527#MM 40 - 49DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz