Oficiální Výsledková listina SP+MČR Kvadriatlon Týn n/Vltavou 2016
25. 6. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaswimT1+CT2bikeT3run
1. Gergő BadarDuna Aszfalt Tiszakécske VSE#17#HUNELITE M1.01:28:11.4500:10:55.9100:21:53.9300:00:45.4300:35:31.3400:00:23.0300:18:41.78Detail
2. Peces García EnriqueClub Triatlón Ondarreta Alcorcón#18#ESPELITE M2.01:29:56.02+00:01:44.5700:11:32.7200:21:05.6600:00:35.2300:36:31.3500:00:29.5800:19:41.45Detail
3. Flinta MartinThule Adventure Team#19#SWEM40-491.01:33:20.01+00:05:08.5600:11:53.1500:24:52.3400:00:33.3300:35:57.8300:00:31.4600:19:31.87Detail
4. Teichert StefanSV Nikar / WSC Heidelberg#15#DEUELITE M3.01:34:23.09+00:06:11.6400:10:51.8600:22:42.5900:00:28.8100:37:10.6500:00:27.6700:22:41.50Detail
5. Csima Ferenc#8#HUNM40-492.01:36:03.27+00:07:51.8200:12:21.8700:20:11.7500:00:51.1600:38:28.5900:00:53.5900:23:16.29Detail
6. Roušavý LeošIndividuální#48#CZEM40-493.01:36:33.08+00:08:21.6300:11:52.5400:24:10.8900:00:43.5900:38:17.7100:00:24.5700:21:03.77Detail
7. Kunderer DavidQuadrathlonteam Ulm#13#DEUELITE M4.01:39:20.49+00:11:09.0400:11:54.3100:25:26.3300:00:32.4800:38:46.7300:00:27.5800:22:13.04Detail
8. Wintermayr JensTVK Essen#53#DEUELITE M5.01:39:26.17+00:11:14.7200:15:19.8600:25:41.4800:00:37.1000:34:49.2000:00:31.7500:22:26.75Detail
9. Endl ChristianLenzing Kanu- PSV Tri-Linz#35#AUTELITE M6.01:39:58.63+00:11:47.1800:13:30.0000:21:55.6000:00:33.2700:38:18.5800:00:37.3600:25:03.80Detail
10. Lars PelkeWSC Heidelberg#14#DEUELITE M7.01:40:30.16+00:12:18.7100:13:01.0300:26:01.5600:00:25.7500:37:20.3000:00:25.6000:23:15.90Detail
11. Grőger MátyásBp Honvèd#27#HUNSUB23 M1.01:41:21.36+00:13:09.9100:14:56.7500:20:49.1800:00:45.7800:41:49.3400:00:33.7700:22:26.51Detail
12. Lőrincz TiborTVSE#22#HUNSUB23 M2.01:41:47.71+00:13:36.2600:12:23.2600:22:32.6000:00:56.7500:43:41.7500:01:01.3000:21:12.03Detail
13. Kráľ RadimSport Club Slovakia#4#SVKELITE M8.01:43:58.25+00:15:46.8000:11:41.0400:21:40.1100:00:37.7600:39:43.0700:00:33.9200:29:42.33Detail
14. Moysey PeterSV Achensee#36#NZLM50-591.01:44:21.92+00:16:10.4700:12:29.8900:26:33.6500:00:29.2300:41:24.5400:00:39.6600:22:44.91Detail
15. Moulík JiříIndividuální#33#CZESUB23 M3.01:45:25.17+00:17:13.7200:37:42.3900:00:54.5100:44:07.2000:00:29.2500:22:11.79Detail
16. Hadrava JiříTJ Slavia Karlovy Vary#37#CZEM40-494.01:47:35.17+00:19:23.7200:13:17.8200:30:05.7500:00:41.8600:39:41.0700:00:38.0400:23:10.61Detail
17. Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk#1#CZEM40-495.01:48:02.59+00:19:51.1400:13:12.8100:28:03.4100:00:52.1300:39:06.8400:00:50.5700:25:56.80Detail
18. Racz DanielMecsek Maraton Team#29#HUNYM1.01:48:25.99+00:20:14.5400:14:30.5500:23:08.0900:00:57.5300:44:23.5800:00:31.8900:24:54.32Detail
19. Didon AmauryNAVECO/SEV#12#FRAYM2.01:48:59.09+00:20:47.6400:14:24.2900:25:44.2300:00:48.4800:42:52.4500:00:51.9100:24:17.70Detail
20. Balázs ÁdámHonvéd#24#HUNJM1.01:50:13.43+00:22:01.9800:16:55.7400:23:46.7000:01:05.1800:43:20.1700:00:52.6300:24:12.98Detail
21. Papp DánielBHSE#28#HUNSUB23 M4.01:50:48.05+00:22:36.6000:16:09.7000:23:08.0200:00:58.5300:42:11.2100:01:05.2900:27:15.28Detail
22. Skalický ZdeněkPLUTO TEAM PRAHA#34#CZEM50-592.01:52:24.85+00:24:13.4000:42:48.2100:41:53.6200:00:58.7800:26:44.23Detail
23. Mielke KarstenKC Altrhein#21#DEUM50-593.01:54:44.67+00:26:33.2200:13:31.7600:28:08.5700:00:58.1900:44:11.2100:00:53.7400:27:01.17Detail
24. Kresl LadislavSK Vltava Český Krumlov#43#CZEM40-496.01:56:37.02+00:28:25.5700:15:10.2100:27:42.8900:01:05.4100:45:16.5900:00:56.7400:26:25.16Detail
25. Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč#51#CZEM50-594.01:57:01.50+00:28:50.0500:44:38.5100:00:43.1900:41:08.9300:00:50.4700:29:40.38Detail
26. Cuc MichalHanace rafters#30#CZEELITE M9.01:57:41.68+00:29:30.2300:14:32.2700:28:05.5900:00:58.8100:44:54.1400:00:52.7800:28:18.05Detail
27. Borbély Richárd TamásHonvéd#26#HUNELITE M10.02:01:43.96+00:33:32.5100:14:19.5900:23:10.5000:01:18.5100:50:58.7900:00:36.8200:31:19.74Detail
28. Pietrzak Romek#5#POLM50-595.02:01:58.91+00:33:47.4600:45:49.2800:01:58.4600:46:55.3300:01:34.4000:25:41.41Detail
29. Elis MilošPLUTO TEAM PRAHA#31#CZEM50-596.02:03:41.36+00:35:29.9100:17:10.9900:29:22.0500:01:38.4200:44:25.5200:01:32.9000:29:31.46Detail
30. Didon Jean PhilippeNAVECO/SEV#11#FRAM40-497.02:04:36.19+00:36:24.7400:13:30.5400:26:11.9000:00:58.8500:52:48.2300:00:51.2100:30:15.43Detail
31. Gendek JerzyKotwica Rogoźno#6#POLM60-691.02:13:21.25+00:45:09.8000:19:19.9300:28:04.7100:01:28.3300:52:22.2600:01:25.1100:30:40.89Detail
32. Meixner MiloslavSK Vyhlídka Šternberk#3#CZEM60-692.02:16:12.43+00:48:00.9800:20:56.0500:30:02.8400:01:03.6400:49:27.7100:01:10.5400:33:31.63Detail
33. Mikoláš ZdeněkKLM-Třebíč#10#CZEM60-693.02:18:50.41+00:50:38.9600:19:45.2500:32:20.4800:01:03.2000:54:07.8200:00:38.7400:30:54.89Detail
34. Jelínek Jan3-athlon club Rychnov n.Kn.#52#CZEM50-597.02:19:14.33+00:51:02.8800:00:00.0000:52:48.4300:02:37.4700:44:15.3400:01:57.3300:37:35.74Detail
35. Appelt PeterLGV Marathon Giessen#47#DEUM60-694.02:32:17.52+01:04:06.0700:26:01.1100:38:02.4700:52:19.8100:03:21.3800:32:32.73Detail
DSQ Oslík MilanCanoistika Chomutov#45#CZEELITE MDSQ 00:11:30.7200:21:30.6600:16:45.44Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz