Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2021
11. 9. 2021

Muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Brunner RadekSK Babice RUNLAB#1#M2 (40-49)1.02:43:58
24:14, 19:55, 19:41, 19:40, 19:28, 19:34, 19:24, 19:25, 02:33, Detail
2. Kárník JanAO TJ Sokol Unhošť#16#M2 (40-49)2.02:47:30+00:03:32.86
24:29, 19:55, 20:03, 19:53, 19:47, 19:46, 20:04, 20:50, 02:39, Detail
3. Čada RadimSokol Unhošť#64#M2 (40-49)3.02:52:00+00:08:02.86
25:35, 21:06, 20:56, 20:41, 20:31, 20:23, 20:03, 20:02, 02:37, Detail
4. Čadek OndřejTJ Sokol Unhošť#100#M1 (18-39)1.02:52:15+00:08:17.86
25:37, 21:05, 20:54, 20:42, 20:30, 20:24, 20:05, 22:53, Detail
5. Pálka PavelMK Kladno / BK Chýně#40#M2 (40-49)4.03:02:15+00:18:17.86
26:24, 21:17, 21:15, 21:23, 21:32, 21:54, 22:19, 26:06, Detail
6. Dočekal FrantišekMaratón klub Kladno#75#M2 (40-49)5.03:04:44+00:20:46.86
25:36, 21:05, 20:55, 20:41, 20:34, 21:47, 23:24, 26:36, 04:01, Detail
7. Havlásek PetrMaratón klub Kladno#99#M1 (18-39)2.03:05:13+00:21:15.86
26:28, 22:05, 22:12, 22:29, 22:30, 22:29, 22:34, 21:37, 02:44, Detail
8. Homola Jiří10. ZŠ Kladno#65#M2 (40-49)6.03:05:24+00:21:26.86
26:02, 21:58, 22:18, 22:10, 22:31, 22:25, 23:17, 21:44, 02:55, Detail
9. Kellner DavidTJ Baník Stříbro#50#M2 (40-49)7.03:08:26+00:24:28.86
25:38, 21:33, 21:45, 22:34, 22:45, 23:00, 23:53, 24:06, 03:07, Detail
10. Hubený JosefAK Sokolov#79#M1 (18-39)3.03:10:44+00:26:46.86
25:38, 21:08, 21:16, 22:35, 22:44, 23:46, 25:17, 24:50, 03:25, Detail
11. Stára FrantišekCSG TRITEAM#73#M1 (18-39)4.03:11:35+00:27:37.86
27:14, 22:25, 22:20, 22:23, 22:40, 24:50, 23:42, 23:03, 02:53, Detail
12. Juhás MarekPraha Zličín#28#M1 (18-39)5.03:17:32+00:33:34.86
25:38, 21:44, 22:49, 23:40, 24:32, 25:23, 25:32, 25:05, 03:04, Detail
13. Hlavsa MartinTuchlovice#69#M2 (40-49)8.03:17:58+00:34:00.86
27:52, 22:38, 22:12, 22:54, 23:20, 23:47, 25:13, 26:28, 03:30, Detail
14. Pařízek Ondřej#31#M1 (18-39)6.03:19:08+00:35:10.86
27:13, 22:24, 22:21, 22:22, 22:41, 24:39, 26:15, 27:55, 03:12, Detail
15. Zámiš LukášKladno#104#M1 (18-39)7.03:19:33+00:35:35.86
25:56, 22:33, 23:22, 24:14, 24:32, 24:27, 25:33, 25:46, 03:04, Detail
16. Fanta LadislavMaratón klub Kladno#3#M3 (50-59)1.03:20:56+00:36:58.86
25:46, 22:20, 22:39, 23:27, 24:18, 25:29, 26:19, 27:11, 03:22, Detail
17. Wiesner KonstantinBarokomaraton#33#M3 (50-59)2.03:22:39+00:38:41.86
29:28, 24:17, 24:43, 24:35, 24:21, 24:32, 23:56, 23:41, 03:02, Detail
18. Jindřich VítKoloshop Team#56#M1 (18-39)8.03:23:47+00:39:49.86
29:46, 24:01, 24:25, 24:15, 24:31, 24:49, 24:23, 24:22, 03:10, Detail
19. Hlavsa JiříSPORT - LaV RUN#67#M2 (40-49)9.03:25:37+00:41:39.86
29:51, 24:13, 24:20, 24:24, 24:20, 24:37, 25:07, 25:31, 03:10, Detail
20. Vaněček MichaelCyklo Jiřička České Budějovice#24#M2 (40-49)10.03:26:24+00:42:26.86
27:25, 24:14, 24:09, 24:38, 24:54, 25:44, 25:47, 26:08, 03:19, Detail
21. Kucharic Milan #103#M1 (18-39)9.03:26:43+00:42:45.86
30:01, 24:54, 25:01, 24:56, 24:29, 24:36, 24:50, 24:43, 03:08, Detail
22. Švanda PetrČAU + iThinkBeer#42#M3 (50-59)3.03:27:16+00:43:18.86
29:38, 24:12, 24:39, 24:35, 24:19, 24:37, 25:27, 26:12, 03:33, Detail
23. Otta RomanSK Vrchlabí Smola Konstrukce#6#M4 (60-69)1.03:27:46+00:43:48.86
30:00, 24:46, 24:49, 24:20, 24:07, 24:47, 51:21, 03:32, 07:02, Detail
24. Plášil MarekWÝKLUSÁCKÝ TYJÁTR FRÝDLANT #110#M1 (18-39)10.03:29:47+00:45:49.86
28:36, 23:30, 23:16, 23:34, 24:46, 26:30, 27:20, 28:32, 03:39, Detail
25. Musil PetrKladno#12#M3 (50-59)4.03:29:53+00:45:55.86
28:01, 23:17, 23:15, 23:52, 23:58, 25:48, 27:58, 30:13, 03:27, Detail
26. Hora HonzaAktuář Hořovice#20#M3 (50-59)5.03:30:07+00:46:09.86
29:56, 24:48, 24:55, 24:54, 24:50, 24:45, 53:01, 02:54, Detail
27. Pýcha ZdeněkTriatlonSlaný#98#M2 (40-49)11.03:30:23+00:46:25.86
29:40, 24:18, 24:24, 24:42, 24:26, 25:58, 27:05, 26:36, 03:09, Detail
28. Bodnar PavelMaratón klub Kladno#76#M2 (40-49)12.03:31:35+00:47:37.86
29:58, 24:48, 24:56, 25:01, 25:01, 25:06, 26:01, 26:49, 03:49, Detail
29. Tomášek JanBK Čvacht / Yellow Ribbon Run#61#M2 (40-49)13.03:32:26+00:48:28.86
30:28, 25:54, 25:33, 25:44, 25:04, 25:55, 25:14, 25:09, 03:20, Detail
30. Ouda MartinT5 KLADNO#86#M2 (40-49)14.03:33:16+00:49:18.86
30:02, 24:53, 25:02, 24:55, 24:32, 25:34, 26:29, 27:57, 03:45, Detail
31. Tlustý TomášMaraton klub Kladno#52#M1 (18-39)11.03:33:27+00:49:29.86
29:49, 24:22, 24:42, 24:46, 25:09, 26:13, 27:16, 27:12, 03:52, Detail
32. Vojtas FilipNáchod#97#M1 (18-39)12.03:34:49+00:50:51.86
30:00, 24:47, 25:01, 24:50, 24:49, 25:52, 27:14, 28:47, 03:24, Detail
33. Šťastný JaroslavMaratón klub Kladno#102#M4 (60-69)2.03:36:34+00:52:36.86
29:39, 24:25, 24:48, 24:47, 24:20, 26:09, 27:29, 31:28, 03:24, Detail
34. Černý AntonínMaratón klub Kladno#4#M3 (50-59)6.03:37:24+00:53:26.86
28:27, 23:38, 24:17, 25:05, 25:35, 27:12, 29:11, 30:23, 03:31, Detail
35. Kubr JanPraha 6#39#M2 (40-49)15.03:37:29+00:53:31.86
30:03, 24:54, 25:02, 25:00, 25:52, 26:38, 27:41, 28:48, 03:27, Detail
36. Súkenník PeterLSG Karlsruhe#47#M2 (40-49)16.03:40:18+00:56:20.86
30:46, 25:07, 25:13, 24:56, 25:49, 26:55, 28:29, 29:19, 03:38, Detail
37. Vermach JosefCFC Kladno#34#M1 (18-39)13.03:40:56+00:56:58.86
32:36, 51:31, 25:01, 25:47, 27:21, 27:11, 27:44, 03:41, Detail
38. Nejedlý PetrPraha 5#41#M2 (40-49)17.03:41:10+00:57:12.86
31:40, 25:17, 25:38, 25:43, 25:59, 26:49, 28:18, 28:13, 03:30, Detail
39. Bělehrádek PavelTJ Čolek#8#M4 (60-69)3.03:43:02+00:59:04.86
30:00, 24:49, 25:35, 26:45, 26:48, 27:37, 28:32, 28:59, 03:51, Detail
40. Niebauer AlešSokolov#93#M3 (50-59)7.03:44:12+01:00:14.86
31:22, 26:12, 26:17, 26:24, 26:26, 27:26, 28:06, 28:18, 03:35, Detail
41. Výborný MichalCerhenice#29#M1 (18-39)14.03:45:27+01:01:29.86
29:42, 25:23, 26:39, 27:03, 27:43, 27:46, 28:39, 29:14, 03:13, Detail
42. Plachý ZdeněkNelahozeves#112#M2 (40-49)18.03:46:35+01:02:37.86
29:47, 24:58, 25:46, 26:29, 27:45, 28:37, 29:36, 29:49, 03:43, Detail
43. Kameník JaroslavNové Strašecí#35#M1 (18-39)15.03:46:50+01:02:52.86
27:24, 23:40, 24:44, 27:07, 28:17, 30:51, 31:30, 29:52, 03:19, Detail
44. Palacký VítChýně#120#M1 (18-39)16.03:47:12+01:03:14.86
34:48, 28:26, 27:51, 28:18, 27:23, 26:32, 25:31, 25:09, 03:09, Detail
45. Kucko MiroslavLiberec#85#M4 (60-69)4.03:47:19+01:03:21.86
29:48, 24:42, 25:39, 26:55, 27:50, 28:35, 29:14, 30:35, 03:58, Detail
46. Odnoha DavidPřátelé Polánky#83#M2 (40-49)19.03:47:55+01:03:57.86
30:50, 25:11, 25:44, 25:42, 26:13, 27:43, 30:45, 31:35, 04:07, Detail
47. Davídek MiroslavLhota#17#M2 (40-49)20.03:48:26+01:04:28.86
31:39, 26:04, 25:57, 26:18, 27:03, 27:26, 28:55, 31:13, 03:48, Detail
48. Raffay IvanŠaštín Stráže#15#M3 (50-59)8.03:48:50+01:04:52.86
30:33, 25:44, 26:19, 26:44, 27:59, 29:21, 29:09, 29:23, 03:34, Detail
49. Havel PetrKladno#25#M2 (40-49)21.03:49:10+01:05:12.86
32:54, 27:00, 27:07, 27:16, 27:30, 27:29, 27:49, 28:16, 03:45, Detail
50. Drábek MatějMaratón klub Kladno#77#M1 (18-39)17.03:49:33+01:05:35.86
27:13, 22:32, 24:46, 25:12, 27:05, 31:27, 33:23, 33:57, 03:52, Detail
51. Schveinert Jiří#113#M2 (40-49)22.03:52:03+01:08:05.86
32:38, 26:55, 26:58, 27:12, 28:08, 28:31, 28:33, 29:06, 03:56, Detail
52. Koubek JiříHostouň#105#M1 (18-39)18.03:53:51+01:09:53.86
27:12, 22:33, 23:51, 25:19, 28:00, 31:03, 40:13, 31:56, 03:39, Detail
53. Zderadička MIlanPůlpáni Kladno - AC Tepo#30#M3 (50-59)9.03:55:50+01:11:52.86
31:07, 26:21, 26:50, 27:25, 28:48, 29:49, 31:47, 30:06, 03:31, Detail
54. Kovařovic LukášMaratón klub Kladno#82#M2 (40-49)23.03:57:57+01:13:59.86
30:32, 25:46, 26:39, 27:35, 29:22, 30:46, 31:30, 32:04, 03:39, Detail
55. Dušek PetrBacon Gym Opava#27#M1 (18-39)19.03:58:15+01:14:17.86
34:12, 27:54, 27:54, 29:06, 28:38, 28:10, 29:09, 29:18, 03:50, Detail
56. Peluňka NikolasJablonné v podještědí #59#M1 (18-39)20.03:58:15+01:14:17.86
34:10, 27:59, 27:38, 29:19, 28:37, 28:09, 29:12, 29:18, 03:48, Detail
57. Beránek JosefMaratón klub Kladno#130#M4 (60-69)5.03:59:02+01:15:04.86
31:00, 25:48, 26:22, 27:06, 28:48, 30:02, 31:37, 33:59, 04:16, Detail
58. Andrle RadekTJ Baník Stříbro#51#M2 (40-49)24.03:59:32+01:15:34.86
29:03, 25:50, 27:04, 28:08, 29:57, 32:01, 32:48, 31:28, 03:08, Detail
59. Pelán StanislavTriatlon Slaný, Maratón klub Kladno#68#M3 (50-59)10.03:59:46+01:15:48.86
32:22, 27:28, 27:42, 28:18, 29:10, 29:59, 30:19, 30:39, 03:44, Detail
60. Šimeček PavelSolná Lhota#84#M4 (60-69)6.04:00:07+01:16:09.86
30:47, 26:13, 27:13, 27:51, 29:04, 30:37, 32:21, 31:54, 04:02, Detail
61. Vávra JosefZulah#71#M3 (50-59)11.04:00:49+01:16:51.86
31:19, 26:49, 26:49, 27:10, 28:40, 30:17, 32:20, 33:05, 04:15, Detail
62. Kratina PavelMaratón klub Kladno#62#M3 (50-59)12.04:04:12+01:20:14.86
32:11, 29:10, 28:05, 28:21, 28:21, 29:16, 30:05, 33:32, 05:05, Detail
63. Krejčí RobertMP Neratovice#53#M3 (50-59)13.04:07:34+01:23:36.86
32:40, 26:54, 26:57, 27:46, 29:13, 31:33, 34:11, 34:58, 03:18, Detail
64. Bret JiříŠneci v běhu#58#M2 (40-49)25.04:07:38+01:23:40.86
32:03, 54:07, 28:20, 29:25, 31:12, 35:18, 33:23, 03:46, Detail
65. Chvátal VladimírÚvaly#55#M3 (50-59)14.04:08:06+01:24:08.86
32:51, 28:13, 28:30, 28:34, 29:28, 30:04, 31:44, 34:07, 04:30, Detail
66. Šimák JiříKladno#117#M1 (18-39)21.04:09:48+01:25:50.86
35:22, 29:30, 28:54, 29:32, 30:54, 30:53, 29:35, 31:16, 03:47, Detail
67. Zajíc JosefMaratón klub Kladno#109#M2 (40-49)26.04:10:22+01:26:24.86
31:22, 53:37, 27:23, 29:50, 31:54, 36:08, 35:41, 04:23, Detail
68. Veselý PavelKladno#10#M3 (50-59)15.04:10:31+01:26:33.86
32:51, 27:00, 27:33, 28:37, 31:33, 33:05, 32:53, 32:41, 04:13, Detail
69. Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí#91#M4 (60-69)7.04:11:27+01:27:29.86
33:17, 29:19, 29:41, 30:03, 30:24, 30:58, 31:33, 32:04, 04:03, Detail
70. Svoboda MartinKačeři#63#M2 (40-49)27.04:13:31+01:29:33.86
31:36, 53:41, 28:32, 29:59, 32:38, 34:36, 37:22, 05:02, Detail
71. Vosyka VojtěchKladno#26#M1 (18-39)22.04:16:56+01:32:58.86
34:18, 28:27, 28:22, 30:01, 31:42, 33:37, 34:52, 31:32, 04:00, Detail
72. Novák MichalKladno#80#M3 (50-59)16.04:17:31+01:33:33.86
34:47, 29:50, 30:14, 30:17, 31:28, 30:59, 32:23, 33:25, 04:03, Detail
73. Klos VaclavMaratón klub Kladno#11#M4 (60-69)8.04:18:07+01:34:09.86
29:56, 24:35, 25:19, 26:47, 31:56, 38:35, 38:54, 37:31, 04:29, Detail
74. Plšek FrantišekKladno#111#M1 (18-39)23.04:19:19+01:35:21.86
35:42, 29:47, 29:47, 29:53, 30:03, 30:05, 36:00, 34:02, 03:56, Detail
75. Švejkovský JanMaratón klub Kladno#107#M3 (50-59)17.04:20:24+01:36:26.86
35:42, 29:46, 29:47, 29:55, 30:22, 31:33, 34:11, 34:44, 04:18, Detail
76. Tarant JosefKickbox club Mariánské Lazně#49#M3 (50-59)18.04:20:52+01:36:54.86
34:52, 27:54, 29:10, 29:46, 31:10, 33:02, 34:40, 35:58, 04:16, Detail
77. Florián JanKladno#96#M1 (18-39)24.04:21:55+01:37:57.86
28:35, 24:06, 25:33, 26:25, 32:13, 35:45, 42:04, 42:33, 04:37, Detail
78. Bartoš MiroslavBK Louny#45#M4 (60-69)9.04:22:33+01:38:35.86
31:41, 28:16, 28:53, 29:51, 30:48, 31:44, 38:41, 37:57, 04:35, Detail
79. Rendla LubošKladno#48#M2 (40-49)28.04:22:37+01:38:39.86
36:09, 30:44, 31:03, 31:37, 32:04, 31:49, 32:23, 32:05, 04:38, Detail
80. Šindler DanielHC Čambavamba#21#M2 (40-49)29.04:24:23+01:40:25.86
32:39, 26:54, 27:02, 27:46, 29:27, 31:08, 38:30, 46:35, 04:17, Detail
81. Štilip Jan KISORO KLADNO #116#M1 (18-39)25.04:25:04+01:41:06.86
35:22, 29:31, 28:54, 29:32, 30:58, 31:36, 35:58, 38:29, 04:40, Detail
82. Holub MichalPraha 6#70#M3 (50-59)19.04:31:16+01:47:18.86
34:16, 30:34, 31:51, 31:56, 32:56, 34:29, 35:22, 35:32, 04:15, Detail
83. Střelec JakubPraha #95#M1 (18-39)26.04:33:19+01:49:21.86
34:10, 28:00, 27:37, 29:19, 28:40, 34:07, 47:37, 39:27, 04:18, Detail
84. Turzynski MichaelHannover / Německo#18#M3 (50-59)20.04:39:52+01:55:54.86
41:12, 34:14, 33:28, 33:41, 32:47, 32:53, 33:45, 33:30, 04:16, Detail
85. Dvořák FilipBuštěhrad#119#M2 (40-49)30.04:43:56+01:59:58.86
34:24, 30:57, 31:42, 32:45, 34:47, 36:19, 38:10, 39:48, 04:58, Detail
86. Doubek ZdeněkDoubek Team#43#M4 (60-69)10.04:48:02+02:04:04.86
36:04, 31:35, 31:50, 32:43, 34:08, 37:02, 38:57, 40:56, 04:43, Detail
87. Arnošt JanSK Sparta Řevničov#36#M1 (18-39)27.04:50:35+02:06:37.86
34:52, 28:49, 29:11, 31:14, 36:37, 43:05, 42:12, 40:47, 03:44, Detail
88. Hvězda MartinMost#118#M1 (18-39)28.04:52:04+02:08:06.86
33:12, 28:16, 28:21, 30:04, 33:35, 41:41, 43:10, 48:31, 05:11, Detail
89. Vokáč MilanPraha 6#37#M5 (70plus)1.05:03:30+02:19:32.86
41:30, 34:45, 33:15, 34:49, 36:54, 38:13, 39:15, 39:46, 04:59, Detail
90. Rezek MichalŘíčany#114#M3 (50-59)21.05:19:51+02:35:53.86
44:16, 37:26, 37:43, 38:39, 37:41, 39:05, 38:58, 41:19, 04:38, Detail
91. Šandera MartinBONBON#81#M2 (40-49)31.05:27:24+02:43:26.86
44:16, 37:26, 37:47, 38:34, 37:44, 39:15, 43:30, 43:47, 05:00, Detail
92. Jančář StanislavMK Seitl Ostrava#121#M3 (50-59)22.05:28:52+02:44:54.86
40:56, 35:18, 35:55, 36:59, 41:03, 44:36, 44:59, 44:00, 05:01, Detail
93. Wallesch RenéGeesthacht / Německo#19#M2 (40-49)32.05:51:02+03:07:04.86
38:58, 35:10, 36:17, 40:46, 44:38, 51:02, 49:05, 49:07, 05:54, Detail
94. Ulma Tomáš Praha #74#M3 (50-59)23.05:53:18+03:09:20.86
47:34, 43:19, 42:44, 43:13, 42:23, 42:56, 42:53, 42:46, 05:25, Detail
95. Vostrý MiroslavMaratón klub Kladno#22#M2 (40-49)33.06:04:36+03:20:38.86
43:34, 37:40, 41:39, 41:57, 44:58, 47:05, 52:01, 50:33, 05:03, Detail
DNF Švarcbach JanPůlpáni Kladno#13#M3 (50-59)DNF
29:00, 24:11, 24:33, 24:14, 25:08, 27:22, Detail
DNF Grégr RadimKladno#87#M2 (40-49)DNF
32:39, 26:53, 26:59, 27:58, 28:13, 30:03, Detail
DNF Patera MiroslavBK Louny#46#M3 (50-59)DNF
30:57, 25:23, 26:25, 27:46, 38:58, 36:11, Detail
DNF Mohout AlešPardubice#14#M2 (40-49)DNF
30:53, 25:37, 26:29, 27:32, 31:21, 44:59, Detail
DNF Holý MiroslavMaratón klub Kladno#115#M1 (18-39)DNF
34:18, 28:29, 28:17, 30:05, 31:41, 38:50, Detail
DNF Pavlík RomanPraha#23#M2 (40-49)DNF
32:39, 26:53, 27:25, 29:09, 34:36, 43:08, Detail
DNF Groh StanislavAC Vrchlabí#7#M5 (70plus)DNF
56:28, 49:14, 49:47, 51:47, 53:49, 06:53, Detail
DNF Hloušek PetrRozdělov#94#M2 (40-49)DNF
32:41, 27:12, 27:36, 28:23, 31:47, Detail
DNF Havranek LukasnaHoru.tv#66#M1 (18-39)DNF
25:02, 20:31, 21:15, 33:20, Detail
DNF Bernášek JiříKladno#108#M1 (18-39)DNF
25:13, 21:12, 22:32, Detail
DNF Szász PetrK10 Sport Sokolov#60#M4 (60-69)DNF
35:22, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz