Oficiální Výsledková listina Ocelácký triatlon 2021
12. 6. 2021
Dětský závod
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Hodlová | Keana | Dolní Lutyně | #1076# | dívky 0-5 let | 1. | 00:01:49.00 | | Detail |
2. | Nevřala | Damian | Sk Ocelaci Ostrava | #1071# | kluci 0-5 let | 1. | 00:01:51.00 | +00:00:02.00 | Detail |
3. | Drobek | Maxmilián | Bonatrans | #1069# | kluci 0-5 let | 2. | 00:02:09.00 | +00:00:20.00 | Detail |
4. | Pikonský | Matyáš | Ostrava-Zábřeh | #1072# | kluci 0-5 let | 3. | 00:02:10.00 | +00:00:21.00 | Detail |
5. | Bielková | Natálie | Bohumín | #1075# | dívky 0-5 let | 2. | 00:02:13.00 | +00:00:24.00 | Detail |
6. | Ogonová | Stela | PK Bohumín | #1082# | dívky 0-5 let | 3. | 00:02:26.00 | +00:00:37.00 | Detail |
7. | Pokorná | Amálie | Klimkovice | #1084# | dívky 0-5 let | 4. | 00:02:35.00 | +00:00:46.00 | Detail |
8. | Látalová | Anna | Olomouc | #1080# | dívky 0-5 let | 5. | 00:02:37.00 | +00:00:48.00 | Detail |
9. | Komendová | Ema | SK Oceláci Ostrava | #1079# | dívky 0-5 let | 6. | 00:02:38.00 | +00:00:49.00 | Detail |
10. | Hrebíková | Zara | Krmelín | #1078# | dívky 0-5 let | 7. | 00:02:40.00 | +00:00:51.00 | Detail |
11. | Woznica | Tomáš | Ostrava | #1074# | kluci 0-5 let | 4. | 00:02:50.00 | +00:01:01.00 | Detail |
12. | Podhorní | Václav | Team LightBIKE | #1073# | kluci 0-5 let | 5. | 00:02:51.00 | +00:01:02.00 | Detail |
13. | Radová | Evelinka | Ostrava Zábřeh | #1086# | dívky 0-5 let | 8. | 00:03:03.00 | +00:01:14.00 | Detail |
14. | Pustelníková | Lucie | Bohumín - Skřečoň | #1085# | dívky 0-5 let | 9. | 00:03:03.00 | +00:01:14.00 | Detail |
15. | Skácelová | Adéla | Ostrava | #1087# | dívky 0-5 let | 10. | 00:03:13.00 | +00:01:24.00 | Detail |
16. | Holcová | Zora | Slavie | #1077# | dívky 0-5 let | 11. | 00:03:15.00 | +00:01:26.00 | Detail |
17. | Pikonská | Barunka | Ostrava Zábřeh | #1083# | dívky 0-5 let | 12. | 00:03:28.00 | +00:01:39.00 | Detail |
18. | Látalová | Ela | Olomouc | #1081# | dívky 0-5 let | 13. | 00:03:28.00 | +00:01:39.00 | Detail |
19. | Skácel | Patrik | MFK Vítkovice | #1057# | kluci 6-8 let | 1. | 00:05:49.00 | +00:04:00.00 | Detail |
20. | Jurčova | Ema | DK Bikeshop racing team | #1062# | dívky 6-8 let | 1. | 00:05:58.00 | +00:04:09.00 | Detail |
21. | Kožušník | Maxmilián | JednaDvaTri | #1053# | kluci 6-8 let | 2. | 00:06:05.00 | +00:04:16.00 | Detail |
22. | Šenkeříková | Anička | SK Oceláci Ostrava | #1088# | dívky 0-5 let | 14. | 00:06:05.00 | +00:04:16.00 | Detail |
23. | Holcová | Barbora | Sparta | #1059# | dívky 6-8 let | 2. | 00:06:12.00 | +00:04:23.00 | Detail |
24. | Křivánková | Lucie | Rocktechnik triatlon | #1064# | dívky 6-8 let | 3. | 00:06:23.00 | +00:04:34.00 | Detail |
25. | Skácel | Ondřej | MFK Vítkovice | #1056# | kluci 6-8 let | 3. | 00:06:26.00 | +00:04:37.00 | Detail |
26. | Hollá | Marie | KILPI RACING TEAM | #1060# | dívky 6-8 let | 4. | 00:06:49.00 | +00:05:00.00 | Detail |
27. | Šenkeříková | Adéla | Kopřivnice | #1067# | dívky 6-8 let | 5. | 00:06:55.00 | +00:05:06.00 | Detail |
28. | Drobek | Alexander | Bonatrans | #1052# | kluci 6-8 let | 4. | 00:07:09.00 | +00:05:20.00 | Detail |
29. | Kovařčíková | Mia | Elite Sport Boskovice | #1063# | dívky 6-8 let | 6. | 00:07:11.00 | +00:05:22.00 | Detail |
30. | Olšar | Antonín | DDT | #1054# | kluci 6-8 let | 5. | 00:07:12.00 | +00:05:23.00 | Detail |
31. | Martináková | Tereza | SK Ocelaci ostrava | #1065# | dívky 6-8 let | 7. | 00:07:30.00 | +00:05:41.00 | Detail |
32. | Hrebíková | Laura | Krmelín | #1061# | dívky 6-8 let | 8. | 00:07:46.00 | +00:05:57.00 | Detail |
33. | Hodlová | Luna | Dolní Lutyně | #1058# | dívky 6-8 let | 9. | 00:07:48.00 | +00:05:59.00 | Detail |
34. | Vrábelová | Eliška | SK Oceláci Ostrava | #1068# | dívky 6-8 let | 10. | 00:07:49.00 | +00:06:00.00 | Detail |
35. | Pustelník | Filip | Bohumín - Skřečoň | #1055# | kluci 6-8 let | 6. | 00:07:51.00 | +00:06:02.00 | Detail |
36. | Dedek | Matěj | AD team | #1024# | kluci 9-12 let | 1. | 00:10:11.00 | +00:08:22.00 | Detail |
37. | Lebeda | Štěpán | KOLOKROUŽEK Zlín | #1027# | kluci 9-12 let | 2. | 00:10:35.00 | +00:08:46.00 | Detail |
38. | Šafránková | Anna | Elite Sport Boskovice | #1048# | dívky 9-12 let | 1. | 00:10:56.00 | +00:09:07.00 | Detail |
39. | Zavřel | Jiří | Elite Sport Boskovice | #1033# | kluci 9-12 let | 3. | 00:10:59.00 | +00:09:10.00 | Detail |
40. | Pechová | Apolena | Kroměříž | #1045# | dívky 9-12 let | 2. | 00:11:35.00 | +00:09:46.00 | Detail |
41. | Majkráková | Laura | Bike 2000, Kosatky Karviná | #1044# | dívky 9-12 let | 3. | 00:11:56.00 | +00:10:07.00 | Detail |
42. | Vabroušková | Věra | Titan Trilife Zlín | #1050# | dívky 9-12 let | 4. | 00:11:57.00 | +00:10:08.00 | Detail |
43. | Dedek | Jakub | AD team | #1023# | kluci 9-12 let | 4. | 00:12:22.00 | +00:10:33.00 | Detail |
44. | Krausová | Sofie | Elite Sport Boskovice | #1041# | dívky 9-12 let | 5. | 00:12:25.00 | +00:10:36.00 | Detail |
45. | Czerná | Tereza | PK Bohumín | #1035# | dívky 9-12 let | 6. | 00:12:34.00 | +00:10:45.00 | Detail |
46. | Uhrová | Kristýna | Lašský sportovní klub F-M | #1049# | dívky 9-12 let | 7. | 00:12:39.00 | +00:10:50.00 | Detail |
47. | Lichá | Anna | Ski Skunk Ostrava | #1043# | dívky 9-12 let | 8. | 00:13:18.00 | +00:11:29.00 | Detail |
48. | Rybářová | Rozárka | Zběsilé rybky | #1046# | dívky 9-12 let | 9. | 00:13:29.00 | +00:11:40.00 | Detail |
49. | Stochová | Barbora | SK Ocelaci ostrava | #1047# | dívky 9-12 let | 10. | 00:13:33.00 | +00:11:44.00 | Detail |
50. | Dohnalová | Klára | SK Oceláci Ostrava | #1036# | dívky 9-12 let | 11. | 00:13:35.00 | +00:11:46.00 | Detail |
51. | Běčáková | Izabel | LSK-FM | #1034# | dívky 9-12 let | 12. | 00:14:05.00 | +00:12:16.00 | Detail |
52. | Hodný | Vilém | ON-OFF TEAM | #1002# | kluci 13-15 let | 1. | 00:14:08.00 | +00:12:19.00 | Detail |
53. | Šustr | Jiří | BMX Prostějov | #1030# | kluci 9-12 let | 5. | 00:14:21.00 | +00:12:32.00 | Detail |
54. | Janko | Adrian | SK Oceláci Ostrava | #1026# | kluci 9-12 let | 6. | 00:14:21.00 | +00:12:32.00 | Detail |
55. | Zavřelová | Adéla | Elite Sport Boskovice | #1021# | dívky 13-15 let | 1. | 00:14:26.00 | +00:12:37.00 | Detail |
56. | Šafránek | Jáchym | Elite Sport Boskovice | #1011# | kluci 13-15 let | 2. | 00:14:32.00 | +00:12:43.00 | Detail |
57. | Horáková | Tereza | SK Oceláci Ostrava | #1039# | dívky 9-12 let | 13. | 00:14:33.00 | +00:12:44.00 | Detail |
58. | Koudelka | Matyáš | Elite Sport Boskovice | #1005# | kluci 13-15 let | 3. | 00:14:37.00 | +00:12:48.00 | Detail |
59. | Krpecova | Natalie | Kozlovice | #1042# | dívky 9-12 let | 14. | 00:14:42.00 | +00:12:53.00 | Detail |
60. | Anastazovský | Matěj | Bohumín | #1022# | kluci 9-12 let | 7. | 00:14:44.00 | +00:12:55.00 | Detail |
61. | Kovařčík | Matěj | Elite Sport Boskovice | #1006# | kluci 13-15 let | 4. | 00:15:05.00 | +00:13:16.00 | Detail |
62. | Kraus | Filip | Elite Sport Boskovice | #1007# | kluci 13-15 let | 5. | 00:15:18.00 | +00:13:29.00 | Detail |
63. | Švarc | Eliáš | JednaDvaTři | #1031# | kluci 9-12 let | 8. | 00:15:23.00 | +00:13:34.00 | Detail |
64. | Fagan | Matt | Ztracená | #1025# | kluci 9-12 let | 9. | 00:15:31.00 | +00:13:42.00 | Detail |
65. | Domašíková | Adéla | Ostrava | #1037# | dívky 9-12 let | 15. | 00:16:15.00 | +00:14:26.00 | Detail |
66. | Hamtáková | Agata | Bohumin | #1038# | dívky 9-12 let | 16. | 00:16:27.00 | +00:14:38.00 | Detail |
67. | Koudelkova | Lucie | Elite Sport Boskovice | #1017# | dívky 13-15 let | 2. | 00:16:35.00 | +00:14:46.00 | Detail |
68. | Šulák | Marek | TITAN TRILIFE | #1013# | kluci 13-15 let | 6. | 00:17:23.00 | +00:15:34.00 | Detail |
69. | Stoch | Matyáš Karel | SK Ocelaci ostrava | #1010# | kluci 13-15 let | 7. | 00:17:33.00 | +00:15:44.00 | Detail |
70. | Horák | Matěj | SK Oceláci Ostrava | #1003# | kluci 13-15 let | 8. | 00:17:33.00 | +00:15:44.00 | Detail |
71. | Šenkeříková | Lucie | Kopřivnice | #1020# | dívky 13-15 let | 3. | 00:17:39.00 | +00:15:50.00 | Detail |
72. | Štěpánek | Antonín | Team LightBIKE | #1012# | kluci 13-15 let | 9. | 00:17:59.00 | +00:16:10.00 | Detail |
73. | Martinák | Přemysl | SK Ocelaci ostrava | #1028# | kluci 9-12 let | 10. | 00:18:46.00 | +00:16:57.00 | Detail |
74. | Fišera | Ondřej | SK Oceláci Ostrava | #1001# | kluci 13-15 let | 10. | 00:19:46.00 | +00:17:57.00 | Detail |
75. | Lebedová | Anna | KOLOKROUŽEK Zlín | #1018# | dívky 13-15 let | 4. | 00:19:48.00 | +00:17:59.00 | Detail |
76. | Lichý | Ondřej | Ski Skunk Ostrava | #1009# | kluci 13-15 let | 11. | 00:20:37.00 | +00:18:48.00 | Detail |
77. | Warzeszka | Petr | Bonatrans | #1015# | kluci 13-15 let | 11. | 00:20:37.00 | +00:18:48.00 | Detail |
78. | Kusiak | Ondřej | Ostrava | #1016# | kluci 13-15 let | 13. | 00:20:41.00 | +00:18:52.00 | Detail |
79. | Kunčický | David | Orlová Lutyně | #1008# | kluci 13-15 let | 14. | 00:21:29.00 | +00:19:40.00 | Detail |
80. | Švarc | Alexandr | JednaDvaTři | #1014# | kluci 13-15 let | 15. | 00:22:47.00 | +00:20:58.00 | Detail |
81. | Rybářová | Dorotka | Zběsilé rybky | #1019# | dívky 13-15 let | 5. | 00:27:52.00 | +00:26:03.00 | Detail |
| Vitásek | Adam | | #1032# | kluci 9-12 let | | | | Detail |
| Kika | Tomáš | Ztracená | #1004# | kluci 13-15 let | | | | Detail |
| Sova | Tobiáš | PK Bohumin | #1029# | kluci 9-12 let | | | | Detail |
| Janková | Beata | SK Oceláci Ostrava | #1040# | dívky 9-12 let | | | | Detail |
| Nádudvari | Viktoria | Dětmarovice | #1066# | dívky 6-8 let | | | | Detail |
| Nádudvari | Michael | Dětmarovice | #1070# | kluci 0-5 let | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |