Oficiální Výsledková listina Zručský májový běh
15. 5. 2021

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Šafrová AgátaAtletika Jiskra Zruč n. S.#233#Benjamínky1.00:00:32DetailDiplom
2. Halašková EmaMŠ Kolonka Vlašim#224#Benjamínky2.00:00:34+00:00:02.85DetailDiplom
3. Pavlicová Stela Zruč nad Sázavou #229#Benjamínky3.00:00:35+00:00:03.85DetailDiplom
4. Trýb AntonínKola Ledeč#251#Benjamínci1.00:00:35+00:00:03.85DetailDiplom
5. Klečák AntonínTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#242#Benjamínci2.00:00:35+00:00:03.85DetailDiplom
6. Vorlíček AntonínTJ Jiskra Zruč#256#Benjamínci3.00:00:36+00:00:04.85DetailDiplom
7. Pustková BibianaTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#230#Benjamínky4.00:00:37+00:00:05.85DetailDiplom
8. Kohout MatyášekZruč nad Sázavou#243#Benjamínci4.00:00:37+00:00:05.85DetailDiplom
9. Francl DavidZruč nad Sázavou#239#Benjamínci5.00:00:39+00:00:07.85DetailDiplom
10. Pražák VáclavChabeřice#248#Benjamínci6.00:00:39+00:00:07.85DetailDiplom
11. Kolářová VendulkaVlašim#226#Benjamínky5.00:00:39+00:00:07.85DetailDiplom
12. Vorlíčková TerezaZruč nad Sázavou#235#Benjamínky6.00:00:40+00:00:08.85DetailDiplom
13. Hrubín Matouš Zruč nad Sázavou #240#Benjamínci7.00:00:40+00:00:08.85DetailDiplom
14. Vojtíšková MarianaKácov#255#Benjamínky7.00:00:41+00:00:09.85DetailDiplom
15. Kašpar PetrVlašim#241#Benjamínci8.00:00:41+00:00:09.85DetailDiplom
16. Machotka LukášVlašim#246#Benjamínci9.00:00:42+00:00:10.85DetailDiplom
17. Veselý MartinZruč nad Sázavou 1#252#Benjamínci10.00:00:42+00:00:10.85DetailDiplom
18. Fínová TerezkaKutná Hora#223#Benjamínky8.00:00:42+00:00:10.85DetailDiplom
19. Nádvorníková NelaMochov#228#Benjamínky9.00:00:43+00:00:11.85DetailDiplom
20. Vilimovský OndřejOnšovec#253#Benjamínci11.00:00:43+00:00:11.85DetailDiplom
21. Fillerova VeronikaKvětnice#222#Benjamínky10.00:00:43+00:00:11.85DetailDiplom
22. Svitáková MagdalénaVlašim#232#Benjamínky11.00:00:44+00:00:12.85DetailDiplom
23. Dvořák JakubKola Ledeč#238#Benjamínci12.00:00:44+00:00:12.85DetailDiplom
24. Vodrážka JakubZruč nad Sázavou #254#Benjamínci13.00:00:45+00:00:13.85DetailDiplom
25. Miláček PetrLedec n/S#330#Benjamínci14.00:00:45+00:00:13.85DetailDiplom
26. Polívka EduardČáslav#247#Benjamínci15.00:00:46+00:00:14.85DetailDiplom
27. Rychna Jakub David Praha 4#249#Benjamínci16.00:00:48+00:00:16.85DetailDiplom
28. Vrána Ondřej Zruč nad Sázavou #219#Broučci1.00:00:49+00:00:17.85DetailDiplom
29. Kohoutová EmičkaZruc nad Sazavou#202#Berušky1.00:00:51+00:00:19.85DetailDiplom
30. Jelínek JáchymZruč nad Sázavou#211#Broučci2.00:00:52+00:00:20.85DetailDiplom
31. Dryml Mikuláš#237#Benjamínci17.00:00:52+00:00:20.85DetailDiplom
32. Kovařík TobiášZruč nad Sázavou#244#Benjamínci18.00:00:52+00:00:20.85DetailDiplom
33. Šibrava Matěj Zruč n. S.#250#Benjamínci19.00:00:53+00:00:21.85DetailDiplom
34. Herout FrantišekSKC Zruč nad Sázavou#210#Broučci3.00:00:55+00:00:23.85DetailDiplom
35. Kubánek MichaelJirice#245#Benjamínci20.00:00:55+00:00:23.85DetailDiplom
36. Filler MartinŠSK Újezd nad Lesy#319#Předškoláci1.00:00:57+00:00:25.85DetailDiplom
37. Čedík LukášAtletika Benešov#318#Předškoláci2.00:00:58+00:00:26.85DetailDiplom
38. Reznerová TerezaČervené Janovice #203#Berušky2.00:00:59+00:00:27.85DetailDiplom
39. Vondrušková AlenkaJiřice#206#Berušky3.00:00:59+00:00:27.85DetailDiplom
40. Hrubý ŠimonTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#325#Předškoláci3.00:01:00+00:00:28.85DetailDiplom
41. Hegr Šimon#323#Předškoláci4.00:01:00+00:00:28.85DetailDiplom
42. Machotka TomášVlašim#329#Předškoláci5.00:01:01+00:00:29.85DetailDiplom
43. Vojtíšek KristiánKácov#218#Broučci4.00:01:01+00:00:29.85DetailDiplom
44. Peroutková SoňaZruč nad Sázavou#310#Předškolačky1.00:01:01+00:00:29.85DetailDiplom
45. Míčková KarolínaAtletika Benešov#308#Předškolačky2.00:01:02+00:00:30.85DetailDiplom
46. Kašparová KateřinaVlašim#201#Berušky4.00:01:02+00:00:30.85DetailDiplom
47. Podešva AlexSokol Senohraby #331#Předškoláci6.00:01:03+00:00:31.85DetailDiplom
48. Miláčková LauraLedec n/S#227#Předškolačky3.00:01:03+00:00:31.85DetailDiplom
49. Hájek MatyášLedeč nad Sázavou#321#Předškoláci7.00:01:03+00:00:31.85DetailDiplom
50. Nádvorník FilipMochov#212#Broučci5.00:01:04+00:00:32.85DetailDiplom
51. Hrubín Tomáš Zruč nad Sázavou #324#Předškoláci8.00:01:04+00:00:32.85DetailDiplom
52. Seidl KryštofOB Říčany#334#Předškoláci9.00:01:05+00:00:33.85DetailDiplom
53. Trýbová Anežka Kola Ledeč#316#Předškolačky4.00:01:05+00:00:33.85DetailDiplom
54. Vrána Matěj Atletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #340#Předškoláci10.00:01:06+00:00:34.85DetailDiplom
55. Březina HugoZruč nad Sázavou#208#Broučci6.00:01:06+00:00:34.85DetailDiplom
56. Řánek NicolasTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #333#Předškoláci11.00:01:06+00:00:34.85DetailDiplom
57. Kalošová EmaAtletika Benešov#305#Předškolačky5.00:01:07+00:00:35.85DetailDiplom
58. Nykodýmová MarieSKP Olympia Kutná Hora#309#Předškolačky6.00:01:08+00:00:36.85DetailDiplom
59. Sabová MarkétaSabovi#311#Předškolačky7.00:01:08+00:00:36.85DetailDiplom
60. Vondráková LibušeVlašim#205#Berušky5.00:01:09+00:00:37.85DetailDiplom
61. Šmigelský Dominik Kouřim #215#Broučci7.00:01:10+00:00:38.85DetailDiplom
62. Popek JakubKožlí#332#Předškoláci12.00:01:10+00:00:38.85DetailDiplom
63. Žaba DanielTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#221#Broučci8.00:01:11+00:00:39.85DetailDiplom
64. Franclová HelenkaZruč nad Sázavou#303#Předškolačky8.00:01:11+00:00:39.85DetailDiplom
65. Fišer DominikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#320#Předškoláci13.00:01:12+00:00:40.85DetailDiplom
66. Vorlíček JakubTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#339#Předškoláci14.00:01:12+00:00:40.85DetailDiplom
67. Kovařík ŠimonJiskra Zruč nad Sázavou#327#Předškoláci15.00:01:13+00:00:41.85DetailDiplom
68. Šanda LadislavChlumec nad Cidlinou#336#Předškoláci16.00:01:14+00:00:42.85DetailDiplom
69. Růžková Gabriela Borovnice#204#Berušky6.00:01:15+00:00:43.85DetailDiplom
70. Vilimovský JosefTJ Jiskra Zruč n. S.#337#Předškoláci17.00:01:15+00:00:43.85DetailDiplom
71. Jeřábek Adam#326#Předškoláci18.00:01:16+00:00:44.85DetailDiplom
72. Vondrák TadeášVlašim#338#Předškoláci19.00:01:18+00:00:46.85DetailDiplom
73. Vosyka VojtěchZruč nad Sázavou#996#Předškoláci20.00:01:18+00:00:46.85DetailDiplom
74. Svoboda Sebastián Zruč nad Sázavou#213#Broučci9.00:01:18+00:00:46.85DetailDiplom
75. Šandová AnnaChlumec nad Cidlinou#314#Předškolačky9.00:01:20+00:00:48.85DetailDiplom
76. Růžková Aneta Borovnice#231#Benjamínky12.00:01:21+00:00:49.85DetailDiplom
77. Hansová AnetaZlín#328#Předškolačky10.00:01:21+00:00:49.85DetailDiplom
78. Uttl LiborAC Šakalík#217#Broučci10.00:01:22+00:00:50.85DetailDiplom
79. Storožová EmaLedeč nad Sázavou#312#Předškolačky11.00:01:23+00:00:51.85DetailDiplom
80. Veselá Anička#317#Předškolačky12.00:01:24+00:00:52.85DetailDiplom
81. Drymlová Agnes #301#Předškolačky13.00:01:25+00:00:53.85DetailDiplom
82. Zeman MatějZruč nad Sázavou#220#Broučci11.00:01:26+00:00:54.85DetailDiplom
83. Kolářová KateřinaVlašim#307#Předškolačky14.00:01:28+00:00:56.85DetailDiplom
84. Staňek VojtěchZruč nad sázavou#335#Předškoláci21.00:01:28+00:00:56.85DetailDiplom
85. Svobodová SáraZruč nad Sázavou#313#Předškolačky15.00:01:29+00:00:57.85DetailDiplom
86. Hegrová Zuzana#304#Předškolačky16.00:01:30+00:00:58.85DetailDiplom
87. Hansová NelaZlín#876#Předškolačky17.00:01:35+00:01:03.85DetailDiplom
88. Trýb VladislavKola Ledeč#216#Broučci12.00:01:36+00:01:04.85DetailDiplom
89. Dudlová SofiaKutná Hora#302#Předškolačky18.00:01:36+00:01:04.85DetailDiplom
90. Tichotová KateřinaTJ Jiskra#315#Předškolačky19.00:01:38+00:01:06.85DetailDiplom
91. Francl OndřejZruč nad Sázavou#209#Broučci13.00:01:49+00:01:17.85DetailDiplom
92. Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Team#442#Nejmladší žákyně1.00:01:51+00:01:19.85DetailDiplom
93. Přádová NelaAtletika Jižní město#449#Nejmladší žákyně2.00:01:52+00:01:20.85DetailDiplom
94. Nademlejnský PavelStřela Žebrák#462#Nejmladší žáci1.00:01:53+00:01:21.85DetailDiplom
95. Krikavova AdélaSvětlá nad Sázavou#444#Nejmladší žákyně3.00:01:54+00:01:22.85DetailDiplom
96. Pustka FelixTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#466#Nejmladší žáci2.00:01:55+00:01:23.85DetailDiplom
97. Mandík MichalAtletika Jižní město#460#Nejmladší žáci3.00:01:56+00:01:24.85DetailDiplom
98. Seidl MarekOB Říčany#469#Nejmladší žáci4.00:01:56+00:01:24.85DetailDiplom
99. Rychna Martin JakubPraha 4#468#Nejmladší žáci5.00:01:58+00:01:26.85DetailDiplom
100. Podešva PatrikSokol Senohraby#465#Nejmladší žáci6.00:01:59+00:01:27.85DetailDiplom
101. Hegerová LindaAtletika Jižní Město#440#Nejmladší žákyně4.00:01:59+00:01:27.85DetailDiplom
102. Vávrová LindaTJ JIskra Zruč nad Sázavou#453#Nejmladší žákyně5.00:02:03+00:01:31.85DetailDiplom
103. Kmentová DominikaJiskra Zruč n. S.#995#Minižákyně1.00:02:04+00:01:32.85DetailDiplom
104. Přáda JakubPraha#431#Minižáci1.00:02:04+00:01:32.85DetailDiplom
105. Sovadina AdamAC Čáslav#472#Nejmladší žáci7.00:02:05+00:01:33.85DetailDiplom
106. Sixta TobiášTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#470#Nejmladší žáci8.00:02:06+00:01:34.85DetailDiplom
107. Vynšová Barbora Atletika Benešov#419#Minižákyně2.00:02:06+00:01:34.85DetailDiplom
108. Novák DanielAtletika Benešov#463#Nejmladší žáci9.00:02:07+00:01:35.85DetailDiplom
109. Vobecký FilipAtletika Benešov#476#Nejmladší žáci10.00:02:09+00:01:37.85DetailDiplom
110. Možíšová MagdalénaTJ Sokol Senohraby#447#Nejmladší žákyně6.00:02:09+00:01:37.85DetailDiplom
111. Čihák LadislavCholupice#998#Nejmladší žáci11.00:02:10+00:01:38.85DetailDiplom
112. Friml PetrAC Čáslav#457#Nejmladší žáci12.00:02:10+00:01:38.85DetailDiplom
113. Šafrová KláraAtletika Jiskra Zruč n. S.#415#Minižákyně3.00:02:12+00:01:40.85DetailDiplom
114. Svobodová EliškaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#452#Nejmladší žákyně7.00:02:12+00:01:40.85DetailDiplom
115. Přáda DanielPraha#430#Minižáci2.00:02:14+00:01:42.85DetailDiplom
116. Šibrava Patrik Jiskra Zruč n. S.#432#Minižáci3.00:02:14+00:01:42.85DetailDiplom
117. Božovská KarolínaAtletika Benešov#402#Minižákyně4.00:02:14+00:01:42.85DetailDiplom
118. Vobecký LukášBystřice#477#Nejmladší žáci13.00:02:15+00:01:43.85DetailDiplom
119. Mihucová NelaAC Čáslav#446#Nejmladší žákyně8.00:02:16+00:01:44.85DetailDiplom
120. Malina PavelAC Čáslav#459#Nejmladší žáci14.00:02:16+00:01:44.85DetailDiplom
121. Rokos PavelAC Čáslav#467#Nejmladší žáci15.00:02:16+00:01:44.85DetailDiplom
122. Šťastný AntonínSlovan Liberec#999#Minižáci4.00:02:17+00:01:45.85DetailDiplom
123. Míkovec DanielAtletika Jižní Město#461#Nejmladší žáci16.00:02:17+00:01:45.85DetailDiplom
124. Vorlíček VáclavTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#435#Minižáci5.00:02:18+00:01:46.85DetailDiplom
125. Kirňák MatějTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#458#Nejmladší žáci17.00:02:18+00:01:46.85DetailDiplom
126. Jantač Tomáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #422#Minižáci6.00:02:19+00:01:47.85DetailDiplom
127. Brožíková MarieAtletika Benešov#403#Minižákyně5.00:02:20+00:01:48.85DetailDiplom
128. Hoferek ŠimonAC Čáslav#214#Minižáci7.00:02:20+00:01:48.85DetailDiplom
129. Sabová KláraSabovi#451#Nejmladší žákyně9.00:02:21+00:01:49.85DetailDiplom
130. Bělina MatějTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#420#Minižáci8.00:02:22+00:01:50.85DetailDiplom
131. Pražák VojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#429#Minižáci9.00:02:22+00:01:50.85DetailDiplom
132. Klečák FrantišekTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#423#Minižáci10.00:02:22+00:01:50.85DetailDiplom
133. Kubánková ViolaJirice#445#Nejmladší žákyně10.00:02:24+00:01:52.85DetailDiplom
134. Slabá EliškaSK Míle#414#Minižákyně6.00:02:24+00:01:52.85DetailDiplom
135. Kalošová MonikaAtletika Benešov#407#Minižákyně7.00:02:24+00:01:52.85DetailDiplom
136. Peroutka FilipAC Čáslav#464#Nejmladší žáci18.00:02:24+00:01:52.85DetailDiplom
137. Kmošek RichardZruč n. S.#424#Minižáci11.00:02:25+00:01:53.85DetailDiplom
138. Blažejovská MartinaZruč nad Sázavou#437#Nejmladší žákyně11.00:02:26+00:01:54.85DetailDiplom
139. Řeháková ValerieAtletika Benešov#413#Minižákyně8.00:02:26+00:01:54.85DetailDiplom
140. Dudák MatějTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#455#Nejmladší žáci19.00:02:27+00:01:55.85DetailDiplom
141. Záklasník JanAC Čáslav#478#Nejmladší žáci20.00:02:28+00:01:56.85DetailDiplom
142. Kmošek RobinZruč n. S.#425#Minižáci12.00:02:29+00:01:57.85DetailDiplom
143. Gabková AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#439#Nejmladší žákyně12.00:02:29+00:01:57.85DetailDiplom
144. Kašparová MichaelaVlašim#443#Nejmladší žákyně13.00:02:29+00:01:57.85DetailDiplom
145. Žaba DominikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #436#Minižáci13.00:02:30+00:01:58.85DetailDiplom
146. Šostá AdrianaBenešov#417#Minižákyně9.00:02:32+00:02:00.85DetailDiplom
147. Smejkal JanTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#471#Nejmladší žáci21.00:02:33+00:02:01.85DetailDiplom
148. Kubín DominikTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#427#Minižáci14.00:02:34+00:02:02.85DetailDiplom
149. Hušáková AntonieAC Čáslav#441#Nejmladší žákyně14.00:02:35+00:02:03.85DetailDiplom
150. Rokosová NellaAC Čáslav#412#Minižákyně10.00:02:36+00:02:04.85DetailDiplom
151. Víšek Matěj AC Čáslav#475#Nejmladší žáci22.00:02:37+00:02:05.85DetailDiplom
152. Šimánková ElenTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#416#Minižákyně11.00:02:38+00:02:06.85DetailDiplom
153. Čápová ViktorkaAC Čáslav#404#Minižákyně12.00:02:38+00:02:06.85DetailDiplom
154. Blažejovská VeronikaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#401#Minižákyně13.00:02:40+00:02:08.85DetailDiplom
155. Čiháková AnetaCholupice#428#Minižákyně14.00:02:43+00:02:11.85DetailDiplom
156. Tichota OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #433#Minižáci15.00:02:43+00:02:11.85DetailDiplom
157. Proislová KarolínaAtletika Zruč nad Sázavou#410#Minižákyně15.00:02:46+00:02:14.85DetailDiplom
158. Hrubínová Barbora Zruč nad Sázavou #406#Minižákyně16.00:02:46+00:02:14.85DetailDiplom
159. Krupka Matyáš AC Čáslav#426#Minižáci16.00:02:47+00:02:15.85DetailDiplom
160. Tlach MatějTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#434#Minižáci17.00:02:47+00:02:15.85DetailDiplom
161. Fišterová AnnaAC Čáslav#438#Nejmladší žákyně15.00:02:49+00:02:17.85DetailDiplom
162. Hudák Sebastian Kutná Hora #421#Minižáci18.00:02:58+00:02:26.85DetailDiplom
163. Kolářová AnnaVlašim#408#Minižákyně17.00:03:03+00:02:31.85DetailDiplom
164. Provazníková EliškaZruč nad Sázavou#411#Minižákyně18.00:03:05+00:02:33.85DetailDiplom
165. Karban MatějTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#554#Starší žáci1.00:03:26+00:02:54.85DetailDiplom
166. Pernica AdamAC Čáslav#557#Starší žáci2.00:03:35+00:03:03.85DetailDiplom
167. Petrík AdamTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#558#Starší žáci3.00:03:37+00:03:05.85DetailDiplom
168. Mandíková DanielaAtletika Jižní město#543#Starší žákyně1.00:03:40+00:03:08.85DetailDiplom
169. Gasiúnas - Demčenko DominikAtletika Jižní město#552#Starší žáci4.00:03:42+00:03:10.85DetailDiplom
170. Růžičková Karolína Atletika Zruč #450#Nejmladší žákyně16.00:03:43+00:03:11.85DetailDiplom
171. Jindřich MartinTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#553#Starší žáci5.00:03:43+00:03:11.85DetailDiplom
172. Gabko MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#521#Mladší žáci1.00:03:45+00:03:13.85DetailDiplom
173. Jánošík DominikAtletika Vlašim#524#Mladší žáci2.00:03:47+00:03:15.85DetailDiplom
174. Silvey Olivia Sokol Seneohraby#546#Starší žákyně2.00:03:48+00:03:16.85DetailDiplom
175. Lapáčková TerezaAC Čáslav#503#Mladší žákyně1.00:03:50+00:03:18.85DetailDiplom
176. Apltauer Václav AC Čáslav#550#Starší žáci6.00:03:51+00:03:19.85DetailDiplom
177. Kment AdamJiskra Zruč n. S.#993#Mladší žáci3.00:03:52+00:03:20.85DetailDiplom
178. Kment ŠimonJiskra Zruč n. S.#994#Mladší žáci4.00:03:55+00:03:23.85DetailDiplom
179. Holeček MatějAtletika Jižní město#522#Mladší žáci5.00:03:58+00:03:26.85DetailDiplom
180. Malina Miroslav AC Čáslav#556#Starší žáci7.00:04:00+00:03:28.85DetailDiplom
181. Nademlejnská ŠárkaTJ Lokomotiva Beroun#505#Mladší žákyně2.00:04:00+00:03:28.85DetailDiplom
182. Kučerová KarolínaAtletika Benešov#541#Starší žákyně3.00:04:01+00:03:29.85DetailDiplom
183. Malina PetrAC Čáslav#530#Mladší žáci6.00:04:02+00:03:30.85DetailDiplom
184. Nedvědová KarolínaKolín#506#Mladší žákyně3.00:04:03+00:03:31.85DetailDiplom
185. Šafrová LucieAtletika Jiskra Zruč n. S.#514#Mladší žákyně4.00:04:06+00:03:34.85DetailDiplom
186. Brožík IvanAtletika Benešov#518#Mladší žáci7.00:04:07+00:03:35.85DetailDiplom
187. Novotná IvetaAC Čáslav#544#Starší žákyně4.00:04:08+00:03:36.85DetailDiplom
188. Lichtenbergová ZuzanaSokol Senohraby#542#Starší žákyně5.00:04:08+00:03:36.85DetailDiplom
189. Pelešková ElenaAC Čáslav#509#Mladší žákyně5.00:04:08+00:03:36.85DetailDiplom
190. Svoboda Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#534#Mladší žáci8.00:04:12+00:03:40.85DetailDiplom
191. Kotišová KarolínaSokol Senohraby#540#Starší žákyně6.00:04:12+00:03:40.85DetailDiplom
192. Kulhánek MatějTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#555#Starší žáci8.00:04:12+00:03:40.85DetailDiplom
193. Pelešková GabrielaAC Čáslav#545#Starší žákyně7.00:04:13+00:03:41.85DetailDiplom
194. Filip JiříZruč nad Sázavou#551#Starší žáci9.00:04:16+00:03:44.85DetailDiplom
195. Míkovcová MagdalenaAtletika Jižní Město#504#Mladší žákyně6.00:04:17+00:03:45.85DetailDiplom
196. Zahálka OndřejTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#561#Starší žáci10.00:04:17+00:03:45.85DetailDiplom
197. Řeháková Laura AnnaAtletika Benešov#511#Mladší žákyně7.00:04:20+00:03:48.85DetailDiplom
198. Carmine NicolAtletika Jižní Město#501#Mladší žákyně8.00:04:22+00:03:50.85DetailDiplom
199. Lebeda Pavel AC Čáslav#529#Mladší žáci9.00:04:22+00:03:50.85DetailDiplom
200. Seidlová MagdalenaOB Říčany#512#Mladší žákyně9.00:04:24+00:03:52.85DetailDiplom
201. Krupka VojtěchAC Čáslav#528#Mladší žáci10.00:04:25+00:03:53.85DetailDiplom
202. Dalešická ZitaAC Čáslav#539#Starší žákyně8.00:04:25+00:03:53.85DetailDiplom
203. Pěkná Julie Zruč nad Sázavou #508#Mladší žákyně10.00:04:26+00:03:54.85DetailDiplom
204. Budínský LukášTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#519#Mladší žáci11.00:04:27+00:03:55.85DetailDiplom
205. Bělina JanTJ Jiskra Zruč n. S. - Fotbal#517#Mladší žáci12.00:04:28+00:03:56.85DetailDiplom
206. Pavlicová EmaTJ Jiskra Zruč n. Sázavou #507#Mladší žákyně11.00:04:29+00:03:57.85DetailDiplom
207. Kotiš MartinSokol Senohraby#527#Mladší žáci13.00:04:29+00:03:57.85DetailDiplom
208. Hegerová DitaAtletika Jižní Město#502#Mladší žákyně12.00:04:36+00:04:04.85DetailDiplom
209. Strecker David TJ Jiskra Zruč n. S. - Fotbal#533#Mladší žáci14.00:04:38+00:04:06.85DetailDiplom
210. Víšek Jakub AC Čáslav#560#Starší žáci11.00:04:38+00:04:06.85DetailDiplom
211. Jelínek PetrTJ Jiskra Zruč n. S. - Fotbal#525#Mladší žáci15.00:04:40+00:04:08.85DetailDiplom
212. Tůma MatyášAC Čáslav#538#Mladší žáci16.00:04:42+00:04:10.85DetailDiplom
213. Matoušek JakubTJ Jiskra Zruč n. S. - Fotbal#531#Mladší žáci17.00:04:47+00:04:15.85DetailDiplom
214. Baranec OndřejAC Čáslav#515#Mladší žáci18.00:04:51+00:04:19.85DetailDiplom
215. Edr JiříTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#520#Mladší žáci19.00:04:51+00:04:19.85DetailDiplom
216. Pajer LukášTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#532#Mladší žáci20.00:05:08+00:04:36.85DetailDiplom
217. Bareš JosefAC Čáslav#516#Mladší žáci21.00:05:08+00:04:36.85DetailDiplom
218. Šťastná AnnaLiberec#306#Předškolačky20.00:05:26+00:04:54.85DetailDiplom
219. Šafránek TomášAC Čáslav#535#Mladší žáci22.00:05:30+00:04:58.85DetailDiplom
220. Janata FrantišekTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#523#Mladší žáci23.00:05:34+00:05:02.85DetailDiplom
221. Veselý FilipTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#559#Starší žáci12.00:05:37+00:05:05.85DetailDiplom
222. Šnaider SebastianTJ Jiskra Zruč n. S. - Fotbal#536#Mladší žáci24.00:05:44+00:05:12.85DetailDiplom
223. Jirovský MilošAC Čáslav#526#Mladší žáci25.00:05:46+00:05:14.85DetailDiplom
DNF Peroutková JindřiškaZruč nad Sázavou#409#MinižákyněDNF Detail
DNF Appl Theodor#207#BroučciDNF Detail
DNS Vávrová AdélaTJ JIskra Zruč nad Sázavou#418#MinižákyněDNS Detail
DNS Podhájecká NikolaAC Čáslav#510#Mladší žákyněDNS Detail
DNS Bělík Martin#236#BenjamínciDNS Detail
DNS Kloudová EllaOlympia Spartan Training Kutná Hora#225#BenjamínkyDNS Detail
DNS Sovová AgátaOlympia Spartan Training Kutná Hora#513#Mladší žákyněDNS Detail
DNS Forejt PatrikZruč nad Sázavou#456#Nejmladší žáciDNS Detail
DNS Forejtová VeronikaZruč nad Sázavou#405#MinižákyněDNS Detail
DNS Sýkora OndřejTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#473#Nejmladší žáciDNS Detail
DNS Tvrdík MatyášTJ Jiskra Zruč n. S. - Házená#474#Nejmladší žáciDNS Detail
DNS Diary AyeTJ Jiskra Zruč n. S. - Fotbal#454#Nejmladší žáciDNS Detail
DNS Pernicová AmálieAC Čáslav#448#Nejmladší žákyněDNS Detail
DNS Šťastná LucieSokol Senohraby#548#Starší žákyněDNS Detail
DNS Halaška MatyášMŠ Kolonka Vlašim#322#PředškoláciDNS Detail
DNS Snizek NicoleAC Čáslav #547#Starší žákyněDNS Detail
DNS Zelenková AnnaAC Čáslav#549#Starší žákyněDNS Detail
DNS Šandová Tereza#234#BenjamínkyDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz