Oficiální Výsledková listina Zručský májový běh – lidový
15. 5. 2021

Lidový běh

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Pecha MartinAC Čáslav#1003#M1.00:11:04DetailDiplom
2. Perner MichalAC Čáslav#1002#M2.00:11:06+00:00:02.00DetailDiplom
3. Malina FrantišekAC Čáslav#1001#M3.00:11:19+00:00:15.00DetailDiplom
4. Šibrava StanislavJiskra Zruč n.S.#145#M4.00:11:25+00:00:21.00DetailDiplom
5. Linhart JanPraha#733#M5.00:11:29+00:00:25.00DetailDiplom
6. Kučerová AnetaAtletika Benešov#731#F1.00:11:39+00:00:35.00DetailDiplom
7. Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#109#M6.00:11:54+00:00:50.00DetailDiplom
8. Kafka LukášTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#730#M7.00:12:15+00:01:11.00DetailDiplom
9. Dubjáková KateřinaZručné Dobroty#112#F2.00:12:24+00:01:20.00DetailDiplom
10. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#115#M8.00:12:26+00:01:22.00DetailDiplom
11. Nedvěd MarekKolín#742#M9.00:12:32+00:01:28.00DetailDiplom
12. Maxa Antonín TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #129#M10.00:12:47+00:01:43.00DetailDiplom
13. Gabko LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#714#M11.00:12:49+00:01:45.00DetailDiplom
14. Šanda Ladislav#537#M12.00:12:50+00:01:46.00DetailDiplom
15. Gabko MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#715#M13.00:12:52+00:01:48.00DetailDiplom
16. Tůma JonášAtletika Benešov#754#M14.00:13:06+00:02:02.00DetailDiplom
17. Maxa VojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #130#M15.00:13:18+00:02:14.00DetailDiplom
18. Hrubý PetrAC Čáslav#724#M16.00:13:32+00:02:28.00DetailDiplom
19. Drbal LubošTj Jiskra Zruč nad Sázavou#108#M17.00:13:38+00:02:34.00DetailDiplom
20. Kučerová KarolínaAtletika Benešov#991#F3.00:13:45+00:02:41.00DetailDiplom
21. Anděl JaroslavChabeřice#101#M18.00:13:54+00:02:50.00DetailDiplom
22. Pustka JindřichTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#746#M19.00:13:57+00:02:53.00DetailDiplom
23. Herout FrantišekSKC Zruč nad Sázavou#116#M20.00:14:05+00:03:01.00DetailDiplom
24. Štěpánek JanSázava#148#M21.00:14:24+00:03:20.00DetailDiplom
25. Ruth JakubTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#747#M22.00:14:25+00:03:21.00DetailDiplom
26. Jelínek BořekTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#728#M23.00:14:41+00:03:37.00DetailDiplom
27. Jelínek FrantišekTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#120#M24.00:14:50+00:03:46.00DetailDiplom
28. Hála Jiří#718#M25.00:14:52+00:03:48.00DetailDiplom
29. Jánský Ondřej Kolín #727#M26.00:14:55+00:03:51.00DetailDiplom
30. Šafrová LuckaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#142#F4.00:14:58+00:03:54.00DetailDiplom
31. Nádvorník JosefSDH Zruč nad Sázavou#740#M27.00:15:00+00:03:56.00DetailDiplom
32. Maur KryštofKunratice#737#M28.00:15:00+00:03:56.00DetailDiplom
33. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#110#M29.00:15:01+00:03:57.00DetailDiplom
34. Pojmon OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#133#M29.00:15:01+00:03:57.00DetailDiplom
35. Altmanová EliškaZruč nad Sázavou #701#F5.00:15:08+00:04:04.00DetailDiplom
36. Maštalířová VěraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#127#F6.00:15:10+00:04:06.00DetailDiplom
37. Slavíček JindřichJiskra Zruč n. S.#135#M31.00:15:21+00:04:17.00DetailDiplom
38. Uttl LiborAC Šakalík#151#M32.00:15:31+00:04:27.00DetailDiplom
39. Závorková VendulaZruč nad Sázavou#157#F7.00:15:36+00:04:32.00DetailDiplom
40. Nádvorníková JanaMochov#741#F8.00:15:37+00:04:33.00DetailDiplom
41. Víšková IlonaAC Čáslav#756#F9.00:15:39+00:04:35.00DetailDiplom
42. Malá JanaZruč nad Sázavou#125#F10.00:15:41+00:04:37.00DetailDiplom
43. Kučera RadekBenešov#992#M33.00:15:41+00:04:37.00DetailDiplom
44. Fišer RadekZruč nad Sázavou#113#M34.00:15:45+00:04:41.00DetailDiplom
45. Jánská MarkétaKolín#725#F11.00:15:46+00:04:42.00DetailDiplom
46. Bílková Terezie#703#F12.00:16:14+00:05:10.00DetailDiplom
47. Maur JanKunratice#736#M35.00:16:33+00:05:29.00DetailDiplom
48. Flanderka Aleš Kolín #713#M36.00:16:36+00:05:32.00DetailDiplom
49. Suchý AdamBezim co to da#138#M37.00:16:48+00:05:44.00DetailDiplom
50. Suchá Jana TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#137#F13.00:16:48+00:05:44.00DetailDiplom
51. Maxová PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #131#F14.00:16:54+00:05:50.00DetailDiplom
52. Civínová PetraDobrý ročník#704#F15.00:17:02+00:05:58.00DetailDiplom
53. Blažejovská MartinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#105#F16.00:17:06+00:06:02.00DetailDiplom
54. Fišter ŠtefanAC Čáslav#712#M38.00:17:22+00:06:18.00DetailDiplom
55. Svobodová Lucie TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#748#F17.00:17:37+00:06:33.00DetailDiplom
56. Mikšík ŠtěpánTJ Jiskra ZnS - oddíl házené#739#M39.00:17:38+00:06:34.00DetailDiplom
57. Blažejovská JanaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#104#F18.00:17:50+00:06:46.00DetailDiplom
58. Blažejovská VeronikaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#106#F19.00:17:54+00:06:50.00DetailDiplom
59. Šibrava Patrik Jiskra Zruč n.S.#144#M40.00:18:03+00:06:59.00DetailDiplom
60. Hrubínová Barbora Zruč nad Sázavou #117#F20.00:18:19+00:07:15.00DetailDiplom
61. Mihucová MichaelaAC Čáslav#738#F21.00:18:30+00:07:26.00DetailDiplom
62. Macháčková RadkaČáslavská sportovní#711#F22.00:18:31+00:07:27.00DetailDiplom
63. Vávrová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#153#F23.00:19:21+00:08:17.00DetailDiplom
64. Jánská Štěpánka Kolín #726#F24.00:20:02+00:08:58.00DetailDiplom
65. Trojanová JitkaZruč nad Sázavou#150#F25.00:20:34+00:09:30.00DetailDiplom
66. Gabková PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#717#F26.00:20:40+00:09:36.00DetailDiplom
67. Bačová JanaČelákovice#702#F27.00:20:55+00:09:51.00DetailDiplom
68. Pernicová LudmilaAC Čáslav#744#F28.00:20:57+00:09:53.00DetailDiplom
69. Valentová VeronikaKafe Belvedér#755#F29.00:20:57+00:09:53.00DetailDiplom
70. Slavíčková Alena Jiska Zruč n. S.#136#F30.00:21:05+00:10:01.00DetailDiplom
71. Gabková AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#716#F31.00:21:15+00:10:11.00DetailDiplom
72. Tremmel JakubKafe Belvedér#752#M41.00:21:37+00:10:33.00DetailDiplom
73. Pištěková PetraZruč nad Sázavou#745#F32.00:21:38+00:10:34.00DetailDiplom
74. Šafrová KlárkaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#141#F33.00:21:40+00:10:36.00DetailDiplom
75. Hrubínová Marie Zruč nad Sázavou #118#F34.00:21:46+00:10:42.00DetailDiplom
76. Jelínková Jana#121#F35.00:21:56+00:10:52.00DetailDiplom
77. Šťastná PetraKafe Belvedér#751#F36.00:22:07+00:11:03.00DetailDiplom
78. Merašická DagmarContinental Automotive#132#F37.00:22:22+00:11:18.00DetailDiplom
79. Jelínek ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#729#M42.00:22:43+00:11:39.00DetailDiplom
80. Šafrová AgátkaZruč nad Sázavou#140#F38.00:22:51+00:11:47.00DetailDiplom
81. Šafra MartinZruč nad Sázavou#139#M43.00:22:53+00:11:49.00DetailDiplom
82. Dobřický ml. JanČáslav#709#M44.00:22:53+00:11:49.00DetailDiplom
83. Dobřický JanČáslav#708#M45.00:22:53+00:11:49.00DetailDiplom
84. Bělina TomášZruč nad Sázavou#102#M46.00:23:42+00:12:38.00DetailDiplom
85. Šafrová PavlaZruč nad Sázavou#143#F39.00:24:01+00:12:57.00DetailDiplom
86. Kalinová Zdenka#122#F40.00:24:09+00:13:05.00DetailDiplom
87. Hořejšová MichaelaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#722#F41.00:24:12+00:13:08.00DetailDiplom
88. Macková AndreaČáslav#710#F42.00:26:56+00:15:52.00DetailDiplom
89. Hejlová KateřinaZruč nad Sázavou#720#F43.00:27:38+00:16:34.00DetailDiplom
90. Dobřická JarmilaČáslavská sportovní#707#F44.00:28:12+00:17:08.00DetailDiplom
91. Dubjáková BohumilaJiskra Zruč n. S.#111#F45.00:28:41+00:17:37.00DetailDiplom
92. Maxa AlešTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #128#M47.00:29:11+00:18:07.00DetailDiplom
93. Bělinová TerezaZruč nad Sázavou#103#F46.00:29:14+00:18:10.00DetailDiplom
94. Černá Šárka Metalcom Kutná Hora #706#F47.00:32:04+00:21:00.00DetailDiplom
95. Syrůček MatějMetalcom Kutná Hora#749#M48.00:34:21+00:23:17.00DetailDiplom
96. Syrůčková PetraMetalcom Kutná Hora#750#F48.00:34:35+00:23:31.00DetailDiplom
DNF Tornová ZuzkaZruč nad Sázavou#149#FDNF Detail
DNS Lenhartová EliškaZruč nad Sázavou#732#FDNS Detail
DNS Šimánková KamilaTJ Zruč nad Sázavou#147#FDNS Detail
DNS Šimánková ElenZruč nad Sázavou#146#FDNS Detail
DNS Vávrová AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#152#FDNS Detail
DNS Řánek Nicolas#134#MDNS Detail
DNS Závorková EvaZruč nad Sázavou#156#FDNS Detail
DNS Vilimovská Anna#154#FDNS Detail
DNS Malina MartinKutná Hora #734#MDNS Detail
DNS Malinová EvaKutná Hora #735#FDNS Detail
DNS Lejnar MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #124#MDNS Detail
DNS Housková VeronikaDobrý ročník#723#FDNS Detail
DNS Tresch MartinaAC Čáslav#753#FDNS Detail
DNS Havlíček RadekAC Čáslav#719#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz