Oficiální Výsledková listina Hodinovka Vlašim
19. 6. 2021

Hodinovka

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.VzdálenostZtrátaPočet kolTempoPen.PosledníBest lap
1. Splítek Kareladidas Runners Prague#38#M1.4003:40 min/km000:58:5100:01:22
01:20, 01:25, 01:25, 01:22, 01:25, 01:26, 01:27, 01:27, 01:26, 01:26, 01:27, 01:26, 01:27, 01:26, 01:26, 01:26, 01:28, 01:28, 01:28, 01:31, 01:30, 01:29, 01:28, 01:31, 01:30, 01:29, 01:30, 01:31, 01:29, 01:29, 01:29, 01:29, 01:30, 01:29, 01:29, 01:31, 01:30, 01:31, 01:29, 01:30, Detail
2. Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě #22#M2.4003:41 min/km000:59:0900:01:23
01:19, 01:25, 01:25, 01:23, 01:24, 01:25, 01:28, 01:28, 01:25, 01:27, 01:25, 01:25, 01:26, 01:27, 01:27, 01:28, 01:28, 01:29, 01:28, 01:31, 01:30, 01:29, 01:29, 01:30, 01:32, 01:31, 01:32, 01:30, 01:30, 01:31, 01:31, 01:31, 01:31, 01:29, 01:30, 01:31, 01:31, 01:30, 01:32, 01:28, Detail
3. Kupidlovský DanielPraha#36#M3.3903:45 min/km000:58:4400:01:24
01:20, 01:25, 01:24, 01:26, 01:26, 01:26, 01:28, 01:28, 01:29, 01:29, 01:29, 01:27, 01:29, 01:31, 01:29, 01:31, 01:30, 01:29, 01:32, 01:32, 01:32, 01:31, 01:31, 01:30, 01:32, 01:31, 01:32, 01:33, 01:32, 01:32, 01:32, 01:32, 01:34, 01:32, 01:31, 01:31, 01:33, 01:32, 01:31, Detail
4. Macek PetrČeské Budějovice#3#M4.3803:53 min/km000:59:1600:01:29
01:27, 01:32, 01:31, 01:32, 01:30, 01:31, 01:33, 01:34, 01:33, 01:32, 01:33, 01:35, 01:36, 01:35, 01:34, 01:33, 01:35, 01:34, 01:34, 01:34, 01:34, 01:34, 01:35, 01:34, 01:34, 01:33, 01:35, 01:33, 01:33, 01:34, 01:33, 01:34, 01:32, 01:34, 01:33, 01:33, 01:31, 01:29, Detail
5. Král PavelUSK FM VŠE Jindřichův Hradec#34#M5.3704:00 min/km000:59:2200:01:30
01:25, 01:30, 01:30, 01:30, 01:32, 01:32, 01:32, 01:32, 01:32, 01:33, 01:33, 01:33, 01:34, 01:35, 01:34, 01:35, 01:37, 01:36, 01:38, 01:37, 01:35, 01:35, 01:36, 01:35, 01:40, 01:39, 01:40, 01:38, 01:41, 01:42, 01:42, 01:41, 01:43, 01:48, 01:42, 01:38, 01:32, Detail
6. Tvrdík PavelWlach Transport Polná#1#M6.3504:15 min/km000:59:3300:01:23
01:17, 01:23, 01:25, 01:24, 01:26, 01:25, 01:27, 01:28, 01:29, 01:29, 01:31, 01:31, 01:36, 01:38, 02:02, 02:06, 01:59, 01:58, 01:30, 01:35, 01:38, 01:42, 01:42, 01:43, 03:29, 01:40, 01:42, 01:42, 01:43, 01:45, 01:45, 01:43, 01:45, 01:42, 01:56, Detail
7. Kolář JakubJablonec Nad Nisou#32#M7.3404:17 min/km000:58:2300:01:36
01:39, 01:42, 01:39, 01:36, 01:39, 01:39, 01:40, 01:42, 01:42, 01:40, 01:41, 01:42, 01:42, 01:43, 01:45, 01:43, 01:44, 01:43, 01:44, 01:45, 01:44, 01:44, 01:44, 01:44, 01:46, 01:43, 01:44, 01:45, 01:44, 01:45, 01:44, 01:46, 01:42, 01:43, Detail
8. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#2#M8.3404:19 min/km000:58:5300:01:35
01:30, 01:35, 01:37, 01:38, 01:39, 01:39, 01:41, 01:39, 01:42, 01:40, 01:41, 01:41, 01:42, 01:43, 01:44, 01:44, 01:47, 01:47, 01:47, 01:48, 01:48, 01:48, 01:47, 01:47, 01:48, 01:47, 01:49, 01:49, 01:48, 01:49, 01:43, 01:45, 01:45, 01:42, Detail
9. Vávrů IvanaTJ VTŽ Chomutov #10#F1.3204:32 min/km000:58:0900:01:39
01:32, 01:39, 01:41, 01:41, 01:42, 01:44, 01:45, 01:44, 01:44, 01:44, 01:46, 01:46, 01:48, 01:49, 01:51, 01:52, 01:50, 01:50, 01:50, 01:51, 01:52, 01:53, 01:52, 01:53, 01:55, 01:53, 01:54, 01:52, 01:55, 01:55, 01:56, 01:54, Detail
10. Dubjáková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#6#F2.3204:37 min/km000:59:0700:01:43
01:39, 01:43, 01:44, 01:46, 01:43, 01:46, 01:48, 01:46, 01:46, 01:47, 01:48, 01:49, 01:49, 01:50, 01:50, 01:52, 02:39, 01:53, 01:52, 01:49, 01:49, 01:53, 01:53, 01:51, 01:53, 01:54, 01:53, 01:51, 01:50, 01:49, 01:49, 01:49, Detail
11. Fialka František Běžci Chomutov-Strojetice#26#M9.3204:38 min/km000:59:1900:01:37
01:31, 01:37, 01:40, 01:40, 01:40, 01:43, 01:44, 01:46, 01:49, 01:48, 01:50, 01:54, 01:52, 01:57, 01:56, 02:02, 02:02, 01:58, 02:01, 01:56, 01:56, 01:58, 01:55, 01:55, 01:56, 01:55, 01:50, 01:53, 01:51, 01:50, 01:51, 01:47, Detail
12. Musil Tomáš Jindřichův Hradec #13#M10.3204:39 min/km000:59:4300:01:38
01:36, 01:38, 01:41, 01:43, 01:42, 01:41, 01:46, 01:50, 01:49, 01:50, 01:53, 01:55, 01:55, 01:57, 02:00, 01:53, 01:55, 01:51, 01:54, 01:53, 01:56, 01:56, 01:55, 01:54, 01:55, 01:58, 01:52, 01:58, 01:56, 01:57, 01:56, 01:51, Detail
13. Husa Janwww.husmen.cz#31#M11.3204:32 min/km000:58:0600:01:32
01:26, 01:32, 01:36, 01:36, 01:39, 01:39, 01:42, 01:42, 01:42, 01:43, 01:45, 01:47, 01:49, 01:48, 01:50, 01:52, 01:51, 01:54, 01:55, 01:54, 01:53, 01:56, 02:00, 02:00, 01:58, 01:55, 01:58, 01:56, 01:58, 01:55, 01:50, 01:52, Detail
14. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#4#M12.3104:46 min/km000:59:1000:01:40
01:40, 01:44, 01:40, 01:48, 01:43, 01:46, 01:48, 01:46, 01:46, 02:00, 01:55, 01:50, 01:50, 02:15, 01:46, 01:56, 01:50, 01:55, 01:57, 01:59, 01:56, 02:16, 01:56, 01:53, 01:58, 02:02, 01:59, 01:59, 02:01, 02:00, 01:58, Detail
15. Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno#7#F3.3104:46 min/km000:59:1800:01:47
01:47, 01:52, 01:52, 01:51, 01:51, 01:52, 01:51, 01:53, 01:57, 01:56, 01:58, 01:58, 01:56, 01:59, 02:01, 02:03, 02:02, 01:53, 01:54, 01:54, 01:54, 01:57, 01:53, 01:55, 01:54, 01:52, 01:53, 01:52, 01:56, 01:50, 01:47, Detail
16. Hulmák PavelVlašim#30#M13.3004:54 min/km000:58:4900:01:48
01:47, 01:49, 01:50, 01:48, 01:50, 01:49, 01:53, 01:51, 01:55, 01:54, 01:58, 01:53, 01:58, 01:57, 01:57, 01:59, 01:59, 02:07, 01:59, 02:01, 02:02, 01:59, 02:01, 01:58, 02:01, 02:04, 02:05, 02:04, 02:05, 02:03, Detail
17. Foller MiroslavEFA tým#28#M14.3004:56 min/km000:59:2000:01:48
01:49, 01:48, 01:50, 01:50, 01:50, 01:48, 01:48, 01:48, 01:48, 01:51, 01:50, 01:56, 01:59, 01:56, 03:52, 01:56, 01:56, 01:57, 02:00, 01:58, 01:57, 02:02, 01:57, 01:57, 01:55, 01:58, 01:59, 01:57, 02:00, 01:55, Detail
18. Brožík FrantišekSellier & Bellot Vlašim#21#M15.3004:58 min/km000:59:4100:01:45
01:56, 01:48, 01:49, 01:51, 01:53, 01:52, 01:55, 01:55, 01:55, 01:57, 01:59, 01:58, 01:57, 02:02, 02:01, 02:02, 02:01, 02:03, 02:05, 02:03, 02:03, 02:06, 02:07, 02:07, 02:07, 02:05, 02:05, 02:04, 01:57, 01:45, Detail
19. Tumová SimonaBrno#9#F4.2905:08 min/km000:59:3400:01:44
01:38, 01:44, 01:45, 01:47, 01:49, 01:54, 01:58, 01:58, 01:59, 02:00, 02:00, 02:03, 02:04, 02:00, 03:49, 02:05, 02:03, 02:03, 02:02, 02:06, 02:25, 02:05, 02:03, 01:59, 02:04, 02:03, 02:01, 01:59, 01:54, Detail
20. Musilová NikolaTCV J. Hradec #8#F5.2904:59 min/km000:57:5500:01:46
01:37, 01:46, 01:50, 01:53, 01:52, 01:55, 01:57, 01:57, 01:57, 01:57, 01:58, 01:58, 01:57, 01:59, 02:03, 02:03, 02:02, 02:01, 02:05, 02:06, 02:05, 02:06, 02:07, 02:06, 02:05, 02:05, 02:03, 02:05, 02:06, Detail
21. Říha KarelBBK#16#M16.2805:17 min/km000:59:2000:01:45
01:55, 01:48, 01:45, 01:46, 01:49, 01:46, 01:51, 01:49, 01:55, 01:58, 01:57, 02:01, 02:07, 02:07, 02:09, 02:13, 02:20, 02:19, 02:21, 02:24, 02:23, 02:23, 02:25, 02:32, 02:32, 02:29, 02:06, 01:56, Detail
22. Sommer TomášJá a dvě hovada#39#M17.2805:19 min/km000:59:3800:01:56
02:07, 02:05, 02:04, 02:02, 02:01, 01:59, 01:59, 02:00, 02:01, 01:59, 02:01, 02:01, 02:03, 02:06, 02:04, 02:10, 02:15, 02:13, 02:14, 02:18, 02:14, 02:13, 02:20, 02:15, 02:14, 02:13, 02:17, 01:56, Detail
23. Podaný MartinRozběháme Kutnou Horu#15#M18.2705:23 min/km000:58:1300:01:48
01:39, 01:48, 01:54, 01:56, 02:03, 02:01, 02:03, 02:03, 02:13, 02:08, 02:07, 02:38, 02:28, 02:17, 02:04, 02:04, 02:24, 02:06, 02:11, 02:04, 02:08, 02:16, 02:06, 02:33, 02:24, 02:20, 02:02, Detail
24. Šíma JirkaBenešov#18#M19.2605:38 min/km000:58:4100:01:55
01:57, 01:57, 01:55, 02:00, 01:59, 02:00, 02:00, 02:03, 02:04, 02:03, 02:05, 02:09, 02:07, 02:08, 02:17, 02:15, 02:17, 02:23, 02:31, 02:29, 02:37, 02:43, 02:48, 02:46, 02:31, 02:24, Detail
25. Říhová RadkaSoběhrdy#17#F6.2605:44 min/km000:59:4500:02:05
02:04, 02:05, 02:06, 02:11, 02:09, 02:11, 02:10, 02:12, 02:17, 02:19, 02:20, 02:21, 02:21, 02:21, 02:27, 02:28, 02:27, 02:21, 02:24, 02:28, 02:27, 02:22, 02:20, 02:15, 02:15, 02:12, Detail
26. Krucká Diana Rudná u Prahy + Čechtice :) #35#F7.2505:52 min/km000:58:4100:02:04
02:01, 02:04, 02:08, 02:15, 02:14, 02:18, 02:18, 02:30, 02:19, 02:26, 02:24, 02:24, 02:21, 02:19, 02:24, 02:29, 02:21, 02:25, 02:28, 02:27, 02:22, 02:24, 02:23, 02:24, 02:22, Detail
27. Vodička TomášStrojetice#20#M20.2406:06 min/km000:58:3400:01:38
01:31, 01:38, 01:42, 01:46, 01:54, 02:02, 02:04, 02:08, 02:13, 02:18, 02:26, 02:29, 02:26, 02:39, 02:36, 02:57, 03:04, 03:38, 03:01, 02:56, 03:04, 02:56, 02:37, 02:20, Detail
28. Černohlávek VítFSI UJEP#24#M21.2406:10 min/km000:59:1600:01:56
02:01, 02:03, 01:56, 02:00, 02:02, 02:04, 02:08, 02:10, 02:11, 02:15, 02:17, 02:46, 02:20, 02:26, 04:24, 02:29, 02:50, 03:01, 02:47, 02:36, 02:34, 02:32, 02:17, 02:56, Detail
29. Fialková EvaMísto -Strojetice #27#F8.2006:51 min/km000:54:5000:02:14
02:16, 02:42, 02:42, 02:42, 02:42, 03:36, 02:14, 02:14, 02:14, 02:54, 02:54, 02:38, 02:53, 02:56, 02:54, 02:53, 02:53, 02:53, 02:47, 02:47, Detail
30. Černohlávková PetraFSI UJEP#25#F9.1907:48 min/km000:59:2200:02:35
02:25, 02:35, 02:40, 02:47, 02:53, 02:58, 03:15, 03:09, 03:31, 03:27, 03:19, 03:10, 03:05, 03:36, 03:16, 03:30, 03:11, 03:13, 03:11, Detail
31. Merašická DagmarContinental Automotive CR#37#F10.1907:49 min/km000:59:2700:02:51
02:49, 02:51, 02:56, 03:00, 02:55, 03:09, 03:06, 03:08, 03:17, 03:13, 03:06, 03:14, 03:12, 03:17, 03:12, 03:15, 03:20, 03:07, 03:08, Detail
DNS Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#5#MDNS 000:00 min/km0
Detail
DNS Zahálka TomášKILT Zahálka#33#MDNS 000:00 min/km0
Detail
DNS Tichý FrantišekLounovice pod Blanikem#19#MDNS 000:00 min/km0
Detail
DNS Peroutka VincencVlašim#14#MDNS 000:00 min/km0
Detail
DNS Houdek KarelMoskva#29#MDNS 000:00 min/km0
Detail
DNS Brychta ml. JiříTJ Nové Město na Moravě #23#MDNS 000:00 min/km0
Detail
DNS Lebeda JaroslavBBK #11#MDNS 000:00 min/km0
Detail
DNS Lenhart DavidBrno#12#MDNS 000:00 min/km0
Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz