Oficiální Výsledková listina Libouchecký ultramaraton
29. 5. 2021

100 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kopecký MartinČAU / Liberec#125#muži1.12:18:14Detail
2. Pátek OndřejPraha 10#134#muži2.12:26:20+00:08:06.00Detail
3. Frohn RóbertGE-TRA Liberec#163#muži3.13:06:17+00:48:03.00Detail
4. Černocký JanMěchenice#108#muži4.13:30:47+01:12:33.00Detail
5. Mišurec DavidPraha#130#muži5.14:13:08+01:54:54.00Detail
6. Dvořák RichardPrůhonice#113#muži6.15:02:09+02:43:55.00Detail
7. Jančík PetrCZSA Aš#155#muži7.15:04:03+02:45:49.00Detail
8. Stančo LadislavHory beraní hlavy#144#muži8.15:21:22+03:03:08.00Detail
9. Mezník VláďaLBE#129#muži9.15:44:12+03:25:58.00Detail
10. Jirsa JakubPraha #119#muži10.15:51:54+03:33:40.00Detail
11. Malík OndřejAdventní běhání#156#muži11.16:02:29+03:44:15.00Detail
12. Pončová EvaRunSportTeam#137#ženy1.16:16:17+03:58:03.00Detail
13. Procházka RudolfRock Point Running Team#140#muži12.16:34:51+04:16:37.00Detail
14. Aust FrankHappy Loop#101#muži13.17:09:49+04:51:35.00Detail
15. Knobloch AntjeHappy Loop#124#ženy2.17:09:55+04:51:41.00Detail
16. Vaněk OndřejLibouchec#151#muži14.17:22:00+05:03:46.00Detail
17. ŠVEJDA MARTINLos lovoš Vchynice #149#muži15.17:33:56+05:15:42.00Detail
18. Šimek JanĎolíček#147#muži16.17:57:17+05:39:03.00Detail
19. Koudelková KateřinaTriRUN#126#ženy3.18:16:35+05:58:21.00Detail
20. Řezáč Martin Mushing Team Ostrava #143#muži17.18:37:52+06:19:38.00Detail
21. Prouzová Procházková LenkaZbiroh#141#ženy4.20:35:16+08:17:02.00Detail
22. Batulka MartinPunkTrail#103#muži18.20:44:51+08:26:37.00Detail
23. Klíma DavidRychnov nad Kněžnou#122#muži19.21:09:04+08:50:50.00Detail
24. Glaser Slávek Domažlice #114#muži20.21:25:28+09:07:14.00Detail
25. Bytyqi FabiánaÚstí nad Labem#106#ženy5.22:02:01+09:43:47.00Detail
26. Zbruz MartinPraha#154#muži21.22:02:06+09:43:52.00Detail
27. Vocásek JanKolín#160#muži22.22:47:47+10:29:33.00Detail
28. Šafránková BlankaPátek #146#ženy6.22:53:16+10:35:02.00Detail
29. Palásek AlešPaldové#133#muži23.22:53:19+10:35:05.00Detail
30. Hurtík PetrZlaté Hory#117#muži24.23:46:16+11:28:02.00Detail
31. Procházka JosefSmik Zdice.#139#muži25.24:08:13+11:49:59.00Detail
32. Olbryś Stanisław AdamKB Legionowo#132#muži26.24:45:54+12:27:40.00Detail
33. Němečková MartinaPraha#131#ženy7.25:29:05+13:10:51.00Detail
34. Randýsek VítZbrojovka Vsetín chodec#142#muži27.25:56:20+13:38:06.00Detail
35. Hofman JiříPraha 15#116#muži28.26:25:20+14:07:06.00Detail
36. Jakubová PavlínaMilovice#118#ženy8.27:26:01+15:07:47.00Detail
37. Dolanský RadekPraha 4 - Háje#111#muži29.27:26:01+15:07:47.00Detail
38. Čahojová Ivana Velká Chuchle#107#ženy8.27:26:01+15:07:47.00Detail
39. ČIHÁK OlafPraha 4 - Modřany#109#muži30.35:59:30+23:41:16.00Detail
DNF Klinkáček KarelCrossfit Děčín #123#mužiDNF Detail
DNF Vondrák Matouš#152#mužiDNF Detail
DNF Pavelka MartinZnojmo#135#mužiDNF Detail
DNF turek karelUSK PROVOD UL- trail#150#mužiDNF Detail
DNF Baran JiříStaříč#102#mužiDNF Detail
DNF Groulík VáclavÚstí nad Labem#115#mužiDNF Detail
DNF Johan JiříZdice#120#mužiDNF Detail
DNF Vyčítal LukášFruitbike.cz#153#mužiDNF Detail
DNF Ďurík Stanislav Polabští bězci#112#mužiDNF Detail
DNF Kozlík MiroslavAXER#127#mužiDNF Detail
DNF Šindlerová JanaÚstí nad Labem 1#159#ženyDNF Detail
DNF Rež ZdeněkSPONA Teplice#158#mužiDNF Detail
DNF Chrz PavelÚstí n.L.#162#mužiDNF Detail
DNS Kulík MichalTK Novis Praha#128#mužiDNS Detail
DNS Berrouche LenkaUSK Provod#358#ženyDNS Detail
DNS Šmíd VojtěchSexy Guru ULTRA#148#mužiDNS Detail
DNS Brenk JanBrenci TRI&ULTRA#105#mužiDNS Detail
DNS Pouč OndřejVyškov/ CZSA#138#mužiDNS Detail
DNS Pelikán MichalDupající funící#157#mužiDNS Detail
DNS Karč JakubBabice#121#mužiDNS Detail
DNS Plašil Ondřej #136#mužiDNS Detail
DNS Dinstpír MilanVtelno#110#mužiDNS Detail
DNS Brázdil DanielMattoni Freerun Zlín-Ultra Blázen#104#mužiDNS Detail
DNS Bytyqi SebastianÚstí nad Labem#161#mužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz