Oficiální Výsledková listina Libouchecký ultramaraton
29. 5. 2021

25 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Polák VladimírLibouchec#369#muži1.02:13:31Detail
2. Boháč LukášBěž ty tlustá svině#304#muži2.02:20:06+00:06:35.00Detail
3. Patzelt RomanDlouhá Libouchec#333#muži3.02:21:23+00:07:52.00Detail
4. Fejtek JakubTriatlon Slaný#309#muži4.02:27:32+00:14:01.00Detail
5. Mareš JosefBěž ty tlustá svině#325#muži5.02:33:21+00:19:50.00Detail
6. Mrázková LindaDěčín#332#ženy1.02:33:43+00:20:12.00Detail
7. Hlatký TomášLibouchec#313#muži6.02:35:21+00:21:50.00Detail
8. Banýrová JaroslavaVitaSport.cz#301#ženy2.02:35:39+00:22:08.00Detail
9. Sunkovský MiroslavSlaný#345#muži7.02:41:11+00:27:40.00Detail
10. Teplík PetrPredátor Ústí nad Labem#370#muži8.02:41:15+00:27:44.00Detail
11. Lorinc JánÚstí nad Labem#321#muži9.02:41:30+00:27:59.00Detail
12. Mareckova LadaChlumec#323#ženy3.02:41:55+00:28:24.00Detail
13. Tlustý JanHO Negatif#368#muži10.02:43:38+00:30:07.00Detail
14. Libánský JiříČelákovice - Sedlčánky#359#muži11.02:44:38+00:31:07.00Detail
15. Jehlička Miloš#316#muži12.02:45:11+00:31:40.00Detail
16. Michl JanSokol Rozdělov #327#muži13.02:45:51+00:32:20.00Detail
17. Hrubý LukášTeplice - Řetenice#315#muži14.02:47:43+00:34:12.00Detail
18. Dušek Jaroslav#308#muži15.02:48:11+00:34:40.00Detail
19. Kremla TomášSRTG Děčín#320#muži16.02:48:37+00:35:06.00Detail
20. Štilip JanKISORO KLADNO #348#muži17.02:49:14+00:35:43.00Detail
21. Pohůnek PetrUSK Provod Ústí nad Labem#337#muži18.02:49:20+00:35:49.00Detail
22. Štítkovec VítUL-Trail#349#muži19.02:51:49+00:38:18.00Detail
23. Nevečeřal Lukáš Laky Lůzrs#360#muži20.02:55:54+00:42:23.00Detail
24. Jiříček TomášBež ty tlustá svině#318#muži21.02:55:55+00:42:24.00Detail
25. Čiviš MichalKISORO KLADNO #306#muži22.02:57:06+00:43:35.00Detail
26. Salačová KateřinaSlaný#342#ženy4.03:00:25+00:46:54.00Detail
27. Unger Martin Litvínov #351#muži23.03:03:19+00:49:48.00Detail
28. Šácha TomášTeplice#367#muži24.03:03:36+00:50:05.00Detail
29. Mourková HanaÚstí nad Labem#331#ženy5.03:05:17+00:51:46.00Detail
30. Pokorný MichalZZSÚL#338#muži25.03:05:19+00:51:48.00Detail
31. Rovenský JanZZSÚL#341#muži26.03:05:20+00:51:49.00Detail
32. Baum TomášÚstí nad Labem#303#muži27.03:06:25+00:52:54.00Detail
33. Štětka PavelDobětický expres#346#muži28.03:08:53+00:55:22.00Detail
34. Vorlíčková RadkaVelké Březno#356#ženy6.03:09:53+00:56:22.00Detail
35. Marek JiříSPONA Teplice#324#muži29.03:11:22+00:57:51.00Detail
36. Novak JanIronman of Holedec#361#muži30.03:14:46+01:01:15.00Detail
37. Havlín JiříÚstí nad Labem#311#muži31.03:18:46+01:05:15.00Detail
38. Konečná JaromíraÚstí nad Labem 11#366#ženy7.03:19:40+01:06:09.00Detail
39. Záveská Michaela #357#ženy8.03:22:03+01:08:32.00Detail
40. Vaniš MartinTempo vola#354#muži32.03:22:06+01:08:35.00Detail
41. Štětková MartinaDobětický expres#347#ženy9.03:22:45+01:09:14.00Detail
42. Vorlíček JaroslavVelké Březno#355#muži33.03:28:52+01:15:21.00Detail
43. Rovenská MichaelaÚstí nad Labem #340#ženy10.03:29:25+01:15:54.00Detail
44. Mrhalová JitkaDěčín#371#ženy11.03:30:14+01:16:43.00Detail
45. Pavlišová OldřiškaPredátor workout Děčín#336#ženy12.03:31:44+01:18:13.00Detail
46. Kalina PavelLibouchec#319#muži34.03:31:45+01:18:14.00Detail
47. fejzek rudolfrudná#364#muži35.03:32:36+01:19:05.00Detail
48. Alb JosefKačák represent#365#muži36.03:32:51+01:19:20.00Detail
49. Batulková AnnaPraha 4 - Nusle#302#ženy13.03:35:49+01:22:18.00Detail
50. Sikorová Lenka Musher klub JCC#344#ženy14.03:40:32+01:27:01.00Detail
51. Motvičková KristýnaLouny#330#ženy15.03:43:52+01:30:21.00Detail
52. Dědičová DanielaRozběhnito.cz#307#ženy16.03:44:19+01:30:48.00Detail
53. Procházka VáclavStruhařov u Benešova#339#muži37.03:51:57+01:38:26.00Detail
54. Sedláčková EvaPraha#343#ženy17.03:56:39+01:43:08.00Detail
55. Tvrdíková Soňa#350#ženy18.04:08:04+01:54:33.00Detail
56. Vainertová ŽanetaÚstí nad Labem#353#ženy19.04:16:41+02:03:10.00Detail
57. Jindřich VítKoloshop#317#muži38.04:34:02+02:20:31.00Detail
58. Vainertová RenátaÚstí nad Labem#352#ženy20.04:40:00+02:26:29.00Detail
59. Paur MichalLibouchec#334#muži39.04:59:20+02:45:49.00Detail
60. Paurová Janalibouchec#335#ženy21.04:59:26+02:45:55.00Detail
61. Fleissigová Barbora I.Pko#310#ženy22.08:26:30+06:12:59.00Detail
DNF Hlatká KateřinaTomKat#312#ženyDNF Detail
DNS Mešo JanaU.S.K.Provod#326#ženyDNS Detail
DNS Malíková MartinaKonkordia Děčín#322#ženyDNS Detail
DNS Uher JurajNové Město nad Metují#362#mužiDNS Detail
DNS Uherová JanaNové Město nad Metují#363#ženyDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz