Výsledková listina Běh pro Jedličku
17. 6. 2021

Týmy 4900

Nejmenší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: běžný součet časů

Limit započítávaných výsledků: 3

1. Třista60 - 01:10:02

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KulkaMichal#1070M00:21:11.50
2.LuňáčkováMichaela#1004F00:24:12.98
3.RumlVáclav #1012M00:24:39.32
4.KonarovskaMartina#80F00:28:36.89
5.ValdufMartin#1071M00:36:31.27
6.LubovskáŠtěpánka#1007F00:39:11.78

2. Strabag - 01:12:59

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VostálováIva#146F00:21:42.43
2.NovákPetr#148M00:22:38.63
3.RatajskýFrantišek#147M00:28:39.53

3. Sokol Spořilov - 01:17:13

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LukavecJakub#97M00:22:49.91
2.Jílek Ondřej #100M00:22:54.84
3.LukavcováVěra#96F00:31:30.98
4.BendováIrena#95F00:31:53.10
5.HeroutováJana#99F00:37:48.25

4. ČSOB - 01:18:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SadilJan#130M00:24:56.75
2.ŠtěpánkováPetra#133F00:26:00.27
3.VévodaJiří#132M00:27:15.64
4.ŠafaříkJakub#131M00:29:17.00
5.SuchánkováMarcela#134F00:33:31.04

5. Kooperativa - 01:19:23

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VaňharaMartin#135M00:24:47.68
2.ŠtěpánOndřej#142M00:25:51.21
3.KrepsováSoňa#139F00:28:45.37
4.ŠvandováJiřina#136F00:31:12.16
5.ValentaTomáš#140M00:31:20.38
6.FuchsováBarbora#138F00:37:37.58
MacháčekDan#143MDNS00:00:00.00
ŠpačkováLenka#137FDQ00:00:00.00

6. MK Plexi - 01:19:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PátekJan#155M00:26:11.53
2.VágnerPavel#158M00:26:11.79
3.SpálenskáPavlína#159F00:27:26.88
4.DlouhýLukáš#156M00:27:29.67
5.GogolaKarel#157M00:34:57.82

7. Ricoh A - 01:24:04

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SeilerLukáš#118M00:23:32.16
2.BalounRoman#116M00:28:50.08
3.PeštováKateřina#117F00:31:42.02

8. JaT - 01:33:41

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JandováBarbora#150F00:29:02.30
2.BrychtováSandra#149F00:29:02.70
3.NagyDaniela#151F00:35:37.76
4.PlemlRichard#152M00:35:42.06

9. VIG RE - 01:36:43

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MaryškaMiloš#120M00:21:25.77
2.TripskáEva#119F00:37:39.42
3.VelickáKarin#121F00:37:39.88

10. Anetka Team - 01:42:33

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SlavíčekOndřej#62M00:34:01.77
2.RandováLucie#66F00:34:16.11
3.KarafiátHonza#63M00:34:16.55

11. DPS Ondřejov - 01:42:42

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RislerMichal#74M00:33:54.28
2.BiskupičAndrej#67M00:34:24.48
3.SejčkováŠárka#61F00:34:24.93

12. Hrad Karlštejn - 01:52:29

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KrčilVáclav#113M00:32:48.12
2.PřádaJiří#1068M00:36:15.09
3.HrudkováErika#114F00:43:26.70