Oficiální Výsledková listina Pilsenman 2021
14. 8. 2021

triatlon

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplavánímeziběhdepokolodepoběh
1. Kamaryt Tomáš #112#M1.M191.01:04:40.4600:09:42.2800:08:14.6400:00:40.9700:29:19.3600:00:40.3800:16:02.81Detail
2. Šlajs PetrSlavia VŠ Plzeň#131#M2.M192.01:06:19.56+00:01:39.0900:08:09.0200:08:29.4000:00:52.0400:31:16.2400:00:27.3800:17:05.45Detail
3. Dufek DavidEtriatlon#149#M3.M401.01:06:42.77+00:02:02.3000:09:43.7700:08:32.1600:00:45.0900:29:37.5300:00:38.2000:17:26.00Detail
4. Nový Lukáš #121#M4.M402.01:06:54.96+00:02:14.4900:08:55.7300:08:55.3000:00:43.6400:31:32.2300:00:33.0000:16:15.04Detail
5. Janoušek Petr Tým: Sportovci#110#M5.M193.01:09:01.61+00:04:21.1400:08:15.1200:09:26.9200:00:48.9100:31:34.9000:00:34.7200:18:21.02Detail
6. Bíba JanTAP Plzeň#141#M6.M403.01:10:17.35+00:05:36.8800:10:12.9400:09:00.2200:00:47.6800:31:25.0300:00:35.0800:18:16.37Detail
7. Krs Jan321start#114#M7.M404.01:10:33.11+00:05:52.6400:10:19.7900:08:36.7100:00:45.1700:32:33.1000:00:36.4700:17:41.85Detail
8. Tošner MichalKOS Plzeň#133#M8.M405.01:13:18.09+00:08:37.6200:11:54.5900:09:11.7300:00:54.2300:31:33.2700:00:40.5300:19:03.72Detail
9. Bíba MikulášTAP Plzeň#142#M9.M131.01:13:45.45+00:09:04.9800:09:24.4900:09:56.8300:00:49.1400:35:04.8800:00:33.8400:17:56.24Detail
10. Dvořák VítězslavPlzeň#107#M10.M194.01:13:50.63+00:09:10.1600:10:10.5200:10:01.8800:00:40.9900:32:43.1200:00:34.6400:19:39.44Detail
11. Veselý PetrPlzeň#135#M11.M406.01:14:37.13+00:09:56.6600:12:36.4300:08:40.1900:00:55.4800:33:26.2300:00:44.0600:18:14.72Detail
12. Rauch Stanislav KOS Plzeň#125#M12.M195.01:15:07.97+00:10:27.5000:13:14.2100:08:54.9300:00:52.9200:32:30.7200:00:46.8300:18:48.33Detail
13. Lesič Les MartinKOS Plzeň#117#M13.M407.01:15:47.22+00:11:06.7500:14:01.3500:10:21.0000:00:42.4000:29:58.8000:00:35.7400:20:07.90Detail
14. Válek JirkaPraha 5#134#M14.M196.01:16:13.23+00:11:32.7600:11:11.5000:10:08.3400:00:53.9900:32:57.0200:00:38.4500:20:23.90Detail
15. Ekstein JanOTŽ Šnajberk#109#M15.M197.01:16:14.25+00:11:33.7800:12:09.6900:09:40.8100:00:47.9100:32:29.4700:00:56.3800:20:09.97Detail
16. Riegel JanPlzeň#127#M16.M132.01:16:14.93+00:11:34.4600:12:29.4400:08:23.6100:01:10.7700:36:53.9500:00:46.8800:16:30.26Detail
17. Eisnerová KristýnaPilsenman Club#108#F1.Z401.01:17:01.68+00:12:21.2100:13:01.7100:09:35.8700:00:46.8200:34:10.8200:00:48.5300:18:37.91Detail
18. Rada MichalPlzeň#124#M17.M408.01:17:22.29+00:12:41.8200:13:10.0400:10:11.3700:01:12.6600:32:26.5800:01:06.1600:19:15.45Detail
19. Šéda JanNino#150#M18.M198.01:19:33.99+00:14:53.5200:13:08.9700:09:31.7300:00:48.0800:35:38.8600:00:52.3400:19:33.98Detail
20. Le Lay AntonieSafran#116#M19.M199.01:19:36.61+00:14:56.1400:13:16.8000:09:13.5000:00:27.8400:36:10.4500:00:26.5800:20:01.40Detail
21. Riegel JanPlzeň#126#M20.M409.01:19:49.06+00:15:08.5900:12:43.8400:09:01.4800:01:03.5700:36:09.8800:00:53.3900:19:56.87Detail
22. Lavička JosefRapid Plzeň#152#M21.M4010.01:20:35.33+00:15:54.8600:12:27.1300:10:06.1400:01:13.3100:36:34.0600:00:56.9500:19:17.72Detail
23. Pokorná RenátaLužná#123#F2.Z402.01:20:52.06+00:16:11.5900:12:11.1800:09:24.7200:01:14.2100:38:32.9500:00:31.7200:18:53.85Detail
24. Boubín PatrikPraha 5#105#M22.M4011.01:21:05.75+00:16:25.2800:13:34.9800:09:14.0700:01:04.7300:36:39.5900:00:54.6600:19:37.69Detail
25. Netík LukášPlavecký odd. Loko Trutnov#148#M23.M01.01:22:28.23+00:17:47.7600:09:43.2600:09:53.1500:00:31.0700:40:28.8400:00:28.6800:21:23.20Detail
26. Masri FilipJesenice#119#M24.M1910.01:23:07.43+00:18:26.9600:12:59.6100:10:00.2100:01:29.4200:38:52.1500:01:04.9200:18:41.08Detail
27. Břachová KateřinaPlzeň#106#F3.Z403.01:23:32.31+00:18:51.8400:11:15.5700:10:42.4000:01:07.2200:37:34.1000:01:01.1600:21:51.83Detail
28. Zelenka ZdeněkLaguna team 2019#138#M25.M1911.01:23:32.41+00:18:51.9400:13:33.4900:10:02.6700:01:11.3400:37:07.3400:00:36.2900:21:01.25Detail
29. Laudová LenkaPlzeň#115#F4.Z50plus1.01:26:21.53+00:21:41.0600:12:08.0000:11:10.0100:01:22.1200:37:38.8200:01:04.1400:22:58.41Detail
30. Jiránek TomášKlatovy#145#M26.M4012.01:26:27.49+00:21:47.0200:15:46.0600:10:57.7500:00:41.4400:35:49.8700:00:40.9800:22:31.36Detail
31. Bajerová MichaelaPLZEŇ#140#F5.Z404.01:28:08.61+00:23:28.1400:13:33.8100:10:04.7700:01:14.0800:40:36.4600:01:06.9700:21:32.49Detail
32. Bennett ThomasSafran#102#M27.M1912.01:29:43.43+00:25:02.9600:13:45.8800:10:10.1100:00:28.4700:42:54.4500:01:09.3700:21:15.11Detail
33. Korjenková Aneta#144#F6.Z191.01:29:44.02+00:25:03.5500:14:22.9000:10:35.6200:01:16.6100:39:51.3400:01:12.0500:22:25.48Detail
34. Lexa LukášPilsenman Club#118#M28.M1913.01:29:48.53+00:25:08.0600:12:09.1000:11:27.3800:01:24.5900:40:50.1800:01:23.4700:22:33.78Detail
35. Atayi AlexandreSafran#101#M29.M4013.01:29:59.91+00:25:19.4400:12:56.7600:11:09.9700:01:17.6300:38:24.6800:00:50.8200:25:20.03Detail
36. Žufan MartinTým: Sportovci#139#M30.M1914.01:31:44.02+00:27:03.5500:08:42.8700:10:29.4100:00:28.1400:49:56.5900:00:41.0900:21:21.81Detail
37. Šimoník MartinPraha 10#130#M31.M4014.01:34:19.70+00:29:39.2300:15:31.0400:10:14.4300:01:02.0100:39:22.6600:00:33.9500:27:35.58Detail
38. Kolouch Miroslav#113#M32.M1915.01:36:01.72+00:31:21.2500:13:47.9100:08:59.7300:00:56.3300:47:29.2800:01:01.1100:23:47.32Detail
39. Matoušek Jiří#120#M33.M50plus1.01:36:02.56+00:31:22.0900:14:43.8500:11:30.8600:01:28.2200:40:49.0400:01:09.9500:26:20.61Detail
40. Vacková Romana#151#F7.Z192.01:36:07.05+00:31:26.5800:14:25.2000:11:08.5400:00:53.3800:43:35.6200:00:32.9700:25:31.32Detail
41. Pavlík LukášPraha#122#M34.M1916.01:38:23.10+00:33:42.6300:13:49.0700:12:47.9200:00:38.6200:45:27.4300:00:31.6600:25:08.39Detail
42. Vrchota MichalPlzeň#136#M35.M1917.01:38:43.13+00:34:02.6600:16:46.1800:11:32.3100:02:02.7000:40:03.9300:01:56.4900:26:21.51Detail
43. SPRINGR PetrPraha#143#M36.M1918.01:40:28.58+00:35:48.1100:21:17.8800:11:32.1900:01:00.9800:41:51.0100:00:47.9000:23:58.58Detail
44. Stankova JanaPlzen#129#F8.Z405.01:41:17.88+00:36:37.4100:13:45.4200:12:40.8600:00:56.4900:46:10.1500:00:44.5600:27:00.37Detail
45. Bielková Věra#103#F9.Z406.01:45:27.04+00:40:46.5700:17:00.8700:12:05.3800:00:50.3300:48:24.4700:00:47.6900:26:18.28Detail
46. Denk StanislavPačejov#146#M37.M4015.01:45:28.83+00:40:48.3600:16:23.3000:12:28.1300:01:16.3500:48:09.0000:01:05.2100:26:06.82Detail
47. Staněk JiříPlzeň#128#M38.M4016.01:46:06.73+00:41:26.2600:15:31.9900:12:30.7200:00:54.1700:44:01.0200:01:03.1600:32:05.64Detail
48. Tančouz LukášZdemyslice#132#M39.M4017.01:54:07.30+00:49:26.8300:15:46.9300:14:39.7400:01:05.4900:49:28.2200:01:12.0800:31:54.81Detail
49. Weishäupl TomášPlzeň#137#M40.M1919.01:54:50.65+00:50:10.1800:17:09.1700:14:15.7000:01:57.0700:47:01.4300:00:55.2200:33:32.02Detail
50. Denk Ondřej#147#M41.M1920.02:06:35.90+01:01:55.4300:18:18.9700:24:57.1600:01:05.5700:48:50.5300:00:38.3900:32:45.25Detail
DNS Jermanová JitkaHaka Racing Team - Svatá trojice#111#FZ19Detail
DNS Bolková KarolinaHaka Racing Team - Svatá trojice#104#FZ19Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz