Oficiální Výsledková listina MČR v OCR Klatovy
22. 8. 2021

Neděle 12K ELITE

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta1
1. Stupka PatrikCyklospinn#31#M1.01:16:16.6601:16:16.66Detail
2. Dorňák PetrRehasport Team#3#M2.01:16:52.64+00:00:35.9701:16:52.64Detail
3. Vinický PetrDolní Bousov (Mladá Boleslav)#26#M3.01:18:08.67+00:01:52.0001:18:08.67Detail
4. Jakoubek JakubRehasport Team #9#M4.01:20:00.68+00:03:44.0101:20:00.68Detail
5. Hrdina PavelSWEEP OCR TEAM#7#M5.01:20:26.40+00:04:09.7301:20:26.40Detail
6. Nutil MichalFUBO Team#21#M6.01:18:30.74300 sec.+00:02:14.0701:18:30.74Detail
7. Evensen UlrikkeDenmark#6#F1.01:27:41.68+00:11:25.0101:27:41.68Detail
8. Tóth RomanRehasport#25#M7.01:28:18.24+00:12:01.5701:28:18.24Detail
9. Krejčí Pavel OcrGrip.cz #12#M8.01:29:32.18+00:13:15.5101:29:32.18Detail
10. Babák JosefTantrum Monstra#1#M9.01:36:52.55+00:20:35.8801:36:52.55Detail
11. Karel ŠtěpánZ.L.O.#10#M10.01:38:30.36+00:22:13.6901:38:30.36Detail
12. Drábek LukášFénix Plzeň#4#M11.01:38:31.67+00:22:15.0001:38:31.67Detail
13. Podzimek JakubEgdar.team#33#M12.01:39:20.81+00:23:04.1401:39:20.81Detail
14. MÜLLER MarekShybuj.cz#18#M13.01:46:18.83+00:30:02.1601:46:18.83Detail
15. Babušková StanislavaRehaSport Team#2#F2.01:49:16.32+00:32:59.6501:49:16.32Detail
16. Nový JaroslavCZECH MULTISPORT COACHING#20#M14.01:53:21.03+00:37:04.3601:53:21.03Detail
17. Martin AstridDenmark#17#F3.01:55:39.55+00:39:22.8801:55:39.55Detail
18. Šinkovský RomanGLADIATOR RACE TEAM#141#M15.02:03:04.17+00:46:47.5002:03:04.17Detail
19. Pavelková AnnaCasia Excalibur Race Team#22#F4.02:08:25.14+00:52:08.4702:08:25.14Detail
20. Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora#28#M16.02:10:18.42+00:54:01.7502:10:18.42Detail
21. Maloň TomášBrno#16#M17.02:14:28.49+00:58:11.8202:14:28.49Detail
22. Chalabala JanSpartan Gym#8#M18.02:15:49.64+00:59:32.9702:15:49.64Detail
23. Půža PatrikSTG Kolín#23#M19.02:16:37.59+01:00:20.9202:16:37.59Detail
24. Volák Adam Plzeň (Rehasport Team)#27#M20.02:18:56.20+01:02:39.5302:18:56.20Detail
25. Drbohlav JosefRehasport Team#5#M21.02:38:55.41+01:22:38.7402:38:55.41Detail
26. Sonda MartinSVVAT#30#M22.02:55:22.80+01:39:06.1302:55:22.80Detail
27. Butorová Lenka2 be winner#29#F5.03:21:17.25+02:05:00.5803:21:17.25Detail
28. Lokajíčková Klára RehaSport Team #15#F6.05:32:05.62+04:15:48.9505:32:05.62Detail
BZN Soukupová Vendulaedgar.team#24#F03:58:06.38Detail
BZN Kyrych MichaelaOCR team Kladno#32#F02:57:55.13Detail
DNF Kolář Jakub#11#M02:00:48.37Detail
DNF Naďo JaroslavSTG Kolín#19#M03:07:24.01Detail
DNS Lindsgren ChristinaDenmark#14#F05:47:04.48Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz