Oficiální Výsledková listina MČR v OCR Klatovy
22. 8. 2021

Neděle 12K AGE GROUP

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. Bureš Václav#49#M1.M30-341.01:31:44.3201:31:44.32Detail
2. Trapkowski PrzemysławxRunners#147#M2.M35-391.01:31:58.44+00:00:14.1101:31:58.44Detail
3. Hospodka VojtěchSDH Letňany#70#M3.M17-191.01:32:10.37+00:00:26.0401:32:10.37Detail
4. Šulc Martin#146#M4.M35-392.01:34:10.03+00:02:25.7001:34:10.03Detail
5. Krása DavidZ.L.O.#87#M5.M45-491.01:37:59.40+00:06:15.0701:37:59.40Detail
6. Bartošek JonášPredátor Workout Brno#66#M6.M25-291.01:40:33.06+00:08:48.7301:40:33.06Detail
7. Vepřek Karel Vepříci z Teplic #156#M7.M40-441.01:41:03.19+00:09:18.8601:41:03.19Detail
8. Kratochvíl Jakub#116#M8.M25-292.01:44:51.64+00:13:07.3101:44:51.64Detail
9. Klas JanSpáňov#80#M9.M17-192.01:45:03.54+00:13:19.2101:45:03.54Detail
10. Krakovič VojtěchUbožáci#86#M10.M20-241.01:45:28.56+00:13:44.2301:45:28.56Detail
11. Hurt LukášPredator Workout Brno #73#M11.M25-293.01:45:33.26+00:13:48.9301:45:33.26Detail
12. Pusztai Dominik#172#M12.M17-193.01:47:28.97+00:15:44.6401:47:28.97Detail
13. Gramel PetrÚpice#150#M13.M35-393.01:47:31.95+00:15:47.6201:47:31.95Detail
14. Richter Lukáš OCR Pardubáci#130#M14.M35-394.01:48:40.15+00:16:55.8201:48:40.15Detail
15. Vepřek MartinOCR runners Šumperk#157#M15.M30-342.01:49:56.88+00:18:12.5501:49:56.88Detail
16. Černý VaclavHLS Team Plzeň#34#M16.M35-395.01:53:41.30+00:21:56.9701:53:41.30Detail
17. Vyčichlo TomášSpartan Gym#164#M17.M35-396.01:57:31.21+00:25:46.8801:57:31.21Detail
18. Kobr VojtěchSmržovka#82#M18.M20-242.01:57:54.60+00:26:10.2701:57:54.60Detail
19. Povolný LukášPřelouč#122#M19.M45-492.01:58:39.50+00:26:55.1701:58:39.50Detail
20. Mňuk DominikHradec Králové#109#M20.M17-194.01:58:43.98+00:26:59.6501:58:43.98Detail
21. Domorád VojtěchBakov nad Jizerou#57#M21.M35-397.01:59:43.74+00:27:59.4101:59:43.74Detail
22. JANÁS Robertready2win#76#M22.M17-195.02:01:09.96+00:29:25.6302:01:09.96Detail
23. Pacholík OndřejRehaSport#115#M23.M20-243.02:01:15.74+00:29:31.4102:01:15.74Detail
24. Míča JosefPlzeň#108#M24.M20-244.02:01:38.27+00:29:53.9402:01:38.27Detail
25. Beneš PetrKVÍČALA TEAM#46#M25.M40-442.02:03:02.19+00:31:17.8602:03:02.19Detail
26. Fišer RostislavSpartan gym#64#M26.M45-493.02:06:13.00+00:34:28.6702:06:13.00Detail
27. Černý LukášSlanýkobylky#52#M27.M35-398.02:06:51.37+00:35:07.0402:06:51.37Detail
28. Vostřel RadekŽatec#162#M28.M17-196.02:08:55.19+00:37:10.8602:08:55.19Detail
29. Vetengl LukášPraha 8#158#M29.M20-245.02:09:30.77+00:37:46.4402:09:30.77Detail
30. Šípek MartinGladiators#142#M30.M40-443.02:10:43.51+00:38:59.1802:10:43.51Detail
31. Říha ZdeněkWild Monkey Challenge#134#M31.M35-399.02:10:56.61+00:39:12.2802:10:56.61Detail
32. Liška MilošLoučovice#97#M32.M50p1.02:14:31.93+00:42:47.6002:14:31.93Detail
33. Janáček ZdeněkSunny Gang Plzen#75#M33.M30-343.02:14:46.57+00:43:02.2402:14:46.57Detail
34. Vitásek AlešLuštěnice#160#M34.M45-494.02:15:51.40+00:44:07.0702:15:51.40Detail
35. Waldowski Dominik Jan#174#M35.M40-444.02:18:45.16+00:47:00.8302:18:45.16Detail
36. Zelinka JiříKunětice#166#M36.M45-495.02:19:46.26+00:48:01.9302:19:46.26Detail
37. Šebestík OndřejOtrokovice#140#M37.M30-344.02:21:31.43+00:49:47.1002:21:31.43Detail
38. Antonovič LukášOCR Mašina Kadaň#43#M38.M35-3910.02:21:44.27+00:49:59.9402:21:44.27Detail
39. Mandzák TomášKynšperk nad Ohří#100#M39.M20-246.02:23:21.24+00:51:36.9102:23:21.24Detail
40. Ferschmann JakubDiversity Beasts#62#M40.M40-445.02:30:05.86+00:58:21.5302:30:05.86Detail
41. Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk#58#F1.Z25-291.02:30:34.21+00:58:49.8802:30:34.21Detail
42. Prachař DanielStrání#123#M41.M20-247.02:31:58.65+01:00:14.3202:31:58.65Detail
43. Cimburek LudvikCZexxx#50#M42.M50p2.02:34:57.32+01:03:12.9902:34:57.32Detail
44. Merta DavidDiversity Beasts#107#M43.M35-3911.02:38:34.90+01:06:50.5702:38:34.90Detail
45. Krejčí VlastimilDobrá Voda u Českých Budějovic#89#M44.M35-3912.02:39:36.77+01:07:52.4402:39:36.77Detail
46. Dolezal PavelGladiatorraceteam #56#M45.M30-345.02:40:39.29+01:08:54.9602:40:39.29Detail
47. Zmítko JanBarbarian Extreme Team#169#M46.M30-346.02:41:38.83+01:09:54.5002:41:38.83Detail
48. Kubásek ŠtěpánPlzeň#90#M47.M30-347.02:43:16.04+01:11:31.7102:43:16.04Detail
49. Šašková ZuzanaRoudnice nad Labem#139#F2.Z35-391.02:48:29.89+01:16:45.5602:48:29.89Detail
50. Heligr MartinOCR TEAM MAŠINA KADAŇ#67#M48.M45-496.03:02:39.06+01:30:54.7303:02:39.06Detail
51. Hraban PavelHODOR#72#M49.M30-348.03:03:49.33+01:32:05.0003:03:49.33Detail
52. Albrecht MiroslavPanther Gym Čakovice #42#M50.M45-497.03:07:16.61+01:35:32.2803:07:16.61Detail
53. Rampírová PetraDiversity Beasts#128#F3.Z35-392.03:21:05.43+01:49:21.1003:21:05.43Detail
54. Vaněk TomášDark Side Workout#154#M51.M45-498.03:21:06.07+01:49:21.7403:21:06.07Detail
55. Chwastek VladimírOlympia Spartan Training KH#74#M52.M50p3.03:25:56.52+01:54:12.1903:25:56.52Detail
56. Ryjáček VojtěchVelké popovice#133#M53.M25-294.03:31:04.91+01:59:20.5803:31:04.91Detail
57. Hamplová VlastaFUBO#65#F4.Z40-441.03:32:39.86+02:00:55.5303:32:39.86Detail
58. Kellinger MichaelVětřní #79#M54.M20-248.03:41:57.32+02:10:12.9903:41:57.32Detail
59. Raslová MarieLiberec#129#F5.Z35-393.03:43:40.10+02:11:55.7703:43:40.10Detail
60. Vacková Tereza#152#F6.Z30-341.03:49:05.11+02:17:20.7803:49:05.11Detail
61. Mathe KataBarbarian Extreme Team#105#F7.Z45-491.03:59:45.19+02:28:00.8603:59:45.19Detail
62. Cimburek LudvikCZexxx#51#M55.M50p4.04:16:58.99+02:45:14.6604:16:58.99Detail
63. Moupic Jan#GladiatorRaceTeam#110#M56.M40-446.04:25:51.90+02:54:07.5704:25:51.90Detail
64. Lenochová MagdaSezimovo Ústí#95#F8.Z40-442.04:29:12.92+02:57:28.5904:29:12.92Detail
65. Kotlík MartinExtra Brno#83#M57.M35-3913.04:36:51.63+03:05:07.3004:36:51.63Detail
66. Preslova LenkaVimperk#126#F9.Z35-394.04:36:58.16+03:05:13.8304:36:58.16Detail
67. Štohanzl MichalZÁKOLANY#145#M58.M35-3914.04:36:59.34+03:05:15.0104:36:59.34Detail
68. Novák JanCZExxx#113#M59.M25-295.04:56:53.12+03:25:08.7904:56:53.12Detail
69. Zelinka Richard Sokol Mšené Lázně #167#M60.M25-296.04:57:00.21+03:25:15.8804:57:00.21Detail
Žďárský JakubPlzeň#171#MM35-39Detail
BZN Beneš VáclavKlatovy#47#MM35-3902:36:00.46Detail
BZN Suchánková Veronika#137#FZ40-4403:54:20.85Detail
BZN Wágner PetrModletice#165#MM30-3402:55:32.40Detail
BZN Libovický VítPraha 5 - Košíře#96#MM50p03:58:12.53Detail
BZN Kracík PetrNová Paka#84#MM45-4903:46:53.27Detail
BZN Mendřický JanBlonďáci#106#MM50p03:41:44.69Detail
BZN Lacina JosefGladiators#93#MM40-4403:51:53.16Detail
BZN Svoboda JanEXTRA Brno#138#MM35-3903:11:21.56Detail
BZN Martinez Fernandez Daniel#104#MM35-3904:00:41.05Detail
BZN Plihal TomasOcr pardubaci#118#MM45-4902:29:37.04Detail
BZN Lysá MiroslavaVeleň#98#FZ35-3903:45:21.00Detail
BZN Petr KarelÚjezd#117#MM30-3402:56:59.62Detail
BZN Fantová KarolínaPraha9#60#FZ17-1904:04:01.75Detail
BZN Nárožná AndreaRehasport Team#111#FZ25-2903:12:53.40Detail
BZN Filipin MichalPrague Parkour PK1#63#MM35-3903:48:04.09Detail
BZN Pohořalý JakubCzexxx#119#MM17-1904:12:59.04Detail
BZN Novotný LadislavDORYS CZ s.r.o. #114#MM35-3902:21:49.81Detail
BZN Třešňák Petr Slanýkobylky #148#MM35-3902:33:23.76Detail
BZN Vlasák TomášPředslav#161#MM20-2402:57:14.20Detail
BZN Krajčíková NatáliePlzeň #85#FZ25-2903:20:43.40Detail
BZN Janoušek TomášSDH Mšec#78#MM35-3903:54:00.19Detail
BZN Pražák AlešFénix Plzeň#125#MM40-4403:38:41.36Detail
BZN Aberle Petr#41#MM40-4402:31:14.32Detail
BZN Vachalová Šárka#GLADIATORRACETEAM#40#FZ35-3904:01:36.45Detail
BZN Rostás LukášPlzeň#131#MM30-3402:32:50.51Detail
BZN Zeman PatrikKovářská#168#MM17-1903:00:43.92Detail
BZN Klikoš Jiří A-tým Dvůr Králové nad Labem #81#MM35-3902:34:55.65Detail
BZN Ryba MichalAtom Kids#132#MM30-3402:35:29.04Detail
BZN Tužil JiříPRAHA 6#151#MM30-3402:44:29.24Detail
BZN Manolevski MichaelPraha#99#MM45-4903:02:44.74Detail
BZN Marfláková IvetaFrýdek-Místek#102#FZ30-3403:11:30.28Detail
BZN Vilches VáclavZnojmo#159#MM30-3403:13:47.70Detail
BZN Vrlík PetrKunžak#163#MM30-3403:16:04.51Detail
BZN Vaněk AlešCerhovice#153#MM45-4903:29:08.00Detail
BZN Šteňko MarianFénix Plzeň#144#MM45-4903:31:32.57Detail
BZN Petíška Ondřej#173#MM20-2402:30:30.34Detail
BZN Hloh MartinHODOR#69#MM40-4403:41:33.91Detail
BZN Šperlich AdamOCR Runners Šumperk#143#MM20-2402:58:09.07Detail
BZN Nová PetraGladiators Kralupy#112#FZ20-2403:55:07.58Detail
BZN Marková BarboraHradec Králové#103#FZ17-1904:25:36.36Detail
BZN Vaněk TomášCerhovice#155#MM17-1904:29:08.77Detail
BZN Lazovy Vladimir#94#MM35-3902:13:40.45Detail
BZN Kubrycht Michal#91#MM30-3402:18:17.48Detail
BZN Kraus Matěj#88#MM30-3402:27:30.46Detail
BZN Bábíček RadekUbožáci#44#MM20-2402:40:44.52Detail
BZN Srb LadislavChlumec#136#MM50p02:46:21.24Detail
BZN Pohořalý PetrŠvábi.cz#120#MM45-4902:49:58.56Detail
BZN Kůstka Josef#92#MM45-4902:59:22.98Detail
BZN Jendrisek Martin#175#MM35-3903:21:18.50Detail
BZN Fantová MichaelaPraha#61#FZ17-1904:04:01.54Detail
BZN Žatečková NatálieSTG Rychnov nad Kněžnou#170#FZ17-1904:04:03.07Detail
BZN Beránek JanHradec Králové#48#MM17-1904:11:23.61Detail
DNF Pospíšil Michal#GLADIATORRACETEAM#121#MM30-3401:59:33.30Detail
DNF Marflák MichalFrýdek-Místek #101#MM35-3901:49:33.24Detail
DNS Hlinka PavelZTMP OCR Team#68#MM30-3404:46:55.69Detail
DNS Červenka RichardZTMP OCR Team#54#MM30-3404:46:59.81Detail
DNS Housková NatálieGladiators#71#FZ20-2405:06:55.02Detail
DNS Bakalík TomášTobi&running#45#MM30-3404:47:01.95Detail
DNS Janoušek PetrGladiators#77#MM20-2405:06:55.70Detail
outLimit Třeštíková MichaelaPraha 5#149#FZ40-4404:14:35.92Detail
outLimit Spáčil KarelPlzeň#135#MM20-2404:33:00.94Detail
outLimit Čížková LucieOCR Hunters#55#FZ20-2404:51:20.22Detail
outLimit Prantl JiříPraha 5#124#MM25-2904:41:04.04Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz