Oficiální Výsledková listina Velíšskej přespolňák 6. ročník - 26. 6. 2021
26. 6. 2021
10 km
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Jareš | Tomáš | Votice | #20# | MA muži 18-39 | 1. | 00:37:11 | | Detail |
2. | Jánošík | Rudolf | Vlašim | #13# | MC muži 50-59 | 1. | 00:41:04 | +00:03:53 | Detail |
3. | Gazda | Vítězslav | Benešovský běžecký klub a tren... | #17# | MB muži 40-49 | 1. | 00:41:39 | +00:04:28 | Detail |
4. | Pavlíček | Martin | AC SPARTA PRAHA | #12# | MA muži 18-39 | 2. | 00:43:05 | +00:05:54 | Detail |
5. | Šibrava | Stanislav | Jiskra Zruč n.S. | #10# | MA muži 18-39 | 3. | 00:43:09 | +00:05:58 | Detail |
6. | Šoltés | Filip | Mladá Vožice | #1# | MB muži 40-49 | 2. | 00:44:37 | +00:07:26 | Detail |
7. | Matějka | Martin | FCSV Velis | #18# | MA muži 18-39 | 4. | 00:44:43 | +00:07:32 | Detail |
8. | Babor | Petr | | #42# | MA muži 18-39 | 5. | 00:45:12 | +00:08:01 | Detail |
9. | Zaremba | Jan | Havířov | #39# | MB muži 40-49 | 3. | 00:45:35 | +00:08:24 | Detail |
10. | Petrásková | Nikol | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | #45# | ZA ženy 18-34 | 1. | 00:46:07 | +00:08:56 | Detail |
11. | Kahoun | Jan | Louňovice | #150# | MA muži 18-39 | 6. | 00:46:11 | +00:09:00 | Detail |
12. | Častvaj | Daniel | Mnichovice | #21# | MB muži 40-49 | 4. | 00:47:02 | +00:09:51 | Detail |
13. | Adamcová | Andrea | Vlašim | #30# | ZC ženy 45-54 | 1. | 00:47:06 | +00:09:55 | Detail |
14. | Pejša | Jan | SMÍ BÝT PRÁZDNÉ | #4# | MB muži 40-49 | 5. | 00:47:29 | +00:10:18 | Detail |
15. | Havlík | Petr | Votice | #7# | MA muži 18-39 | 7. | 00:47:45 | +00:10:34 | Detail |
16. | Krchňák | Roman | Běžím za Vlašim | #43# | MC muži 50-59 | 2. | 00:47:50 | +00:10:39 | Detail |
17. | Hergesell | Jiří | Vračkovice | #25# | MC muži 50-59 | 3. | 00:48:19 | +00:11:08 | Detail |
18. | Kašpar | Michal | RS Vlašim | #32# | MB muži 40-49 | 6. | 00:48:24 | +00:11:13 | Detail |
19. | Babor | Pavel | | #41# | MA muži 18-39 | 8. | 00:48:45 | +00:11:34 | Detail |
20. | Lebeda | Jaroslav | BBK | #26# | MC muži 50-59 | 4. | 00:48:46 | +00:11:35 | Detail |
21. | Jenšík | Jiří | | #6# | MA muži 18-39 | 9. | 00:49:00 | +00:11:49 | Detail |
22. | Dvořáková | Renáta | Znosim | #36# | ZC ženy 45-54 | 2. | 00:49:44 | +00:12:33 | Detail |
23. | Štych | Přemysl | Srdíčkáři | #44# | MB muži 40-49 | 7. | 00:49:49 | +00:12:38 | Detail |
24. | Říha | Karel | BBK | #49# | MC muži 50-59 | 5. | 00:50:06 | +00:12:55 | Detail |
25. | Smékal | Mirek | Benešov | #23# | MD muži 60-69 | 1. | 00:50:10 | +00:12:59 | Detail |
26. | Prchlikova | Barbora | Benešovský běžecký klub | #28# | ZC ženy 45-54 | 3. | 00:50:13 | +00:13:02 | Detail |
27. | Zvárová | Barbora | Ostrov | #9# | ZB ženy 35-44 | 1. | 00:50:29 | +00:13:18 | Detail |
28. | Tůma | Josef | GOGO Postupice | #37# | MB muži 40-49 | 8. | 00:50:36 | +00:13:25 | Detail |
29. | Jiroušková | Hana | Běžíme zw Vlašim | #29# | ZC ženy 45-54 | 4. | 00:50:38 | +00:13:27 | Detail |
30. | Brožík | František | Vlašim | #2# | MC muži 50-59 | 6. | 00:51:49 | +00:14:38 | Detail |
31. | Anděl | Jaroslav | Chabeřice | #11# | MB muži 40-49 | 9. | 00:53:08 | +00:15:57 | Detail |
32. | Boštičková | Lenka | | #16# | ZA ženy 18-34 | 2. | 00:53:32 | +00:16:21 | Detail |
33. | Mančík | Ondřej | Vlašim | #3# | MA muži 18-39 | 10. | 00:53:35 | +00:16:24 | Detail |
34. | Tůma | Lukáš | | #38# | MA muži 18-39 | 11. | 00:54:42 | +00:17:31 | Detail |
35. | Vondrák | Tomáš | Vlašim | #33# | MC muži 50-59 | 7. | 00:56:16 | +00:19:05 | Detail |
36. | Syslová | Pavla | Praha | #31# | ZA ženy 18-34 | 3. | 00:56:37 | +00:19:26 | Detail |
37. | Cinka | Ivan | Atletika Benešov | #15# | MD muži 60-69 | 2. | 00:57:08 | +00:19:57 | Detail |
38. | Slunečko | Jindřich | Benešovský běžecký klub | #22# | MC muži 50-59 | 8. | 00:57:12 | +00:20:01 | Detail |
39. | Vynšová | Monika | Benešov | #34# | ZB ženy 35-44 | 2. | 00:57:12 | +00:20:01 | Detail |
40. | Březinová | Monika | Drachkov | #46# | ZA ženy 18-34 | 4. | 00:57:24 | +00:20:13 | Detail |
41. | Kříženecká | Michaela | Vlašim | #48# | ZA ženy 18-34 | 5. | 00:57:28 | +00:20:17 | Detail |
42. | Říhová | Radka | Soběhrdy | #50# | ZC ženy 45-54 | 5. | 00:58:58 | +00:21:47 | Detail |
43. | Auxt | Miroslav | | #19# | MA muži 18-39 | 12. | 00:59:29 | +00:22:18 | Detail |
44. | Nezmeškal | Petr | | #47# | MB muži 40-49 | 10. | 01:00:45 | +00:23:34 | Detail |
45. | Navrátil | Pepa | Stránčice | #24# | ME muži 70 | 1. | 01:00:55 | +00:23:44 | Detail |
46. | Hálová | Petra | Benešov u Prahy | #35# | ZB ženy 35-44 | 3. | 01:01:17 | +00:24:06 | Detail |
47. | Jacques Bursíková | Kateřina | Milovanice | #8# | ZC ženy 45-54 | 6. | 01:03:06 | +00:25:55 | Detail |
48. | Kuklík | Vít | | #40# | MA muži 18-39 | 13. | 01:03:36 | +00:26:25 | Detail |
49. | Hnízdilová | Eva | BBK | #14# | ZC ženy 45-54 | 7. | 01:03:41 | +00:26:30 | Detail |
50. | Konopištská | Monika | | #27# | Z1 dívky 15-17 | 1. | 01:09:08 | +00:31:57 | Detail |
51. | Urban | Antonín | Veliš 50 | #5# | MA muži 18-39 | 14. | 01:26:22 | +00:49:11 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |