Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Prokopské údolí
29. 10. 2016

muži

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Janů JanSalomon Team#1#M201.00:51:17Detail
2. Holuša JakubDukla Praha#5#M202.00:52:58+00:01:41.27Detail
3. Pleticha RichardKadaň#93#M401.00:55:46+00:04:29.27Detail
4. Losman PetrKerteam#69#M301.00:56:02+00:04:45.27Detail
5. Remeš PetrOK Slavia Hradec Králové#101#M203.00:56:26+00:05:09.27Detail
6. Kupidlovský DanielPraha-Stodůlky#156#M402.00:58:28+00:07:11.27Detail
7. Soukup PetrTJ Nová Paka#2#M204.00:58:37+00:07:20.27Detail
8. Sandecki MarkPrague#149#M302.01:00:03+00:08:46.27Detail
9. Janda MartinKOB Dobruška#32#M303.01:00:22+00:09:05.27Detail
10. Fikes MetodějMaraton Klub Kladno#170#M403.01:00:41+00:09:24.27Detail
11. Wachtl DenisPraha#145#M205.01:00:46+00:09:29.27Detail
12. Kovář MyroBeermental team#56#M304.01:01:42+00:10:25.27Detail
13. Kazda OndřejSC Jicin#49#M305.01:01:48+00:10:31.27Detail
14. Kazda JiříSC Jičín#48#M306.01:01:55+00:10:38.27Detail
15. Pokorný JanTJ VOKD Poruba#95#M404.01:02:38+00:11:21.27Detail
16. Semenchukov MaximRunning Cheff#108#M307.01:02:44+00:11:27.27Detail
17. Johanovský TomášOOB Kotlářka Praha#43#M308.01:02:53+00:11:36.27Detail
18. Elischer IvanAC Ústí nad Labem#24#M501.01:03:06+00:11:49.27Detail
19. Pangrác OndřejMFP#87#M405.01:03:50+00:12:33.27Detail
20. Novotný MilanOK99 Hradec Králové#84#M502.01:04:04+00:12:47.27Detail
21. Skala David#175#M309.01:05:08+00:13:51.27Detail
22. Plevka David#161#M206.01:05:36+00:14:19.27Detail
23. Vaněk PavelPraha#176#M503.01:05:49+00:14:32.27Detail
24. Krejdl MichalLouny#58#M3010.01:05:50+00:14:33.27Detail
25. Stekly Radek#118#M3011.01:05:57+00:14:40.27Detail
26. Dvořák RadekHrom do piecky!#22#M3012.01:06:01+00:14:44.27Detail
27. Mužíček PavelTTT#80#M3013.01:06:02+00:14:45.27Detail
28. Touška Kryštof#139#M207.01:06:04+00:14:47.27Detail
29. Kohoutek Ondrej#52#M208.01:06:43+00:15:26.27Detail
30. Kolovratník DavidChrudim#54#M3014.01:07:22+00:16:05.27Detail
31. Lada Tomas#66#M3015.01:07:36+00:16:19.27Detail
32. Rauscher AlexAXIS RT#100#M504.01:07:50+00:16:33.27Detail
33. Kykal Jan#64#M3016.01:08:19+00:17:02.27Detail
34. Šulej MarcelNelahozeves#132#M3017.01:09:14+00:17:57.27Detail
35. Sůsa JakubKokoteam.cz#178#M209.01:09:23+00:18:06.27Detail
36. Brychta Tomáš#173#M2010.01:09:37+00:18:20.27Detail
37. Tomeš PetrSC Jičín#137#M406.01:09:43+00:18:26.27Detail
38. Hybš Marek#37#M2011.01:09:50+00:18:33.27Detail
39. Prager KarelSokol Sojovice#96#M2012.01:10:32+00:19:15.27Detail
40. Pech ŠtěpánNike+ Run Club#88#M3018.01:10:53+00:19:36.27Detail
41. Kukač PetrHO V.N.O.#62#M407.01:11:14+00:19:57.27Detail
42. Holeček VáclavKyšice#169#M3019.01:11:31+00:20:14.27Detail
43. Horňák MilošJogging Dca#158#M408.01:11:34+00:20:17.27Detail
44. Havlík MartinNohyb Praha#30#M3020.01:11:46+00:20:29.27Detail
45. Putala JanOdolena Voda#99#M3021.01:11:51+00:20:34.27Detail
46. Leskin Andrej#155#M2013.01:11:52+00:20:35.27Detail
47. Žák Michal#113#M2014.01:12:28+00:21:11.27Detail
48. Kysel JirkaČokoláda team#65#M3022.01:13:00+00:21:43.27Detail
49. Mezník VláďaLBE#78#M505.01:13:09+00:21:52.27Detail
50. Kasa MartinPilulka.cz running team#46#M3023.01:13:24+00:22:07.27Detail
51. Plechatý OndřejRunSport team Křižínkov#92#M3024.01:14:10+00:22:53.27Detail
52. Crha ZdeněkMK Kladno#12#M3025.01:14:44+00:23:27.27Detail
53. Mařík Jan#75#M409.01:15:06+00:23:49.27Detail
54. Prchlík JindřichWolfiho smečka#98#M4010.01:15:27+00:24:10.27Detail
55. Kreuzer JanChomutov#59#M3026.01:15:44+00:24:27.27Detail
56. Šlapák MichalTK Hanspaulka#126#M506.01:16:18+00:25:01.27Detail
57. Kučera VáclavCHOMUTOV#61#M3027.01:17:40+00:26:23.27Detail
58. Belan Martin#8#M2015.01:18:17+00:27:00.27Detail
59. Horáček OndřejSona Sól, Praha#34#M3028.01:18:26+00:27:09.27Detail
60. Adámek Zdeněk#41#M4011.01:18:59+00:27:42.27Detail
61. Almasy Michael#6#M2016.01:19:05+00:27:48.27Detail
62. Plička JanChomutov#167#M3029.01:19:21+00:28:04.27Detail
63. Pirona Paolo#91#M507.01:19:26+00:28:09.27Detail
64. Škoch Petr#160#M3030.01:19:42+00:28:25.27Detail
65. Bernášek AlešPříbram#9#M3031.01:19:42+00:28:25.27Detail
66. Srb TomášStrašnice#115#M3032.01:19:52+00:28:35.27Detail
67. Mařík ml. Jan#76#M2017.01:19:53+00:28:36.27Detail
68. Synkule Martin#121#M3033.01:20:07+00:28:50.27Detail
69. Benýr PavelMBM Praha#166#M508.01:20:17+00:29:00.27Detail
70. Králík StanislavAC DETOX 2016#57#M2018.01:20:19+00:29:02.27Detail
71. Svoboda Ales#119#M3034.01:20:30+00:29:13.27Detail
72. Serbus JanPolabská směčka#109#M4012.01:20:41+00:29:24.27Detail
73. Libovický VítJesenice#159#M509.01:21:22+00:30:05.27Detail
74. Culos StefanoChopinova, 22 Praha#13#M3035.01:21:40+00:30:23.27Detail
75. Černý Pavelwww.umalehoberlina.cz#15#M3036.01:22:04+00:30:47.27Detail
76. Rylka AntonínAFPoint#103#M3037.01:22:41+00:31:24.27Detail
77. Lenhart David#151#M3038.01:22:46+00:31:29.27Detail
78. Jandáček JanPraha 10 - Malešice#40#M3039.01:23:42+00:32:25.27Detail
79. Tomsa JaroslavMilovice#138#M3040.01:24:26+00:33:09.27Detail
80. Stránský RadekTJ Sokol Jestřábí Lhota#157#M3041.01:24:33+00:33:16.27Detail
81. Tichna PavelPraha 10#135#M4013.01:25:54+00:34:37.27Detail
82. Marek RudolfLetňany#72#M601.01:27:25+00:36:08.27Detail
83. Vosátka JiříPraha#144#M3042.01:29:19+00:38:02.27Detail
84. Šoman JiříActum Flyers#129#M2019.01:29:27+00:38:10.27Detail
85. Šromovský VojtěchActum Flyers#131#M3043.01:29:28+00:38:11.27Detail
86. Husár JozefPraha 12#36#M4014.01:29:30+00:38:13.27Detail
87. Dvořák Petr#21#M4015.01:29:57+00:38:40.27Detail
88. Martinec JanSokol Suchý Důl#154#M5010.01:30:03+00:38:46.27Detail
89. Wartiak RastislavNohyb Praha#146#M3044.01:30:13+00:38:56.27Detail
90. Durand RegisPontoise#163#M4016.01:31:50+00:40:33.27Detail
91. Trošan Radek-#141#M3045.01:32:21+00:41:04.27Detail
92. Zitta Radek#112#M3046.01:34:34+00:43:17.27Detail
93. Trčka JanAlbeř 92#140#M4017.01:34:54+00:43:37.27Detail
94. Johan TomášHodkovičky#42#M4018.01:35:02+00:43:45.27Detail
95. Sova JanMP Praha#114#M5011.01:35:09+00:43:52.27Detail
96. Seifer OldřichKunovice#107#M5012.01:35:20+00:44:03.27Detail
97. Shoniya AlexanderPraha, Lenochodi#111#M3047.01:35:48+00:44:31.27Detail
98. Gerle MartinPraha 7#171#M3048.01:38:18+00:47:01.27Detail
99. Zegzulka David#27#M3049.01:39:01+00:47:44.27Detail
100. Prajzner Václav#97#M2020.01:39:03+00:47:46.27Detail
101. Obdržálek VítOstrava-Hrabová#85#M5013.01:39:48+00:48:31.27Detail
102. Wiener OtakarMaratón klub Kladno#147#M602.01:43:13+00:51:56.27Detail
103. Stanko JanTelekom running team#116#M4019.01:44:39+00:53:22.27Detail
104. Jahn PavelOK Sparta Praha#39#M603.01:44:40+00:53:23.27Detail
DNS Švajcr RadekMattoni FreeRun Plzeň#134#M40DNS Detail
DNS Šimek David#124#M20DNS Detail
DNS Pejřimovský Tomáš#89#M40DNS Detail
DNS Cigler RomanWe Run Together#11#M30DNS Detail
DNS Linhart Václav#68#M20DNS Detail
DNS Šimek FilipNelahozeves#125#M30DNS Detail
DNS Drahokoupil AlešPraha#20#M30DNS Detail
DNS Kacíř ZdeněkLOUČNÁ 956#45#M60DNS Detail
DNS Kuzmiak BorisPraha 7#63#M30DNS Detail
DNS Lambert Jaroslav#67#M30DNS Detail
DNS Novák VladimírRoučkovice City#83#M20DNS Detail
DNS Eliáš PetrAlbatros#23#M30DNS Detail
DNS Maršík Aleš#73#M40DNS Detail
DNS Juzl FrantisekKreuzlingen#44#M30DNS Detail
DNS Pacner MartinBiatlon klub Beroun#86#M30DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz