Oficiální Výsledková listina Běhej Borky 2021
11. 9. 2021

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Harnoš PetrAtletika Kolín#923#M1.00:38:15Detail
2. Herel LubošLesk Kolín#827#M2.00:39:54+00:01:39.35Detail
3. Rambousek JanPraha#17#M3.00:42:32+00:04:17.35Detail
4. Teplá JanaJoskatel#866#F1.00:42:47+00:04:32.35Detail
5. Trnka MichalKolín#56#M4.00:43:23+00:05:08.35Detail
6. Hájek PetrČeský Brod#929#M5.00:43:31+00:05:16.35Detail
7. Vichterey PetrKolín#26#M6.00:43:56+00:05:41.35Detail
8. Novák KamilMost#6#M7.00:44:30+00:06:15.35Detail
9. Křivánek MichalSoloRun Kolín#20#M8.00:44:44+00:06:29.35Detail
10. Brzák ŠimonKolín#11#M9.00:44:44+00:06:29.35Detail
11. Drábek TomasKolín#363#M10.00:44:55+00:06:40.35Detail
12. Netíková EliškaCrossFit Tabata Poděbrady#23#F2.00:45:13+00:06:58.35Detail
13. Prchal PavelGP Kolín#911#M11.00:45:48+00:07:33.35Detail
14. Teplý OndřejJoskatel#865#M12.00:45:54+00:07:39.35Detail
15. Kysilka VartislavGP KOlín#860#M13.00:47:09+00:08:54.35Detail
16. Hartman VojtěchKostelec nad Černými lesy #16#M14.00:47:14+00:08:59.35Detail
17. Dojčiak JiříKolín#930#M15.00:47:20+00:09:05.35Detail
18. Přibyl MatějHořátev#53#M16.00:47:29+00:09:14.35Detail
19. Chlupsová Klára Chlupy ze psa#27#F3.00:47:30+00:09:15.35Detail
20. Brant Tomáš#70#M17.00:47:43+00:09:28.35Detail
21. Brunclíková VeronikaKutná Hora#910#F4.00:48:02+00:09:47.35Detail
22. Radomírský Jan#950#M18.00:48:09+00:09:54.35Detail
23. Tichý MartinKolín#15#M19.00:48:57+00:10:42.35Detail
24. Karafiátová EliškaPečky#365#F5.00:49:28+00:11:13.35Detail
25. Kubelka ZdeněkHK96 #28#M20.00:50:19+00:12:04.35Detail
26. Skalinová KamilaGP Kolín#927#F6.00:50:22+00:12:07.35Detail
27. Chwistek LiborGP Kolín#841#M21.00:50:46+00:12:31.35Detail
28. Zenkner Roman#64#M22.00:50:55+00:12:40.35Detail
29. Koreň ŠtefanKolín#13#M23.00:51:14+00:12:59.35Detail
30. Černý JanKolín#32#M24.00:51:54+00:13:39.35Detail
31. Tkáč Jan#59#M25.00:52:04+00:13:49.35Detail
32. Procházka JanČáslav#18#M26.00:52:22+00:14:07.35Detail
33. Špulák PetrŠpulákovci#55#M27.00:52:48+00:14:33.35Detail
34. Pavlů VáclavEwebovky#39#M28.00:52:49+00:14:34.35Detail
35. Kreische PetraKolín#37#F7.00:53:03+00:14:48.35Detail
36. Kreische JosefKolín#47#M29.00:53:03+00:14:48.35Detail
37. Flanderková MichaelaPoděbrady#12#F8.00:53:59+00:15:44.35Detail
38. Nebřenský Jakub#883#M30.00:54:04+00:15:49.35Detail
39. Vacek DanielKolín#60#M31.00:54:10+00:15:55.35Detail
40. Rokos ZdeněkNic mě nezastaví#4#M32.00:54:15+00:16:00.35Detail
41. Jeneš DanielKolín#49#M33.00:54:24+00:16:09.35Detail
42. Koreňová Jana#66#F9.00:54:33+00:16:18.35Detail
43. Hlocká Tereza#67#F10.00:54:38+00:16:23.35Detail
44. Šesták HonzaSokol Měchenice#52#M34.00:54:40+00:16:25.35Detail
45. Doležal KarelJihlava#38#M35.00:54:40+00:16:25.35Detail
46. Linhart VladimírKutná Hora#25#M36.00:54:49+00:16:34.35Detail
47. Rakušan VítMěsto Kolín#869#M37.00:54:53+00:16:38.35Detail
48. Nezmeškal PetrKolín#33#M38.00:55:35+00:17:20.35Detail
49. Karafiátová PavlaKolin#366#F11.00:56:08+00:17:53.35Detail
50. Malá Marie#44#F12.00:56:40+00:18:25.35Detail
51. Štefka Aleš Kolín#3#M39.00:56:46+00:18:31.35Detail
52. Melcer ŠtěpánKutná Hora#29#M40.00:59:05+00:20:50.35Detail
53. Pikuliak MarianSuchdol#50#M41.00:59:05+00:20:50.35Detail
54. Pikuliak VojtěchKutná Hora#22#M42.00:59:05+00:20:50.35Detail
55. Burianová MartinaKolín#46#F13.00:59:24+00:21:09.35Detail
56. Kubelka MartinKáčka#48#M43.00:59:28+00:21:13.35Detail
57. Jarešová MartinaKolín#51#F14.00:59:31+00:21:16.35Detail
58. Paulova MartaKolin#69#F15.01:00:17+00:22:02.35Detail
59. Rothová MariePoděbrady#879#F16.01:00:34+00:22:19.35Detail
60. Remler JiříJSG Kolín#867#M44.01:00:53+00:22:38.35Detail
61. Tax Jan#921#M45.01:01:38+00:23:23.35Detail
62. Buřičová MarcelaGP Kolín#31#F17.01:01:38+00:23:23.35Detail
63. Kršková Michaela#949#F18.01:02:00+00:23:45.35Detail
64. Kolovecká Irena#9#F19.01:02:29+00:24:14.35Detail
65. Vedral VladimírKolín#35#M46.01:03:09+00:24:54.35Detail
66. Fördös MartinKolin#7#M47.01:03:09+00:24:54.35Detail
67. Honsová RadanaFit Pečky#928#F20.01:04:08+00:25:53.35Detail
68. Formánková MichaelaKolín#1#F21.01:04:34+00:26:19.35Detail
69. Nelibová AdélaOlympia Spartan Training Kutná Hora#5#F22.01:04:48+00:26:33.35Detail
70. Brejsa DavidKluky u Kutne Hory#2#M48.01:04:54+00:26:39.35Detail
71. Krejčí RomanaKolín #62#F23.01:05:28+00:27:13.35Detail
72. Miler Václav Sokol Kolín atletika #57#M49.01:05:54+00:27:39.35Detail
73. Nejezova Veronika Kolin#14#F24.01:12:12+00:33:57.35Detail
74. Vojtíšek PetrVelim#922#M50.01:16:29+00:38:14.35Detail
75. Shvets Ivanna Kolin#34#F25.01:17:00+00:38:45.35Detail
DNS Dvořáková KatkaHlízov#30#FDNS Detail
DNS Čapková VeronikaKutna hora#45#FDNS Detail
DNS Procházka OliverKutna Hora#8#MDNS Detail
DNS Jánská MarkétaKolín#42#FDNS Detail
DNS Faško Jan#65#MDNS Detail
DNS Vencovská NikolaŽleby#24#FDNS Detail
DNS Tesařová IvetaČeský běžecký klub#58#FDNS Detail
DNS Kolářová StanislavaKutná Hora#19#FDNS Detail
DNS Kolářová KateřinaKutná Hora#36#FDNS Detail
DNS Kolářová RozárieKutná Hora#41#FDNS Detail
DNS Poneszová ViktorieCrossfit Tabata Poděbrady#10#FDNS Detail
DNS Nikodým IvanChrudim#54#MDNS Detail
DNS Machová DanielaKolín#43#FDNS Detail
DNS Hlavinková BarboraKutná Hora #824#FDNS Detail
DNS Roček TomášMančice #61#MDNS Detail
DNS Palečková KateřinaProstě běž#40#FDNS Detail
DNS Karbanová LenkaÚvaly#63#FDNS Detail
DNS Sýkora VlastimilSTARÝ KOLÍN#364#MDNS Detail
DNS Dvořák Matěj#862#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz