Oficiální Výsledková listina Krokudy Run Litoměřice
4. 9. 2021

dětský 800 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Skokanová ŠtěpánkaRoudnice nad Labem#54#54kluci a holky 5-91.00:03:25Detail
2. Čapek JanVelké Žernoseky#77#77kluci a holky 5-92.00:03:52+00:00:27.65Detail
3. Hrdina DavidAtletická přípravka LTM#73#73kluci a holky 5-93.00:03:54+00:00:29.65Detail
4. Četveryková Sofie#98#98kluci a holky 5-94.00:03:54+00:00:29.65Detail
5. Mikešová KláraLitoměřice#105#105kluci a holky 5-95.00:04:13+00:00:48.65Detail
6. Bartáková KristinaTerezín#97#97kluci a holky 5-96.00:04:29+00:01:04.65Detail
7. Melč DanielPraha#36#36kluci a holky 5-97.00:04:39+00:01:14.65Detail
8. Harčár MateoBabice#88#88kluci a holky 5-98.00:04:43+00:01:18.65Detail
9. Mikešová KristýnaLitoměřice#104#104kluci a holky 5-99.00:04:47+00:01:22.65Detail
10. Čapek MatějVelké Žernoseky#76#76kluci a holky 5-910.00:04:47+00:01:22.65Detail
11. Topinková EmaÚstí nad Labem#70#70kluci a holky 5-911.00:04:48+00:01:23.65Detail
12. Šimberská MarkétaLitoměřice#79#79kluci a holky 5-912.00:04:55+00:01:30.65Detail
13. Svobodová DorotaRoudnice nad Labem#59#59kluci a holky 5-913.00:05:05+00:01:40.65Detail
14. Hrdinová Tereza MagdalénaHrdinovi#93#93kluci a holky 5-914.00:05:14+00:01:49.65Detail
15. Hajná ZuzanaLitoměřice#110#110kluci a holky 5-915.00:05:18+00:01:53.65Detail
16. Weiss Izabela#99#99kluci a holky 5-916.00:05:20+00:01:55.65Detail
17. Hrdina JanAtletická přípravka LTM#72#72kluci a holky 5-917.00:05:27+00:02:02.65Detail
18. Beránek JanLitoměřice#2#2kluci a holky 5-918.00:05:36+00:02:11.65Detail
19. Jelínková EmaRoudnice nad Labem#81#81kluci a holky 5-919.00:05:39+00:02:14.65Detail
20. Martináková HanaPohořany#80#80kluci a holky 5-920.00:05:44+00:02:19.65Detail
21. Lukavec TomášSNS Smržovka#32#32kluci a holky 0-41.00:05:52+00:02:27.65Detail
22. Beránková AlžbětaLitoměřice#3#3kluci a holky 0-42.00:06:07+00:02:42.65Detail
23. Martináková PetraPohořany#83#83kluci a holky 5-921.00:06:23+00:02:58.65Detail
24. Svobodová PepinkaLitoměřice#60#60kluci a holky 0-43.00:06:58+00:03:33.65Detail
25. Uram Jan#100#100kluci a holky 0-44.00:07:03+00:03:38.65Detail
26. Harčárová SofiaBabice#89#89kluci a holky 0-45.00:07:27+00:04:02.65Detail
27. Bradáčová KarolínaÚstí nad Labem#94#94kluci a holky 0-46.00:07:39+00:04:14.65Detail
28. Lukavcová Zuzana SNS Smržovka#31#31kluci a holky 0-47.00:08:04+00:04:39.65Detail
29. Jelínková AgátaRoudnice nad Labem#82#82kluci a holky 0-48.00:08:14+00:04:49.65Detail
30. Sýkora MatějKrokudy#1#1kluci a holky 0-49.00:09:12+00:05:47.65Detail
31. Svobodová CicinkaLitoměřice#58#58kluci a holky 0-410.00:09:13+00:05:48.65Detail
DNS Krejzová AničkaÚstí nad Labem#111#111kluci a holky 5-9Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz