Oficiální Výsledková listina Koloběžka den
5. 9. 2021

10,3 km Koloběžky dospělí 10300

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta12
1. Matyáš RomanTŘÍSTA60#8017#M1.00:20:4400:10:21.8800:10:21.96Detail
2. Kulka MichalPraha 1#8012#M2.00:20:45+00:00:01.1400:10:22.0300:10:22.02Detail
3. Bartůněk LadislavKOBRA#8001#M3.00:21:12+00:00:28.1400:10:22.5800:10:48.63Detail
4. Mandelík LadislavVyškov#8015#M4.00:21:13+00:00:29.1400:10:22.6800:10:49.87Detail
5. Šmíd JindřichPSP Klub Koloběhu Plzeň#8023#M5.00:22:05+00:01:21.1400:10:26.7400:11:37.35Detail
6. Zbožková AndreaTŘISTA60#8026#F1.00:22:45+00:02:01.1400:11:11.6900:11:32.39Detail
7. Straka Zdeněk BKG#8022#M6.00:22:49+00:02:05.1400:10:53.2400:11:55.61Detail
8. Bezchleba PetrKostka Racing#236#M7.00:22:55+00:02:11.1400:11:18.5600:11:35.77Detail
9. Donát MartinYEDOO TEAM#8003#M8.00:22:57+00:02:13.1400:11:06.8000:11:49.63Detail
10. Fanta MartinPraha#8006#M9.00:23:02+00:02:18.1400:11:19.2800:11:42.24Detail
11. Drapáč RadekPivovar Svijany#8005#M10.00:23:52+00:03:08.1400:11:26.1900:12:25.15Detail
12. Vodenka TomášYEDOOTEAM#8024#M11.00:24:08+00:03:24.1400:11:58.4000:12:09.03Detail
13. Kadlecová MartinaPSP - Klub koloběhu Plzeň #8009#F2.00:24:32+00:03:48.1400:11:56.8800:12:34.53Detail
14. Trojancová PavlaCoconi#8007#F3.00:24:59+00:04:15.1400:12:16.2400:12:42.67Detail
15. Jílek JanCOCONi#8008#M12.00:25:00+00:04:16.1400:12:17.7400:12:42.25Detail
16. Dorochov Anton #8004#M13.00:25:01+00:04:17.1400:12:05.6900:12:54.83Detail
17. Měkota LukášPraha 5#8018#M14.00:25:18+00:04:34.1400:12:38.7600:12:38.34Detail
18. Kitzbergerová KristýnaTřista60#8010#F4.00:26:18+00:05:34.1400:12:48.0700:13:29.25Detail
19. Berger Tomáš#232#M15.00:26:20+00:05:36.1400:13:02.0800:13:16.97Detail
20. Žába MartinCOCONI#231#M16.00:26:22+00:05:38.1400:12:49.7200:13:32.01Detail
21. Seemann DavidUltima#8021#M17.00:26:57+00:06:13.1400:13:23.9600:13:32.21Detail
22. Lubovská ŠtěpánkaTřista60#8014#F5.00:27:23+00:06:39.1400:13:06.0600:14:16.39Detail
23. Petržilková PetraYEDOO TEAM#8019#F6.00:27:58+00:07:14.1400:13:47.9400:14:09.45Detail
24. Dokulilová LenkaMariánské Lázně - MZ Dance#237#F7.00:27:59+00:07:15.1400:13:47.5100:14:10.90Detail
25. Kuneš LukášPrachatice#8013#M18.00:30:49+00:10:05.1400:15:02.3500:15:46.39Detail
26. Havličková ŠárkaPraha#239#F8.00:33:09+00:12:25.1400:16:03.1100:17:05.03Detail
DNS Kubík Václav Most #8011#MDetail
DNS Martinská MagdalénaPraha 620#8016#FDetail
DNS Čiháková Pavlína#8002#FDetail
DNS Picka JaraJesenice Praha západ#8020#MDetail
DNS Zálešák AntonínBo Kolobka Tým Ostrava#8025#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz