Oficiální Výsledková listina Běh okolo Hostěnic
5. 6. 2021

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaběhmin/km
1. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#40#1994M1.M19-291.00:21:18.8000:21:18.8003:40Detail
2. Klug PavelChotěšov#26#1995M2.M19-292.00:21:24.27+00:00:05.4600:21:24.2703:41Detail
3. Laube MichalBTT Libochovice#32#1978M3.M40-491.00:21:40.43+00:00:21.6200:21:40.4303:44Detail
4. Šutera JosefAtletika Polička#70#1979M4.M40-492.00:21:50.72+00:00:31.9100:21:50.7203:45Detail
5. Bureš JanCK Slavoj Terezín#7#1982M5.M30-391.00:21:57.82+00:00:39.0100:21:57.8203:47Detail
6. Jíra JaroslavTri club Česká Lípa#25#1971M6.M50-591.00:22:02.89+00:00:44.0800:22:02.8903:47Detail
7. Janda PetrRoudnice nad Labem#23#1982M7.M30-392.00:22:12.69+00:00:53.8800:22:12.6903:49Detail
8. Čuchal PetrMMB Třebenice#15#1980M8.M40-493.00:22:17.31+00:00:58.5000:22:17.3103:50Detail
9. Stuchlý PavelSport team Brozany#49#1990M9.M30-393.00:22:26.28+00:01:07.4700:22:26.2803:52Detail
10. Ryšavá VendulkaTri club Česká Lípa#43#2002F1.Z19-351.00:22:45.71+00:01:26.9000:22:45.7103:55Detail
11. Bláha PetrLibochovice#3#1976M10.M40-494.00:22:47.14+00:01:28.3300:22:47.1403:55Detail
12. Watzke PetrVitaSport Team / Teplice#62#1966M11.M50-592.00:22:47.55+00:01:28.7400:22:47.5503:55Detail
13. Quaiser JakubSport team Brozany#86#1987M12.M30-394.00:22:52.41+00:01:33.6000:22:52.4103:56Detail
14. Vopat MilanMilan z hor#61#1961M13.M60plus1.00:22:54.55+00:01:35.7400:22:54.5503:56Detail
15. Balák LukášTřebenice#1#1994M14.M19-293.00:23:03.55+00:01:44.7400:23:03.5503:58Detail
16. Ježková KateřinaSport team Brozany#12#1983F2.Z36plus1.00:23:10.16+00:01:51.3500:23:10.1603:59Detail
17. Preiss PřemyslKola Vondra Lovosice#41#1998M15.M19-294.00:23:22.61+00:02:03.8000:23:22.6104:01Detail
18. Tajč JanSlaný#90#1968M16.M50-593.00:23:26.71+00:02:07.9000:23:26.7104:02Detail
19. Mísař Tomᚎatec#36#1989M17.M30-395.00:23:35.66+00:02:16.8500:23:35.6604:03Detail
20. Králová BarboraBTT Libochovice#97#1998F3.Z19-352.00:23:39.38+00:02:20.5700:23:39.3804:04Detail
21. Česal OndřejBTT Libochovice#11#1978M18.M40-495.00:23:45.34+00:02:26.5300:23:45.3404:05Detail
22. Benda TomášAvia Roudnice#81#1989M19.M30-396.00:23:53.39+00:02:34.5800:23:53.3904:07Detail
23. Willner JiříASK Lovosice#89#1984M20.M30-397.00:23:56.32+00:02:37.5100:23:56.3204:07Detail
24. Trč StanislavRoudnice nad Labem#57#1988M21.M30-398.00:24:05.91+00:02:47.1000:24:05.9104:09Detail
25. Šetek ŠtěpánLitoměřice#50#1990M22.M30-399.00:24:24.70+00:03:05.8900:24:24.7004:12Detail
26. Tlustý MartinSport team Brozany#56#1988M23.M30-3910.00:24:32.18+00:03:13.3700:24:32.1804:13Detail
27. Valtr VladimírRoudnice nad Labem#58#1967M24.M50-594.00:24:36.42+00:03:17.6100:24:36.4204:14Detail
28. Krejčí TomášSport team Brozany#14#1989M25.M30-3911.00:24:41.41+00:03:22.6000:24:41.4104:15Detail
29. Nebuloni StefanoBrozany nad Ohří#72#2007M26.Mdo181.00:24:42.12+00:03:23.3100:24:42.1204:15Detail
30. Pavlíček ZdeněkTri club Česká Lípa#38#1954M27.M60plus2.00:24:43.13+00:03:24.3200:24:43.1304:15Detail
31. Nešněra IvanPlavecký Klub Roudnice#80#1986M28.M30-3912.00:24:48.72+00:03:29.9100:24:48.7204:16Detail
32. Česal MatyášBTT Libochovice#13#2004M29.Mdo182.00:25:07.18+00:03:48.3700:25:07.1804:19Detail
33. Krobová EliškaBTT Libochovice#30#2003F4.Zdo181.00:25:07.34+00:03:48.5300:25:07.3404:19Detail
34. Talacko OskarAquathlon Twins#53#2003M30.Mdo183.00:25:10.45+00:03:51.6400:25:10.4504:20Detail
35. Hartman VáclavTřebenice#18#1978M31.M40-496.00:25:26.34+00:04:07.5300:25:26.3404:23Detail
36. Verner LubošVerny Team#60#1979M32.M40-497.00:25:26.51+00:04:07.7000:25:26.5104:23Detail
37. Skokan JanT.J. Sokol Roudnice nad LAbem#45#2003M33.Mdo184.00:25:27.54+00:04:08.7300:25:27.5404:23Detail
38. Nekvasilová LenkaMMB Třebenice#63#1981F5.Z36plus2.00:25:30.50+00:04:11.6900:25:30.5004:23Detail
39. Horna OndřejSK Dušníky#21#1984M34.M30-3913.00:25:32.06+00:04:13.2500:25:32.0604:24Detail
40. Melka Jakub#102#1990M35.M30-3914.00:25:42.70+00:04:23.8900:25:42.7004:25Detail
41. Hendrychová PetraLitoměřice#19#1981F6.Z36plus3.00:25:45.07+00:04:26.2600:25:45.0704:26Detail
42. Molek LukášKřesín#37#1988M36.M30-3915.00:25:46.59+00:04:27.7800:25:46.5904:26Detail
43. Hrůza TomášDragonteam Nymburk#22#1986M37.M30-3916.00:26:01.02+00:04:42.2100:26:01.0204:29Detail
44. Diviš MartinSNB Praha#16#1963M38.M50-595.00:26:22.57+00:05:03.7600:26:22.5704:32Detail
45. Fiala RomanChomutov#75#2004M39.Mdo185.00:26:22.77+00:05:03.9600:26:22.7704:32Detail
46. Kohoutek TomášNF Upřímné srdce#28#1988M40.M30-3917.00:26:30.26+00:05:11.4500:26:30.2604:34Detail
47. Horáček PavelSahara Vědomice#20#1971M41.M50-596.00:26:33.11+00:05:14.3000:26:33.1104:34Detail
48. Slezák AdamRozběháme LItoměřicko#47#1987M42.M30-3918.00:26:33.51+00:05:14.7000:26:33.5104:34Detail
49. Pospíchal JanSport team Brozany#39#1986M43.M30-3919.00:27:09.99+00:05:51.1800:27:09.9904:40Detail
50. Slavík VladimírPolepy#46#1965M44.M50-597.00:27:18.46+00:05:59.6500:27:18.4604:42Detail
51. Měřínský VojtěchPraha#83#2002M45.M19-295.00:27:26.63+00:06:07.8200:27:26.6304:43Detail
52. Maršík OndřejSOLAP#33#1988M46.M30-3920.00:27:37.12+00:06:18.3100:27:37.1204:45Detail
53. Hamza StanislavBrozany nad Ohří#92#1982M47.M30-3921.00:27:40.94+00:06:22.1300:27:40.9404:46Detail
54. Dlouhá ZuzanaDlouháni#68#1984F7.Z36plus4.00:27:48.56+00:06:29.7500:27:48.5604:47Detail
55. Dlouhý VladimírDlouháni#69#1960M48.M60plus3.00:28:01.45+00:06:42.6400:28:01.4504:49Detail
56. James AshleySlaný#76#1993M49.M19-296.00:28:02.47+00:06:43.6600:28:02.4704:50Detail
57. Rokoš JanBěhání ve Štětí#42#1988M50.M30-3922.00:28:03.11+00:06:44.3000:28:03.1104:50Detail
58. Bradová KristýnaRozběháme Litoměřicko#4#1988F8.Z19-353.00:28:07.15+00:06:48.3400:28:07.1504:50Detail
59. Macháček VítězslavSport Paudera#87#1981M51.M40-498.00:28:09.14+00:06:50.3300:28:09.1404:51Detail
60. Strachota MarekLokomotiva Káraný#48#1988M52.M30-3923.00:28:12.05+00:06:53.2400:28:12.0504:51Detail
61. Pšeničková AgátaAC Lovosice#93#2003F9.Zdo182.00:28:13.66+00:06:54.8500:28:13.6604:51Detail
62. Stehlíková KarolínaSahara Vědomice#95#2000F10.Z19-354.00:28:30.41+00:07:11.6000:28:30.4104:54Detail
63. Novák VáclavLitoměřice#94#1984M53.M30-3924.00:28:30.97+00:07:12.1600:28:30.9704:54Detail
64. Talacko JaroslavAquathlon Twins#52#1960M54.M60plus4.00:28:32.51+00:07:13.7000:28:32.5104:55Detail
65. Jehlička JiříJehla team#24#1971M55.M50-598.00:28:38.97+00:07:20.1600:28:38.9704:56Detail
66. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#29#1963M56.M50-599.00:28:47.03+00:07:28.2200:28:47.0304:57Detail
67. Klug PavelChotěšov#27#1969M57.M50-5910.00:28:49.25+00:07:30.4400:28:49.2504:58Detail
68. Nebuloni AlbertoBrozany nad Ohří#71#2009M58.Mdo186.00:29:14.62+00:07:55.8100:29:14.6205:02Detail
69. Černý PetrAthlético Valdek#77#1969M59.M50-5911.00:29:31.42+00:08:12.6100:29:31.4205:05Detail
70. Řebíček JanSport team Brozany#8#1982M60.M30-3925.00:29:44.50+00:08:25.6900:29:44.5005:07Detail
71. Rottenborn JanRoudnice nad Labem#98#1970M61.M50-5912.00:29:56.88+00:08:38.0700:29:56.8805:09Detail
72. Pekárová IvaRoudnice nad Labem#100#1993F11.Z19-355.00:30:27.03+00:09:08.2200:30:27.0305:15Detail
73. Šrumová IlonaBrozany nad Ohří#51#1976F12.Z36plus5.00:30:46.69+00:09:27.8800:30:46.6905:18Detail
74. Burdíková HanaEmsport Slaný#74#1995F13.Z19-356.00:31:00.31+00:09:41.5000:31:00.3105:20Detail
75. Mihulka DavidSport team Brozany#34#1981M62.M40-499.00:31:34.62+00:10:15.8100:31:34.6205:26Detail
76. Štembera MichalKostelec nad Labem#88#1963M63.M50-5913.00:31:40.00+00:10:21.1900:31:40.0005:27Detail
77. Vaněk PravoslavDubí#59#1950M64.M60plus5.00:31:45.24+00:10:26.4300:31:45.2405:28Detail
78. Talacková OlivieAquathlon Twins#55#2003F14.Zdo183.00:31:57.61+00:10:38.8000:31:57.6105:30Detail
79. Zelenák DušanGlassman TT Teplice#99#1950M65.M60plus6.00:32:09.89+00:10:51.0800:32:09.8905:32Detail
80. Podrábský JanKCR Roudnice nad Labem#79#1974M66.M40-4910.00:32:10.66+00:10:51.8500:32:10.6605:32Detail
81. Mikula PetrStehelčeves#35#1981M67.M40-4911.00:32:20.87+00:11:02.0600:32:20.8705:34Detail
82. Burdík ŠtěpánSlaný nebo Ústí#6#1989M68.M30-3926.00:32:34.42+00:11:15.6100:32:34.4205:36Detail
83. Burdík JanEmsport Slaný#73#1984M69.M30-3927.00:32:55.71+00:11:36.9000:32:55.7105:40Detail
84. Šálek KarelBrozany nad Ohří#66#1983M70.M30-3928.00:32:58.30+00:11:39.4900:32:58.3005:41Detail
85. Zhorná MarieBrozany nad Ohří#78#1990F15.Z19-357.00:32:59.20+00:11:40.3900:32:59.2005:41Detail
86. Pištorová LenkaBrozany nad Ohří#67#1979F16.Z36plus6.00:33:58.23+00:12:39.4200:33:58.2305:51Detail
87. Hadáčková LucieLovosice#17#1990F17.Z19-358.00:34:35.11+00:13:16.3000:34:35.1105:57Detail
88. Talacková AlexandraAquathlon Twins#54#1968F18.Z36plus7.00:35:24.18+00:14:05.3700:35:24.1806:06Detail
89. Pavlíková HelenaBrozany nad Ohří#96#1970F19.Z36plus8.00:35:43.36+00:14:24.5500:35:43.3606:09Detail
90. Strejček JiříMnichovice#91#1983M71.M30-3929.00:36:35.48+00:15:16.6700:36:35.4806:18Detail
91. Hrkalová MichaelaKladno#85#1995F20.Z19-359.00:38:13.85+00:16:55.0400:38:13.8506:35Detail
92. Buben KryštofLitoměřice#5#2003M72.Mdo187.00:38:26.66+00:17:07.8500:38:26.6606:37Detail
93. Kopalová VeronikaBrozany nad Ohří#64#1994F21.Z19-3510.00:39:42.58+00:18:23.7700:39:42.5806:50Detail
94. Kerda DavidDoksany#84#1990M73.M30-3930.00:39:43.05+00:18:24.2400:39:43.0506:50Detail
95. Holub MiroslavASK Děčín#82#1984M74.M30-3931.00:46:44.57+00:25:25.7600:46:44.5708:03Detail
96. Chládková HanaBrozany nad Ohří#65#2004F22.Zdo184.00:48:02.82+00:26:44.0100:48:02.8208:16Detail
Cmunt OndřejELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#10#2003MMdo18Detail
Cmunt PetrTri club Česká Lípa#9#1996MM19-29Detail
Bisová ŠtěpánkaTri club Česká Lípa#2#2000FZ19-35Detail
Lachmanová TerezaRozběháme Libochovicko#31#1987FZ19-35Detail
Sadílek JakubČížkovice#44#1993MM19-29Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz