Oficiální Výsledková listina Běh okolo Hostěnic
5. 6. 2021

hlavní závod Kategorie M30-39

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtrátaběhmin/km
1. Bureš JanCK Slavoj Terezín#7#1982M5.00:21:57.8200:21:57.8203:47Detail
2. Janda PetrRoudnice nad Labem#23#1982M7.00:22:12.69+00:00:14.8600:22:12.6903:49Detail
3. Stuchlý PavelSport team Brozany#49#1990M9.00:22:26.28+00:00:28.4500:22:26.2803:52Detail
4. Quaiser JakubSport team Brozany#86#1987M12.00:22:52.41+00:00:54.5800:22:52.4103:56Detail
5. Mísař Tomᚎatec#36#1989M17.00:23:35.66+00:01:37.8300:23:35.6604:03Detail
6. Benda TomášAvia Roudnice#81#1989M19.00:23:53.39+00:01:55.5600:23:53.3904:07Detail
7. Willner JiříASK Lovosice#89#1984M20.00:23:56.32+00:01:58.4900:23:56.3204:07Detail
8. Trč StanislavRoudnice nad Labem#57#1988M21.00:24:05.91+00:02:08.0800:24:05.9104:09Detail
9. Šetek ŠtěpánLitoměřice#50#1990M22.00:24:24.70+00:02:26.8700:24:24.7004:12Detail
10. Tlustý MartinSport team Brozany#56#1988M23.00:24:32.18+00:02:34.3500:24:32.1804:13Detail
11. Krejčí TomášSport team Brozany#14#1989M25.00:24:41.41+00:02:43.5800:24:41.4104:15Detail
12. Nešněra IvanPlavecký Klub Roudnice#80#1986M28.00:24:48.72+00:02:50.8900:24:48.7204:16Detail
13. Horna OndřejSK Dušníky#21#1984M34.00:25:32.06+00:03:34.2300:25:32.0604:24Detail
14. Melka Jakub#102#1990M35.00:25:42.70+00:03:44.8700:25:42.7004:25Detail
15. Molek LukášKřesín#37#1988M36.00:25:46.59+00:03:48.7600:25:46.5904:26Detail
16. Hrůza TomášDragonteam Nymburk#22#1986M37.00:26:01.02+00:04:03.1900:26:01.0204:29Detail
17. Kohoutek TomášNF Upřímné srdce#28#1988M40.00:26:30.26+00:04:32.4300:26:30.2604:34Detail
18. Slezák AdamRozběháme LItoměřicko#47#1987M42.00:26:33.51+00:04:35.6800:26:33.5104:34Detail
19. Pospíchal JanSport team Brozany#39#1986M43.00:27:09.99+00:05:12.1600:27:09.9904:40Detail
20. Maršík OndřejSOLAP#33#1988M46.00:27:37.12+00:05:39.2900:27:37.1204:45Detail
21. Hamza StanislavBrozany nad Ohří#92#1982M47.00:27:40.94+00:05:43.1100:27:40.9404:46Detail
22. Rokoš JanBěhání ve Štětí#42#1988M50.00:28:03.11+00:06:05.2800:28:03.1104:50Detail
23. Strachota MarekLokomotiva Káraný#48#1988M52.00:28:12.05+00:06:14.2200:28:12.0504:51Detail
24. Novák VáclavLitoměřice#94#1984M53.00:28:30.97+00:06:33.1400:28:30.9704:54Detail
25. Řebíček JanSport team Brozany#8#1982M60.00:29:44.50+00:07:46.6700:29:44.5005:07Detail
26. Burdík ŠtěpánSlaný nebo Ústí#6#1989M68.00:32:34.42+00:10:36.5900:32:34.4205:36Detail
27. Burdík JanEmsport Slaný#73#1984M69.00:32:55.71+00:10:57.8800:32:55.7105:40Detail
28. Šálek KarelBrozany nad Ohří#66#1983M70.00:32:58.30+00:11:00.4700:32:58.3005:41Detail
29. Strejček JiříMnichovice#91#1983M71.00:36:35.48+00:14:37.6500:36:35.4806:18Detail
30. Kerda DavidDoksany#84#1990M73.00:39:43.05+00:17:45.2200:39:43.0506:50Detail
31. Holub MiroslavASK Děčín#82#1984M74.00:46:44.57+00:24:46.7400:46:44.5708:03Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz