Oficiální Výsledková listina Triathlon Mělník
23. 7. 2016

Hlavní


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Plojhar TomášTriatlonový klub Slavia VŠ Plzeň#25#CZEjunioři1.01:01:23.78Detail
2. Greenspun Joshuaasa rupin#5#ISRjunioři2.01:02:18.30+00:00:54.52Detail
3. Šimeček MichalTri SK#11#CZEjunioři3.01:03:37.49+00:02:13.71Detail
4. Majer JanTriatlonový klub Slavia VŠ Plzeň#34#CZEM20-391.01:04:13.67+00:02:49.89Detail
5. Pais Roeyasa rupin emeq hefer#9#ISRdorostenci1.01:04:30.62+00:03:06.8400:09:07.5800:00:25.5500:36:04.2100:18:53.26Detail
6. Rudolfová JitkaENERGY TEAM#101#CZEZ20-391.01:05:42.72+00:04:18.9400:09:20.6000:00:27.2200:36:07.3600:19:47.53Detail
7. Novotný JanHISPORT Team#32#CZEM20-392.01:05:56.13+00:04:32.35Detail
8. Gil RanASA Ruppin#8#ISRdorostenci2.01:06:18.40+00:04:54.62Detail
9. Cohen Kalif Hagarasa ruppin emek hefer#113#ISRdorostenky1.01:07:00.64+00:05:36.8600:09:45.3000:00:26.7100:35:40.7900:00:30.0000:20:37.82Detail
10. Zeman ZbyšekTriatlonový klub Slavia VŠ Plzeň#28#CZEM40-491.01:07:04.40+00:05:40.62Detail
11. Poláčková PavlínaEKOL TEAM o.s.#109#CZEZ20-392.01:07:49.33+00:06:25.5500:09:47.7100:00:27.5600:35:46.5800:21:47.47Detail
12. Jurica JosefCzech Tri K. Team#26#CZEjunioři4.01:07:57.87+00:06:34.09Detail
13. Šroubek VlastimilTriatlonový klub Slavia VŠ Plzeň#24#CZEM20-393.01:07:58.95+00:06:35.1700:11:40.0500:00:31.7600:36:31.8300:19:15.30Detail
14. Cogan RudolfNová Paka#40#CZEM40-492.01:08:08.76+00:06:44.98Detail
15. Zevi AmitAsa Ruppin#10#ISRdorostenci3.01:08:36.45+00:07:12.6700:09:09.0400:00:27.7200:36:02.7000:22:56.97Detail
16. Wohl PavelVSK FTVS Praha#31#CZEjunioři5.01:08:39.07+00:07:15.29Detail
17. Zelená EliškaSportovní oddíl plavání Kolín#121#CZEjuniorky1.01:08:40.91+00:07:17.1300:09:19.5900:00:30.3500:58:50.95Detail
18. Opolecký MartinIndividuální#35#CZEM20-394.01:08:41.67+00:07:17.89Detail
19. Kindl RobertIRON STARS BEROUN#30#CZEM40-493.01:08:46.34+00:07:22.56Detail
20. Pecina JakubEasyGoRun#3#CZEM20-395.01:08:52.35+00:07:28.57Detail
21. Materna JanCYKLOADAM RACING#39#CZEM40-494.01:09:33.50+00:08:09.72Detail
22. Vít JakubCykloservis Petr#21#CZEM20-396.01:10:02.77+00:08:38.9900:12:34.3800:00:39.6700:34:04.8900:22:43.83Detail
23. Knedla DennisTITAN sport club#2#CZEM20-397.01:10:14.74+00:08:50.96Detail
24. Gisman RoiAsa Ruppin#7#ISRdorostenci4.01:10:41.76+00:09:17.98Detail
25. Ovsjunnikov Martin#15#CZEM40-495.01:11:22.98+00:09:59.2000:10:23.9600:00:55.3100:36:31.3900:23:32.30Detail
26. Vítová LindaHISPORT Team#102#CZEZ20-393.01:12:05.13+00:10:41.3500:09:33.3700:00:28.7800:39:03.1600:22:59.79Detail
27. Kratochvíl Jiří#27#CZEM20-398.01:12:31.05+00:11:07.27Detail
28. Bartoš JanLamači skal#23#CZEM40-496.01:12:39.99+00:11:16.21Detail
29. Skuhrová TerezaTělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice...#103#CZEZ20-394.01:13:06.41+00:11:42.6300:10:25.1100:00:30.7000:38:57.8700:23:12.71Detail
30. Tréšková BělaUniverzitní sportovní klub Akademik z.s.#119#CZEZ20-395.01:13:29.84+00:12:06.0600:10:15.4800:00:36.3500:39:06.7500:23:31.25Detail
31. Fiala AlešSlavia Praha - plavání o.s.#38#CZEM50-591.01:14:40.11+00:13:16.3300:12:07.8100:00:48.0600:38:02.8300:23:41.39Detail
32. Fraňo MichalRACE SPACE#4#CZEM20-399.01:15:32.81+00:14:09.03Detail
33. Green Rotemasa rupin#112#ISRdorostenky2.01:15:52.26+00:14:28.4800:10:26.3400:00:29.9700:39:03.5700:25:52.36Detail
34. Kárníková KateřinaEleven Mercedes Mitas#122#CZEZ20-396.01:16:27.15+00:15:03.3700:11:36.8500:00:40.5200:38:47.2500:25:22.52Detail
35. Moravík JanIndividuální#29#CZEM20-3910.01:16:34.88+00:15:11.10Detail
36. Matějíček OndřejTJ Slavia Karlovy Vary#33#CZEM20-3911.01:17:07.96+00:15:44.18Detail
37. Mareš JiříNevrsport team#1#CZEM40-497.01:18:08.28+00:16:44.50Detail
38. Svobodová TerezaCzech Tri K. Team#118#CZEdorostenky3.01:18:17.31+00:16:53.5300:11:02.5100:00:34.9000:42:12.2700:24:27.61Detail
39. Košťálová KristýnaSlavia Praha - plavání o.s.#105#CZEdorostenky4.01:19:21.92+00:17:58.1400:10:15.9500:00:55.0900:41:55.8300:00:26.4600:25:48.57Detail
40. Holeček PetrEndurance Lab Team#19#CZEM50-592.01:20:05.52+00:18:41.74Detail
41. Strnad Michal#16#CZEM20-3912.01:20:17.04+00:18:53.26Detail
42. Táborská LenkaTJ BIŽU JABLONEC#108#CZEdorostenky5.01:20:20.26+00:18:56.4800:10:18.2800:00:36.0400:41:05.8400:28:20.09Detail
43. Kotěšovcová PavlaTělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice...#115#CZEdorostenky6.01:20:44.56+00:19:20.7800:09:55.6100:00:38.1900:43:01.8900:27:08.86Detail
44. Falach Amitasa rupin#6#ISRdorostenci5.01:20:55.87+00:19:32.09Detail
45. Šiml JanNovis triatlon klub Praha#22#CZEM40-498.01:21:31.32+00:20:07.54Detail
46. Malinský Petr#18#CZEM20-3913.01:21:43.12+00:20:19.34Detail
47. Hyláková DanaIndividuální#107#CZEZ50-591.01:21:45.65+00:20:21.8700:13:38.2800:00:38.5000:42:16.2800:25:12.57Detail
48. Pokorná PavlínaSKI CLUB Brandýs n.L.#116#CZEdorostenky7.01:22:23.20+00:20:59.4200:10:28.7500:00:35.6700:46:39.1500:24:39.61Detail
49. Zatloukalová RenataACES Team K.Vary#120#CZEZ20-397.01:22:43.32+00:21:19.5400:14:33.6700:00:57.0400:41:40.8000:25:31.79Detail
50. Fiala TomášOsika#36#CZEM20-3914.01:22:44.97+00:21:21.1900:13:19.8900:01:19.2800:42:35.2900:25:30.49Detail
51. Rumlová AlenaTRIGUNS#104#CZEdorostenky8.01:23:23.59+00:21:59.8100:09:57.5800:00:53.7100:43:18.4800:29:13.81Detail
52. Maierovicz ShaharASA RUPIN#114#ISRdorostenky9.01:24:40.65+00:23:16.8700:11:43.5100:00:30.7900:45:05.3200:27:21.01Detail
53. Rulíšek LubomírVSK Přírodní vědy Praha#17#CZEM40-499.01:25:13.47+00:23:49.69Detail
54. Preisler Richardrevo#13#CZEM40-4910.01:27:00.29+00:25:36.5100:13:41.6500:01:09.0800:44:41.7100:27:27.83Detail
55. Martinka JiříTTT#37#CZEM40-4911.01:27:20.55+00:25:56.77Detail
56. Beránková LibušeGLASSMAN TRIATHLON TEAM Teplice#117#CZEZ40-491.01:27:40.52+00:26:16.7400:15:38.3400:01:28.4100:43:20.6500:27:13.11Detail
57. Halaban RotemAsa Ruppin#110#ISRdorostenky10.01:28:18.57+00:26:54.7900:10:53.3900:00:32.0100:47:34.6100:29:18.54Detail
58. Hrušovská Eva#123#CZEZ20-398.01:28:53.23+00:27:29.4500:15:02.5800:01:03.2600:47:24.1500:01:11.0800:24:12.14Detail
59. Polívka MilanTT Cyklorenova Cvikov#12#CZEM40-4912.01:30:33.17+00:29:09.3900:17:19.7700:01:46.2600:41:44.9700:29:42.16Detail
60. Eisner Filip#14#CZEM40-4913.01:43:53.47+00:42:29.69Detail
61. Krkošová Michaela#106#SVKZ20-399.01:45:33.10+00:44:09.3200:18:44.8100:02:03.1800:51:55.8000:32:49.31Detail
DNF Matula Michal#20#CZEdorostenciDNF 00:09:57.9900:00:56.2500:42:42.0800:01:49.5100:00:17.39Detail
DNF Rochell YaheliASA Ruppin#111#ISRdorostenkyDNF 00:09:45.9300:00:26.7900:46:27.04Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz