Oficiální Výsledková listina MČR S. A. C. Tovačovská časovka
17. 7. 2021

C

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaBody
1. Drábek Zdeněk DZ BEX CYCLING TEAM#157#00:21:31.38Detail
2. Kocurek JaroslavStredecni monumenty#168#00:21:41.11+00:00:09.72Detail
3. Štefan JanÚvaly#173#00:21:50.11+00:00:18.72Detail
4. Čapek PetrSWEEP Factory Team#169#00:21:54.66+00:00:23.27Detail
5. Belfín JiříKOVO BELFÍN cyklo team#151#00:21:58.50+00:00:27.11Detail
6. Vodička VáclavCYCLING BRNO#174#00:21:59.94+00:00:28.55Detail
7. Galatík RomanCyklistický klub Frenštát pod Radhoštěm#161#00:22:06.77+00:00:35.38Detail
8. Šváb MiroslavCYCLING BRNO#156#00:22:12.36+00:00:40.97Detail
9. Blinka LuděkCykloteam MXM Hulín#159#00:22:20.53+00:00:49.14Detail
10. Zezula TomášCycling Brno#163#00:22:25.68+00:00:54.29Detail
11. Horváth MiroslavAC Sparta Praha cycling akademie#155#00:22:31.87+00:01:00.48Detail
12. Šmíd RobertCYCLING BRNO#135#00:22:38.38+00:01:06.99Detail
13. Rydval MichalAC Sparta #153#00:22:41.10+00:01:09.71Detail
14. Vašíček PavelCYCLORACING TEAM #167#00:23:05.82+00:01:34.43Detail
15. Průcha BedřichSport Import#164#00:23:14.48+00:01:43.09Detail
16. Stráník JosefTesaři Osík#147#00:23:18.95+00:01:47.56Detail
17. Vespalec Ondřej Silný team Uničov#170#00:23:22.97+00:01:51.58Detail
18. Kuchař PřemyslAC Sparta Praha cycling akademie#158#00:23:24.30+00:01:52.91Detail
19. Vlk KarelCK Kramolín#140#00:23:24.81+00:01:53.42Detail
20. Rendl JaroslavDexter Cycling#136#00:23:35.27+00:02:03.88Detail
21. Boháč MarcelTesaři Osík#137#00:23:52.19+00:02:20.80Detail
22. Urbanik PavolZMLR#139#00:24:04.14+00:02:32.75Detail
23. Onderka Milan Yogi Racing Ostrava#152#00:24:17.37+00:02:45.98Detail
24. Jonášek Jan#134#00:24:19.61+00:02:48.22Detail
25. Juráň KarelDoablo sport Český Krumlov#149#00:24:30.22+00:02:58.83Detail
26. Pacovský TomášKladno#172#00:24:47.34+00:03:15.95Detail
27. PLÁNIČKA JAROSLAVKovo Belfin cyklo team#133#00:25:01.39+00:03:30.00Detail
28. Šustr JiříSilný team Uničov#162#00:25:08.24+00:03:36.85Detail
29. Veselý PavelKuchyně Lípa#171#00:25:12.96+00:03:41.57Detail
30. Šindelár LadislavStark cycling team#141#00:25:25.75+00:03:54.36Detail
31. Buchinger IvanBrno#142#00:25:26.34+00:03:54.95Detail
32. Hastík KamilForce KCK Team#165#00:25:29.93+00:03:58.54Detail
33. Dohnal TomášCyklokramo Suchdol nad Odrou#148#00:26:50.06+00:05:18.67Detail
34. Lakomý RomanSilný team Uničov II#146#00:26:52.91+00:05:21.52Detail
35. Trunečka ZbyněkBikesport team Mohelnice#143#00:26:59.28+00:05:27.89Detail
36. Carik DanielCykloservis Malát#145#00:29:26.23+00:07:54.84Detail
37. Kratochvil JanMIKO#131#00:30:53.35+00:09:21.96Detail
38. Pešta PavelHaPe Brno#160#00:45:19.68+00:23:48.29Detail
DNF Svoboda JanCyklokramo Suchdol nad Odrou #166#DNF Detail
DNF Černý PetrCycli.cz Team#150#DNF Detail
DNS Janů MartinSilný team Uničov I.#154#DNS Detail
DNS Fessl TomášAC Sparta Praha Cycling Akademie#144#DNS Detail
DNS Haas RobertOstrava - Poruba#132#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz