Oficiální Výsledková listina MČR S. A. C. Tovačovská časovka
17. 7. 2021

E

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaBody
1. Rašev EugenAXON sport team#68#00:22:55.60Detail
2. Aisbrych JiříTJ Stadion Louny#58#00:23:38.78+00:00:43.17Detail
3. Krummer RadoslavSlavia K.Vary#52#00:23:39.20+00:00:43.59Detail
4. Feferle FrantišekČistý sport#54#00:23:45.92+00:00:50.31Detail
5. Foltýn PavelCyklotým Havířov 1#47#00:24:31.35+00:01:35.74Detail
6. Král JosefKbely cycling team#66#00:24:33.55+00:01:37.94Detail
7. Slezák JosefForce KCK Zlín#62#00:24:35.88+00:01:40.27Detail
8. Pelc LadislavFORCE KCK Zlín#63#00:24:44.44+00:01:48.83Detail
9. Klíma ZdeněkAK OLYMP Brno#76#00:24:53.45+00:01:57.84Detail
10. Sekerka KarelCycloracig team.#56#00:25:08.86+00:02:13.25Detail
11. Míček OldřichCyklokramo Suchdol nad Odrou#74#00:25:22.43+00:02:26.82Detail
12. Vejrosta ZbyněkBIG ONE BRNO#45#00:25:44.57+00:02:48.96Detail
13. Lukeš StanislavCykloracing team Olomouc#72#00:25:57.63+00:03:02.02Detail
14. Bárta MiroslavCyklo Tým Havířov#75#00:25:59.18+00:03:03.57Detail
15. Durák LubomírTesaři Osík#50#00:26:23.03+00:03:27.42Detail
16. Praski HenrykCK Hobby Bohumín#67#00:26:56.49+00:04:00.88Detail
17. Adamčík MiroslavCyklokramo Suchdol nad Odrou #49#00:26:59.84+00:04:04.23Detail
18. Zdanowicz MarekHobby Bohumín#26#00:27:01.88+00:04:06.27Detail
19. Vychodil MilanSilný team Uničov#70#00:27:08.84+00:04:13.23Detail
20. KONTÚR MilanMIKONT Frenštát#44#00:27:18.19+00:04:22.58Detail
21. Toman VladislavNový Jičín#57#00:27:25.12+00:04:29.51Detail
22. Marek JiříCK Kolokrám#53#00:27:44.77+00:04:49.16Detail
23. Škandera KarelCyklo Tým Havířov 3#59#00:28:11.47+00:05:15.86Detail
24. Polcer FerdinandSilný team Uničov II#60#00:28:20.82+00:05:25.21Detail
25. Jiřík ZdeněkBike sport Mohelnice#69#00:28:31.02+00:05:35.41Detail
26. Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov II#73#00:29:18.10+00:06:22.49Detail
27. Savka MiroslavCyklo Team Havířov#61#00:29:41.11+00:06:45.50Detail
28. Kalousek JosefCykloservis Malát#71#00:29:46.34+00:06:50.73Detail
29. Tutsch JiříCKKV PRAHA#48#00:30:36.78+00:07:41.17Detail
30. Jůza MiloslavCykloservis Malát#51#00:32:13.41+00:09:17.80Detail
31. Skotnica JosefSKP Opava#46#00:36:44.68+00:13:49.07Detail
32. Pěgřimek MilanCyklo Team Havířov#55#00:38:22.75+00:15:27.14Detail
33. Pekarčík JiříCyklokramo Suchdol#64#00:44:57.42+00:22:01.81Detail
DNS Fišer VladimírHape Brno#65#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz