Oficiální Výsledková listina Cyklonáda 11km
7. 8. 2021

11 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Vencl LiborEleven#34#M1.Muži do 391.00:24:15Detail
2. Benda PavelExpres Tufo Team Kolín#31#M2.Muži 40plus1.00:27:00+00:02:45.48Detail
3. Lacina AlešCyklo team KOLA 98#14#M3.Muži 40plus2.00:27:19+00:03:04.48Detail
4. Míchal MiroslavGolčův Jeníkov#18#M4.Muži 40plus3.00:27:46+00:03:31.48Detail
5. Spurný JiříHlinsko#59#M5.Muži do 392.00:27:50+00:03:35.48Detail
6. Hojda David#9#M6.Muži do 393.00:28:43+00:04:28.48Detail
7. Malinsky MartinMTB Team RZ#17#M7.Muži 40plus4.00:29:34+00:05:19.48Detail
8. Kraus MichalChoceň#56#M8.Muži do 394.00:29:41+00:05:26.48Detail
9. Vencl LiborKutna Hora#33#M9.Muži 40plus5.00:30:06+00:05:51.48Detail
10. Volf PetrKrchleby#37#M10.Muži 40plus6.00:31:17+00:07:02.48Detail
11. Benda StanislavExpres Tufo Team Kolín#3#M11.Muži do 395.00:31:20+00:07:05.48Detail
12. Běhal OndřejAJAX Štrampouch#65#M12.Muži 40plus7.00:31:59+00:07:44.48Detail
13. Charvát JanKutná Hora#64#M13.Muži do 396.00:33:32+00:09:17.48Detail
14. Veselý JiříPotěhy#58#M14.Muži do 397.00:34:27+00:10:12.48Detail
15. Štěpánek MilanŽleby#25#M15.Muži do 398.00:34:27+00:10:12.48Detail
16. Kozák OndřejČáslav#53#M16.Muži do 399.00:35:04+00:10:49.48Detail
17. Krupička Štěpán Krchleby#13#M17.Muži do 3910.00:36:29+00:12:14.48Detail
18. Bartova ZuzanaRohozec#1#F1.Ženy 40plus1.00:36:42+00:12:27.48Detail
19. Filip RobertKutná Hora#7#M18.Muži do 3911.00:36:51+00:12:36.48Detail
20. Krajíček Milan Svatý Mikuláš#12#M19.Muži 40plus8.00:36:54+00:12:39.48Detail
21. Vencl JakubČáslav#62#M20.Muži do 3912.00:39:45+00:15:30.48Detail
22. Novotný Jiří Ronov nad Doubravou #47#M21.Muži do 3913.00:40:15+00:16:00.48Detail
23. Volenec David#36#M22.Muži do 3914.00:40:15+00:16:00.48Detail
24. Michálek Lukáš#19#M23.Muži do 3915.00:40:22+00:16:07.48Detail
25. Bárta Jiří#69#M24.Muži do 3916.00:40:24+00:16:09.48Detail
26. Uhlíř JakubBratčice#52#M25.Muži do 3917.00:41:07+00:16:52.48Detail
27. Břinčil JaroslavČáslav#4#M26.Muži do 3918.00:41:15+00:17:00.48Detail
28. Stolín JakubKutná Hora#49#M27.Muži do 3919.00:41:31+00:17:16.48Detail
29. Šindelář JanŽleby#67#M28.Muži do 3920.00:42:35+00:18:20.48Detail
30. Neuman DanielKola ,,98#54#M29.Muži do 3921.00:42:49+00:18:34.48Detail
31. Krajíček DavidTupadly #11#M30.Muži do 3922.00:42:49+00:18:34.48Detail
32. Ložek Lukáš Lomec#15#M31.Muži do 3923.00:43:00+00:18:45.48Detail
33. Pavlišta Jakub#22#M32.Muži do 3924.00:43:31+00:19:16.48Detail
34. Tichý Jakub#28#M33.Muži do 3925.00:44:58+00:20:43.48Detail
35. Tichý Radek#29#M34.Muži 40plus9.00:44:59+00:20:44.48Detail
36. Štěpánková Jana Ronov nad Doubravou #51#F2.Ženy do 391.00:45:00+00:20:45.48Detail
37. Fišer PetrBratčice #8#M35.Muži do 3926.00:45:13+00:20:58.48Detail
38. Timková HelenaVrdy#32#F3.Ženy do 392.00:47:11+00:22:56.48Detail
39. Ryšánek JanŽleby#66#M36.Muži 40plus10.00:47:43+00:23:28.48Detail
40. Štípek ArturEPIC team+#26#M37.Muži do 3927.00:48:14+00:23:59.48Detail
41. Štipek RomanEPIC team+#27#M38.Muži 40plus11.00:48:15+00:24:00.48Detail
42. Timko MilošVrdy#2#M39.Muži do 3928.00:49:45+00:25:30.48Detail
43. Rolenec MilanTuchov#24#M40.Muži do 3929.00:51:04+00:26:49.48Detail
44. Mrkvička Denis#46#M41.Muži do 3930.00:53:21+00:29:06.48Detail
45. Holzknecht Roman Praha #43#M42.Muži 40plus12.00:53:29+00:29:14.48Detail
46. losenická alenačáslav#45#F4.Ženy 40plus2.00:53:35+00:29:20.48Detail
47. Pavelka JiříMočovice#48#M43.Muži 40plus13.00:53:37+00:29:22.48Detail
48. Láska VojtěchČáslav#44#M44.Muži 40plus14.00:53:37+00:29:22.48Detail
49. Řípa MilanSlavoj Čáslav triatlon#68#M45.Muži 40plus15.00:54:19+00:30:04.48Detail
50. Kostečka Jiří Chvaletice#10#M46.Muži 40plus16.00:56:19+00:32:04.48Detail
51. Doležalová MichaelaBratčice#6#F5.Ženy do 393.00:56:42+00:32:27.48Detail
52. Kodeš LiborŽAKY#60#M47.Muži 40plus17.00:57:12+00:32:57.48Detail
53. Zachariášová VeronikaČáslav#61#F6.Ženy 40plus3.00:57:12+00:32:57.48Detail
54. Prusinovsky Jaroslav Čáslav #23#M48.Muži 40plus18.01:01:27+00:37:12.48Detail
55. Říha JanČáslav#63#M49.Muži do 3931.01:08:25+00:44:10.48Detail
56. Piskač Tadeáš#55#M50.Muži do 3932.01:13:43+00:49:28.48Detail
57. Ryšán LuděkTupadly#57#M51.Muži 40plus19.01:13:44+00:49:29.48Detail
58. Malinská AdélkaMTB Team RZ#16#F7.Ženy do 394.01:15:19+00:51:04.48Detail
59. Veselá KláraSázava#35#F8.Ženy do 395.01:15:20+00:51:05.48Detail
60. Milfait VladimírRotor Čáslav#21#M52.Muži 40plus20.01:40:39+01:16:24.48Detail
61. Milfait PatrikRotor Čáslav#20#M53.Muži do 3933.01:40:39+01:16:24.48Detail
Červinka Petr Čáslav#5#MMuži do 3900:00:00Detail
Timko AlexandrVrdy#30#MMuži do 3900:00:00Detail
DNF Šaroun ZdeněkHorky u Čáslavi#50#MMuži 40plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz