Oficiální Výsledková listina Běh metropole Praha 11
13. 6. 2021

7 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. Chyba JiříPraha 7#17#M1.M40-491.00:23:2100:07:59.7000:07:43.2600:07:37.66Detail
2. Herel LubošKolín#11#M2.M50plus1.00:23:23+00:00:02.3600:07:58.8200:07:43.8400:07:39.96Detail
3. Jindra PavelPraha 16#18#M3.M291.00:23:44+00:00:23.3600:07:59.6100:07:56.7600:07:47.57Detail
4. Šíp OndřejPraha 9#36#M4.M30-391.00:23:59+00:00:38.3600:08:00.0100:07:57.1700:08:01.44Detail
5. Miler Tomáš#48#M5.M30-392.00:24:19+00:00:58.3600:07:58.1500:08:12.2600:08:07.63Detail
6. Tall PavelŘež#40#M6.M50plus2.00:24:56+00:01:35.3600:07:59.5200:08:09.9700:08:45.84Detail
7. Linhart JanKarlovy Vary#26#M7.M30-393.00:25:32+00:02:11.3600:08:14.2600:08:33.0500:08:43.77Detail
8. Gončar FilipPraha 4 #10#M8.M292.00:26:01+00:02:40.3600:08:03.7100:08:55.2300:09:01.66Detail
9. Píša MartinPraha 8#30#M9.M40-492.00:26:19+00:02:58.3600:08:14.8700:08:52.3900:09:11.25Detail
10. Rohlík DavidPraha 14#31#M10.M293.00:26:43+00:03:22.3600:08:45.7200:08:59.6100:08:56.89Detail
11. Moravec PavelKladno#28#M11.M40-493.00:27:15+00:03:54.3600:08:48.0600:09:10.4800:09:16.09Detail
12. Zdvoráčková ZuzanaPraha 5#47#F1.W291.00:28:23+00:05:02.3600:09:27.2200:09:34.9100:09:20.35Detail
13. Čermák LukášPraha 5#5#M12.M294.00:28:39+00:05:18.3600:09:16.7000:09:40.9000:09:40.89Detail
14. Kodr KarelPraha 3#20#M13.M50plus3.00:28:46+00:05:25.3600:09:09.0700:09:47.6100:09:48.61Detail
15. Kubíčková PetraPraha 8#24#F2.W30-391.00:28:49+00:05:28.3600:09:21.5500:09:36.4500:09:50.14Detail
16. Novotná MarkétaPraha 11#29#F3.W30-392.00:30:31+00:07:10.3600:09:50.0900:10:18.0300:10:21.98Detail
17. Eliáš PetrPraha 12#7#M14.M30-394.00:31:00+00:07:39.3600:09:16.6700:10:04.1500:11:38.62Detail
18. Varmužová SimonaChýně#45#F4.W40-491.00:31:01+00:07:40.3600:09:55.2500:10:31.8000:10:33.17Detail
19. Ujka JanPraha 4 #42#M15.M30-395.00:31:10+00:07:49.3600:10:21.9000:10:32.2400:10:15.26Detail
20. Eliášová TerezaPraha 5#8#F5.W40-492.00:31:16+00:07:55.3600:09:49.3900:10:35.6000:10:50.81Detail
21. Švejda RomanPraha 5#38#M16.M30-396.00:31:23+00:08:02.3600:09:58.6300:11:05.7700:10:18.49Detail
22. Bayerová LenkaPraha 5#1#F6.W50plus1.00:31:41+00:08:20.3600:10:22.3000:10:36.0400:10:41.76Detail
23. Suchan Pavel#52#M17.M40-494.00:31:45+00:08:24.3600:10:29.3400:10:52.2100:10:22.70Detail
24. Němec Peter#49#M18.M30-397.00:31:54+00:08:33.3600:10:45.7600:10:44.1800:10:24.02Detail
25. Cibík MilanPraha 12#3#M19.M50plus4.00:32:14+00:08:53.3600:10:10.3700:10:52.9600:11:10.03Detail
26. Bialková EvaPraha 9#2#F7.W40-493.00:32:54+00:09:33.3600:10:52.6000:11:03.9900:10:56.76Detail
27. Dítě MartinŠtěchovice#12#M20.M50plus5.00:33:35+00:10:14.3600:10:41.4800:11:24.4000:11:28.53Detail
28. Křížek PetrRakousy#22#M21.M40-495.00:33:51+00:10:30.3600:11:09.1000:11:17.2700:11:23.74Detail
29. Richterová Petra#51#F8.W40-494.00:33:52+00:10:31.3600:11:09.1300:11:05.1800:11:36.95Detail
30. Solarová DanušeRoztoky#33#F9.W30-393.00:35:08+00:11:47.3600:10:55.1500:11:06.4500:13:05.68Detail
31. Vitovská Štěpánka#50#F10.W50plus2.00:35:43+00:12:22.3600:11:43.3500:11:59.3600:11:59.98Detail
32. Hladíková MilušeKamenice#13#F11.W30-394.00:36:43+00:13:22.3600:11:52.0200:12:17.2900:12:32.90Detail
33. Kubíčková Petra Ml.Čakovice#25#F12.W292.00:36:48+00:13:27.3600:12:10.1600:12:30.7800:12:06.50Detail
34. Hubička KarelPraha 8#16#M22.M40-496.00:36:56+00:13:35.3600:11:34.4200:12:41.1300:12:39.61Detail
35. Hladíková IvetaKamenice#12#F13.W40-495.00:37:01+00:13:40.3600:12:00.7100:12:29.1700:12:30.68Detail
36. Watzlová ElizavetaPraha 6#46#F14.W30-395.00:37:23+00:14:02.3600:11:36.6400:13:00.9600:12:44.88Detail
37. Hradecká JanaPraha 4#15#F15.W40-496.00:37:39+00:14:18.3600:12:11.5300:12:48.6400:12:38.81Detail
38. Schucková JanaÚhonice#32#F16.W40-497.00:39:50+00:16:29.3600:12:53.6500:13:26.1600:13:29.42Detail
39. Vágnerová LucieŘíčany#43#F17.W293.00:40:28+00:17:07.3600:13:08.4200:13:34.5800:13:44.71Detail
40. Hladíková VěraTýnec n/S#14#F18.W40-498.00:40:28+00:17:07.3600:13:07.9500:13:34.2800:13:45.51Detail
41. Křížková AnnaRakousy#23#F19.W40-499.00:40:59+00:17:38.3600:13:21.4900:13:55.9100:13:41.05Detail
42. Sovová MartaPraha 8#34#F20.W30-396.00:41:01+00:17:40.3600:13:15.1700:14:04.9700:13:40.82Detail
DNS Matula MichalJesenice#27#MM29DNS Detail
DNS Švejdová JanaPraha 17#39#FW40-49DNS Detail
DNS Vajnlich MartinTatce#44#MM30-39DNS Detail
DNS Srb JindřichRoztoky#35#MM30-39DNS Detail
DNS Čech PetrPraha 6#4#MM30-39DNS Detail
DNS Švejda PavelPraha 4#37#MM40-49DNS Detail
DNS Ginzel PetrPraha 9#9#MM40-49DNS Detail
DNS Klein VladimírRakovník#19#MM40-49DNS Detail
DNS Kosařová JanaPraha 17#21#FW29DNS Detail
DNS Tylšová AlenaPraha 9#41#FW29DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz