Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
15. 8. 2021

25 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Muras PetrSSK Vítkovice#55#CZE1989M1.A1.01:31:26Detail
2. Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují#20#CZE1980M2.B1.01:32:25+00:00:59.58Detail
3. Minařík PetrKralupy#90#CZE1976M3.B2.01:37:45+00:06:19.58Detail
4. Škrlant MartinRozběháme Hořovicko#74#CZE1979M4.B3.MDom251.01:38:42+00:07:16.58Detail
5. Kárník JanTJ. Sokol Unhošť#40#CZE1980M5.B4.01:42:09+00:10:43.58Detail
6. Šimurda RichardStřela Žebrák #72#CZE1971M6.C1.01:42:36+00:11:10.58Detail
7. Kala JiříSvárov#39#CZE1987M7.A2.01:43:03+00:11:37.58Detail
8. Mach StepanIMBARRANA#51#CZE1980M8.B5.01:44:31+00:13:05.58Detail
9. Rumpík ViktorŽebrák#65#CZE1988M9.A3.01:45:08+00:13:42.58Detail
10. Jadlovský OndřejDolní Žandov#34#CZE1989M10.A4.01:45:58+00:14:32.58Detail
11. Beshir ErvinSK Zdice#9#CZE1967M11.C2.01:46:43+00:15:17.58Detail
12. Rudolf JanTrailpoint#64#CZE1990M12.A5.01:47:45+00:16:19.58Detail
13. Houfková KateřinaForrest Gump Team#208#CZE1991F1.F1.01:49:04+00:17:38.58Detail
14. Hart RadekTeam Baroko maraton#26#CZE1973M13.B6.01:49:21+00:17:55.58Detail
15. Heller TomášHradec Králové#28#CZE1981M14.B7.01:50:21+00:18:55.58Detail
16. Kadlec JiříHappy Feet#38#CZE1981M15.B8.01:52:53+00:21:27.58Detail
17. Maryska MilosZizkovsky tygri#52#CZE1981M16.B9.01:52:54+00:21:28.58Detail
18. Rudolf Lojková RomanaTrailpoint#217#CZE1994F2.F2.01:53:30+00:22:04.58Detail
19. Matějka TomášPísek#54#CZE1981M17.B10.01:54:00+00:22:34.58Detail
20. Voplakal LiborÉquipe SL - Humpolec#83#CZE1986M18.A6.01:54:34+00:23:08.58Detail
21. Hill AnnaStefko running team#206#CZE1989F3.F3.01:54:47+00:23:21.58Detail
22. Votava MartinKrálův Dvůr#85#CZE1971M19.C3.01:54:58+00:23:32.58Detail
23. Kovařík FrantišekTJ Drozdov#44#CZE1998M20.A7.01:55:28+00:24:02.58Detail
24. Šindelářová BlankaBlovice#222#CZE1972F4.G1.01:55:59+00:24:33.58Detail
25. Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno#202#CZE1974F5.G2.01:56:51+00:25:25.58Detail
26. Hrubý Richard#33#CZE1986M21.A8.MSpartak 251.01:57:18+00:25:52.58Detail
27. Pergl PavelTocnik#62#CZE1982M22.A9.01:57:18+00:25:52.58Detail
28. Bielik OndřejHluchý Místa#10#CZE1987M23.A10.01:59:11+00:27:45.58Detail
29. Otčenášek VítTrailrun#60#CZE1987M24.A11.01:59:45+00:28:19.58Detail
30. Beránek Lukᚎebrák#8#CZE1985M25.A12.MDom252.02:00:36+00:29:10.58Detail
31. Mastný MartinŘevnice#53#CZE1975M26.B11.02:01:02+00:29:36.58Detail
32. Hora HonzaAktuář Hořovice#29#CZE1971M27.C4.02:01:34+00:30:08.58Detail
33. Cibulka RadimMT Spartak Žebrák#14#CZE1989M28.A13.MSpartak 252.02:01:40+00:30:14.58Detail
34. Werner LukášSK Babice (levá noha), Zelená liška (pravá no...#86#CZE1985M29.A14.02:02:01+00:30:35.58Detail
35. Zadražil MichalRozběháme Hořovicko#87#CZE1979M30.B12.02:02:42+00:31:16.58Detail
36. Votava JanPraha#84#CZE1975M31.B13.02:02:53+00:31:27.58Detail
37. Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka#13#CZE1967M32.C5.02:03:32+00:32:06.58Detail
38. Šírek JanLány#73#CZE1983M33.A15.02:04:52+00:33:26.58Detail
39. Kubínová ZuzanaPraha 5#213#CZE1981F6.G3.02:05:38+00:34:12.58Detail
40. Hrdlička DušanPraskolesy #32#CZE1973M34.B14.02:07:00+00:35:34.58Detail
41. Baše MarekTJ Sokol Žďár #4#CZE1990M35.A16.02:07:18+00:35:52.58Detail
42. Kubínová IvanaWheelabrator#212#CZE1980F7.G4.02:07:38+00:36:12.58Detail
43. Kozler VladimirBeachwell #45#CZE1975M36.B15.02:07:51+00:36:25.58Detail
44. Vipler PavelPraha 13#81#CZE1969M37.C6.02:08:18+00:36:52.58Detail
45. Čermák MartinWheelabrator, Stěžov#16#CZE1976M38.B16.02:08:26+00:37:00.58Detail
46. Rybáčková SoňaMK Kladno#218#CZE1983F8.F4.02:09:15+00:37:49.58Detail
47. Bílý BohumilTempomakers Plzeň#11#CZE1982M39.A17.02:09:31+00:38:05.58Detail
48. Nový JiříZbiroh#59#CZE1984M40.A18.02:10:14+00:38:48.58Detail
49. Svatek Lubomir#69#CZE1958M41.D1.02:10:18+00:38:52.58Detail
50. Novák AlešObčov #58#CZE1976M42.B17.02:11:12+00:39:46.58Detail
51. Rejzek JiříTJ Sokol Medový Újezd#63#CZE1975M43.B18.02:12:18+00:40:52.58Detail
52. Beránek JosefMK Kladno#7#CZE1958M44.D2.02:12:43+00:41:17.58Detail
53. Turek JiříChaloupky#79#CZE1962M45.C7.02:12:58+00:41:32.58Detail
54. Čvančara PavelPlzeň #21#CZE1971M46.C8.02:13:01+00:41:35.58Detail
55. Flachs MichalZličín#25#CZE1987M47.A19.02:14:17+00:42:51.58Detail
56. Babka TomášTos Žebrák#2#CZE1972M48.B19.02:14:53+00:43:27.58Detail
57. Hrdina VilémBohnice#31#CZE1956M49.D3.02:15:41+00:44:15.58Detail
58. Honzáková JiřinaBřevnov#207#CZE1965F9.H1.02:15:55+00:44:29.58Detail
59. Košťál LubošSmurfitkappa Žebrák#43#CZE1969M50.C9.02:16:34+00:45:08.58Detail
60. Tomášek PavelPraha Suchdol#78#CZE1976M51.B20.02:16:48+00:45:22.58Detail
61. Šlosar RomanSokol Žebrák#76#CZE1974M52.B21.MDom253.02:18:00+00:46:34.58Detail
62. Lhotáková MarcelaT.J. Sokol Žebrák#214#CZE1988F10.F5.ZDom251.02:18:02+00:46:36.58Detail
63. Hrdličková RomanaRozběháme Hořovicko #209#CZE1975F11.G5.02:18:29+00:47:03.58Detail
64. Jarolím PetrBeroun#36#CZE1970M53.C10.02:20:16+00:48:50.58Detail
65. Němec JindřichForrest Gump Team#57#CZE1983M54.A20.02:20:54+00:49:28.58Detail
66. Stibalová PetraBroumy#220#CZE1976F12.G6.02:21:10+00:49:44.58Detail
67. Fábera MartinChaloupky#24#CZE1976M55.B22.02:21:11+00:49:45.58Detail
68. Žákovec JiříBKPB Plzeň#88#CZE1972M56.B23.02:22:09+00:50:43.58Detail
69. Dubský DaliborTřemošná#23#CZE1971M57.C11.02:23:05+00:51:39.58Detail
70. Žákovec PavelSokol Kolinec#89#CZE1966M58.C12.02:23:15+00:51:49.58Detail
71. Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť #201#CZE1968F13.H2.02:23:28+00:52:02.58Detail
72. Bělohlávek KarelSparta Podluhy#6#CZE1981M59.B24.02:23:49+00:52:23.58Detail
73. Šimeček TomášPraha 9#71#CZE1978M60.B25.02:25:36+00:54:10.58Detail
74. Červený MichalSmurfitkappa Žebrák#19#CZE1974M61.B26.02:27:24+00:55:58.58Detail
75. Justich JiříSmurfitkappa Žebrák#37#CZE1969M62.C13.02:27:24+00:55:58.58Detail
76. Matějková PetraKomárov#215#CZE1993F14.F6.02:27:37+00:56:11.58Detail
77. Bouška MartinBzová#12#CZE1980M63.B27.02:27:51+00:56:25.58Detail
78. Sotonová JitkaPraha#219#CZE1979F15.G7.02:29:13+00:57:47.58Detail
79. Seifert PetrPraha#67#CZE1974M64.B28.02:29:19+00:57:53.58Detail
80. Nádhera PetrHradec Králové#56#CZE1967M65.C14.02:33:09+01:01:43.58Detail
81. Winkelhőferová DanaZruč-Senec#224#CZE1980F16.G8.02:33:10+01:01:44.58Detail
82. Háva JaroslavHS Šneci#27#CZE1965M66.C15.02:34:21+01:02:55.58Detail
83. Barborka PetrSpartak Žebrák#3#CZE1991M67.A21.02:38:22+01:06:56.58Detail
84. Palek VojtaChodouň#61#CZE1977M68.B29.02:39:21+01:07:55.58Detail
85. Koldovský MartinZeleneč#42#CZE1977M69.B30.02:42:06+01:10:40.58Detail
86. Kuník Tomᚎebrák#50#CZE1970M70.C16.MDom254.02:43:41+01:12:15.58Detail
87. Civín AlešFC Lamy Beroun#15#CZE1988M71.A22.02:43:42+01:12:16.58Detail
88. Šimečková AngelikaPraha 9#221#CZE1980F17.G9.02:47:38+01:16:12.58Detail
89. Doubek ZdeněkDoubek Team#22#CZE1956M72.D4.02:51:00+01:19:34.58Detail
90. Vokáč MilanPraha 6#82#CZE1950M73.E1.02:53:02+01:21:36.58Detail
91. Šůcha VáclavSV Stříbro#77#CZE1946M74.E2.02:53:37+01:22:11.58Detail
92. Kuník JosefŽebrák#48#CZE1967M75.C17.MDom255.02:55:35+01:24:09.58Detail
93. Červenka MiroslavMK Žebrák#18#CZE1964M76.C18.MDom256.02:57:26+01:26:00.58Detail
94. Breburdová HanaMaraton klub Kladno#203#CZE1961F18.I1.02:58:17+01:26:51.58Detail
95. Janový PetrPlzeň#35#CZE1945M77.E3.03:00:03+01:28:37.58Detail
96. Ronovská JanaPlzeň #216#CZE1966F19.H3.03:01:52+01:30:26.58Detail
97. Říha VladimírŽebrák#66#CZE1955M78.D5.MDom257.03:07:16+01:35:50.58Detail
98. Svoboda Tomᚎebrák#70#CZE1999M79.A23.MDom258.03:07:21+01:35:55.58Detail
99. Kuník Josef#49#CZE2002M80.A24.MDom259.MSpartak 253.03:08:04+01:36:38.58Detail
100. Doubková DarinaDoubek Team#204#CZE1957F20.I2.03:16:39+01:45:13.58Detail
101. Klán MiroslavPSPKK Plzeň#41#CZE1973M81.B31.03:17:48+01:46:22.58Detail
102. Černý KarelPraha#17#CZE1950M82.E4.03:25:15+01:53:49.58Detail
103. Veitch SuadaTrčanje i to#223#BIH1983F21.F7.03:26:19+01:54:53.58Detail
104. Veitch IainTrčanje I to#80#GBR1975M83.B32.03:26:20+01:54:54.58Detail
DNF Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#210#CZE1977FGDetail
DNF Kašparová KateřinaUltraK#211#CZE1986FFDetail
DNF Sládek Jakub#68#CZE1993MADetail
DNS Andrle JakubKostelec n.Č.lesy/Trailpoint#1#CZE1982MADetail
DNS Kubín JanPraha#47#CZE1983MADetail
DNS Hornák AntonínAces Team Karlovy Vary#30#CZE1944MEDetail
DNS Gavendová Tereza#205#CZE1989FFDetail
DNS Beck ZdeněkBK Jevany#5#CZE1971MCDetail
DNS Kuba MartinPříbram#46#CZE1994MADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz