Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
15. 8. 2021

25 km Kategorie B

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují#20#CZE1980M2.01:32:25Detail
2. Minařík PetrKralupy#90#CZE1976M3.01:37:45+00:05:20.95Detail
3. Škrlant MartinRozběháme Hořovicko#74#CZE1979M4.MDom251.01:38:42+00:06:17.95Detail
4. Kárník JanTJ. Sokol Unhošť#40#CZE1980M5.01:42:09+00:09:44.95Detail
5. Mach StepanIMBARRANA#51#CZE1980M8.01:44:31+00:12:06.95Detail
6. Hart RadekTeam Baroko maraton#26#CZE1973M13.01:49:21+00:16:56.95Detail
7. Heller TomášHradec Králové#28#CZE1981M14.01:50:21+00:17:56.95Detail
8. Kadlec JiříHappy Feet#38#CZE1981M15.01:52:53+00:20:28.95Detail
9. Maryska MilosZizkovsky tygri#52#CZE1981M16.01:52:54+00:20:29.95Detail
10. Matějka TomášPísek#54#CZE1981M17.01:54:00+00:21:35.95Detail
11. Mastný MartinŘevnice#53#CZE1975M26.02:01:02+00:28:37.95Detail
12. Zadražil MichalRozběháme Hořovicko#87#CZE1979M30.02:02:42+00:30:17.95Detail
13. Votava JanPraha#84#CZE1975M31.02:02:53+00:30:28.95Detail
14. Hrdlička DušanPraskolesy #32#CZE1973M34.02:07:00+00:34:35.95Detail
15. Kozler VladimirBeachwell #45#CZE1975M36.02:07:51+00:35:26.95Detail
16. Čermák MartinWheelabrator, Stěžov#16#CZE1976M38.02:08:26+00:36:01.95Detail
17. Novák AlešObčov #58#CZE1976M42.02:11:12+00:38:47.95Detail
18. Rejzek JiříTJ Sokol Medový Újezd#63#CZE1975M43.02:12:18+00:39:53.95Detail
19. Babka TomášTos Žebrák#2#CZE1972M48.02:14:53+00:42:28.95Detail
20. Tomášek PavelPraha Suchdol#78#CZE1976M51.02:16:48+00:44:23.95Detail
21. Šlosar RomanSokol Žebrák#76#CZE1974M52.MDom253.02:18:00+00:45:35.95Detail
22. Fábera MartinChaloupky#24#CZE1976M55.02:21:11+00:48:46.95Detail
23. Žákovec JiříBKPB Plzeň#88#CZE1972M56.02:22:09+00:49:44.95Detail
24. Bělohlávek KarelSparta Podluhy#6#CZE1981M59.02:23:49+00:51:24.95Detail
25. Šimeček TomášPraha 9#71#CZE1978M60.02:25:36+00:53:11.95Detail
26. Červený MichalSmurfitkappa Žebrák#19#CZE1974M61.02:27:24+00:54:59.95Detail
27. Bouška MartinBzová#12#CZE1980M63.02:27:51+00:55:26.95Detail
28. Seifert PetrPraha#67#CZE1974M64.02:29:19+00:56:54.95Detail
29. Palek VojtaChodouň#61#CZE1977M68.02:39:21+01:06:56.95Detail
30. Koldovský MartinZeleneč#42#CZE1977M69.02:42:06+01:09:41.95Detail
31. Klán MiroslavPSPKK Plzeň#41#CZE1973M81.03:17:48+01:45:23.95Detail
32. Veitch IainTrčanje I to#80#GBR1975M83.03:26:20+01:53:55.95Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz